Mažas miegamasis (90 nuotraukų): dizaino idėjos

Mažas miegamasis nėra nevilties priežastis, nes šis kambarys nėra skirtas iškilmingiems pokyliams ir susitikimams su svečiais. Tai turėtų būti kuo jaukiau ir patogiau, suteikti galimybę nuostabiai atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienio šurmulio. Maži miegamojo matmenys gali būti paversti reikšmingu pliusu, jei teisingai priartėsite prie dizaino, teisingai sutvarkysite apdailą, pasirinksite baldus ir dekorą. Kaip tai padaryti? Apie tai kalbėsime šiandienos straipsnyje, taip pat suteiksime skaitytojui galimybę pamatyti daug sėkmingų dizaino sprendimų pavyzdžių..

Kur pradėti remontuoti miegamąjį?

Planuojant renovaciją verta įvertinti miegamojo išdėstymą. Jei kambaryje yra lodžija, jį galima prijungti prie bendros miegamojo erdvės, izoliuoti, dekoruoti arkinė anga ir ateityje naudoti kaip visavertę funkcinę zoną, įrengiant spintą, tualetinį stalą, porą poilsio kambarių.

Miegamojo kambaryje gali būti sienos niša, kurią taip pat galima sėkmingai panaudoti lovai įrengti – tada likusi kambario dalis gali būti naudojama kitoms patalpoms, pavyzdžiui, svetainei, įrengti. Kitas variantas – įrengti persirengimo kambarį nišoje. Bet kokiu atveju jūs gausite papildomos laisvos vietos kambaryje..

Pradiniame etape svarbu parengti baldų išdėstymo planą, kad būtų tinkamai organizuotas apšvietimas. Be liustra, šalia lovos galite įrengti prožektorius, šviestuvus, apšvietimą ant tualetinio stalo ir kt. Atlikę elektros instaliaciją, galite susidoroti su paviršiaus apdaila, montuodami interjero elementus.

Mažo miegamojo dizainas - nuo ko pradėti renovaciją Mažo miegamojo dizainas - nuo ko pradėti renovaciją

Spalvų sprendimai mažam miegamajam

Miegamajam turite pasirinkti spalvą, atsižvelgdami į asmenines nuostatas ir pasirinkto stiliaus koncepciją. Kiekvienas žmogus tą ar tą paletę suvokia skirtingai: kažkam maloniau būti sniego baltumo miegamajame, o kažkas pirmenybę teikia elegantiškam bordo ar tamsiai rudam dizainui. Baltos spalvos pranašumas yra jos galimybė išplėsti erdvę, suteikti kambariui papildomos šviesos. Kad atmosfera netaptų kaip ligoninės palata, į dizainą įvedami pustoniai, ryškūs akcento elementai.

Labiausiai priimtina ir universali yra miegamojo smėlio spalva. Jis sugeba raminančiai paveikti žmogaus psichiką, užliūliuoti ir suteikti šiltą namų aplinką. Kohleris puikiai dera su bet kokiu kitu spalvų spektru, todėl jam nebus sunku rasti kompanioną. Geriausias kompanionas yra rudas, kuris gali vyrauti balduose, tekstilėje ar dekoracijose..

Pastelinės spalvos, tokios kaip mėlyna, rožinė, šviesiai žalia, citrina, taip pat nėra neįprastos mažam miegamajam. Kartu su balta palete ir raštuotomis drobėmis jie atmosferai suteikia lengvumo ir lengvumo, o jei juos derinsite su tamsiais jų spektro atspalviais, galėsite sukurti romantišką aplinką..

Ypač atsargiai turite pristatyti raudoną paletę. Pasak psichologų, didelis jo kiekis gali sukelti diskomfortą ir dirginimą. Jį tiesiog reikia derinti su baltais, smėlio spalvos atspalviais arba dekoravimui pasirinkti tamsesnes spalvas – bordo, terakotos ir kt..

Pilka yra neutralus tonas, prieš kurį puikiai atrodo bet koks baldų komplektas ir tekstilė. Be to, spalva puikiai dera ir pastaruoju metu įgijo didžiausią populiarumą šiuolaikiniame interjere..

Mažo miegamojo dizainas - spalvos Mažo miegamojo dizainas - spalvos Mažo miegamojo dizainas - spalvos

Apdaila ir medžiagos

Miegamasis yra vienas iš tų kambarių, kuriame mikroklimatas nesikeičia: nėra didelės drėgmės, temperatūros kritimo, vaikai nevaidina išdaigų, todėl bet kokias medžiagas galite pasirinkti remdamiesi savo simpatijomis ir, žinoma, finansinėmis galimybėmis.

Grindys

Populiariausios mažo miegamojo grindų apdailos medžiagos yra laminatas, parketas ir linoleumas. Tai gana šiltos dangos, kuriomis galite vaikščioti be batų ir prie lovos pridėti papildomą minkštą kilimėlį..

Taip pat šioje kategorijoje galima priskirti įvairiausių rinkoje esančių kilimų. Norėdami vizualiai padidinti paviršių, galite pasirinkti medžiagą su įstrižu raštu arba tokiu būdu uždėti lentos dangą..

Mažo miegamojo dizainas - grindų apdaila Mažo miegamojo dizainas - grindų apdaila

Sienos

Miegamojo sienoms galima naudoti įvairias medžiagas: paviršiai dažomi, įklijuojami paprastais ir raštuotais tapetais, apdailinami dekoratyviniu tinku ir PVC plokštėmis. Dažnai medžiagos yra derinamos, pabrėžiant akcentines zonas. Dažniausiai jie puošia sieną prie lovos galvos: dekoratyvinės arkos iš gipso kartono, fototapetai su peizažų, gėlių vaizdais, taip pat audinys, odos drobės, įrėmintos išskirtiniais rėmais, lipdiniai čia atrodo gražiai.

Mažo miegamojo dizainas - sienų apdaila Mažo miegamojo dizainas - sienų apdaila

Lubos

Paprasčiausi būdai papuošti lubas mažame miegamajame yra balinimas ir dažymas, taip pat tapetavimas – tokį darbą galima atlikti savarankiškai, nedalyvaujant specialistams. Modernesnės ir praktiškesnės galimybės yra gipso kartono konstrukcijos ir ištemptos drobės, kurios gali būti blizgios arba matinės.

Pirmąjį patvirtina tai, kad lubų blizgesys turi atspindintį efektą ir vizualiai padidina plotą. Tačiau miegamajame šis efektas gali sukelti nereikalingą mirgėjimą, todėl jis netinka visiems. Gražiai atrodo ir laiptuotos gipso kartono konstrukcijos, išdėstančios miego vietą – privatumo mėgėjai gali papildomai įrengti baldakimą.

Mažo miegamojo dizainas - lubų apdaila Mažo miegamojo dizainas - lubų apdaila

Baldai mažam miegamajam

Mažam kambariui reikia minimalių baldų, todėl geriau naudoti daugiafunkcinius daiktus, ypač jei miegamasis taip pat yra darbo kambarys arba svetainė. Geras pasirinkimas gali būti transformuojanti lova, sulankstoma į drabužių spintą arba turinti daug nišų, stalčių, ištraukiamų sistemų. Aplink galvūgalį gali būti įrengtos didelės saugojimo sistemos, naudojant visą nepanaudotą sieninę plokštumą, o įmontuotos ištraukiamos plokštumos veiks kaip naktiniai staleliai.

Mažo miegamojo dizainas - baldai Mažo miegamojo dizainas - baldai

Apšvietimas ir dekoras

Mažam miegamajam geriausias pasirinkimas yra minkšta išsklaidyta šviesa. Lubų paviršiaus centre galite sumontuoti liustra, o šalia lovos pastatyti šviestuvą ar toršerą. Jei kambaryje yra kitų reikšmingų objektų, pavyzdžiui, tualetinis staliukas ar drabužių spinta, jiems taip pat reikės papildomo apšvietimo..

Pakopinė lubų konstrukcija turi LED juostą, sukuriančią plaukiojančio paviršiaus efektą. Ši technika taip pat veiksminga pakabinamų lovų konstrukcijoms. Įjungus kiekvieną šviesos šaltinį atskirai, bus sukurta patogiausia aplinka, priklausomai nuo situacijos.

Mažame miegamajame nereikia per daug naudoti dekoro – papildomi elementai sukurs netvarkos efektą, o erdvė atrodys dar mažesnė, nei yra iš tikrųjų. Suteikite šį vaidmenį tekstilės gaminiams, dekoravimo funkcijoms, naudokite fototapetus, tūrines PVC drobes, tapetus su atspaudais ir pan. Norėdami atgaivinti interjerą, galite įdiegti vieną ar du žalius vazonus, pakabinti paveikslėlį, plokštes, šeimos nuotraukas ir taip pat naudokite interjero objektus, atitinkančius dizaino stilių.

Mažo miegamojo dizainas - apšvietimas ir dekoras Mažo miegamojo dizainas - apšvietimas ir dekoras

Interjero stiliai

Mažo miegamojo stiliaus pasirinkimas grindžiamas jo savininkų asmeninėmis nuostatomis. Kiekvienas stilius yra gražus savaip ir gali suteikti kambariui jaukumo, grožio ir detalių tvarkingumo. Siūlome apsvarstyti šiandien populiariausius dizaino sprendimus..

Mažas miegamasis minimalizmo stiliumi

Stiliaus pavadinimas kalba pats už save. Interjere pažodžiui viskas yra ribota: mažiausiai dažų, interjero daiktų, dekoro. Išimtis yra apšvietimo sistema, kurioje turi būti gausu įvairių lygių šviestuvų. Pirmenybė teikiama baltos, pilkos arba smėlio spalvos paletei, funkcionaliems baldams su aiškiais geometriniais kontūrais, veidrodiniams paviršiams.

Mažas miegamasis minimalizmo stiliumi - Interjero dizainas Mažas miegamasis minimalizmo stiliumi - Interjero dizainas

Mažas skandinaviško stiliaus miegamasis

Skandinaviškas stilius nėra prastesnis už sunkumą, tačiau turi savo ryškias etnines savybes. Atšiaurus šiaurinis klimatas įtikino žmones suprojektuoti gyvenamąsias patalpas baltoje paletėje, kuri gali suteikti kambariui papildomos šviesos. Paviršiaus apdailai būdingas sąmoningas šiurkštumas – šiek tiek susidėvėjusios grindys, tinkuotos sienos ir lubos, prieš tai tolygiai nesuderinus. Ypatingą komfortą sukuria mediniai baldų ir grindų paviršiai, kilimai, antklodės, gyvi vazonai interjere.

Mažas skandinaviškas miegamasis - interjero dizainas Mažas skandinaviškas miegamasis - interjero dizainas

Mažas ekologinio stiliaus miegamasis

Pastaruoju metu ekologinis stilius gali būti vadinamas vienu populiariausių, ir tai visiškai pateisinama – gelžbetoninės miesto gatvės verčia į savo kasdienybę įnešti bent dalelę gamtos. Natūralūs tonai ir medžiagos, kurias siūlo kryptis, geriausiai tinka mažam miegamajam. Švieži žolelių dažai, naudojami dekoravimui ir tekstilės gaminiams, subalansuoja psichinę būseną ir leidžia žmogui pasijusti tarsi motinos gamtos prieglobstyje.

Ekologiško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas Ekologiško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas

Mažas klasikinio stiliaus miegamasis

Nesvarbu, kokios naujovės naujai sukurtas interjeras kupinas naujovių, klasika visada turės savo gerbėjų. Tai nepriklauso nuo laiko, todėl gerbiamas interjeras visada bus geriausias.

Čia švelniai balti, kreminės, rožinės spalvos atspalviai harmoningai aidi aukso sidabro raštais, raižiniais ir gipso lipdiniais, sukuriančiais didingą rūmų atmosferą. Vešlūs šviestuvai, odiniai galvos apdangalai, elegantiški atspaudai, freskos ant sienų – šios detalės pabrėš kryptį ir žymiai pagyvins miegamojo interjerą..

Mažas klasikinio stiliaus miegamasis - interjero dizainas Mažas klasikinio stiliaus miegamasis - interjero dizainas

Mažo miegamojo interjero dizainas – nuotrauka

Pabaigoje siūlome apsilankyti mūsų nuotraukų galerijoje, kurioje pateikiamos įvairios mažo miegamojo dizaino galimybės. Tikimės, kad šie projektai įkvėps naujų ir įdomių sprendimų. Laimingas žiūrėjimas!

Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka

Vaizdo įrašas: Mažas miegamasis – interjero idėjos