Kampinė drabužių spinta miegamajame: šiuolaikinių interjero modelių apžvalga ir pasirinkimo rekomendacijos

Kampinė spinta mėlynos spalvos mažame miegamajame

Kampinė spinta mėlynos spalvos mažame miegamajame

Miegamasis, kaip tradicinė žmogaus nakties poilsio vieta, netoleruoja erdvės šurmulio. Kiekviena jo interjero detalė yra skirta atsipalaidavimui ir ramybei, būtinoms ramiam miegui. Kampinė spinta miegamajame idealiai tinka miegamojo spintai. Organiškai tilpdamas į vieną iš kambario kampų, jis suteikia judėjimo laisvę, išlaikydamas funkcionalumą.

Balta kampinė spinta šviesiame interjere

Balta kampinė spinta šviesiame interjere

Kampinė spinta miegamajame ir jos vieta interjere

Gamintojų siūlomi kampinių spintelių modeliai, kaip ir kiti baldai namams, kuriami atsižvelgiant į esamus kambario matmenis. Galima pasirinkti mažo miegamojo variantą ir rasti erdvią drabužių spintą didelei erdvei. Abiem atvejais yra akivaizdžių išdėstymo pranašumų..

Tamsi plati spinta moderniame miegamajame

Tamsi plati spinta modernaus stiliaus miegamajame

Kampinės spintelės ergonomika leidžia įrengti miegamąjį maksimaliai patogiai, vengiant aštrių kampų ir atlaisvinant erdvės dekoratyviniams elementams.

7 geriausios miegamojo kampinės spintos (nuotraukos, kainos, palyginimas)

Modelio specifikacija Kaina
Kampinė spinta Sheila Plotis, mm: 717, iškyša, mm: 717, aukštis, mm: 2218, korpuso spalva balintas ąžuolas, kėbulo medžiaga laminuota medžio drožlių plokštė, kėbulo paviršiaus tipas matinis, 2 lentynos, 1 baras pakaboms 4790 rublių Pirkti
Kampinė spinta „Comfort“ Rėmo spalva: Wenge, Fasado spalva: Wenge, Fasado medžiaga: Medžio drožlių plokštė, Rėmo medžiaga: Medžio drožlių plokštė, Dydis (P x A x G, cm): 65,1 x 208,8 x 65,1, Kilmės šalis: Rusija, Garantija: 24 mėnesiai 5 030 ₽ Pirkti
Kampinė spinta „Fiesta SHU“ Aukštis × plotis × gylis 2220 × 880 × 880 mm, produkto svoris pakuotėje 76 kg, medžiaga medinė, pagaminta iš medžio drožlių plokštės, kilmės šalis Rusija Garantija 18 mėnesių Tipas kampinė medžiaga Mediena, pagaminta iš medžio drožlių plokštės, kilmės šalis Rusija, garantija 18 mėnesių 6890 rublių Pirkti
Kampinė spinta Vigo Ilgis 96 cm, aukštis 224 cm, gylis 96 cm, medžio drožlių plokštės korpuso medžiaga, fasado medžiaga MDF, fasado spalva balta blizgus, korpuso / rėmo spalvos wenge, šarnyrinės durys, garantija 18 mėnesių 9490 rublių Pirkti
Kampinė stumdoma spinta Persirengimo kambarys Nr Plotis 1600/1600, aukštis 2200, gylis 600, priekinė medžiaga laminuota medžio drožlių plokštė 16 mm, veidrodis, medžio drožlių plokštės korpuso medžiaga, spintelės tipas: kupė, lentynų tipas: uždaryta 15 300 rublių Pirkti
Kampinė spinta BARONS GROUP Korpuso medžiaga: medžio drožlių plokštė, priekinė medžiaga: medžio drožlių plokštė, durų skaičius: 4, stalčių skaičius: 3, pakabinamas strypas: taip, korpuso spalva: riešutmedis Maria Luisa 19 389 ₽ Pirkti
Kampinė drabužių spinta Kreta Ilgis 100 cm, aukštis 213 cm, gylis 99 cm, medžio drožlių plokštės korpuso medžiaga, fasado medžiaga MDF / veidrodis, fasado spalva baltas ąžuolas, korpuso / rėmo spalva baltas ąžuolas, varstomos durys, su veidrodžiu, pakabinamas strypas: Taip, durų skaičius 2 20 990 rublių Pirkti

Taip pat pagerinamas estetinis interjero suvokimas. Miegamojo kambariams būdingas pailgėjimas sušvelnėja, kambario interjeras tampa originalus.

Erdvus šviesus miegamasis

Erdvus šviesus miegamasis

Kampinė spinta su įdomiais šaškių lentos intarpais

Kampinė spinta su šaškių lentos intarpais

Racionalų erdvės naudojimą papildo stilingas, padidinto funkcionalumo baldas.

15

Džiugina ir dizaino technikų įvairovė projektuojant kampines spinteles. Kurčios ir atviros erdvės suteikia erdvės vaizduotei interjero dekoravimui. Kai kurie slepia ir apsaugo daiktus nuo dulkių ir kvapų, kiti naudojami dekoravimo elementams. Mėgstamiausios knygos, gražios figūrėlės ir artimųjų nuotraukos, išdėstytos atvirose lentynose, sukuria ypatingą komforto ir šilumos aurą..

15

Mansardiniame miegamajame įmontuota dažyta medinė kampinė spinta

Mansardiniame miegamajame įmontuota dažyta medinė kampinė spinta

Erdvi drabužių spinta yra labai praktiška vaikų darželyje

Erdvi drabužių spinta yra labai praktiška vaikų darželyje

Kampinė miegamojo spinta: dizaino ypatybės ir formos

Pagal montavimo būdą kampinės spintelės skirstomos į įmontuotas ir spinteles.

Integruoti modeliai, kaip rodo praktika, yra pagaminti pagal užsakymą ir neturi iš pradžių nustatytų standartų. Spintelių dalių matmenų apskaičiavimas yra griežtai individualus ir susietas su kliento erdvės konfigūracija.

Tokiose spintelėse nėra stogo, dugno ir šoninių stelažų, jų vaidmenį atlieka kambario sienos, grindys ir lubos. Tiek durų, tiek lentynų rėmų nėra. Būsimos spintelės projektas sukurtas remiantis jo savininko skonio nuostatomis, atsižvelgiant į erdvinę vietą.

Įmontuotas medinis modelis

Įmontuotas medinis modelis

Įdomus kompaktiškas įgyvendinimas

Įdomus kompaktiškas įgyvendinimas

Dėklo modeliai  tai pilnavertės kampinės spintelės su visu surinkimo dalių rinkiniu – nuo fono iki durų. Jų galima nusipirkti parduotuvėje arba, kaip ir įmontuotų modelių atveju, užsisakyti pagal individualų projektą..

Blizgus variantas malonios pieno spalvos

Blizgus variantas malonios pieno spalvos

Kampinė spintelė moderniame miegamajame

Kampinė spintelė moderniame miegamajame

Patarimas! Pirkimo parduotuvėje sėkmė priklauso nuo maksimalaus gatavo produkto matmenų sutapimo su jums reikalingais. Atidžiai atlikite matavimus, kad nenusiviltumėte nauju dalyku.

Kampinė spintelė puikiai taupo erdvę

Kampinė spintelė puikiai sutaupo vietos

Dizainas šiuolaikiniu stiliumi

Dizainas šiuolaikiniu stiliumi

Ant pastabos! Pagal fasado formą kampinė spintelė gali būti tiesi arba suapvalinta. Renkantis formą, bendras interjero vaizdas vaidina svarbų vaidmenį. Jei jūsų lova, naktiniai staleliai ir kiti baldai miegamajame dažniausiai yra išlenkti ir tekantys, išgaubtos arba įgaubtos durys yra geriausias pasirinkimas. Ryškus situacijos tiesumas diktuoja pasirinkimą aiškios spintelės geometrijos link.

16

Modeliai taip pat skiriasi konstrukcijos pagrindo formomis. Šiandien yra keletas variantų:

  1. Trikampis, gana erdvus, tačiau užima didelę kambario dalį.
  2. Trapecijos formos, lengvai sujungiamas su kitais baldais.
  3. Radialiniuose modeliuose yra išlenktos durys, labai įdomios dizaino požiūriu.
  4. L formos – geriausias pasirinkimas racionaliai naudoti visą kampinį plotą.

Miniatiūrinė trikampė spinta su patina klasikinio stiliaus miegamajame

Miniatiūrinė trikampė spinta su patina klasikinio stiliaus miegamajame

Stilinga spinta su stiklo fasadais

Stilinga spinta su stiklo fasadais

L formos modelis su veidrodinėmis durimis

L formos modelis su veidrodinėmis durimis

Durų dizainas ir užpildymo detalės

Sujungtos, papildančios interjero ypatybės yra spalva, forma ir stilius. Miegamasis pasižymi pastelinėmis spalvomis, švelniomis formomis ir jaukia lyriška nuotaika stiliaus sprendimuose. Kadangi kampinės spintelės fasadas yra jo durys, natūralus jų dizainas bus organiškas derinys su tapetais ir kitais baldais..

Klasikinė kampinė spinta

Klasikinė kampinė spinta

15

Matinės stiklo durys papildo erdvės erdvumą. Pagaminti iš medienos plaušų plokštės, jie gali būti dekoruoti dekoratyviniais interjero stiliaus elementais.

Stiklo durys daro modelį įdomesnį

Stiklo durys daro modelį įdomesnį

Dažnas spintelių durų atributas yra veidrodis. Tai gali vizualiai išplėsti erdvę, tačiau jos buvimas priešais lovą yra nepageidaujamas. Mistikai priskiria jam neigiamą energiją, o pabudę naktį kartais galite bijoti savo atspindžio.

Atminkite, kad gerai parinktas fasadas gali pagerinti vizualinį viso kambario įvaizdžio suvokimą..

Plati spinta su vertikaliu veidrodžiu

Plati spinta su vertikaliu veidrodžiu

Svarbus veiksnys yra durų atidarymo būdas. Pažįstami, sūpynės, tinka dideliame miegamajame. Mažam kambariui geriau teikti pirmenybę kampinei spintai su stumdomomis durimis. Vis dažniau vartotojų prioritetai linkę į pastarąjį variantą, įvertindami tokių konstrukcijų praktiškumą ir patogumą eksploatuoti..

Įdomus variantas su stumdomomis durimis ir audiniais

Įdomus variantas su stumdomomis durimis ir audiniais

Patarimas! Jei nusprendėte slankiojančią parinktį, atkreipkite dėmesį į atidarymo mechanizmą. Įsitikinkite, kad ritinėliai ir kreiptuvai yra geros kokybės. Durys turi „vaikščioti“ minkštai, nesitraukdamos ir neužsikimšdamos, tvirtai priglundančios prie šoninės spintelės sienos.

15

Lengva kampinė spinta su elegantiškomis durimis

Lengva kampinė spinta su elegantiškomis durimis

Kampinės spintelės užpildymas yra kategorija, apimanti visą jos vidinį turinį, kurį gali sudaryti šie elementai:

  1. atviros lentynos;
  2. stalčiai saugojimui;
  3. kelnių ir sijonų pakabos;
  4. batų krepšeliai;
  5. papildomos lentynos aksesuarams ir galanterijai;
  6. drabužių kabyklos strypai.

Didelė kampinė spinta su nišomis lovai ir televizoriui

Didelė kampinė spinta su nišomis lovai ir televizoriui

Pastelinė dangaus spinta

Pastelinė dangaus spinta

Maža kampinė drabužių spinta miegamajame kaimo stiliaus

Maža kampinė drabužių spinta miegamajame kaimo stiliaus

Jų skaičius turėtų patenkinti jūsų prašymus dėl daiktų išdėstymo ir saugojimo. Tiesą sakant, tam ir yra skirta spintelė, nesvarbu, kokio dizaino ji būtų.

16

Naudojant pagal užsakymą pagamintą modelį, ši problema nebėra problema. Iš pradžių į jį įtraukiate savo norus ir gaunate optimalų dalių kiekį. Pirkdami baldus parduotuvėje, vadovaukitės savo poreikiais. Jei prieškambario ar koridoriaus kampinė spintelė nėra vienintelė laikymo vieta namuose, galite išsiversti turėdami mažiau funkcinių detalių..