Podiumo lova interjere: 80 nuotraukų idėjų

Podiumo lova interjere: 80 nuotraukų idėjų

Miegamosios vietos išdėstymas yra vienas iš svarbiausių gyvenamųjų patalpų organizavimo klausimų, nes patogus poilsis tampa puikios nuotaikos ir puikios savijautos garantija visai dienai. Šiuolaikinė rinka alsuoja daugybe patogių lovų modelių, tačiau ne visos jos gali pasigirti aukštomis estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis. Pirmaujančią poziciją čia užima podiumo lova, kurios pagalba galite kompetentingai suplanuoti mažo kambario atmosferą arba sukurti visiškai nepaprastą vaizdą erdviame kambaryje. Be to, jį galima papildyti daugybe papildomų funkcijų, kurios daro jį nepakeičiamu baldu. Kviečiame susipažinti su geriausiomis podiumo lovos išdėstymo idėjomis, taip pat apsilankyti nuotraukų galerijoje, kurioje pristatomi įvairūs modeliai.

Privalumai ir trūkumai

Tvarkant kambarių vidinę erdvę, būtina pasirūpinti tiek estetiniu namų patrauklumu, tiek patogumu ir funkcionalumu. Miegamuosiuose, svetainėse ir vaikų kambariuose, taip pat studijos tipo apartamentuose, podiumo lovos įrengimas turi daug privalumų, kuriuos sudaro šios savybės:

– Lova su podiumo pagrindu gali tapti erdvia drabužių, skalbinių ir kitų namų apyvokos daiktų saugykla, todėl nebereikia įsigyti papildomų baldų. Šis klausimas yra gana aktualus mažuose butuose, kur vyksta kova už kiekvieną papildomą naudingo ploto kvadratinį metrą;

– Naudodami podiumo lovą, galite efektyviai zonuoti erdvę, o tai ypač svarbu studijos tipo apartamentams. Kambarys, geografiškai padalintas iš lovos ant pakylos, išlaikys erdvumo jausmą, nes čia nereikia įrengti papildomų pertvarų;

– Daugiafunkciniai podiumai ir galimybė ant jų organizuoti mobilias lovas leidžia gauti papildomos erdvės. Podiumo erdvė dienos metu gali būti naudojama kaip vaikų žaidimų, susitikimų su svečiais, kūrybinės veiklos ir tt žaidimų aikštelė;

– Estetinis patrauklumas yra svarbus veiksnys, vaidinantis vieną iš pagrindinių vaidmenų kuriant šiandieninį interjerą. Pats dizainas atrodo gana patrauklus ir originalus. Jį galima papildyti įmontuotu apšvietimu arba prašmatniu baldakimu, sukuriančiu komforto atmosferą..

Verta paminėti tai, kad savo rankomis padarius rėmo podiumą su lova, galima jį užpildyti visais reikalingais funkciniais elementais, tuo pačiu sumažinant pinigus už spintelių, pjedestalų ir kitų baldų pirkimą. Kalbant apie trūkumus, čia galime išskirti statinio stacionarumą, dėl kurio prireikus nebus galima lengvai jį perkelti. Kaip rodo praktika, sunku tvarkyti pagyvenusių žmonių ir žmonių, turinčių sąnarių problemų, podiumo dizainą, ypač sėdėti ant podiumo ir atsikelti nuo jo. Be to, prieš perkant verta apsvarstyti lubų aukštį ir kambario plotą, kad lova neužimtų visos laisvos vietos..

Podiuminė lova interjere - privalumai ir trūkumai Podiuminė lova interjere - privalumai ir trūkumai

Podiumo lovų tipai

Šiandien dizaineriai išranda daugybę naujų podiumo lovų modelių, galinčių atlikti įvairias interjero funkcijas. Funkcinių priedų požiūriu visą asortimentą galima sąlygiškai suskirstyti į tris tipus:

1. Atliekančios technines funkcijas – lovos su pagrindu, padedančiu paslėpti nepageidaujamus ryšius ar patalpos defektus, gali turėti papildomų dizaino laikymo sistemų;

2. Dekoratyviniai – jie gali tapti tikra interjero puošmena, jos akcento elementu, dalyvauti padalijant erdvę į zonas ir ją derinant;

3. Kombinuotas – derinkite dviejų ankstesnių tipų charakteristikas, dažnai su erdvia saugojimo sistema, papildomu apšvietimu, ištraukiamais mechanizmais.

Kiekviena rūšis turi daugybę interpretacijų, kurias išsamiau aptarsime toliau. Jie turi individualias dizaino ypatybes, leidžiančias pasirinkti konkrečiai šeimai tinkamą variantą..

Lova ant monolitinio podiumo

Šioje versijoje lovos podiumas yra suformuotas vientisos struktūros pavidalu. Tokių podiumų įrengimas didžiąja dalimi atlieka dekoratyvinę funkciją – didingose ​​pilyse buvo montuojamos monolitinės podiumo lovos, kurios ilgą laiką tarnavo dėl didelio stiprumo. Šiuolaikiniuose butuose tokia instaliacija turi tam tikrą trūkumą, kuris yra didelis svoris, nes montuojant naudojamas betonas, todėl konstrukcijos tinka privatiems namams.

Podiumo lovų tipai - Lova ant monolitinio podiumo Podiumo lovų tipai - Lova ant monolitinio podiumo

Tradicinė lova rėmo pagrindu

Paprasčiausias podiumo lovos organizavimo variantas, kai lova yra rėmo pagrindu. Dizainas sukurtas taip, kad atliktų interjero dekoravimo funkcijas, išlygintų erdvės asimetriją. Čia nėra papildomų saugojimo sistemų, todėl tokie modeliai turi mažesnę kainą, tačiau, nepaisant to, jie atrodo ne mažiau įspūdingi. Juos galima papildyti galvūgaliais ir lentynomis prie lovos.

Podiumo lovų tipai - tradicinė įrėminta lova Podiumo lovų tipai - tradicinė įrėminta lova

Daugiafunkcinė lova ant podiumo

Lovos konstrukcija ant rėmo podiumo suteikia puikią galimybę organizuoti erdvią saugojimo sistemą. Paprastai tokiuose dizainuose yra gana erdvūs stalčiai, nišos ir lentynos, kurių tūris leidžia atsisakyti įsigyti papildomą spintelę..

Gera projektavimo technika yra užmaskuoti saugojimo skyrius, kai jų negalima iš karto aptikti, o kambarys užpildytas laisva erdve ir oru. Dažnai podiumai yra aprūpinti ne tik apatiniais stalčiais, bet ir šoninėmis sistemomis, leidžiančiomis padėti drabužius, skalbinius ir kitus reikalingus daiktus: knygas, įrangą ir tt Podiumo viduje galite pastatyti persirengimo kambarį arba seifą, į kurį bus galima patekti per liuką prie lovos, kurį bus sunku rasti. Lovos ant rėmo podiumo paprastai gaminamos pagal užsakymą, atsižvelgiant į visus savininkų pageidavimus vidiniam užpildymui.

Podiumo lovų tipai - daugiafunkcinė lova „Podium“ Podiumo lovų tipai - daugiafunkcinė lova „Podium“

Ištraukiama lova-podiumas

Šis dizainas gali būti vadinamas funkcionaliausiu ir tinkamiausiu mažoms erdvėms. Esmė ta, kad miegamoji vieta „slepiasi“ podiumo žarnyne ir prireikus ištraukiama volelių pagalba. Tai puikus pasirinkimas, į kurį verta atkreipti dėmesį daugiavaikėms šeimoms ar gyvenantiems ankštomis gyvenimo sąlygomis. Ištraukiama lovos sistema leidžia beveik visiškai išnaudoti podiumo erdvę būtiniems tikslams – ant jos galite pastatyti žaidimų zoną, darbo zoną arba sumontuoti minkštą sofą, paversdami ją svetaine..

Įdomus faktas yra tai, kad ši mintis „paslėpti“ papildomą lovą kilo iš viduramžių, kai po turtingų bajorų atstovų lovomis buvo papildomos miegojimo vietos su jais nakvojusiems padėjėjams. Žinoma, ankstesni dizainai nesiskyrė dideliu mobilumu ir estetiniais rodikliais, skirtingai nuo dabartinių, tačiau vis dėlto jų organizacijos koncepcija atsispindėjo šiuolaikinėse podiumo lovose..

Podiumo lovų tipai - ištraukiama podiumo lova Podiumo lovų tipai - ištraukiama podiumo lova

Mobili lova ant podiumo

Šiuo atveju podiumas ir lova yra atskiri lovos elementai. Vakare didelio laiptelio teritorijoje klojamas plonas čiužinys su patalyne. Dieną visa tai galima lengvai nuimti į bortelį, o pats podiumas naudojamas kitiems tikslams..

„Podium“ lovų tipai - „Podium“ mobilioji lova „Podium“ lovų tipai - „Podium“ mobilioji lova

Balkono podiumas

Visiškai įmanoma surengti patogią miegojimo vietą balkono ar lodžijos teritorijoje, jei pirmiausia pasirūpinsite papildoma izoliacija. Balkonui geriau sumontuoti trigubus dvigubo stiklo langus, taip pat izoliuoti sienas ir grindis (kartais čia atliekama šildymo sistema). Iš anksto atlikus tikslius matavimus, nesunku surinkti balkono podiumą. Rėmas suformuotas iš metalinių kampų, baldų plokštės ir faneros. Tokiu atveju galite padaryti papildomą dangtelį, kad galėtumėte patekti į vidinę podiumo erdvę. Ant konstrukcijos viršaus uždėtas minkštas čiužinys. Toks podiumas bus puiki vieta geram poilsiui..

Podiumo lovų tipai - Podiumo balkonas Podiumo lovų tipai - Podiumo balkonas

Apvali podiumo lova

Šiuolaikinės apvalios podiumo konstrukcijos atrodo gana įspūdingai. Tokiu atveju krantinė gali būti stačiakampio formos arba suapvalinta. Dažniausiai šios lovos įrengiamos erdviuose nestandartinio išplanavimo kambariuose ar miegamuosiuose. Lova tampa savotišku centru, aplink kurį susidaro tolesnė situacija. Šis baldas yra toks neįprastas, kad tikrai sutelks dėmesį į save..

Lova montuojama kambario centre arba arčiau ilgiausių sienų centro. Ilguose siauruose miegamuosiuose ši galimybė atrodo nepelninga, nes apvali lova bus pertvara. Išeitis gali būti apvalios podiumo su papildomu galvūgaliu įsigijimas, kuris leidžia lovą sumontuoti kampe, palei sieną ar nišą..

Podiuminių lovų tipai - apvalios podiumo lovos

Podiuminė lova su įmontuotu apšvietimu

Ypač originalus sprendimas yra lovos su apšvietimu organizavimas, kuris suteiks atmosferai tam tikrą paslaptį ir originalumą, sukurdamas erdvėje „plaukiojančios“ lovos efektą. Foniniam apšvietimui gaminti naudojami prožektoriai arba LED juostelė. Be to, kad tokia podiumo lova vakare atrodo gana gražiai, papildoma šviesa taip pat tarnauja saugumui, apšviečia laiptelių kraštus. Jei ant podiumo yra saugojimo sistema, papildomai apšviečiant, nebus sunku rasti reikalingą daiktą vakare, neįjungus pagrindinio apšvietimo.

Podiumo lovų tipai - Podium lova su įmontuotu apšvietimu Podiumo lovų tipai - Podium lova su įmontuotu apšvietimu

Podiumo lovos dizainas

Be to, kad pasirinktumėte podiumo lovos funkcionalumo laipsnį ir estetinį suvokimą, svarbu atkreipti dėmesį į interjero stilių. Pavyzdžiui, klasikinio stiliaus lova gali ir turėtų atrodyti gana sodriai, o tai pasiekiama naudojant prabangią rėmo ir galvūgalio apmušalą. Daugeliu atvejų klasikinis dizainas tarnauja kaip vidaus apdaila, todėl laikymo sistemos, jei tokių yra, yra užmaskuotos.

Ypač įdomiai atrodo palėpės stiliaus lovos, kurių podiumai pagaminti iš grubios, neapdorotos medienos. Medžio spalva gali būti skirtinga, tačiau ji turi būti natūrali. Kadangi antikvariniai baldai yra ypač vertinami šia kryptimi, juose gali būti senėjimo elementų, besilupančių dažų. Norint užtikrinti patogų buvimą ant medinio podiumo, svarbu pasirinkti patogų modernų čiužinį.

Pavyzdžiui, rytų kryptimis, japoniško stiliaus, pageidautina žemos podiumo lovos su mobilia lova. Jame naudojami nacionaliniai tatami čiužiniai su patogiomis pagalvėmis. Baldai neturi būti brangūs, jie pasižymi griežtumu ir paprastumu, nesant dekoratyvinių elementų.

Aukštųjų technologijų podiumo lova gali turėti drąsiausių ir netikėtų formų. Ši technologinė kryptis apima geometrines griežtas ar supaprastintas formas kartu su nestandartiniu dizainu..

Podiumo lovos dizainas Podiumo lovos dizainas Podiumo lovos dizainas Podiumo lovos dizainas

Podiumo lova – nuotr

Daugybė modernių podiumo lovų variantų pateikiami mūsų nuotraukų galerijoje, kurioje galite asmeniškai pamatyti tam tikro modelio patogumą, kad ateityje galėtumėte teisingai pasirinkti lovą savo kambariui. Tuo pačiu metu svarbu atkreipti dėmesį į galimybę teisingai išdėstyti baldus interjere, galimybę suskirstyti teritoriją į zonas, taip pat tapti puikia apdaila. Laimingas žiūrėjimas!

Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr