Miegamojo dizainas 15 kv.m. (80 vaizdų)

Miegamojo dizainas 15 kv.m. (80 vaizdų)

Miegamasis yra būtent tas kampas, kuris labiausiai turėtų patikti savo jaukumu, komfortu, galimybe nudžiuginti ankstyvą rytą ir sumažinti įtampą po sunkios dienos. Patalpos 15 kv.m. – tai gana priimtina aikštė, kurioje galite įkūnyti įvairias dizaino idėjas, išdėstyti reikiamas zonas ir sukurti tinkamą aplinką poilsiui. Mūsų straipsnyje mes apsvarstysime, į ką reikia atsižvelgti projektuojant 15 kvadratinių metrų plotą, kaip pasirinkti spalvą, stilių, taip pat galimybę kompetentingai išdėstyti reikiamus baldus.

Į ką atsižvelgti planuojant miegamojo remontą?

Miegamasis 15 kv.m. turi stačiakampę formą, kuri dažnai sukelia komplikacijų dėl baldų išdėstymo. Tačiau kambarys leidžia jums sutvarkyti keletą funkcinių sričių. Tokiu atveju geriau vengti baldų išdėstymo palei ilgas sienas – tai padarys kambarį daug siauresnį..

Lova sumontuota statmenai trumpai arba ilgiui sienai. Lovą galite įrengti kambario centre taip, kad galvūgalis būtų statmenas ilgajai plokštumai. Tada tolimoje dalyje, šalia lango, galite įrengti tualetinį stalą, porą fotelių ar veikiančią mini spintelę ir šalia priekinių durų pastatyti drabužių spintą. Tokia aplinka suteiks patogų požiūrį į dėžę iš abiejų pusių ir paliks pakankamai vietos judėjimui..

Geras sprendimas yra pastatyti lovą su galvūgaliu prie tolimos trumpos sienos. Iš abiejų pusių galite pastatyti naktinius staliukus arba visiškai išnaudoti sieną, įdėdami plačią saugojimo sistemą – spintelės baldus su įvairiomis lentynomis, stalčiais arba gipso kartono konstrukciją su įmontuotomis nišomis.

Galite pakoreguoti kambario pailgėjimą naudodami apdailos medžiagas: horizontalioje kryptyje išdėstyti tapetų raštai ir juostelės vizualiai išplės sienas, vienos plokštumos dizainas tamsoje paletėje ją atitolins, suteikdamas papildomos gylis į kambarį. Zonavimui, gipso kartono lubų konstrukcijoms sėkmingai naudojama podiumo laiptelių konstrukcija.

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Į ką atsižvelgti planuojant miegamojo remontą Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Į ką atsižvelgti planuojant miegamojo remontą

Spalvoti sprendimai miegamajam 15 kv.

Miegamajam, kurio plotas 15 kv.m. nėra aiškių spalvų apribojimų – jei norite, kad kambarys atrodytų dar erdvesnis – naudokite daugiau šviesių spalvų. Taip pat turite atsižvelgti į stiliaus koncepciją, pagal kurią suprojektuotas miegamasis. Balti ir šviesiai pilki tonai yra gana populiarūs kuriant šiuolaikinį interjerą, leidžiantį sukurti neutralią, minimalistinę atmosferą, į kurią harmoningai derės bet koks kitas spalvų spektras..

Ypatingą jaukumą sukuria klasikinė smėlio spalvos paletė, užpildanti interjerą namų jaukumu ir šiluma. Interjere vienu metu galite naudoti kelis pustonius nuo rusvos iki šviesiai smėlio, sukurdami reikiamus akcentus.

Priklausomai nuo asmeninio suvokimo, miegamajame galite naudoti bet kokius dažus. Mėlynos ir rudos spalvos vyrų miegamasis savaip atrodys gražiai ir elegantiškai. Moterys ir merginos dažnai renkasi įmantresnius dizainus – idealiai tinka interjeras, pavyzdžiui, baltos ir rožinės spalvos. Aistringą ir temperamentingą raudoną spalvą reikia tepti tam tikromis dozėmis, naudoti tamsius atspalvius, o žalios ekologinės paletės gali būti bet kokio kiekio (išskyrus rūgštinius atspalvius), nes ji yra susijusi su gamta ir leidžia atsipalaiduoti galima.

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Spalvų sprendimai Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Spalvų sprendimai Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Spalvų sprendimai

Apdaila ir medžiagos

Miegamojo apdaila yra 15 kv.m. galite naudoti bet kokias medžiagas, nes nėra specialių mikroklimato sąlygų. Įvairių tipų ir derinių pagalba galite sureguliuoti erdvę, paryškinti funkcines sritis.

Grindys

Kambaryje, sukurtame sukurti šiltą, jaukią atmosferą maloniam poilsiui, geriau ant grindų pakloti laminatą ar parketą, o lovos zoną papildyti minkštu vilnoniu kilimėliu. Medžiagos kraunimas įstrižai padeda vizualiai padidinti paviršiaus plotą.

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Grindų apdaila Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Grindų apdaila

Sienos

Sienų dekoravimui stačiakampiame 15 kv.m. geriau naudoti medžiagų derinius, kurie padės subalansuoti kambario geometriją. Pavyzdžiui, ilgas sienas puoškite šviesiomis spalvomis, o trumpas – tamsesnėmis..

Kaip jau minėjome, vertikalios ir horizontalios juostos suteikia kambariui atitinkamai aukštį ir plotį. Tapetų modeliai turėtų būti pagaminti švelniomis spalvomis, kad nebūtų sukurta per didelė dinamika.

Ypatingas dėmesys skiriamas sienai prie lovos galvos: čia galite pastatyti gipso kartono arkines angas, naudoti fototapetus, tūrines ar audinio drobes. Tapyba ir dekoratyvinio tinko naudojimas dabar yra labai populiarūs..

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Sienų apdaila Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Sienų apdaila

Lubos

Yra keletas pagrindinių lubų variantų miegamajame: dažymas, balinimas, tapetavimas, dekoravimas ištemptomis drobėmis. Gipso kartono konstrukcijos, išsidėsčiusios aplink kambario perimetrą arba su atskiromis salomis, dažniausiai išryškinančios miegamosios vietos teritoriją, padeda sukurti gražią aplinką ir zonuoti kambarį..

Priklausomai nuo stiliaus, gali būti ir kitų dekoratyvinių savybių: lubų sijų (Provanso, palėpės) imitacija, gipso karnizai, rozetės, bagetai (klasikinės kryptys), MDF plokštės (palėpė) ir kt..

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Lubų apdaila Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Lubų apdaila

Baldai miegamajam 15 kv.m..

Pagrindinis bet kurio miegamojo elementas yra lova, kuri turėtų būti pakankamai patogi ir erdvi. Net prieš pirkdami turėtumėte atsigulti ant lovos, kad visiškai pajustumėte, kaip tas ar kitas modelis atitiks anatomines savybes.

Atsižvelgiant į tai, kad mes kalbame apie palyginti mažą miegamąjį, geriau įsigyti lovą su papildoma laikymo sistema įmontuotos dėžutės pavidalu, kurioje galite įdėti reikiamus pastelinius priedus.

Taip pat yra modelių su daugiafunkciniu galvūgaliu, kuriame yra įvairios lentynos ir nišos. Labiausiai „pažengęs“ variantas yra plaukiojančios lovos su paslėptomis atramomis, taip pat apvalios lovos, puikiai derančios į 15 kv.m. stačiakampio miegamojo interjerą. Mažuose butuose persirengimo kambarys dažnai įrengiamas miegamajame. Šiuo atveju geriausias sprendimas gali būti stumdoma spinta su veidrodinėmis durimis, praplečiančiomis erdvę..

Vienoje ar dviejose lovos pusėse galite įrengti naktinius staliukus, kuriuose galite padėti knygą, akinius, odos priežiūros priemones. Savo nuožiūra įdėkite televizoriaus skydelį ar namų kino teatrą.

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Baldai Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Baldai Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Baldai

Apšvietimas ir dekoras

Miegamojo, kurio plotas 15 kv.m., apšvietimui. geriausias pasirinkimas būtų minkštas daugiapakopis apšvietimas. Prožektoriai ir liustra taps pagrindiniais šviesos šaltiniais, o įvairūs šviestuvai, toršerai, indai neatsižvelgs į atskiras funkcines zonas. Norėdami sukurti originalią, paslaptingą aplinką, galite papuošti gipso kartono lubų perimetrą LED juostele ir įrengti apšvietimą apatinėje lovos vietoje..

Miegamajam nereikia sodraus dekoro – gana gražių apdailos medžiagų ir tekstilės derinių. Taip pat galite naudoti keletą stilingų niekučių, sienas papildyti paveikslais ar šeimos nuotraukomis, įrengti gyvus vazonus, kurie taip pat išvalys orą..

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Apšvietimas ir dekoras Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Apšvietimas ir dekoras

Interjero stiliai

Kad miegamasis būtų tikrai gražus ir patogus, turite pasirinkti dizaino stilių. Miegamasis, kurio plotas 15 kv.m. leidžia naudoti gana daug šiuolaikinių dizaino sprendimų.

Miegamasis 15 kv.m. minimalizmo stiliumi

Šiandien minimalistinė tendencija yra bene populiariausia. Stilius ypač aktualus mažiems kambariams, nes jame numatytas lengvas dizainas, nedidelis skaičius labai funkcionalių interjero daiktų ir beveik visiškas dekoracijų nebuvimas. Puošyboje puikiai dera natūralios ir dirbtinės medžiagos, blizgios ir medinės dangos.

Miegamasis 15 kv.m. minimalizmo stiliumi - interjero dizainas Miegamasis 15 kv.m. minimalizmo stiliumi - interjero dizainas

Miegamasis 15 kv.m. japoniško stiliaus

Namų dekoravimo koncepcija tarp Tekančios saulės šalies tautų taip pat reiškia minimalizmą aplinkoje. Dizainui naudojamos kelios natūralios spalvos ir natūralios tekstūros, pabrėžiančios žmogaus gyvenimo artumą natūraliam grožiui ir praktiškumui..

Funkcijos apima tokius elementus kaip pritūpę baldai, specifinė apdaila ir dekoras. Čia galite rasti japoniškų shoji pertvarų elementų, sijų lubų, padalijančių lubas į kvadratus, žibintų, drobių su hieroglifų, geišų, samurajų atvaizdais, gėlių atspaudais.

Miegamasis 15 kv.m. Japoniškas stilius - interjero dizainas Miegamasis 15 kv.m. Japoniškas stilius - interjero dizainas

Miegamasis 15 kv.m. klasikiniu stiliumi

Nors mūsų laikais dizaino minimalizmas išryškėja, nesikeičianti klasika vis dar aktuali. Šiltos pieniškos, smėlio spalvos, alyvuogių spalvos, elegantiški atspaudai, sodrūs baldai ir prabangus dekoras paprastą miegamąjį gali paversti tikromis karališkomis kameromis, kuriose karaliaus didinga aristokratijos dvasia.

Prabangi medinė lova su raižytais elementais ir paauksavimu, tinkas ant lubų ir sienų, krištolinė liustra, turtinga natūrali tekstilė – visa tai leis pasijusti ypatingu rugpjūčio mėn..

Miegamasis 15 kv.m. klasikinis stilius - interjero dizainas Miegamasis 15 kv.m. klasikinis stilius - interjero dizainas

Miegamasis 15 kv.m. Provanso stiliumi

Provanso stiliaus miegamasis yra paprasto provincijos gyvenimo ir prancūziško dekoro malonės derinys. Dekoracijoje yra natūralios dangos, šiek tiek išblukusios, pabrėžiančios medžiagų gebėjimą išblukti po karšta pietų saule.

Baldai taip pat turi senovės pėdsakus, solidžiai atrodydami, kad namuose yra jau seniai ir žino daug šeimos paslapčių. Aukštos kokybės tekstilė su daugybe dekoratyvinių detalių atmosferai suteikia ypatingo žavesio ir jaukumo..

Miegamasis 15 kv.m. Provanso stilius - interjero dizainas Miegamasis 15 kv.m. Provanso stilius - interjero dizainas

15 kv.m. miegamojo interjero dizainas – Nuotrauka

Apibendrinant visa tai, kas išdėstyta aukščiau, galime drąsiai teigti, kad teisingai pasirinkę stiliaus kryptį, spalvą ir naudodami apdailos ypatybes, net mažą kambarį galite paversti jaukiu kampeliu, pripildytu romantikos ir ramybės atmosfera. O dabar kviečiame pažvelgti į mūsų nuotraukų galeriją, kurioje pateikiama daug sėkmingų 15 kv. M ploto miegamųjų dizaino pavyzdžių. Laimingas žiūrėjimas!

15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka