Miego komplektas (80 nuotraukų): įranga, veislės, populiarūs modeliai ir kainos

Miegamasis miegamajame, dekoruotas moderniu klasikiniu stiliumi

Miegamojo komplektas miegamajame, dekoruotas moderniu klasikiniu stiliumi

Miegamasis yra tas ypatingas kambarys, kuriame kiekvienas savininkas turi beveik tą patį baldų komplektą. Tai naudoja gamintojai, siūlydami paruoštus miegamojo komplektus kiekvienam skoniui ir įvairiomis kainomis. Elementų skaičius miegamojo komplekte gali skirtis nuo dviejų iki daugiau nei dešimt. Atėję į parduotuvę ir pažvelgę ​​į katalogą, galite pasirinkti tiek prekių, kiek jums reikia iš gana plačios kolekcijos, pagamintos to paties stiliaus. Taigi, ką ketiname pirkti? Pabandykime tai išsiaiškinti kartu!

Skandinaviško stiliaus jaukus miegamojo dizainas

Skandinaviško stiliaus jaukus miegamojo dizainas

Kaimo stiliaus dizainas suteiks jūsų miegamajam jaukumo

Kaimo stiliaus dizainas suteiks jūsų miegamajam jaukumo

Miegamojo komplektas: nuotraukos, galimybės ir kainos

Nors lova laikoma miegamojo karaliene, nepamirškite apie kokybišką čiužinį, nes nuo čiužinio priklauso, ar jūsų miegas bus sveikas ir sveikas. Pasirinkę konkrečias laisvų rankų įrangą, galėsite pasirinkti lovos dydį, bet, deja, ne jos modelį.

Patarimas! Lovą galima įrengti ištraukiamomis skalbinių nišomis, tačiau už papildomą mokestį.

Modelio specifikacijos Kaina Nuotrauka
Modulinis miegamasis „Loft“ tabako ąžuolas Pirkti Korpuso medžiaga: laminuota medžio drožlių plokštė, metalas; Fasado medžiaga: laminuota medžio drožlių plokštė; Ruda spalva; Į komplektą įeina: Lofto lova Tabako ąžuolas (206,6x182x93 cm); Naktinis stalas Lofto tabako ąžuolas (2 vnt.) 71 430 rublių.
Miegamasis STILIUS-1 Pirkti Į komplektą įeinantys moduliai: komoda 800 * 830 * 450; Lova: miegamoji vieta (1600x800x2000); Skydas (800x600x20); Naktinis stalas (2 vnt.) (410х474х410); 4 sparnų spinta su 2 veidrodžiais (1600x2200x500). 26 150 rublių.
Komfortiškas miegamojo komplektas Pirkti Į komplektą įeina: Naktinis stalas (2 vnt.) (38x35x70); Komoda (80x44x72); Lova (164x205x70) Čiužinys į lovos kainą neįskaičiuotas! Galima užpildyti papildomos įrangos skiltyje. Rekomenduojamas čiužinio dydis yra 1600x2000mm.; 4 x spintelių spinta (160 x 190 x 50) 16 020 rublių.
Vasilisa miegamasis (2 komplektas) Pirkti Į komplektą įeina: dvigulė lova, naktinis stalas, stalas, veidrodis ir kampinė spinta; Fasado medžiaga: MDF-16 /22 Kronospan Szczecinek (Lenkija) / PVC Alfaterm (Italija); Kėbulo medžiaga: ДСП-16/25 Kronospan Szczecinek (Lenkija); Techninės įrangos ir ritininių kreiptuvų medžiaga: GTV (Lenkija), Hettich (Vokietija). 116 885 rubliai.
Miegamojo komplektas Juno 2 Pirkti Fasado medžiaga: veidrodis; Korpuso medžiaga: laminuota medžio drožlių plokštė; Visas ausinių komplektas: komoda, lova, tualetinis stalas, naktinis stalas, stumdoma spinta 17 500 rublių.
Miegamojo komplektas Juno 5 Pirkti Fasado medžiaga: veidrodis; Korpuso medžiaga: laminuota medžio drožlių plokštė; Ausinių komplektas: spinta, komoda, lova, naktinis stalas 20 000 rublių.
Miegamasis ARINA-1 Pirkti Į komplektą įtraukti moduliai: komoda (800x830x430), lova (1600x800x1900), persirengimo stalas (950x910x430), naktinis stalas (2 vnt.) (410x474x430), 3 sparnų spinta su veidrodžiais (1200x2080x500). 21 490 rublių.
Miego komplektas Basia Pirkti Gamintojas: Disavi; Fasado medžiaga: laminuota medžio drožlių plokštė; Korpuso medžiaga: laminuota medžio drožlių plokštė; Pilnas komplektas: stalas (800 × 420 × 750 mm); Stumdoma spinta (1300 × 500 × 2000 mm); Komoda (800 × 420 × 800 mm); Lova (1652 × 2236 mm); Naktinis stalas (400 × 380 × 990 mm) – 2 vnt. 13 990 RUB.
Julianne miegamasis Pirkti Rėmo spalva: Ferrara ąžuolas; Fasado spalva: Ferrara ąžuolas, Cilegio Nostrano; Fasado medžiaga: medžio drožlių plokštė, veidrodis; Rėmo medžiaga: laminuota medžio drožlių plokštė; Į paketą įeina: Lova (160×200); Spintelė; Naktinis stalas (2 vnt.); Dresser; 27 710 rublių.
Miegamasis SOFIA-5 Pirkti Į komplektą įeinantys moduliai: Lova (1600x800x1900); Naktinis stalas (2 vnt.) (410х474х410); 3 sparnų spinta su veidrodžiu (1300x2150x500). 16 790 rublių.

Patarimas! Negalite pakeisti galvūgalio formos ar aukščio, todėl, rinkdamiesi rinkinį, viską apgalvokite iki mažiausios detalės.

keturiolika

Naktinis stalas

Sutuoktinių lovai, žinoma, turėtų būti du tokie pjedestalai. Kartais ant jų yra stalinės lempos, jei išdėstymas neapima žvakidžių. Spintelė gali atrodyti kaip stalviršis su kojomis, turėti stalčių arba būti gana talpi mini spintelė su atidaromomis durimis arba keliais stalčiais. Beje, viename komplekte galima pasiūlyti įvairių pjedestalų..

Patarimas! Apsvarstykite, ar jums reikia papildomos saugojimo vietos, ar tiesiog stalviršio, kad padėtumėte nebaigtą knygą ar vazą su gėle?

Šifonas

Jei jūsų bute yra atskiras kambarys – persirengimo kambarys, jums nereikia drabužinės miegamajame. Tačiau retas gali pasigirti tokia prabanga, tad pažiūrėkime, kokios ten spintelės. Vis daugiau savininkų teikia pirmenybę drabužių spintoms – jos yra neįtikėtinai erdvios ir nereikalauja papildomos vietos durims atidaryti. Tokioje spintoje galite ne tik pakabinti sukneles ir striukes, išdėlioti patalynę ir rankšluosčius – tai apims batus ir patalynę – antklodes, pagalves, plunksnų lovas.

keturiolika

Patarimas! Jei kambarys mažas, rinkitės spintą su veidrodinėmis durimis. Veidrodžiai vizualiai išplečia kambarį, ir nereikia papildomo laisvai stovinčio ar sieninio veidrodžio.

Dresser

Tiems, kurie gyvena bute su persirengimo kambariu, vietoj didelių gabaritų drabužių spintos geriau įsigyti komodą. Apatinis trikotažas ir pižama, chalatai ir lovos keitimas visada yra po ranka. Pakabinę veidrodį virš komodos, paversite jį tualetiniu stalu, o ant šio baldo elemento paviršiaus galėsite sudėti kosmetiką, įsimintinas nuotraukas į rėmus, o šviežias gėles vazonuose ir kitas mielas smulkmenas..

keturiolika

Patarimas! Komodos taip pat skiriasi, atkreipkite dėmesį ne tik į nišų skaičių, bet ir į jų dydį. Pavyzdžiui, gali būti du platūs stalčiai patalynei ir daug mažų kojinėms, kojinėms, nosinėms ir kitai tekstilės medžiagai..

Veidrodis

Jei jums nepatinka veidrodiniai spintelės fasadai arba veidrodis virš komodos, galite įsigyti atskirai stovintį veidrodį, tačiau ši parinktis tinka tik dideliems miegamiesiems. Mažas miegamojo komplektas neleis sau tokios ekstravagancijos.

Labai harmoningai atrodo senovinis veidrodis ir prabangi rankų darbo medinė komoda

Labai harmoningai atrodo senovinis veidrodis ir prabangi rankų darbo medinė komoda

Jei jums reikia viso ilgio veidrodžio, nėra pelninga jį kabinti ant sienos, kad sutaupytumėte vietos – vis tiek turėsite atsitraukti tam tikru atstumu, kad užfiksuotumėte visą vaizdą. Įdiekite praustuvą – tai viso dydžio veidrodis ir papildomas naktinis stalas kosmetikai ir higienos priemonėms, plaukų džiovintuvui, aksesuarams, papuošalams ir kt..

Patarimas! Grotelės nuo tualetinio stalo skiriasi tuo, kad vienu metu yra trys veidrodžiai, kurių pagalba galite pamatyti save iš kiekvienos pusės. Ši parinktis yra būtina toms moterims, kurios mėgsta formuoti plaukus sudėtingomis šukuosenomis ir dėvi asimetriškus drabužius..

Tualetinis stalas

Išskirtinai moterų miegamojo atributas. Tai mažas stalas su veidrodžiu ir pufu arba maža kėdė, skirta patogiai pasidažyti makiažui ir atlikti kitas jūsų išvaizdos procedūras. Deja, tualetinis staliukas taip pat netinka miniatiūriniams miegamiesiems..

keturiolika

Banketas

Savotiškas suoliukas, pastatytas lovos papėdėje. Naktį ant suoliuko dedamos lovatiesės ir dekoratyvinės pagalvės iš lovos.

Iš esmės daugelis savininkų apsieina be šio baldo, tačiau vyresnio amžiaus žmonėms netrukdys papildoma sėdimoji erdvė, nes lovos čiužinys yra spaudžiamas ir deformuojamas dėl nuolatinės vietinės įtakos..

keturiolika

Osmanų ar fotelis

Gana dideliame miegamajame galite pasirinkti poilsio ir atsipalaidavimo vietą su antklode, knyga ar arbatos puodeliu. Šalia pastatykite toršerą ir, jei norite, uždėkite kėdę su ekranu – ir rojaus kampelis paruoštas..

Miegamojo komplekto kaina

Taigi – kukliausiems kambariams galite apsiriboti lova ir drabužių spinta, erdviems – naudokite viską, ko tik širdis geidžia arba leidžia biudžetas. Visų pirma, medžiaga vaidina svarbų vaidmenį – natūralus masyvas kainuos daugiau nei laminuota medžio drožlių plokštė, tačiau tokie baldai taip pat tarnaus daug ilgiau.

Patarimas! Jei norite, už tam tikrą mokestį galite pakeisti gatavą gamyklinį komplektą, pridėdami įmontuotas lempas, papildomas laikymo nišas ir kitus patogumus..

keturiolika

Patarimas! Bet kokiu atveju paruoštos laisvų rankų įrangos pirkimas kainuos mažiau nei perkant visus reikalingus elementus skirtingose ​​mažmeninės prekybos vietose. Tačiau vis tiek pageidautina juos pritaikyti vienas kitam stiliaus prasme, ir tai yra kitas klausimas..

Stiliaus kryptis

Įrengdami klasikinio stiliaus miegamąjį, rinkitės baldus iš medienos iš daugiausia vertingų rūšių – raudonmedžio, Karelijos beržo, ąžuolo, vyšnios. Tai visada masyvūs, bet kartu ir grakštūs, lygių kontūrų baldai, dekoruoti raižiniais ir paauksavimais. Baltas miegamojo komplektas taip pat derės prie klasikos – jo privalumas yra tas, kad jis tiks bet kokiai lubų ir sienų apdailai.

Idėja! Minimalistiniam miegamajam įsigykite lovą be galvūgalio, kojos paslėptos. Pirmenybę teikite stumdomoms spintelėms su stiklo fasadais, o geriau atsisakyti šarnyrinių lentynų ir spintelių.

Kaimo stiliaus miegamasis yra dirbtinai sendinti baldai su patina ir įbrėžimais, kuriuose gausu tekstilės. Aukštųjų technologijų stiliui nepatinka nereikalingos detalės; tokio miegamojo laisvų rankų įranga turėtų būti pagaminta iš lakoniško dizaino. Stiklas, plastikas, medžio masyvas yra maksimaliai laukiami, pakeiskite medžio drožlių plokštę.

Galite papuošti darželį įvairiais stiliais, priklausomai nuo jo gyventojų amžiaus ir lyties. Vaikų miegamojo komplektas visada išsiskiria ryškiomis spalvomis, linksma ir žvalia nuotaika bei absoliučiu kūdikio saugumu. Siūlomame vaizdo įraše galite žiūrėti neįtikėtinų vaikiškų baldų komplektų pavyzdžius..