Miegamojo dizainas Chruščiovoje: 60 nuotraukų idėjų

Miegamojo dizainas Chruščiovoje: 60 nuotraukų idėjų

Miegamasis Chruščiovoje paprastai yra vienas iš mažiausių kambarių – jo plotas gali būti net 6-10 kv.m. Tačiau net ir tokį kompaktišką kambarį galima lengvai paversti jaukiu ir gražiu miegamuoju kampeliu, tereikia pažvelgti į šviežias dizaino idėjas ir geriausias iš jų įgyvendinti..

Miegamoji vieta vieno kambario Chruščiovoje

Atvejai, kai visa šeima gyvena vieno kambario Chruščiovoje, nėra neįprasti. Atrodytų, kad tokiomis sąlygomis galima tik pasvajoti apie asmeninę erdvę. Tačiau iš tikrųjų nėra sunku atskirti miego zoną vienintelėje bendroje patalpoje, o daugelį pateiktų variantų galima įgyvendinti savarankiškai..

Zonavimas

Vienas iš greičiausių ir patogiausių būdų paslėpti lovą – pakabinti ją storomis užuolaidomis. Norėdami tai padaryti, jums reikia tik karnizo, kuris geriausiai pritvirtintas prie lubų, ir, tiesą sakant, užuolaidos.

Praktiškesnis zonavimo variantas yra plonos gipso kartono arba faneros pertvaros. Tą pačią funkciją gali atlikti drabužių spinta, stelažas ar aukšta lentyna..

Miegamojo interjero dizainas Chruščiovoje - zonavimas

Sulankstoma lova

Lova, kurią dieną galima vertikaliai atsiremti į sieną ir paslėpti už spintelės priekio, yra baldų išmanymas, kuris bus puikus sprendimas ankštam vieno kambario butui. Skirtingai nuo konvertuojamos sofos, tai yra patogi miegamoji vieta su plokščiu čiužiniu.

Miegamojo interjero dizainas Chruščiovoje - Sulankstoma lova Miegamojo interjero dizainas Chruščiovoje - Sulankstoma lova

Podiumas

Mažas aukštis virš grindų leidžia efektyviai išnaudoti vertikalią erdvę.

Įrengus lovą ant viršaus, podiumo viduje galima pastatyti laikymo dėžes, o aukštesnėse konstrukcijose-net ištraukiamą stalą.

Po stalviršiu lengva paslėpti ištraukiamą lovą, o viršuje galite sutvarkyti darbo zoną, pastatyti sofą ar įrengti kitą miegojimo vietą.

Miegamojo interjero dizainas Chruščiovoje - Podiumas Miegamojo interjero dizainas Chruščiovoje - Podiumas

Kaip padidinti mažo miegamojo erdvę

Mažas kadras nėra tokia didelė miegamojo problema, tačiau jei norite kambariui suteikti papildomos erdvės, galite tai padaryti šiais būdais:

Veidrodžiai

Jei vieną iš sienų ar spintelės priekį papuošite dideliu veidrodžiu, visa situacija atsispindės joje. Taigi jūsų miegamojo plotas Chruščiovoje vizualiai padidės beveik du kartus..

Miegamojo interjero dizainas Chruščiovoje - didelis veidrodis prie lovos galvos

Tapetai

Teisingai parinktos freskos ar didžiuliai paveikslai su realistiška perspektyva yra dar vienas būdas vizualiai išplėsti kambarį. Tam geriausiai tinka kraštovaizdžio ir panoraminiai vaizdai..

Chruščiovo miegamojo interjero dizainas - tapetai Chruščiovo miegamojo interjero dizainas - tapetai

Derinimas su balkonu

Chruščiovo miegamasis dažnai turi išėjimą į balkoną, kurį galima išplėsti pašalinus langą ir apatinę pertvarą. Tai pridės keletą kvadratinių metrų darbo zonai ar minkštam kampui sutvarkyti..

Chruščiovo miegamojo interjero dizainas - derinimas su balkonu Chruščiovo miegamojo interjero dizainas - derinimas su balkonu

Siena virš galvos

Modulinė siena su aukštų lubų spintelėmis ir erdvi antresolė padės išnaudoti visas vertikalios erdvės galimybes. Idealiu atveju jis turėtų būti lengvas ir be rankenų..

Miegamojo interjero dizainas Chruščiovoje - modulinė siena virš galvos

Chruščiovo miegamojo interjero stilius

Miegamojo stiliaus pasirinkimas yra grynai individualus dalykas, nes šio kambario atmosfera turėtų patikti jo gyventojams, atspindėti jų asmenines nuostatas. Tačiau vis tiek reikia atsižvelgti į Chruščiovo matmenis ir neperkrauti erdvės ryškiomis detalėmis, taip pat didelių gabaritų elementais..

Minimalizmo stiliaus miegamasis

Kompaktiški baldai, tiesios linijos ir švelnumas – pagrindiniai minimalistinio interjero bruožai, idealiai tinkantys ankštiems miegamiesiems Chruščiovo namuose. Šis dizainas palieka daugiausiai laisvos vietos ir atrodo labai lakoniškai..

Chruščiovo miegamojo dizainas - minimalizmo stilius

Miegamasis modernaus stiliaus

Grafinis šiuolaikinio stiliaus pobūdis priartina jį prie minimalizmo, tačiau yra ir daugiau įdomių apdailų, neįprastų piešinių ir tekstūruotų baldų..

Miegamojo dizainas Chruščiovoje - modernus stilius Miegamojo dizainas Chruščiovoje - modernus stilius

Lofto stiliaus miegamasis

Madingas industrinis stilius gali patikti kūrybingoms ir laisvę mėgstančioms asmenybėms. Plikos betoninės ar plytų sienos, metalinės lentynos, taip pat spintos, pagamintos iš grubiai apdorotos medienos, padės sukurti tokią atmosferą mažame miegamajame..

Miegamojo dizainas Chruščiovo - palėpės stiliaus

Klasikinio stiliaus miegamasis

Klasikinis interjero dizainas reiškia linijų simetriją, diskretišką prabangą ir aplinkos rafinuotumą apskritai. Būdingi šios tendencijos bruožai yra emaliuoti baldai su išlenktomis raižytomis kojomis, aukšta galvūgalis, brangūs audiniai ir graži liustra..

Chruščiovo miegamojo dizainas - klasikinis stilius Chruščiovo miegamojo dizainas - klasikinis stilius

Kaimo stiliaus miegamasis

Rustic stilius yra nostalgija vasaros dienoms ir leistinumui šalyje. Chruščiovoje toks miegamasis atrodys ypač jaukus, jums tiesiog reikia palikti natūralaus medžio raštą ant grindų, pasirinkti paprastus baldus, širdžiai mielą dekorą ir diskretišką medvilninę tekstilę.

Miegamojo dizainas Chruščiovo - kaimo stiliaus

Provanso stiliaus miegamasis

Subtilus Provansas iš pirmo žvilgsnio užliūliuoja ir ramina savo nepastebimu lengvumu. Pastelės, gėlės, nėriniai, prancūzų romantika – visa tai gali patikti jaunoms merginoms, mėgstančioms viską, kas erdvu ir gražu.

Miegamojo dizainas Chruščiovo - Provanso stiliaus

Spalva mažo miegamojo interjere

Atsižvelgiant į miegamojo Chruščiovoje dizainą, negalima ignoruoti šio kambario spalvų schemos. Nuotaika prieš miegą ir iškart po pabudimo daugiausiai priklausys nuo jo, todėl į pasirinkimą reikia žiūrėti labai atsakingai. Kadangi kambarys yra mažas, patartina naudoti ne daugiau kaip 2-3 spalvas šviesiais arba prislopintais atspalviais..

Baltas miegamasis Chruščiovoje

Sniego baltumo miegamasis visada yra labai gražus. Kad būtų jaukiau, galite ant grindų uždėti pūkuotą kilimą, o sienas papuošti gamtos paveikslais ar šeimos nuotraukomis..

Baltas miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas Baltas miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas

Juodas miegamasis Chruščiovoje

Miegamajame gali būti vieta juodai. Ypač stilingai atrodo kartu su balta spalva. Blizgantys juodi paviršiai (pvz., Drabužių spintos durys) netgi gali veikti kaip išplėtimo erdvė, atspindintys šviesą kaip didelis veidrodis..

Juodas miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas

Pilkas miegamasis Chruščiovoje

Iš visos spalvų paletės pilka yra ramiausia. Tai nesukelia emocijų ir skatina gerą poilsį. Priklausomai nuo tekstūros, pilka spalva puikiai tiks prie bet kokio stiliaus: klasikai galite pasirinkti sidabro atspalvius, aukštųjų technologijų – metalinį, palėpės ar Provanso – matinius pelenų tonus.

Pilkas miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas

Smėlio spalvos miegamasis Chruščiovoje

Tiesą sakant, smėlio spalva yra balta su šiek tiek rudos spalvos. Tai labai madinga spalva, sukurianti ramią, jaukią atmosferą miegamajame. Puikiai dera su ruda, mėlyna, bordo ir auksine.

Smėlio spalvos miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas Smėlio spalvos miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas

Rudas miegamasis Chruščiovoje

Pasak psichologų, rudą spalvą labiausiai mėgsta žmonės, atsidavę šeimos vertybėms ir tradicijoms. Tai stabilumo, patikimumo ir pasitikėjimo spalva. Balta, smėlio spalvos, taip pat grietinėlė padės sušvelninti interjerą šokolado tonais..

Rudas miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas

Žalias miegamasis Chruščiovoje

Nors žalia yra rami spalva, miegamuosiuose tai nėra labai įprasta. Tačiau jis atrodo labai įdomus šalia baltos, pilkos ar rožinės spalvos, taip pat puikiai dera su medžiu..

Žalias miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas Žalias miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas

Mėlynas miegamasis Chruščiovoje

Raminančios mėlynos savybės daro jį vienu iš geriausių miego zonos sprendimų. Ši spalva mažina tiek psichinį, tiek fizinį nuovargį, mažina spaudimą ir skatina gerą miegą..

Mėlynas miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas

Rožinis miegamasis Chruščiovoje

Miegamasis jaunai merginai taps dar gražesnis, jei čia pridėsite rausvų elementų. Tai gali būti sienų dažymas arba tiesiog gėlės ant tapetų, baldų ar dekoro – bet kokiu atveju kambarys įgis ypatingą romantišką žavesį..

Rožinis miegamasis Chruščiovoje - interjero dizainas

Miegamojo apšvietimas Chruščiovoje

Mokslininkai įrodė, kad vakarinis apšvietimas daro didelę įtaką hormono melatonino gamybai, o tai tiesiogiai veikia miego trukmę ir kokybę. Taigi šalto balto ir mėlyno spektro spinduliuotė, neoninės ir liuminescencinės lempos, taip pat šiuolaikinių prietaisų ekranai gali sukelti nemigą. Tuo pačiu metu geriausias miegamojo variantas yra šilta balta šviesa, nutildyta abažūriu..

Tinkamą modernaus miegamojo apšvietimą gali sudaryti prožektoriai ant lubų, centrinė liustra, nišų apšvietimas, dekoratyvinės įdubos ir lentynos, taip pat lempos prie lovos (grindų lempos, šviestuvai, pakabinami žibintai).

Jei norite romantiškesnės aplinkos, galite naudoti diodų girliandas. Jie laikomi Naujaisiais, bet gražiai papildo interjerą bet kuriuo kitu metų laiku. Diodų ryškumą galima pritemdyti, uždengiant juos permatomu audiniu – tiuliu ar tiuliu. Taip pat yra girliandos su šviečiančiomis figūromis – miniatiūriniai rutuliai, rožės, žvaigždės.

Tikrai kosminis dizainas padės sukurti spalvotą apšvietimą ir „žvaigždėto dangaus“ lubas su tikroviškai žėrinčiomis žvaigždynomis.

Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - Apšvietimas Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - Apšvietimas

Tekstilė ir dekoras miegamajam

„Chruščiovo“ miegamajame dekoro reikia minimaliai. Vienintelė jo funkcija yra suteikti interjerui jaukią, gyvenamąją išvaizdą ir individualumo prisilietimą. Keletas mėgstamų nuotraukų ar paveikslų ant sienų, pora knygų, kurias reikia perskaityti prieš miegą, žadintuvas – tai apytikslis dalykų rinkinys, kuris bus tinkamas poilsio zonoje.

Dekoratyvinės pagalvės gali būti naudojamos kaip lovos, fotelio ar plačios palangės apdaila. Ryškios jų spalvos ar neįprasti raštai taps miegamojo akcentu..

Dizainas artimo gamtos stiliui (šalies, Provanso, Skandinavijos) harmoningai papildys įvairius etninius dalykus: austus kilimus, megztas antklodes, pintus krepšius, siuvinėjimus.

Nuobodžia vientisa spalva dažytos sienos gali būti įdomesnės piešinių pagalba – ranka arba trafaretu. Pageidautina, kad jie nebūtų per daug margi ir derinami su likusiu dizainu..

Kalbant apie tekstilę, jos pagalba lengva pakeisti miegamojo interjerą, kad jis atitiktų nuotaiką: kitos spalvos patalynė, skirtingos užuolaidos – ir kambarys pasikeičia prieš mūsų akis. Patogiam miegui geriau teikti pirmenybę natūraliems audiniams (medvilnei, linui).

Miegamojo interjero dizainas Chruščiovoje - tekstilė ir dekoras

Miegamojo dizainas Chruščiovoje – nuotrauka

Norite dar daugiau miegamojo apdailos pavyzdžių Chruščiovoje? Kviečiame juos pamatyti mūsų nuotraukų galerijoje! Čia rasite daugybę sėkmingų dizaino sprendimų, susijusių su baldų išdėstymu, išdėstymu ir apdaila. Pasirinkimas bus naudingas visiems, kurie planuoja atnaujinti savo miegamojo interjerą, padaryti jį gražesnį ir jaukesnį..

Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka

Vaizdo įrašas: Mažo miegamojo dizainas Chruščiovoje