Įtempiamos lubos miegamajame (65 nuotraukos)

Įtempiamos lubos miegamajame (65 nuotraukos)

Kuriant interjerą šiandien didelis dėmesys skiriamas tokiai iš pažiūros nepastebimai detalei kaip lubos. Be standartinio glaisto, kuris stipriai neslepia trūkumų, pakabinamos konstrukcijos turi daugybę vizualinių galimybių. Įrengimas neužima daug laiko, tačiau ne kiekvienas savininkas gali nuspręsti dėl dizaino ir techninių klausimų. Mes bandysime atverti paslapties šydą, kalbėdami apie miegamojo miegamojo lubas – kambarį, kuriame kiekviena detalė yra svarbi.!

Įtempiamų lubų tipai

Įtempiamos lubos yra pakabinamų konstrukcijų rūšis, apimanti specialius profilius, prie kurių pritvirtintos drobės. Nepaisant paprastumo, išorinės ir techninės charakteristikos skiriasi šiomis savybėmis.

Veislės pagal medžiagą

Pagrindinis bruožas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, pasirinkdami miegamojo miegamojo lubas, yra drobės medžiaga. Jie pagaminti iš polivinilchlorido (PVC) plėvelės arba audinio.

Vinilo pagrindu sukurtas filmas suvirinti iš atskirų juostų. Įrengimo procesui reikia paruošti ir specialų prietaisą – šilumos pistoletą, kuriuo patalpa šildoma iki 60 laipsnių. Esant tokioms sąlygoms, plėvelė ištempiama, po to ji ištraukiama per rėmą..

PVC plėvelės savaime turi skirtingus paviršius, tačiau dažniausiai naudojamos blizgios, matinės ir satino spalvos, kurios tinka įvairiems dizaino sprendimams..

Šio tipo trūkumai yra pastebima siūlių linija, ypač su blizgia apdaila, taip pat mažas atsparumas mechaniniam įtempiui ir aukštai temperatūrai..

Audinio įtempiamos lubos yra stabilesni nei ankstesnio tipo, nesudaro siūlių, tačiau tuo pat metu jie išsiskiria didele kaina. Tai pateisinama geromis savybėmis: stiprumu, ekologiškumu, gražia tekstūra ir įvairiomis spalvomis..

Manoma, kad tokios lubos „kvėpuoja“, o tai svarbu patogiam buvimui miegamajame. Be to, juos galima dažyti, o PVC plėvelės turės būti atnaujintos keičiant dizainą. Bet potvynio atveju nebus įmanoma grąžinti pradinės išvaizdos audinio iš audinio..

Taigi, renkantis medžiagą įtempiamoms luboms, reikia pradėti nuo biudžeto, norimo vizualinio efekto ir sąlygų kambaryje..

Įtempiamos lubos miegamajame Įtempiamos lubos miegamajame

Veislės pagal konstrukcijos tipą

Visų tipų įtempiamos lubos tvirtinamos naudojant batoną – profilį, kuris sumontuotas aplink kambario perimetrą. Kiekvienas konstrukcijos tipas leidžia jums sukurti skirtingų formų ir dizaino lubas.

Vieno lygio lubos. Paprasčiausia „pirmojo sunkumo lygio“ versija. Bet tai yra dangos grožis ir praktiškumas. Jis yra pigesnis pinigų ar pastangų požiūriu, ilgesnis tarnavimo laikas, taip pat lengva prižiūrėti. Tinka minimalistiniam, mažam interjerui, kur nereikia sutelkti dėmesio į viršutinę erdvės dalį. Tačiau net ir priešingu atveju – galite rinktis ryškias spalvas, nuotraukų spausdinimą ar skirtingų tekstūrų medžiagas.

Pakopinės lubos. Antrasis ir vėlesni lygiai pasiekiami naudojant gipso kartono konstrukcijas arba tamprių audinių profilius. Papildomos pakopos yra originalios tiesių, geometrinių, išlenktų formų salos, sukuriančios sudėtingas garbanotas ir spalvų kompozicijas.

Garsui nepralaidžios lubos. Tikras išsigelbėjimas nuo triukšmingų kaimynų iš viršaus, kurie visada šokinėja ir meta ant grindų sunkius daiktus. Tarp pertvaros ir įtempimo juostos yra sumontuotas poliesterio pluošto sluoksnis, kuris sukuria kliūtį laisvam akustinių vibracijų judėjimui ir apsaugo nuo nepageidaujamo triukšmo.

Išsirinkti savo variantą nėra sunku. Pavyzdžiui, erdviam modernaus stiliaus miegamajam tinka daugiapakopės struktūros, kurios papildomai atlieka vizualinio zonavimo funkciją, padalijant kambarį į miegamąją zoną ir darbo vietą. Patalpoje su žemomis lubomis geriau atsisakyti garso izoliacijos, kuri „pavogs“ sienų aukštį.

Įtempiamos lubos miegamajame Įtempiamos lubos miegamajame

Privalumai ir trūkumai

Kiekvienas įtempiamų lubų tipas turi savo teigiamų ir neigiamų pusių, tačiau mes stengsimės apibendrinti informaciją ir įspėti apie galimas netinkamo montavimo pasekmes.

Įtempiamų lubų privalumai miegamajame:

– Ilgas tarnavimo laikas, kuris svyruoja nuo 10 iki 15 metų, tačiau praktiškai jis gali būti ilgesnis, ypač perkant aukštos kokybės medžiagas. Laikui bėgant gaminių paviršius neblunka, o audinį galima net perdažyti dažais. Vienintelė sąlyga yra reguliari priežiūra..

– ekologiškumas. Ir tai taikoma ne tik audinių veislėms: šiuolaikinės PVC plėvelės, jei jos pagamintos pagal pasaulinius standartus, yra saugios sveikatai, o šis rodiklis atlieka svarbų vaidmenį patalpoje, kurioje žmogus yra labiausiai pažeidžiamas – miegamajame..

– Galimybė paslėpti paviršiaus trūkumus ar inžinerines konstrukcijas. Tai visų pakabinamų lubų pranašumas ir pagrindinis pranašumas prieš kitų tipų apdailą, su kuriomis ištempiamos lubos puikiai susidoroja..

– Greitas montavimas, kuris užtruks ne ilgiau kaip 5-6 valandas – tik rekordinis laikas! Vieno lygio konstrukcijoms prireiks dar mažiau, nereikia valyti patalpos nuo statybinių šiukšlių.

– Įvairūs dizainai – įvairios spalvos, tekstūros, raštai, kurie tiks beveik prie bet kokio miegamojo interjero. Blizgūs paviršiai su raštais ar vienspalvėmis dangomis naudojami šiuolaikiniais stiliais, tačiau klasikai tinka lygi matinė drobė, o gal net nuotraukų atspaudas su Siksto koplyčios lubomis.

Be to, norėčiau atkreipti dėmesį į pagrindinius PVC plėvelių „pliusus“ – mažą kainą ir galimybę išlaikyti drėgmę. Trūkumai pranašumų fone neatrodo tokie bauginantys, be to, jie skiriasi priklausomai nuo medžiagos.

Galbūt kas nors yra girdėjęs istorijų apie tai, kaip paprastas aukštų baldų judėjimas sukėlė ašaros lubose arba kaip šampano kamštis netyčia prasilaužė per ploną medžiagą. Šie „siaubo filmai“ reiškia PVC plėvelę, kuri nėra labai stipri. Norėdami išvengti nemalonių situacijų, pasirinkite audinio variantus..

Tas pats pasakytina ir apie visišką sandarumą, kuris, viena vertus, gelbsti nuo potvynio, kita vertus, neįleidžia oro į kambarį. Pirkdami audinį atimsite pirmąjį pranašumą, išspręsite antrąjį trūkumą..

Tačiau dauguma istorijų yra susijusios su netinkamo įrengimo pasekmėmis: nukarimu, „sugriuvimu“ ir pan. Kad išvengtumėte nemalonių rezultatų, geriau kreiptis pagalbos į specialistus, nes diegimo metu svarbu atsižvelgti į kiekvieną niuansą, kuris yra neįmanomas pradedantiesiems..

Įtempiamos lubos miegamajame - privalumai ir trūkumai Įtempiamos lubos miegamajame - privalumai ir trūkumai Įtempiamos lubos miegamajame - privalumai ir trūkumai

Lubų dizaino pasirinkimas

Išsprendę technines problemas, galite pereiti prie išorinių miegamojo įtempiamų lubų įvairovės ir jų dizaino galimybių.

Paprastos įtempiamos lubos

Paprastos lygios lubos, pagamintos viena spalva, neapsiriboja vaizduote ar biudžetu, bet yra stilingas sprendimas beveik bet kokiam interjerui, užtikrinantis vizualinę švarą ir erdvumą kambaryje. Pakeitimui pasirenkami blizgūs paviršiai, kurie, kaip veidrodis, atspindi kambarį. Mattas pridės klasikinio ar skandinaviško stiliaus sunkumo.

Paprastos įtempiamos lubos miegamajame Paprastos įtempiamos lubos miegamajame

Įtempiamos lubos su piešiniais

Nuotraukų spausdinimo galimybės neribotos: tai gali būti tikroviškos gėlės, žvaigždėtas ar dienos dangus. Abstraktūs modeliai atrodys labai tinkami miegamajame, su kuriuo galite imituoti šiuolaikinius ir rytietiškus stilius..

Įtempiamos lubos su piešiniais miegamajame Įtempiamos lubos su piešiniais miegamajame

Įtempiamų lubų spalva miegamajame

Kreipdamiesi tiesiai į miegamąjį, pastebime, kad lubų spalva vaidina vieną iš pagrindinių erdvės dizaino vaidmenų. Norėdami tai padaryti, rekomenduojama pasirinkti vieną spalvų variantą iš žemiau pateiktų..

Neutrali skalė

„Lakoniškos“ spalvos nepritrauks per daug dėmesio viršutinei kambario daliai, todėl harmoningai papildo viena kitą. Šie atspalviai apima tradicinę baltą, stilingą pilką ir švelnią smėlio spalvą. Pagrindinis jų privalumas yra tai, kad jie gali būti lengvai derinami su beveik visomis interjero spalvomis ir yra universalus sprendimas..

Įtempiamos lubos miegamajame - neutrali skalė Įtempiamos lubos miegamajame - neutrali skalė

Pasteliniai atspalviai

Šiek tiek įvairovės padės įnešti ramią pastelinę paletę, atitinkančią tam tikro interjero elemento atspalvį arba atitinkantį ją. Taigi miegamojo lubos įgis ryškesnį charakterį, išlaikydamos savo „nematomumą“.

Įtempiamos lubos miegamajame - pasteliniai atspalviai Įtempiamos lubos miegamajame - pasteliniai atspalviai

Ryškios spalvos

Ne tik daugiapakopis produktas padės sutelkti dėmesį į įtempiamas lubas miegamajame, bet ir ryškių prisotintų spalvų, kurios interjere yra subalansuotos, naudojimas..

Įtempiamos lubos miegamajame - ryškios spalvos Įtempiamos lubos miegamajame - ryškios spalvos Įtempiamos lubos miegamajame - ryškios spalvos

Įtempiamų lubų apšvietimas: parinktys

Apšvietimas miegamajame turi būti suplanuotas iš anksto, nes sumontavus įtempiamas lubas tai bus problematiška. Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į lempų pasirinkimą, ypač PVC plėvelėms. Faktas yra tas, kad ši medžiaga yra gana subtili ir netoleruoja aukštos temperatūros, todėl nepageidautina pirkti kaitrines ir halogenines lempas. Pirmenybė teikiama LED arba energijos taupymo tipams.

Įtempiamoms luboms gali būti naudojamos kelios apšvietimo sistemos. Pirma, tradicinis šviesos šaltinis yra liustra, suteikianti išsklaidytą šviesą. Tai svarbu miegamajame, siekiant sukurti atpalaiduojančią atmosferą, taip pat pabrėžti drobės piešinį, jei toks yra..

Antra, įdomus efektas pasiekiamas apšvietimu aplink lubų perimetrą. Vienintelis neigiamas dalykas yra tai, kad jis aiškiai apibūdina erdvę, kuri yra nepageidautina mažo ploto patalpoms..

Trečia, prožektoriai visame paviršiuje yra tinkami kaip alternatyvus apšvietimas. Bet jie gali būti montuojami vietoje arba geometrinių figūrų pavidalu..

Kitas originalus sprendimas, idealiai tinkantis miegamajam, yra „žvaigždėto dangaus“ sistema. Tačiau jo įrengimas reikalauja papildomo pasiruošimo: daugelis šviesos šaltinių yra sumontuoti už perforuotos drobės, o pats vaizdas projektuojamas ant plėvelės..

Įtempiamos lubos su apšvietimu miegamajame Įtempiamos lubos su apšvietimu miegamajame - Žvaigždėtas dangus Įtempiamos lubos su apšvietimu miegamajame

Įtempiamos lubos mažam miegamajam

Įtempiamos lubos yra šiek tiek sumontuotos, kenkiant sienų aukščiui, ir jūs turėsite su tuo susitaikyti. Be to, mažuose miegamuosiuose lubos yra ta dalis, kuri gali vizualiai sumažinti erdvę, jei nepaisysite šių rekomendacijų.

Pagrindinė taisyklė – pasirinkti šviesias neutralias spalvas, kurios nesukuria ribų kambaryje. Geriau apsvarstyti paprastą vieno lygio formą ir kaip medžiagą paimti blizgančio PVC plėvelę, kuri, atrodo, atspindi lubų aukštį. Vietoj masyvių šviestuvų – taškinio apšvietimo sistema, sudaranti minkštą išsklaidytą šviesą.

Žinoma, galite visiškai apsieiti be įtempiamų lubų, jei bijote „atimti“ papildomus kvadratinius metrus, tačiau kai kuriais atvejais tai tiesiog būtina: esant nelygiam paviršiui, išorinėms komunikacijoms ar specifiniams projektavimo poreikiams. Tačiau sustojus prie paprastos, minimalistinės išvaizdos, jums nereikia jaudintis dėl kambario ploto..

Įtempiamos lubos mažam miegamajam Įtempiamos lubos mažam miegamajam Įtempiamos lubos mažam miegamajam Įtempiamos lubos mažam miegamajam

Įtempiamos lubos miegamajame – nuotrauka

Tikimės, kad mūsų medžiaga padėjo jums suprasti įtempiamų lubų ypatybes. Norėdami realiais pavyzdžiais pademonstruoti vizualų sprendimų kintamumą ir kaip jie atrodo miegamojo interjere, paruošėme spalvingą nuotraukų pasirinkimą. Laimingas žiūrėjimas!

Rudos įtemptos lubos miegamajame - nuotrauka Atspausdintos įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Blizgios įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Mėlynos įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Žalios įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Smėlio spalvos blizgios įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Baltos blizgios įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Matinės įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Baltos matinės įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Rudos blizgios įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Juodos įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Baltos matinės įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Mėlynos įtemptos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Audinio įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Baltos įtemptos lubos mažame miegamajame - nuotrauka

Vaizdo įrašas: įtempiamos lubos miegamajame – idėjos ir dizainas