Dviejų aukštų lubos salėje

Dviejų lygių lubos salėje atrodo stebuklingai. Tarp jų yra pigių, yra brangių, yra tokių, kuriuos galite pakabinti savo rankomis, ir yra tokių, kurių negalite padaryti be specialisto. Kiekvienam yra derinys pagal savo skonį – svarbiausia, kad yra idėja, noras eksperimentuoti su dizainu, fantazija, kurią galima paleisti.

Turėdami reikiamą kūrybiškumą, galite sukurti dviejų lygių lubas. Apsvarstykite, nuo ko pradėti.

Darbas vyksta nuosekliai:

 • pirmiausia turite perskaityti apie tai, kas yra medžiagos – kiekviena iš jų turi savo privalumų, trūkumų, savybių, veislių, kurias turite suprasti;
 • tada jūs turite galvoti apie tai, kokio tikslo norite pasiekti Svetainė lygiai dviejų pakopų lubas – paryškinti zona, papildomai papuošti kambarį;
 • pasirinkti medžiagų derinį, sutelkiant dėmesį į jums patinkančią tekstūrą, kainą, darbo sudėtingumą;
 • sukurkite galutinį dizainą naudodami grafinius redaktorius – pasirinkite spalvą, formą, įvertinkite, kaip medžiaga guls.

Tarp šių lubų yra ir pigių, ir brangių.

Tarp šių lubų yra ir pigių, ir brangių.

Galų gale, nusprendę, kokie turėtų būti niuansai, galite samdyti amatininkus, kurie įkūnys idėją, arba nueiti į techninės įrangos parduotuvę ir nusipirkti medžiagų kartu su įrankiais, kad galėtumėte patys sumontuoti konstrukciją..

Medžiagos (redaguoti)

Medžiagos klasifikacija yra paprasta: ji apima tik keturis punktus:

 • putos – pigiausios, tuo tarpu lengviausios;
 • gipso kartono – sunkiausias, reikalaujantis rėmo;
 • audinys – nurodo ištemptas lubas, tačiau yra daug brangesnis nei kiti;
 • plėvelė – taip pat reiškia įtampą, tačiau labai skiriasi nuo audinio.

Norėdami pasirinkti iš šio trumpo sąrašo, turėsite įsigilinti į niuansus ir funkcijas..

Pasirinkite harmoningą medžiagų derinį

Pasirinkite harmoningą medžiagų derinį

Dvipusio putplasčio lubos

Putplastis nėra labiausiai paplitusi medžiaga, nes tik nepriekaištingas skonis ir puikūs įgūdžiai gali padaryti ją estetišką. Dažniausiai tai atrodo pigiai ir turėsite stengtis išvengti šio nemalonumo..

Tačiau jis turi savo privalumų:

 • Tvirtinimo paprastumas. Norėdami pritvirtinti lubas iš gipso kartono, reikia sudėtingos tuščiavidurių metalinių vamzdžių konstrukcijos. Norėdami pritvirtinti įtempiklį, jums reikia darbuotojų komandos su šilumos pistoletu. O putų plastikui pakanka lengvos rankos kartu su universaliais klijais – net ir toli nuo remonto dirbantis žmogus gali su tuo susitvarkyti.

Graži ir stilinga pilkų atspalvių svetainė

Graži ir stilinga pilkų atspalvių svetainė

 • Lengvas svoris. Naudojant putas, nėra problemų su transportavimu, net jei reikia pakelti jį į dešimtą aukštą, o liftas sugedo. Be to, nereikia atlikti jokių skaičiavimų – lubų sija atlaikys net sudėtingiausią iš jos pagamintą konstrukciją..
 • Apdorojimo paprastumas. Norint suformuoti gražias dviejų lygių lubas iš gipso kartono, reikia daug patirties arba daug laiko, taip pat įrankio.

Putų polistirolą galima pjaustyti paprastu kanceliariniu peiliu ir šlifuoti smulkiu švitriniu popieriumi, kad gautumėte panašų rezultatą..

 • Atsparus chemikalams. Putų polistirolo putas galima dažyti, galite lakuoti rezultatą, galite panaudoti lėšas, kurios privers jį spindėti metališkai arba atrodyti kaip akmuo – jam tai visiškai nepakenks.
 • Atsparus vandeniui. Net jei klimatas drėgnas, oras visada prisotinamas vandens, tai nepažeis putų – jos negali burbuliuoti, pūti ar pelėti.

Pigiausia medžiaga yra polistirenas.

Pigiausia medžiaga yra polistirenas.

 • Garso izoliacija. Žinoma, putų plastiko poveikio negalima palyginti su gipso kartono poveikiu, tačiau jis padės šiek tiek slopinti aukščiau esančių kaimynų triukšmą..
 • Kaina ir dydis. Galbūt pagrindinis pliusas – už centą galite nusipirkti daug medžiagos ir dirbti su ja, įgydami patirties. Tai padeda, kad medžiaga gaminama įvairaus dydžio lakštais – tarp jų lengva išsirinkti tinkamą.
 • Lengva priežiūra. Pakanka kartkartėmis nuvalyti putas drėgnu skudurėliu, kad išlaikytų pradinę spalvą ir ryškumą.

Žinoma, buvo keletas trūkumų:

 • Atsparus vandeniui. Tai pliusas, bet kartu ir minusas. „Polyfoam“ visiškai nepraleidžia drėgmės, todėl drėgmė kambaryje žymiai padidėja.
 • Degumas. Medžiaga dega, iš jos sklinda juodi dusinantys dūmai. Gaisro metu padidės kambario dūmai.
 • Trapumas. Poliputas, net ir apdorotas, lengvai įtrūksta, subyra, jei naudojama pakankamai jėgos. Vienas smūgis – paviršius praras savo išvaizdą.

Nestandartinė lubų apdailos idėja

Nestandartinė lubų apdailos idėja

Tačiau pagrindinis polistireno trūkumas vis dar yra ne stabilumas, ne trapumas ir neužsidegimas, bet tai, kad jūs galite suteikti jam tinkamą išvaizdą tik po ilgo ir sunkaus darbo. Jį reikia formuoti, klijuoti, tinkuoti, šlifuoti, dažyti, lakuoti – tik jei viskas buvo padaryta kruopščiai, rezultatas bus to vertas.

PatarimasNaudokite polistirolą, jei kūrybinis procesas jums yra svarbesnis už pastangas ir laiką. Tada, po daugybės nesėkmingų bandymų, dviejų lygių lubos gyvenamajame kambaryje atrodys gerai..

Gipso kartonas

Gipso plokštė yra labiausiai naudojama medžiaga dviejų lygių luboms gaminti. Jis yra brangus, palyginti su putomis, bet pigus, palyginti su tampriosiomis.. Jis turi ypatingų pranašumų, paaiškinančių jo populiarumą:

Gipso kartonas yra dažniausiai naudojama medžiaga

Gipso kartonas yra dažniausiai naudojama medžiaga

 • Pagalbos apskaita. Jei jūsų svetainė išsiskiria nelygumais, sudėtinga komunikacija, įtrūkimais, įdubomis, gipso kartonas padės visa tai paslėpti patikimiau nei įtempiamos lubos. Jį galima pritaikyti taip, kad ji ne tik padengtų trūkumus, bet ir atsižvelgtų į jų palengvėjimą ir tuo pat metu atrodo gerai.
 • Lankstumas. Įtempiamos lubos yra plokščia drobė. Gipso kartonas yra daug lankstesnis, jį galima suglamžyti, traukti į visas puses, iš jo pagaminti iš sudėtingų konstrukcijų, pritaikyti prie bet kokių dizaino idėjų.
 • Atsparumas ugniai. Putų polistirolo deginimas ir dūmai, taip pat įtempimo paviršiai. Kita vertus, gipso kartonas yra visiškai atsparus liepsnai, kilus gaisrui, išskyrus tai, kad jis rūkys..
 • Draugiškumas aplinkai. Gipso kartonas perdirbimo procese jokiu būdu nekenkia išorinei aplinkai.
 • Atsparumas mechaniniam įtempiui. Jei įtempimo paviršiai yra suplėšyti nuo vieno netikslaus prisilietimo ir putos subyrėja, gipso kartonas ramiai atlaiko smūgius.
 • Lengvai montuojamos lempos. Gipso kartoną lengva gręžti, lengva kloti bet kokia forma. Įterpiama šviestuvai nesunku.
 • Garso izoliacija. Medžiaga užtikrina geriausią garso izoliaciją.

Atliekų šalinimo metu jis jokiu būdu nekenkia išorinei aplinkai

Atliekų šalinimo metu jis jokiu būdu nekenkia išorinei aplinkai

Tačiau gipso kartonas taip pat turi trūkumų:

 • Atsparumo vandeniui trūkumas. Svetainėje tai nėra taip svarbu, nes jame nėra nuolatinių vandens šaltinių, tačiau jei pačiam klimatui būdinga didelė drėgmė, tai gali turėti įtakos tarnavimo laikui. Esant didelei drėgmei, gipso kartonas deformuojasi, eina bangomis, dėmėmis, gali net pūti.
 • Atsparumo biologinėms grėsmėms trūkumas. Dviejų lygių lubos ant rėmo gali tapti prieglobsčiu visur esantiems tarakonams, pelėsiui ar kenčia nuo grybelio. Tačiau galite jį apdoroti naudodami tinkamas kompozicijas.
 • Santykinis apdailos sudėtingumas. Kad lubos iš gipso kartono atrodytų gerai, turėsite samdyti patyrusius darbuotojus arba praleisti daug laiko.
 • Išvykimo sudėtingumas. Gipso kartonas kenčia nuo drėgmės, todėl jį galima valyti tik sausu būdu..

Medžiaga užtikrina geriausią garso izoliaciją

Medžiaga užtikrina geriausią garso izoliaciją

Dėl gipso kartono pirmiausia turite paruošti plonų metalinių vamzdžių rėmą, naudodami gręžtuvą ir varžtus. Tada jums reikia iškirpti lygių elementus, kad jie būtų sumontuoti ant rėmo, kaip ir gabalai mozaikos. Tada jums reikia juos pataisyti, apdoroti siūles, kad jos nebūtų matomos.

Procesas yra daug darbo reikalaujantis ir reikalaujantis investicijų.

PatarimasGipso kartono lubos yra prasmingos, jei norite išbandyti save statybų versle arba jei galutiniam rezultatui reikia šios sudėtingos medžiagos.

Filmo ruožas

Yra trijų tipų įtempiamos lubos ir kiekviena iš jų turi savo specifiką.

Filmo versija iš kitų išsiskiria pabrėžtu lygumu

Filmo versija iš kitų išsiskiria pabrėžtu lygumu

Garsiausias yra filmas. Iš kitų jis išsiskiria pabrėžtu lygumu. Ryškus, kaip veidrodis, paviršius atspindi viską, kas vyksta žemiau.

Ši parinktis turi privalumų:

 • Estetika. Nedaug apdailos, palyginti su visiškai plokščiomis įtempiamomis lubomis.
 • Atsparus drėgmei. Elastinė plėvelė paprasčiausiai nepablogės, jei patalpoje yra didelė drėgmė. Jei kaimynai iš viršaus staiga pradės jus užtvindyti, vanduo sustos ir neis toliau – žinoma, pati plėvelė bus pažeista, tačiau sienos nebus paliestos.
 • Kaina. Palyginti su kitomis rūšimis, plėvelė yra pigiausia.
 • Santykinis montavimo paprastumas. Plėvelės ištempimas kvalifikuotai darbuotojų komandai yra poros dienų reikalas, o audinys turės susitvarkyti.
 • Spalvų įvairovė. Bet kuri plastikinė medžiaga išsiskiria ryškumu ir spalvos kintamumu. Paviršius gali būti vienspalvis, dviejų spalvų, su raštais, ant jo galite atspausdinti net didelę nuotrauką-dizainas gali būti bet koks, jį riboja tik meistro vaizduotė.
 • Lengva priežiūra. Nereikia nieko daugiau kaip polistirolo – tiesiog perbraukite drėgnu skudurėliu ir jis atgaus tą patį blizgesį kaip ir pirmą dieną.

Palyginti su kitomis rūšimis, plėvelė yra pigiausia

Palyginti su kitomis rūšimis, plėvelė yra pigiausia

Nešvarumai ir dulkės nenusėda ant plėvelės, po montavimo yra mažai šiukšlių.

Tačiau yra ir trūkumų:

 • Atsparumo mechaniniams pažeidimams trūkumas. Pakanka nepataikyti per stipriai – net tiesiog paliesti aštriu daiktu – ir paviršius suplyšta, paliekant suplyšusią skylę nelygiais kraštais. Jį sunku pašalinti, vėl turėsite paskambinti meistrams su šilumos pistoletu.
 • Nebuvimas atsparumas žemai temperatūrai. Žinoma, gyvenamojo namo gyvenamajame kambaryje temperatūra greičiausiai nenukris iki nulio, tačiau jei taip atsitiks, paviršius įtrūks ir praras savo elegantišką išvaizdą.
 • Montavimo sudėtingumas. Vien tik, ypač neturint patirties ir specialios įrangos, plėvelės ištempti neįmanoma. Tikrai turėsite susisiekti su statybų komanda.

Raudona ir balta svetainė modernaus stiliaus

Raudona ir balta svetainė modernaus stiliaus

Prieš pristatant baldus į kambarį, plėvelė turi būti ištempta. Montavimo metu temperatūra pakils, tai gali sugadinti daiktus.

PatarimasJei nenorite gaišti laiko ir pastangų, užsisakyti filmą yra lengviausia..

Tamprus audinys ir satinas

Audinys rinkoje pasirodė kaip alternatyva filmui palyginti neseniai ir dar nesugebėjo įgyti tokio didžiulio populiarumo. Jis siūlomas dviem versijomis – tai arba paprastas audinys, kurio tekstūra panaši į idealiai išdėstytos tekstūros pleistrai, arba matinis satinas, kuris turi specifinį blizgesį ir prašmatnią išvaizdą.

Audinys kaip alternatyva plėvelei

Audinys kaip alternatyva plėvelei

Be išorinių ženklų, jie praktiškai neturi skirtumų, o privalumai yra vienodi:

 • Atsparumas mechaniniams pažeidimams. Žinoma, jei sąmoningai trenksitės į audinį, jis suplyš. Tačiau atsitiktinis smūgis jai, kaip ir aštriems daiktams, nėra pavojingas..
 • Atsparumas šalčiui. Net jei vieną dieną temperatūra nukris, audinys nepraras savo savybių ir neatrodys blogiau..
 • Kvėpuojantis “paviršius. Audinys yra vienintelė medžiaga, leidžianti erdvei virš lubų keistis oru su likusia kambario dalimi. Jis neišlaiko drėgmės.
 • Estetika. Audinys atrodo kaip visiškai lygus tinkas, satinas – kaip tas pats tinkas, tik matinis, malonaus perlamutrinio blizgesio. Tai gražu.

Satino variantas

Satino variantas

Tačiau audinys taip pat turi pakankamai trūkumų:

 • Kaina. Brangiausia medžiaga dviejų lygių luboms.
 • Diegimo sunkumai. Šilumos pistoletas jums nereikalingas, tačiau visą kambarį reikia uždengti batonu aplink perimetrą, o jei kažkas negerai, turėsite iš naujo.
 • Sunkumai išeinant. Audinio negalima skalbti, todėl reikia sausos priežiūros. Paprastai jie siūlo naudoti dulkių siurblį dulkėms pašalinti.
 • Atsparumo ugniai ir biologinių problemų trūkumas. Audinys gali supelti, būti padengtas grybeliu ir sudegti..

Tačiau kai kuriems interjerams audinys yra tai, ko jums reikia. Jis puikiai dera prie klasikinio dizaino ir puikiai atrodo japoniško minimalizmo interjere. Nepaisant šiek tiek mažesnės spalvų įvairovės nei plėvelė, tai gali būti puikus sprendimas jūsų svetainei..

Dviejų lygių lubos salėje: medžiagos, įdomūs deriniai, dizaino idėjos (daugiau nei 135 nuotraukos) Dviejų lygių lubos salėje: medžiagos, įdomūs deriniai, dizaino idėjos (daugiau nei 135 nuotraukos) Dviejų lygių lubos salėje: medžiagos, įdomūs deriniai, dizaino idėjos (daugiau nei 135 nuotraukos)

Dviejų lygių lubos salėje: medžiagos, įdomūs deriniai, dizaino idėjos (daugiau nei 135 nuotraukos) Dviejų lygių lubos salėje: medžiagos, įdomūs deriniai, dizaino idėjos (daugiau nei 135 nuotraukos)

PatarimasPatartina naudoti audinį, jei jokia kita medžiaga netinka jūsų dizaino idėjai..

Svarbūs dizaino niuansai

Peržiūrėję medžiagas pereiname prie įdomesnių dalykų – prie dizaino. Ir tai visų pirma lemia tikslas. Jei gyvenamajame kambaryje ketinate padaryti dviejų lygių lubas, galite pasiekti šiuos rezultatus:

 • Padalinkite kambarį į zonas. Jei turite nedidelį butą ir jame esanti salė vienu metu tarnauja keliems tikslams, tai patartina. Pasirinkite laisvalaikio zoną su Televizorius, atskirkite jį nuo likusio kambario – arba sofa su knyga lentyna. Tokiu atveju turite nustatyti lygio skirtumą, kad jis būtų tik dviejų zonų sankirtoje..
 • Papuoškite ir atkreipkite dėmesį į kambario viršų. Tai patartina, jei jums patinka minimalizmas dėl baldai, ir jums labiau patinka dekoruoti kambarį tiesiogine jo puošmena, o ne smulkiais priedais. Tokiu atveju turite galvoti apie tai, kokia turėtų būti ši dekoracija: gėlė, fantazijos dėmė, gyvūnas, žuvis, bet kas..

Minimalizmo stilius pagamintas iš medžio

Minimalizmo stilius pagamintas iš medžio

 • Padarykite lubas interjero tęsiniu. Nekreipkite į tai per daug dėmesio, tiesiog sukurkite bendrą idėją. Tokiu atveju turite žiūrėti pagal kiekvieną konkretų kambarį. Stiliuje aukštųjų technologijų plėvelė, nudažyta metalu, puikiai tiks, o klasikoje ji atrodys geriau iš audinio su sudėtingu gipso kartono tinku.

Bet kokie kiti tikslai taip pat apima spalvų, tekstūrų ir derinių pasirinkimą, kurį taip pat reikia suprasti..

Derinių ypatybės

Dviejų lygių lubos visada yra tam tikras kontrastas. Pats lygių skirtumas atrodo įspūdingai, tačiau skirtingų medžiagų deriniai atrodo daug įdomiau:

 • Gipskartonio figūra ir įtempimo paviršius. Dažnas derinys, nes sudėtinga gipso kartono konstrukcija, apsupta blizgaus ar matinio plokščio paviršiaus, visada atrodo gerai. Apskritimas, kurio krašte yra lempos, ovalas su vaizdu, trikampis, kvadratas – atrodys nepaprastai įspūdingai.

Ši parinktis bus kambario akcentas.

Ši parinktis bus kambario akcentas.

 • Gipso kartono kraštas ir įtempimo paviršius. Lygus paviršius, apsuptas kyšančių gipso kartono lubų, į kurias galima įmontuoti lempas, taip pat yra įprastas derinys, kuris atrodys dar geriau, jei padarysite vaizdą ištempiamų lubų centre.
 • Įvairių tipų įtempiamos lubos. Blizganti plėvelė, apsupta audinio, audinio intarpai ant blizgaus paviršiaus – rezultatas įdomus raštas. Žinoma, jo paruošimas užtruks..
 • Perforacija. Įdomiausias ir sudėtingiausias derinys, reiškiantis, kad vienos lubos yra ištemptos ant kitų, o matomose – padarytos figūrinės skylės. Ant viršutinio sluoksnio galite įdėti lempas, ant apatinio – padaryti modelį, kuris atrodys nepaprastai įdomus.

Perforacija yra palyginti nauja tendencija, todėl originali.

Aiškios linijos interjere

Aiškios linijos interjere

Sujungti medžiagas yra daug sunkiau, nei padaryti du lygius iš to paties. Tačiau rezultatas atrodo daug įdomesnis, ypač jei į šį klausimą žiūrite vaizduotę..

Tekstūra

Putplastis ir gipso kartonas yra tiesiog matiniai, ir tuo viskas apsiriboja – daugiausia jie gali būti dažomi skirtingomis spalvomis arba panašūs į medinį ar akmeninį paviršių, naudojant atitinkamą spalvų schemą. Su įtempiamomis lubomis viskas yra daug įdomiau. Jie gali būti:

 • Lygus. Ryškus bet kokios spalvos veidrodinis paviršius – klasikinės plėvelės lubos, prie kurių visi pripratę. Atspindi viską, kas vyksta žemiau, padaro kambarį vizualiai didesnį, išplečia erdvę ir atrodo įspūdingai.
 • Paprastas matinis audinys. Tekstūra panaši į gipso ir atrodo maždaug taip pat. Galite dažyti, galite palikti taip, kaip yra. Jei paliksite, kambarys taps didesnis ir patogesnis tuo pačiu metu – matinė tekstūra labiau džiugina akis.
 • Mattas satinas. Satinas taip pat yra baltas, tačiau jis išsiskiria specifiniu blizgesiu, kuris atrodo ypač įspūdingai, jei ant viršaus pridėsite šiek tiek dažų. Gražus sprendimas su perlamutriniu atspalviu taip pat vizualiai padidins kambarį.

Suderinkite savo idėjas su techninėmis galimybėmis

Suderinkite savo idėjas su techninėmis galimybėmis

 • Meno tapyba. Tai įmanoma tik ant audinio, o jei rasite gerą profesionalų menininką, jis atrodys kaip tikroje meno galerijoje. Tai gali būti geometrinis raštas, gali būti gėlių raštas arba tikras paveikslas – geriausia jį pastatyti apsuptą ryškaus blizgaus paviršiaus..
 • Nuotraukų spausdinimas. Meninio požiūrio variantas, bet paprastesnis nei tapyba. Paprastai jis gaminamas pagal užsakymą, tai galima padaryti ir ant blizgaus paviršiaus – tada jis bus ryškus, spalvingas – ir ant matinio paviršiaus, tada jis bus nutildytas. Yra paruoštų paveikslų, kuriuos galite įsigyti be išankstinio užsakymo..

Svarbiausia yra gerai pasirinkti, nes netinka kiekvienam interjerui.

 • Žvaigždėtas dangus. Pagaminta naudojant satiną, už lubų yra mažos lempos, imituojančios žvaigždžių spindesį. Labai gražus, erdvus sprendimas, tinkantis svetainei, esate pagamintas tamsiomis spalvomis.
 • Metalinis blizgesys. Tinka aukštųjų technologijų stiliui, atliekamas filme. Tai gali būti sidabras, plienas, auksas, bronza – svarbiausia, kad jie atitiktų pagrindinį interjerą. Įvairovė – veidrodinis blizgesys. Neleidžia visiškai imituoti veidrodžio, tačiau jis pasirodo šiek tiek panašus.

Erdvė jūsų namuose

Erdvė jūsų namuose

Jūs visada galite sujungti kelias tekstūras, o ne padaryti dviejų lygių lubas vienspalves. Pavyzdžiui, galite piešti piešinį naudodami piešinį ant audinio įdėklo viduryje, o likusias lubas padengti blizgia plėvele. Arba imituokite dangaus paviršių naudodami nuotraukų spausdinimą ir padarykite gipso kartono debesies intarpus.

Svarbiausia yra sukurti dizainą, kuris atitiktų jūsų idėjas su techninėmis galimybėmis, taip pat su likusiu kambario interjeru..

Jums bus įdomu:

Kaip padaryti lubas iš plastikinių plokščių? Daugiau nei 250 (nuotrauka) „pasidaryk pats“ dizainas (vonios kambaryje / virtuvėje / koridoriuje)

Įtempiamų lubų vonios kambaryje privalumai ir trūkumai: geriausias sprendimas ar duoklė madai? (Daugiau nei 125 nuotraukos)

Lubos kambaryje (310 + nuotrauka): aukštos kokybės ir madingos. Tik abipusiai naudingi variantai

Lubų dizainas: (+230 Nuotraukos) Šiuolaikinės įtempiamos lubos nuo A iki Z

Lubos iš gipso kartono salėje: 80+ Tikros dizaino ir prabangos šventės nuotraukos

Spalvos reikšmė

Spalva yra kintamasis, kurio reikšmės negalima pervertinti. Neteisingai, tai gali nuvertinti puikiai derančią tekstūruotą medžiagą. Kalbant apie spalvą, yra trys reikšmingi niuansai..

Įdomus sprendimas Afrikos stiliaus

Įdomus sprendimas Afrikos stiliaus

Pirmasis yra tai, kaip harmoningi yra du skirtingi lygiai:

 • Monotonija. Viena ir ta pati spalva – tokiame derinyje neįmanoma suklysti, tačiau ji yra pati nuobodžiausia. Galite jį atskiesti modeliu, piešiniu ar kruopščiai atrinktomis lempomis, tačiau pats savaime jis yra nereikalingas, puikiai tinka toms gyvenamosioms patalpoms, kuriose lubos neturėtų pritraukti kuo daugiau dėmesio..
 • Atspalviai. Vienas ryškios, prisotintos spalvos lygis, kitas yra šviesesnis arba tamsesnis, bet tos pačios spalvos atspalvis. Čia taip pat sunku suklysti, o derinys atrodo įdomiau nei monotonija. Be to, jis puikiai tinka interjerui, išlaikant pagrindinę gamą.
 • Kontrastas. Ryškiausias, patraukliausias derinys, kai spalvos yra priešingos viena kitai.. Juoda ir balta, oranžinė ir violetinė, geltona ir mėlyna – Kokius kontrastus galite pamatyti žiūrėdami į bet kokią spalvų lentelę. Šis derinys suteikia įtampos, pritraukia dėmesį, suteikia interjerui žavesio. Bet tai tinka tik ten, kur nėra kitų akcentų. Kontrastas neįsišaknys tuose interjeruose, kur yra ką pamatyti ir be jo..

Geltonai

Geltonai

Iš spalvų derinio galite atskirai pagaminti lubas su raštais ir piešiniais. Kalbant apie juos, pagrindinė likusio paviršiaus užduotis nėra pritraukti per daug dėmesio, patekti į pagrindinį toną.. Labiausiai tinka šviesios pastelinės spalvos arba tamsios, be ryškumo.

Svarbu, kad jie atitiktų bendrą dizainą..

Antras svarbus niuansas yra tai, kaip lubos harmoningai dera su likusiu interjeru.. Paprastai tai, kaip jis derinamas su sienomis, leidžia įveikti tą patį kambarį įvairiais būdais:

 • Šviesus viršuje ir šviesus apačioje. Padarykite kambarį vizualiai siauresnį, pailgą aukštį. Tai pasakytina apie mažas lubas mažoje svetainėje – tuo pačiu metu ji atrodo aukštesnė ir erdvesnė..
 • Šviesus viršus su visa kita tamsia. Padaro kambarį tik aukštesnį. Erdvumo jausmas nepridėtas, tik atrodo, kad lubos nėra tokios žemos.
 • Tamsus viršus ir tamsus apačia. Jie daro kambarį žemiau, vizualiai jį išplečia. Tinka mažiems kambariams su per aukštomis lubomis, kurios savo pradine forma primena pieštukų dėklą.
 • Viršus tamsus, o visa kita šviesu. Sumažina lubas, tačiau neišplečia erdvės. Puikiai tinka aukštam, erdviam kambariui, todėl jis atrodo per didelis ir aidintis.

Klasika niekada neišeina iš stiliaus

Klasika niekada neišeina iš stiliaus

Tai yra labiausiai paplitę deriniai. Dažnai naudojama idėja, kai ir viršutinė, ir apatinė dalys, ir sienos išlieka to paties atspalvio – paprastai nepriimtiniausia, balta, pastelinė, šviesiai šalta – ir vienintelė šviesi vieta yra tapyba, nuotraukų spausdinimas arba gipso kartono plokštė kitos spalvos elementas.

Tokiame interjere visas dėmesys sutelktas į šviesią vietą..

Tai leidžia paslėpti kambario trūkumus, tuo pačiu jų neslėpiant, o tai išlieka elegantiška išeitis..

Šviesūs šalti tonai

Šviesūs šalti tonai

Trečias svarbus niuansas yra pačių lygių spalvų schema:

 • Šviesios pastelinės spalvos. Jie yra neutralūs, leidžia sutelkti dėmesį į bet kurią kambario dalį, laikomi naudingais psichikai ir ramina.
 • Šviesios šaltos spalvos. Šviesiai mėlynas-žalias, šviesiai geltona tam tikro atspalvio. Vizualiai išplėskite kambarį, padarykite jį dar šviesesnį. Puikiai dera prie klasikinio stiliaus.
 • Šviesios šiltos spalvos. Jie daro patalpas jaukesnes, bet šiek tiek mažesnes. Persikų, šilti rožinės, geltonos spalvos atspalviai – jie maloniai derinami su mažais tamsių spalvų elementais interjere.
 • Tamsios šaltos spalvos. Vizualiai padidinkite kambarį, tačiau padarykite jį šiek tiek nepatogų. Tokios lubos darys spaudimą pečiams, nebent jų aukštis pats savaime yra per didelis.
 • Tamsios šiltos spalvos. Variacijos ruda, raudonos, oranžinės spalvos atspalviai daro kambarį mažesnį ir patogesnį. Puikiai dera su mažais ryškių spalvų ir šviesesnių tonų akcentais.

Balta vizualiai išplės kambarį

Balta vizualiai išplės kambarį

Nerekomenduojama daryti grynai juodų lubų – spalva neigiamai veikia savijautą, jei neįtrauksite jos į interjerą apgalvotai atskiesdami ją ryškiais akcentais.

Galima padaryti gryną baltą. Jis greitai suteps, bet išplės kambarį..

Kaip apibendrinti darbą ir viską sudėti?

Nusprendę, kaip lubos turėtų atrodyti apskritai, galite pradėti išsamiau nagrinėti niuansus:

 • Pirmiausia turite dar kartą prisiminti, kokia bus bendra interjero idėja. Dėl tekstūrų ir medžiagų galite pamiršti apie savo dabartinius poreikius. Paskutiniame etape svarbu prisiminti, kaip turėtų atrodyti kambarys..
 • Tada jums reikia pagalvoti ir nupiešti dviejų lygių lubų dizainą – galite laisvai rašyti ant popieriaus arba naudoti specialią programą, leidžiančią iš anksto suprasti interjerą.
 • Kreidos linijos ant svetainės grindų – tai padės suprasti, kaip struktūra atrodys realybėje, kurios zonos bus paryškintos ir kur kris šviesa.

Galite įgyvendinti bet kurią savo idėją

Galite įgyvendinti bet kurią savo idėją

Po to galite redaguoti galutinį projektą, pažymėti lygio perėjimus ir vietas, kur bus lempos, o po to samdyti komandą arba pradėti pirkti įrankius.

Dviejų lygių lubos salėje: medžiagos, įdomūs deriniai, dizaino idėjos (daugiau nei 135 nuotraukos) Dviejų lygių lubos salėje: medžiagos, įdomūs deriniai, dizaino idėjos (daugiau nei 135 nuotraukos) Dviejų lygių lubos salėje: medžiagos, įdomūs deriniai, dizaino idėjos (daugiau nei 135 nuotraukos)

Dviejų lygių lubos salėje: medžiagos, įdomūs deriniai, dizaino idėjos (daugiau nei 135 nuotraukos) Dviejų lygių lubos salėje: medžiagos, įdomūs deriniai, dizaino idėjos (daugiau nei 135 nuotraukos)