Miegamasis ir vaikų darželis viename kambaryje: 90 nuotraukų idėjų

Miegamasis ir vaikų darželis viename kambaryje: 90 nuotraukų idėjų

Vaiko gimimas yra didžiulė laimė kiekvienai šeimai. Tuo pačiu metu tėvai yra pasinėrę į rūpesčius, kaip savo vaikui suteikti patogiausias gyvenimo sąlygas. Deja, mažų butų ir gyvenamojo ploto stokos sąlygomis daugeliui tėvų tenka glaustis su vaiku tame pačiame kambaryje. Tačiau nenusiminkite – šiandien dizaineriai sukūrė daugybę būdų, kurie padės padaryti miegamojo su vaikų kambariu dizainą viename kambaryje patogų, stilingą ir praktišką. Šiandien mes pasidalysime šiomis paslaptimis su jumis.!

Kur pradėti?

Prieš pradedant renovaciją, verta apsvarstyti galimybes plėsti patalpas. Tai galima padaryti balkono ar lodžijos sąskaita. Verta paminėti, kad norint visiškai išardyti angą, reikės atitinkamų institucijų leidimo, todėl lengviau apsiriboti dvigubo stiklo lango griovimu. Pritvirtinta teritorija turi būti papildomai apšiltinta – tai taikoma tiek sienų šilumos izoliacijos, tiek akumuliatoriaus montavimui. Dabar gausite porą papildomų kvadratų, kurie yra svarbūs mažame kambaryje..

Planavimo etape svarbu aiškiai apibrėžti, kur bus vaikų darželis. Jei kalbame apie naujagimio lovelę, geriau ją pastatyti toliau nuo lango, kad per didelė šviesa netrukdytų vaikų miegui dienos metu, o atsitiktinė trauka nesukeltų peršalimo. Stenkitės nestatyti netvarkingų stelažų, lentynų, televizoriaus skydelio šalia lovelės – visa tai gali rimtai pakenkti kūdikiui. Aprūpinkite lovelę baldakimu – taip vaikui suteiksite ramų ir patogų poilsį.

Kai kūdikis šiek tiek užauga, dažniausiai jam už lango skiriama vieta savo „mažam pasauliui“. Tai visiškai pagrįstas žingsnis: pirma, čia pakankamai šviesos, antra, vaikų teritorija nėra vaikščiojimo zona, ir niekas netrukdys vaikui užsiimti savo reikalais.

Senų pastatų namuose (pavyzdžiui, Chruščiovuose) dažnai randamos nišos ir sandėliavimo patalpos kambariuose. Pašalinus duris, galite saugojimo vietą paversti vaikų darželiu. Ryškūs šviestuvai padės pakeisti natūralią šviesą. Čia vaikui visada bus šilta ir patogu.

Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - nuo ko pradėti Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - nuo ko pradėti

Miegamojo ir vaikų darželio zonavimas

Kambarį su dviem ar daugiau funkcinių zonų reikia zonuoti. Galima atskirti tėvų ir vaikų teritorijas slankiojančių ekranų, gipso kartono pertvarų, užuolaidų, baldų ar įvairių apdailos medžiagų pagalba. Šio ar kito metodo pasirinkimas labai priklauso nuo pradinių kambario matmenų ir vaiko amžiaus..

Kai kūdikis dar labai mažas, o visą jo teritoriją riboja vaikiška lovelė, galite zonuoti kambarį dekoravimo ir apšvietimo pagalba. Prie lovelės esančią sieną užklijuokite spalvotais tapetais, sumontuokite nedidelę naktinę lempą. Kraštutiniu atveju galite atskirti lovelę šviesia uždanga, kad veikiančio televizoriaus akinimas netrukdytų vaikui..

Mažame kambaryje galite atskirti vaikų kampą siauru stelažu, kuris tuo pačiu atliks knygų, žurnalų ir kitų priedų laikymo sistemos vaidmenį..

Erdviame miegamajame yra galimybė įrengti dekoratyvinę gipso kartono pertvarą. Galite padaryti jį funkcionalesnį, pridėdami prie dizaino nišas ir lentynas. Stiklinės stumdomos durys yra geras pasirinkimas, ypač jei vaikas yra paauglys. Tai suteiks jam galimybę pabūti vienam, pasikviesti draugą į svečius..

Jei kambarys yra ilgas, geriausias būdas organizuoti erdvę gali būti aukšto podiumo įrengimas. Jo vidinę erdvę galima užpildyti stalčiais, kurie padės išvengti spintos įrengimo, o viršuje įrengti vaiko miegojimo vietą, poilsio zoną, kabinetą. Yra ir kitas variantas – ištraukiama lova įrengta podiumo žarnyne, stalčiai – laipteliuose, o stalas – viršuje. Podiumo išdėstymas sukurs patogias sąlygas kūdikiui, o likusi kambario dalis liks tėvų žinioje..

Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Zonavimas Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Zonavimas Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Zonavimas

Spalvų sprendimai

Daugiafunkciniam kambariui spalvą geriau pasirinkti iš šviesios paletės, kuri vizualiai padarys kambarį erdvesnį ir lengvesnį. Zona, esanti prie lango, gali būti dekoruota šiltomis spalvomis, o kita – šaltesnėmis. Ši technika leis subalansuoti bendrą kambario spalvą..

Tono pasirinkimas priklauso nuo asmeninių namų ūkio pageidavimų. Smėlio ir kreminės paletės atrodo jaukiai, žalia spalva prisideda prie ramios ir taikios atmosferos kūrimo. Pridėję šiek tiek geltonos arba oranžinės spalvos, jūs žymiai atgaivinsite interjerą, padarysite jį linksmesnį.

Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Spalvų sprendimai Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Spalvų sprendimai

Stilius miegamajam ir vaikų darželiui viename kambaryje

Kambarys atrodys daug tvarkingiau, jei jis bus dekoruotas tam tikru interjero stiliumi. Kambariui, kuriame vienu metu yra kelios zonos, geriau pasilikti minimalistine kryptimi. Šviesūs pilkos, smėlio, baltos paletės tonai suteiks kambariui lengvumo ir komforto.

Įstatykite baldus su blizgiais fasadais, į dizainą įtraukite daugiau veidrodžių ir stiklo objektų, o „prašmatnaus“ dekoro reikėtų atsisakyti – tai nepriimtina minimalizmui. Kadangi sienų apdaila apima monochromatinį dizainą, galite pakabinti paveikslėlį ar porą nuotraukų lakoniškoje struktūroje..

Miegamasis ir vaikų kambarys viename kambaryje, dekoruoti japonišku ar ekologišku stiliumi, atrodys įdomiai ir patraukliai. Šios tendencijos taip pat palaiko minimalizmo idėją interjero dizaine. Konkretūs baldai čia tampa pagrindine „ypatybe“: japoniškam stiliui – stumdomi ekranai, shoji pertvaros, pritūpę baldai, o ekologiškam interjerui – medinė vaikiška lova miško namo pavidalu, malonūs žaliai smėlio spalvos apdailos tonai , augaliniai motyvai.

Pastaraisiais metais didelio populiarumo sulaukęs skandinaviško stiliaus tėvų su vaiku miegamasis atrodo gaivus ir jaukus. Čia natūralios švelnių šaltų tonų apdailos medžiagos, mediniai baldai ir puikus apšvietimas sukuria nuostabią patogią atmosferą..

Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Stiliai Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Stiliai Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Stiliai

Dekoravimo medžiagos

Yra daug medžiagų, skirtų papuošti tėvų kambarį su vaiku. Pasirinkimas priklausys nuo to, kiek esate pasiruošęs skirti laiko, pastangų ir finansinių išteklių, kad įrengtumėte patogų interjerą.

Grindys

Geriausios miegamojo grindų apdailos medžiagos yra laminatas arba parketas – tokia danga bus šilta ir patvari. Galite naudoti ekonomiškesnį variantą – uždengti linoleumą ir atsisakyti kilimo, nes jis surinks gana daug dulkių. Be to, galite įrengti grindų šildymo sistemą, kuri žiemą bus papildoma šildymo sistema.

Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Grindų apdaila Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Grindų apdaila

Sienos

Pati dekoratyviausia miegamojo su vaikų darželiu medžiaga bus tapetai su įvairiausiomis medžiagomis ir spalvomis. Pirmenybę teikite paprastoms drobėms, o modelių pagalba galite kurti akcento sritis. Vaikų kampeliui galite pasirinkti spalvingesnę versiją, o pageidautina, kad tapetai būtų plaunami arba dažomi.

Gražios sienos dekoruotos dekoratyviniu tinku. Iš dalies galite įdėti fotopopieriaus popieriaus arba dirbtinio akmens. Neperpildykite kambario įvairiomis tekstūromis ir spalvomis, kad interjeras nevirstų linksmu kaleidoskopu.

Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Sienų apdaila Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Sienų apdaila

Lubos

Gipso plokštė padės supaprastinti lubų apdailos darbus, su kuriais galite greitai gauti visiškai lygų paviršių. Medžiaga leidžia statyti laiptelines konstrukcijas – gražų perimetrą su paslėptu apšvietimu arba garbanotomis iškyšomis, nurodančiomis zonas. Taip pat aktualūs matiniai ir blizgūs tamprūs audiniai. Vienas iš šių medžiagų privalumų yra galimybė įrengti taškinio apšvietimo sistemą, taip pat užmaskuoti ryšius.

Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Lubų apdaila Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Lubų apdaila

Kaip išsirinkti baldus

Stenkitės kambariui pasirinkti tik būtiniausius baldus. Žinoma, čia negalima išsiversti be lovų, tačiau galite apsvarstyti baldų transformavimo galimybes. Paprasčiausias iš jų yra miegamoji sofa, kurią galima sulankstyti dienos metu. Taip pat įdomus variantas yra spinta -lova, kuri paslėps lovą savo žarnyne ir taps erdvia laikymo sistema.

Vaikų kampeliui geras pasirinkimas būtų palėpės lova, kurioje lova yra viršutinėje pakopoje, o po ja – spintelė ar darbo stalas. Dvyniams galite įsirengti dviaukštę lovą arba įrengti aukštą pakylą dviem išleidžiamomis krantinėmis.

Kad sienos nebūtų apkrautos lentynomis, tarp zonų sumontuokite atvirą lentyną. Stumdoma spinta taip pat gali būti įrengta ant darželio ir miegamojo sienos, taip padalijant teritoriją į zonas. Jei kambarys yra pakankamai platus, galite įsirengti spintą priešais lovą ir paslėpti televizoriaus skydelį už jo durų..

Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - kaip išsirinkti baldus Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - kaip išsirinkti baldus Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - kaip išsirinkti baldus

Apšvietimas ir dekoras

To paties kambario miegamojo ir vaikų kambario apšvietimo apdailai reikia skirti ypatingą dėmesį. Čia nereikėtų taupyti šviestuvų – nė vienas kampas neturėtų būti paliktas be priežiūros. Jei vaikų darželis yra prie lango – galite pasirūpinti švelnesne viršutine šviesa, o žaidimų ir studijų zonose – sumontuoti papildomas lempas.

Tėvų teritorijai reikės daugiau šviesos, nes ji vaidina dominuojantį vaidmenį ir yra toli nuo lango atidarymo. Čia galite naudoti lubų liustra, montuoti prožektorius, naktinius šviestuvus ar stalines lempas. Atskirai turite pabrėžti saugojimo sistemą, jei čia yra vieta.

Norėdami pridėti jaukumo kambaryje, pabrėžti jo stilingą dizainą, galite naudoti kai kuriuos dekoratyvinius elementus. Tuščiame kampe galite įrengti vazoną su augalu, prie lovos paskleisti minkštą kontrastingo atspalvio kilimą, o prie sienų pridėti šeimos nuotraukų ar originalių plokščių. Nepersistenkite su dekoracijomis – didelis jų skaičius sukels jau mažos erdvės netvarką..

Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Apšvietimas ir dekoras Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje - Apšvietimas ir dekoras

Miegamojo ir vaikų darželio dizainas viename kambaryje – nuotrauka

Baigdami kviečiame apsilankyti nuotraukų galerijoje, kurioje viename kambaryje bandėme surinkti geriausius miegamojo ir vaikų darželio dizaino pavyzdžius. Laimingas žiūrėjimas!

Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka Miegamojo ir vaikų darželio interjero dizainas viename kambaryje - nuotrauka