Šokoladinė nuotaika: kaip stilingai papuošti miegamąjį rudais tonais?

Šokolado atspalviai miegamojo dekoravimui yra vienas iš labiausiai paplitusių dizaino sprendimų.

Šokolado atspalviai miegamojo dekoravimui yra vienas iš labiausiai paplitusių dizaino sprendimų.

Ruda spalva reiškia šiltus atspalvius. Šis tonas dažniausiai naudojamas miegamojo interjero sprendimuose. Jis patinka ir jaunajai kartai, ir vyresniems žmonėms. Ekspertai teigia, kad šis tonas padeda atsipalaiduoti ir atsitraukti nuo aplinkinio pasaulio negatyvumo. Naudodami spalvų derinius interjere, galite sukurti malonią aplinką poilsiui ir poilsiui po dienos darbų. Kaip tai padaryti namuose – mes tai išsiaiškinsime vėliau.!

Su medžiu gerai dera

Mediena puikiai dera su purvina rožine spalva

15

Šokolado spalvos baldai puikiai dera su tų pačių atspalvių kambario apdaila. Svarbiausia yra teisingai juos sujungti. Svarbu neperkrauti kambario, kad jis liktų lengvas ir patogus. Verta apsvarstyti kai kuriuos niuansus: ką ir su kuo geriau derinti ir kokių atspalvių nereikia naudoti kartu.

Mažas jaukus kambarys su geru atspalvių deriniu

Mažas jaukus kambarys su geru atspalvių deriniu

Elitiniai apartamentai su baldais iš įvairių medžio atspalvių

Elitiniai apartamentai su baldais iš įvairių medžio atspalvių

Kokį poveikį žmogui daro rudas atspalvis?

Svarbu, kad miegamasis taptų kambariu, kuriame norite atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Tam puikiai tinka ruda spalvų schema. Atsižvelgiant į tai, kad šis atspalvis yra susijęs su žeme ir gamta, gerai jį naudoti dekoruojant miesto apartamentus dideliuose miestuose..

Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis kambario toną:

  1. patartina naudoti smėlio ar smėlio atspalvį, jei kamuoja nemiga, blogai užmiegate arba esate pernelyg susijaudinęs;
  2. smėlio spalvos tonas su ryškiais akcentais yra geras nemiga;
  3. šokoladas padės išlaikyti šilumą ir jaustis šiltai;
  4. geltona spalva stimuliuoja smegenų veiklą, todėl ją reikia vartoti atsargiai, dozuoti.

15

Rudos spalvos naudojimas miegamojo apdailoje

Ši spalva gali būti ir pagrindinė, ir derinama su kitomis. Galite rasti šviesių sienų ir tamsiai rudų baldų derinį wenge spalvos. Tačiau kartais naudojamas drąsus sprendimas ir padaromos tamsios sienos, su sąlyga, kad yra sumontuoti šviesūs baldai..

Patarimas! Pastarasis variantas labiau tinka dideliam kambariui su geru apšvietimu. Mažam kambariui geriau sienas papuošti kava, smėlio arba ochra. Galite pasirinkti tonų derinį.

Daugybė spalvų ir atspalvių atrodo gerai su ruda. Šokoladas tinka prie geltonos, baltos, pilkai mėlynos spalvos. Rudai pilka spalva geriausiai derinama su žalia ar koraline.

Tamsūs baldai atrodo prabangiai baltų sienų fone ir idealiai derinami su gausiais kontrastingais elementais

Tamsūs baldai atrodo prabangiai baltų sienų fone ir idealiai derinami su sultingais kontrastingais elementais

Ochro spalvos baldai ant šokoladinių sienų palėpės stiliaus interjere

Ochro spalvos baldai ant šokoladinių sienų palėpės stiliaus interjere

Miegamasis geltonai rudas

Be geltonos spalvos, taip pat vietoj jos galite paimti oranžinę arba auksinę. Šis sprendimas padės padaryti kambarį jaukią. Kartu su sodriais tonais galite pasiimti tuos pačius šviesesnės paletės atspalvius, naudodami juos dekoratyviniams elementams, užuolaidoms ar grindims.

Gražus romantiškas kambario vaizdas, tinkantis jaunai panelei

Romantiškas interjeras tinka jaunai moteriai

Derinant rožinį ir šokoladinį

Šis derinys leidžia slopinti rožinės spalvos sodrumą, kuris interjerui suteiks elegancijos ir stiliaus. Galite praskiesti pridėdami mėlynų niuansų, pavyzdžiui, dekoro, užuolaidų, baldų elementų. Gerai atrodo su tokiais baltos spalvos atspalvių deriniais, kurie visada leis jums paryškinti kai kuriuos elementus ir pridėti šviesos.

13

Smėlio ir rudos spalvos

Tai populiariausias ir paprasčiausias dizainerių apdailos variantas. Šis dizainas leidžia vizualiai šiek tiek padidinti kambarį. Galite pridėti kai kurių žalių atspalvių elementų: kambarinių augalų, dirbtinių gėlių, kurios pagyvins interjerą.

Patarimas! Jei pridėsite raudoną toną, šis derinys padarys kambarį linksmesnį ir šiltesnį..

Laimingas įvairių spalvų derinys

Laimingas įvairių spalvų derinys

Derinant baltą su ruda

Ši miegamojo apdailos parinktis kalba apie savininko skonį. Puikiai tinka šiuolaikiniam stiliui, suteikia kambariui griežtumo ir pagarbos. Šviesūs baldai gerai atrodo tamsiame fone. Kad kambarys nebūtų nuobodus, galite pridėti grietinėlės, smaragdo, pilkos, alyvuogių spalvų. Geras apšvietimas yra svarbus.

Sniego baltumo vaikų kambario sienose stilingai išsiskiria tamsaus medžio baldai

Sniego baltumo vaikų kambario sienose stilingai išsiskiria tamsaus medžio baldai

Tiffany spalva su šokoladu

Žmonės labai gerai suvokia dangaus ir žemės spalvas. Atkreipkite dėmesį, kad prie visos rudos spalvos dera turkio spalva, nes kiti tonai yra ryškesni ir sukuria kontrastą, o tai nepriimtina poilsio kambaryje..

Turkio spalvos baldų elementai atnaujins interjerą

Turkio spalvos baldų elementai atnaujins interjerą

Gražus atspalvių derinys, padedantis sumažinti psichinį ir fizinį nuovargį

Gražus atspalvių derinys, padedantis sumažinti psichinį ir fizinį nuovargį

Apdailoje įvairūs rudos spalvos atspalviai

Norint gauti tokį derinį, verta paimti kelis tonus: tamsų, vidutinį ir šviesų. Jei pasirinksite tik tamsius tonus, kambarys pasirodys pernelyg niūrus..

Patarimas! Geriau derinti kelis atspalvius, dažant jais skirtingus kambario elementus. Pavyzdžiui, padarykite sienas šokoladines, lubas rudas, o baldus – kakavą. Interjero dekoratyviniai elementai gali būti morkų spalvos.

Jaukus rusiško stiliaus kambarys su specialia siena galvos gale

Jaukus rusiško stiliaus kambarys su specialia siena prie galvūgalio

Originalus kambario dekoro atlikimas art deco stiliaus

Originalus dekoras Art Deco stiliaus numeryje

Atspalviai, su kuriais ruda spalva netinka

Kai puošiate kambarį, geriausia tuo pačiu metu netaikyti tokių spalvų su rudu atspalviu: violetinė, bordo, alyvinė, geltona, raudona, indigo. Dėl tam tikrų priežasčių jie gali nesutapti. Pavyzdžiui, sukurkite žmogui nuobodžią ir slegiančią arba, priešingai, erzinančią atmosferą. Kai kurios spalvos neturėtų būti naudojamos interjere arba pridėti smulkių dekoratyvinių elementų..

13

Baldų pasirinkimas

Jei kambario sienoms pageidaujate šviesaus atspalvio, tuomet baldams galite pasirinkti tamsiai prisotintas spalvas. Jei bendras kambario tonas yra pakankamai tamsus, tuomet baldai turėtų būti pasirinkti šviesiomis spalvomis. Jis gali būti geltonai rudos, pilkai rudos arba raudonos spalvos..

Svarbu! Nepamirškite apie detales – užuolaidas. Jie turėtų derėti su sienų ir baldų spalvų palete..

Klasikinė aplinka, kurioje spalva simbolizuoja konservatyvumą

Klasikinė aplinka, kurioje spalva simbolizuoja konservatyvumą

Skirtingų atspalvių naudojimo interjere galimybės

  • Sienų apdailai rudas tonas pasirenkamas gana dažnai. Pažymėtina, kad užuolaidų ir lovatiesių spalva su šia galimybe taip pat gali būti ruda. Baldai turėtų būti pasirinkti dideli ir aukšti. Puikiai derės prie šviesiai žalios spalvos apmušalų.
  • Rudi atspalviai gali būti naudojami tiek kaip kambario fonas, tiek kaip baldų ir aksesuarų spalva. Galutinis sprendimas renkantis skirtingų spalvų derinį lieka namo savininkams. Poilsio ir atsipalaidavimo metu žmogus turėtų jaustis patogiai.

15

Ant pastabos! Svarbus dalykas yra geras apšvietimas, tai ypač pasakytina, jei pasirinkta tamsi paletė. Kadangi tokioje patalpoje trūks natūralios šviesos, verta ją kiek įmanoma prisotinti dirbtiniais šviesos šaltiniais..