Nuotraukų tapetai miegamajame: 60 nuotraukų ir idėjų

Nuotraukų tapetai miegamajame: 60 nuotraukų ir idėjų

Šiandien sienų freskos įgijo didelį populiarumą kuriant interjerą. Jie atveria daug galimybių sukurti originalius baldus, kuriuos daugelis patyrusių dizainerių sėkmingai naudoja. Kalbant apie miegamąjį, čia reikia specialaus požiūrio, nes kambarys turėtų būti kuo palankesnis poilsiui ir geram miegui. Mūsų straipsnyje mes apsvarstysime miegamojo nuotraukų tapetų ypatybes ir šiuolaikines jų veisles..

Nuotraukų tapetų pranašumai ir savybės

Sienų freskos, žinoma, yra puikus dekoratyvinis elementas, galintis žymiai papuošti interjerą, pabrėžti miegamojo stilių ir orumą. Tačiau šio tipo apdailos privalumai neapsiriboja apdaila. Sienų freskos interjere gali atlikti daugybę funkcijų, pavyzdžiui:

– Atlikti esminį vaidmenį zonuojant erdvę. Įvairūs fototapetinio popieriaus raštų deriniai su kitų tipų apdaila (tapyba, tinkas ir pan.) Gali išryškinti tam tikras erdvios patalpos zonas. Dažnai jie dedami prie lovos galvos arba priešingos sienos. Jie gali pabrėžti poilsio zoną su foteliais ir kavos staliuku (jei yra), nišomis ir kitomis teritorijomis;

– Ištaisykite vizualinį erdvės suvokimą. Uždėję fototapetus ant vienos iš sienų, galite jį vizualiai „perkelti į šalį“, todėl kambarys taps daug erdvesnis. Paprastai tokiu atveju naudojami panoraminiai vaizdai, scenos, imituojančios kambario tęsinį, objektai perspektyvoje;

– Slėpti esamus sienų ar lubų paviršių trūkumus. Tapetai ant vinilo ar neaustinio pagrindo geriau susidoros su šia užduotimi. Nelygus paviršius bus puikiai užmaskuotas ryškiais vaizdais, užpildytais dažais, o didelių ir mažų paveikslėlio detalių kaita susidoros su kampų defektais;

– Sukurkite akcentus. Kadangi miegamieji dažniausiai dekoruoti pastelinėmis spalvomis, tapetai padės atgaivinti tuščią interjerą, suteiks įvairovės;

– Pabrėžkite bendro kambario dizaino stilių. Teisingai parinkti vaizdai puikiai papildys stilingą interjerą. Gėlių motyvai, freskos, peizažai būdingi klasikinėms ir kaimo vietovėms, o šiuolaikiniai stiliai (aukštųjų technologijų, palėpės, minimalizmas) palaikys panoraminius miestų vaizdus, ​​įvairias atrakcijas;

– Lubų fotomuralai sėkmingai pakeis brangias ištemptas drobes ir atrodys taip pat įspūdingai.

Nusprendę papuošti miegamąjį fototapetais, turite pasirūpinti teisingu jų išdėstymu, kad gautumėte tikrai įspūdingą interjerą. Jei planuojate tapetuoti visą sieną, turite pasirūpinti iš anksto, kad ateityje sklypo dalis nebūtų uždengta didelių gabaritų baldais. Jei tapetai yra klijuoti, kad vizualiai padidėtų plotas, geriau visiškai atsisakyti baldų šalia sienos. Vaizdai parenkami atsižvelgiant į kambario dydį, nes dideli elementai mažame miegamajame darys spaudimą, o per maži dideliame tiesiog pasimeta.

Nuotraukų tapetai miegamajame - privalumai ir savybės Nuotraukų tapetai miegamajame - privalumai ir savybės

Miegamojo tapetų tipai

Šiandienos rinka gali pasigirti didžiuliu fototapetų pasirinkimu, tarp kurių galite rasti ir ritininių, ir paveikslėlių modelių su įvairiomis tekstūromis, efektais, vaizdais ir kitomis išskirtinėmis savybėmis..

Priklausomai nuo gamybos medžiagų

Renkantis tapetą, svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios daromas spausdinimas, nes nuo to priklauso dangos tarnavimo laikas, jos ekologiškumas ir klijavimo paprastumas. Yra keletas pagrindinių tipų, tinkančių miegamojo sienoms dekoruoti:

1. Popieriniai tapetai. Šis tipas yra vienas iš paprasčiausių biudžeto variantų, nes jis turi žemas kokybės savybes. Nors popieriaus pagrindas yra gana tankus, jis bijo didelės drėgmės sąlygų, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad kalbame apie miegamąjį, jie čia gali tarnauti gana ilgai. Tokių drobių pranašumas yra didelis spalvų perteikimas ir lygus, beveik blizgus paviršius, gerai parodantis vaizdų tikroviškumą..

2. Vinilo tapetai. Popieriaus popierius išsiskiria įvairiomis tekstūromis, dideliu stiprumu ir ilgaamžiškumu. Jie nėra įnoringi aplinkai ir yra lengvai valomi..

3. Neaustiniai tapetai. Medžiaga yra gana patvari, turi būdingą matinį paviršių. Ši rūšis sugeba „kvėpuoti“ ir yra pripažinta ekologiškiausia tarp kitų. Lengvi, erdvūs siužetai ir tapyba akvarele puikiai atrodo ant neaustinių drobių, o drobės idealiai užmaskuoja esamus sienų trūkumus.

4. Lipni tapetai. Sienų freskos, kaip rodo pavadinimas, turi lipnų pagrindą, tačiau dažniausiai naudojamos kaip maži paveikslai, su kuriais lengva dirbti..

Renkantis lubų tapetus, taip pat naudojamos puikios kokybės drobės PVC pagrindu ir veliūras, turintis spalvingų, ryškių spalvų, neįprastos tekstūros.

Miegamojo fotomurų tipai - priklausomai nuo gamybos medžiagų Miegamojo fotomurų tipai - priklausomai nuo gamybos medžiagų

Kokią dangą pasirinkti

Be medžiagos, kuri yra fototapeto pagrindas, verta atkreipti dėmesį į drobės paviršiaus pasirinkimą, nuo kurio priklausys paveikslo suvokimas. Mažam kambariui geriau pasirinkti sklandų tapetą, kuris sukuria atspindžius. Tokios drobės gali padaryti interjerą lengvesnį..

Tapybos gerbėjams tikrai patiks tapybos paveikslai su drobės tekstūra arba gipsą primenančiu paviršiumi. Tokios medžiagos dažnai naudojamos istorinėms freskoms ar paveikslams atkurti..

Norint atkurti laukinės gamtos kampelius, dažnai naudojamos drobės, kurių tekstūra tikrai imituoja linus.

Šiurkščios dangos turi ypatingą malonę ir nuobodumą. Jie puikiai tinka mažiems kambariams, o smėlio tapetai, kurių struktūra yra maža, gali žymiai paslėpti sienų paviršių trūkumus ir defektus..

Miegamojo fotomuralų tipai - kaip pasirinkti dangą Miegamojo fotomuralų tipai - kaip pasirinkti dangą

Fotografijų piešimas miegamajam

Vaizdas ant tapetų vaidina svarbų vaidmenį. Visų pirma, reikia prisiminti, kad paveikslėlio spalvos turėtų būti derinamos su likusiais interjero elementais. Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo savo temperamento, tuos ar tuos derinius suvokia savaip. Ryškios tapetų spalvos puikiai dera su šviesiais nustatymo atspalviais, o jūs galite pasirinkti sodrias akcentines vaizdo spalvas ir pastelines supančios apdailos spalvas. Populiariausi fotomuralai miegamojo interjere yra šie:

– peizažai, rodantys miškus, krioklius, augalus, įvairias gėles ir tt Šie tapetai tinka bet kokio stiliaus kambario dekoravimui, pripildant jį šviežumo;

– Jūrų tema, pasakojanti apie begalinių vandens platybių grožį ir gražų gyvenimą. Gali būti senų laivų ir šiuolaikinių vandenynų lainerių, prabangių jachtų, paplūdimių ir pan.

– meno kūrinių reprodukcijos, tinkamos didelėse erdvėse su atitinkamais stilingais baldais;

– Abstraktūs vaizdai gali būti gana įdomūs. Tokiems fotomugalams reikia tinkamo savininko požiūrio ir modernių baldų;

– Miestų vaizdai – panoraminės didžiųjų miestų ar kuklių gatvių nuotraukos. Pasirinkimas priklausys nuo asmeninių savininkų pageidavimų ir interjero stiliaus. Pirmasis variantas labiausiai tinka madingoms aukštųjų technologijų palėpės zonoms, o antrasis-miegamiesiems Provanso, Viduržemio jūros kryptimis.

Miegamojo tapetų tipai - Miegamojo tapetų piešimas Miegamojo tapetų tipai - Miegamojo tapetų piešimas Miegamojo tapetų tipai - Miegamojo tapetų piešimas Miegamojo tapetų tipai - Miegamojo tapetų piešimas

Nuotraukų tapetai su efektais

Šiuolaikinės dizaino idėjos apima daugybę sprendimų, leidžiančių sukurti netikėčiausius interjerus, o pirmieji pagalbininkai yra nuotraukų tapetai su specialiaisiais efektais, būtent:

1. Tūriniai 3D tapetai. Kuriant tokio tipo fototapetus, naudojama speciali modelio piešimo technika – keli modelio sluoksniai uždedami ant vidinės plėvelės, pereinant nuo tamsių prie šviesių tonų. Dėl to žmogaus akis plokščią piešinį suvokia kaip trimatį. Reikėtų pažymėti, kad 3D tapetai turi vizualinį garsumą tik per atstumą, todėl juos patartina naudoti erdviuose miegamuosiuose..

2. Plėsti erdvę. Šis tipas sugeba vizualiai „nustumti“ sienas, todėl interjeras tampa daug erdvesnis. Mažiems kambariams piešinys, imituojantis jo tęsinį, būtų geras sprendimas, o erdvesniuose kambariuose galite pasirinkti bet kokį paveikslėlį, atsižvelgdami į stilių.

3. Šviečiantys tapetai. Šiuolaikiškas originalus miegamojo interjero dizainas gali būti sukurtas naudojant šviesius tapetus sienoms ir luboms. Jie yra šviesūs ir fluorescenciniai. Pirmasis tipas gali sukaupti šviesos srautus dienos metu ir naktį atkurti juos minkšto, akiai malonaus foninio apšvietimo forma, sukuriančia malonią romantišką atmosferą. Fluorescencinės sienų freskos naktį sukuria nuostabius dizainerio šviesos modelius (naudojant specialias lempas), nes danga turi specialių miltelių, o dieną drobės atrodo kaip trimatis vaizdas. Tokie tapetai patalpoje leidžia ramiai atsipalaiduoti ir užmigti..

Miegamojo tapetų tipai - Sienų freskos su efektais Miegamojo tapetų tipai - Sienų freskos su efektais

Fototapetai miegamajame – nuotrauka

Mūsų nuotraukų galerijoje siūlome tęsti tolesnę miegamojo nuotraukų tapetų apžvalgą. Čia galite pasirinkti įvaizdį, dėl kurio vakaras, praleistas kambaryje, bus ramus ir ramus, o rytas tikrai malonus ir džiaugsmingas. Laimingas žiūrėjimas!

Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka Fototapetai miegamajame - nuotrauka