Lofto stiliaus miegamojo dizainas: 75 nuotraukų idėjos

Nepaprastas „palėpės“ motyvas interjere gali paversti labiausiai įprastą kambarį patogiu šeimos lizdu. Nepaisant to, kad šis stilius išsiskiria ypatinga chaoso ir kūrybinės netvarkos atmosfera, lofto stiliaus miegamojo dizainas vienareikšmiškai garantuoja jo savininkams jaukumą, funkcionalumą ir didžiulę įkvėpimo dalį..

Lofto stiliaus ypatybės

Keista, kad labai populiarus pramoninis dizainas atgimė iš paprastų apleistų pramoninių pastatų. Pagrindinės skiriamosios palėpės savybės apima tokius įdomius dalykus:

1. Šiuolaikinio ir praeities derinys. Tai gali būti senos pertvaros ir naujos apšvietimo technologijos, senoviniai laikrodžiai ir baldai iš naujų dizainerių kolekcijų..

2. Privalomas pramoninių elementų buvimas. Idealiu atveju tai gali būti vamzdžiai, plytų mūras, plikos arba tinkuotos sienos. Taip pat galima sukurti tikėtiną visų aukščiau paminėtų ar vienos iš siūlomų variantų imitaciją..

3. Laisvas patalpų išdėstymas. Patartina palikti erdvę kuo atviresnę. Tai netgi taikoma langams, kurie idealiu atveju turėtų būti didelės ir atviros užuolaidos..

4. Funkcionalūs baldai. Tai apima chromuotas spintas, kavos staliukus, lovą ant metalinio rėmo.

5. Aukštos šviesios lubos. Vizualiai jie daro kambarį dar laisvesnį ir erdvesnį..

6. Ryškūs kontrastai. Tai apima kambario padalijimą spalvingomis tekstilės medžiagomis ir kūrybišku dekoru, kuriame netgi gali būti naudojamos pagalvės su nepaprastais ornamentais..

Lofto stiliaus miegamojo dizainas - savybės

Spalvų sprendimai

Būtent teisingai parinkta spalvų ir atspalvių gama gali efektyviai išryškinti atskiras detales, pakeisti bendrą miegamojo interjero dizainą ir užpildyti jaukumu, kūrybiškumu, šiluma ir kitais komponentais, kurie lengvai pabrėš jūsų asmenines nuostatas ir rafinuotą skonį savininko..

Baltas palėpės stiliaus miegamasis

Šviesios spalvos kartu su šiuo interjero stiliumi praktiškai yra „saldi pora“. Jokiame atspalvyje palėpė neatrodo tokia elegantiška ir harmoninga kaip balta. Jei pageidaujate, jį galima lengvai atskiesti kontrastingais įdėklais turkio spalvos pagalvių, kavos baldų ar mėlynų aksesuarų pavidalu. Naudojant išskirtinai sniego baltumo atspalvius, miegamasis taps konservatyvus ir ramus, kartu su citrina – šiltas, o kartu su šviesiai mėlynais atspalviais – subtilus ir elegantiškas.

Baltas palėpės stiliaus miegamasis - Interjero dizainas Baltas palėpės stiliaus miegamasis - Interjero dizainas

Mėlynas palėpės stiliaus miegamasis

Mėlyni atspalviai yra puikus sprendimas kambariui, kuriame žmogus ilsėsis. Jie teigiamai veikia psichiką, mažina nervinę įtampą ir ramina. Be to, jūrinė paletė interjere visada atrodo santūri ir neįprasta. Šviesiai turkio spalva puikiai dera su balta ir smėlio spalva, mėlyna – su pilka, mėlyna – su mėtomis ir geltona. Nepamirškite, kad tokiems intensyviems ir ryškiems dizaino motyvams reikia pasirūpinti tinkamu apšvietimu. Be pagrindinių šviesos šaltinių, taip pat verta naudoti dekoratyvines lempas, kad kambarys neatrodytų per šaltas..

Mėlynas palėpės miegamasis - interjero dizainas Mėlynas palėpės miegamasis - interjero dizainas

Žalias palėpės stiliaus miegamasis

Alyvuogės, mėtos, pistacijos, smaragdas – tai ne visi žalios spalvos atspalviai, galintys gerai pailsėti po sunkios darbo dienos. Apie tai kalba net senovinė fengšui praktika. Idealūs deriniai yra balta-žalia, geltona-žalia, pilkai žalia ir melsvai žalia. Žaliais akcentais galima išryškinti neįprastus dekoro ar tekstilės elementus. O pasenusių medinių baldų pagalba žaliame miegamajame galite lengvai pasinerti į miško giraitės atmosferą..

Žalias palėpės stiliaus miegamasis - Interjero dizainas Žalias palėpės stiliaus miegamasis - Interjero dizainas

Pilkas palėpės stiliaus miegamasis

Švino atspalviai interjere yra elegantiškas pasirinkimas, kuris, nepaisant jo neutralumo, yra puikus šviesių baldų ir ryškaus dekoro fonas. Pilka spalva gali parodyti tikrąjį kompanioninių atspalvių gylį, už kurį jį vertina viso pasaulio dizaineriai. Populiariausios spalvų schemos yra pilkos spalvos derinys su balta, raudona ir žalia..

Pilkas palėpės stiliaus miegamasis - Interjero dizainas Pilkas palėpės stiliaus miegamasis - Interjero dizainas

Geltonas palėpės stiliaus miegamasis

Tai gana ekstravagantiškas pasirinkimas kūrybingiems ir optimistiškiems žmonėms. Saulėta paletė bus tikras išsigelbėjimas tamsiam miegamajam. Šviesus atspalvis užpildys kambarį papildoma šiluma ir šviesa. Puikiai dera su beveik visais kitais ryškiais broliais, bet ypač gražiai – su neutraliais baltais, pilkais ir smėlio tonais. Ryškesni deriniai turtingumo žinovams-citrinos-mėtos, apelsinų-kavos ir bananų-žalios spalvos..

Geltonas palėpės miegamasis - interjero dizainas Geltonas palėpės miegamasis - interjero dizainas

Apdaila ir medžiagos

Miegamojo dekoravimas visada yra labai svarbus procesas, nepriklausomai nuo interjero dizaino krypties, tačiau palėpės stiliui tai yra vienas iš pagrindinių veiksnių, galinčių gerokai supaprastinti kambario dizainą..

Grindys

Optimaliausias palėpės stiliaus miegamojo grindų pasirinkimas yra natūrali mediena, betonas arba laminatas, kuris sukurs gražią natūralių medžiagų imitaciją.

Lofto stiliaus miegamojo dizainas - grindų apdaila Lofto stiliaus miegamojo dizainas - grindų apdaila

Sienos

Norint laikytis visų palėpės taisyklių interjere, pakanka atkreipti dėmesį į galimybes su grubiu tinku, plikomis sienomis ar plytų sienos imitacija. Tokie paprasti elementai galės perteikti komforto, neatsargumo ir „kūrybinio sutrikimo“ atmosferą, ko reikalauja šis stilius..

Lofto stiliaus miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Lofto stiliaus miegamojo dizainas - sienų dekoracijos

Lubos

Dažniausiai dizaineriai rekomenduoja „palėpės“ lubas dekoruoti betoninės plokštės, sijų ar lentų pavidalu. Kitas variantas yra įprastas neatsargus balinimas..

Lofto stiliaus miegamojo dizainas - lubų apdaila Lofto stiliaus miegamojo dizainas - lubų apdaila

Lofto stiliaus miegamojo baldai

Didelis palėpės pliusas yra tas, kad net senas laikrodis puikiai tinka šiam originaliam dizainui. Tą patį galima pasakyti apie seną medinį stalą, supamąją kėdę ar „močiutės“ siuvimo mašiną. Pagrindinis baldų pasirinkimo principas yra funkcionalumas ir paprastumas. Verta atkreipti dėmesį į mažas kabančias lentynas, sofą-knygą, stačiakampio formos spinteles. Kompetentingas šiuolaikinio ir senovinio derinys padės net drąsiausias idėjas paversti realybe.

Lofto stiliaus miegamojo dizainas - baldai Lofto stiliaus miegamojo dizainas - baldai Lofto stiliaus miegamojo dizainas - baldai Lofto stiliaus miegamojo dizainas - baldai

Dekoras ir tekstilė

Renkantis dekorą ir tekstilę lofto stiliaus miegamajame, galite atkreipti dėmesį ir į patrauklius, ir į ryškius aksesuarus, ir į mažus stilingus daiktus. Tai gali būti metalo gaminiai, rankų darbo suvenyrai, gėlių plokštės, akmeninės figūrėlės ir kt..

Užuolaidos ir užuolaidos palėpėje praktiškai nenaudojamos, tačiau, jei reikia, pirmenybę turėtumėte teikti šviesiems atspalviams ir rankų darbo tekstilės gaminiams iš lino arba medvilnės.

Lofto stiliaus miegamojo dizainas - dekoras ir tekstilė Lofto stiliaus miegamojo dizainas - dekoras ir tekstilė Lofto stiliaus miegamojo dizainas - dekoras ir tekstilė

Mažas palėpės stiliaus miegamasis

Kad ir kaip keistai tai skambėtų didelių erdvių žinovams, mažiausiame kambaryje galima sukurti labiausiai raminantį ir patogų miegamąjį. Kartu su mansarda tai dvigubas komfortas sielai.

Dekoruojant kambarį verta prisiminti, kad šviesios spalvos ne tik puikiai įsilies į bendrą vaizdą, bet ir vizualiai padvigubins erdvę. Kad bendras fonas netaptų nuobodus ir vienspalvis, galite derinti smėlio spalvos tekstilę su kavos grindimis.

Minimalūs baldai – maksimalus komfortas. Optimalus rinkinys yra lova, kavos staliukas ir sieninės knygų lentynos. Subtilus praktiškumas padės išlaikyti kambarį pakankamai laisvą orui ir šviesai..

Malonu dekoratyvinius elementus naudoti atsitiktinai vienas nuo kito, o ne užgriozdinti jais vieną atskirą spintelę. Apšvietimas LED lempų pavidalu taip pat gali būti miegamojo apdailos dalis..

Jei norite, savo miegamajame galite sukurti tikrą „palėpės efektą“. Tam nereikia didelių išlaidų-pakaks tik rankomis nupieštų naktinių staliukų, kelių medinių dėžių, lovos ant žemos platformos ir rankų darbo suvenyrų. Toks pasirinkimas tikrai taps originaliu sprendimu..

Mažas palėpės stiliaus miegamasis - interjero dizainas Mažas palėpės stiliaus miegamasis - interjero dizainas Mažas palėpės stiliaus miegamasis - interjero dizainas Mažas palėpės stiliaus miegamasis - interjero dizainas Mažas palėpės stiliaus miegamasis - interjero dizainas

Lofto stiliaus miegamojo dizainas – nuotr

Mūsų didelis palėpės stiliaus miegamųjų nuotraukų pasirinkimas bus puikus vadovas, leidžiantis susipažinti su šia ekstravagantiška interjero dizaino tendencija. Laimingas žiūrėjimas!

Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Lofto stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr

Vaizdo įrašas: „Loft“ stiliaus miegamasis – interjero idėjos