Lova automobilio pavidalu berniukams ir mergaitėms: kaip pridėti žavesio į darželį. (Daugiau nei 85 nuotraukos). Naudojimo ypatybės interjere

Tėvų tikslas organizuojant vaikų kambarį yra sukurti komfortą ir jaukumą. Ir pagrindinį vaidmenį čia gali atlikti miegamoji vieta, kurioje kūdikis miegos. Tai turėtų būti praktiška ir gražu. Automobilio lova atitinka šiuos reikalavimus. Jis tinka įvairaus amžiaus vaikams, berniukams ir mergaitėms. Išsamiau straipsnyje sužinosite, kokios yra galimybės ir į ką atkreipti dėmesį renkantis toliau.

Šio straipsnio turinys:

Nuspręskite dėl pasirinkimo

Automobilio lovos paskirtis yra kūdikio miegas ir poilsis. Tačiau, jei atsižvelgsime į dizaino originalumą, jis taip pat gali būti naudojamas žaidimų metu..

Lova turi būti praktiška ir patogi

Lova turi būti praktiška ir patogi

Kai kurie modeliai daro jį kuo tikroviškesnį, kad žibintus būtų galima įjungti / išjungti nuotoliniu būdu, o išorinis dizainas yra panašus į originalą, tik dydis yra šiek tiek mažesnis.

Būtina atsižvelgti į pagrindinį dalyką – vaiko amžių ir jo charakterio savybes. Jaunasis savininkas turėtų būti patenkintas savo „automobiliu“.

Gražus ir ryškus automobilis yra jūsų sūnaus svajonė

Gražus ir ryškus automobilis yra jūsų sūnaus svajonė

Pasirinkimas yra gana įvairus. Baldų parduotuvėje, jei turite galimybę ir norą, galite nusipirkti paruoštą modelį arba pasigaminti jį patys. Paprasčiausias modelis 2-3 metų vaikams, sienos šonuose pagamintos iš medžio, MDF, joje sumontuota dėžutė patalynei, pižamai, vaikiškiems žaislams laikyti, o specialus pakėlimo mechanizmas.

Suaugusiems vaikams gaminamos sudėtingesnės konstrukcijos – autobusai, lėktuvai, greitosios pagalbos automobiliai ar ugniagesiai.

Mes atsižvelgiame į vaiko amžių

Mes atsižvelgiame į vaiko amžių

Jei šeimoje auga du vyresni nei 5 metų vaikai, galite įsigyti dviaukštes lovas to paties autobuso ar kito automobilio pavidalu. Paaugliai renkasi tikrų automobilių kopijas. Pavyzdžiui, „Audi“, „Mercedes“. Galite pradžiuginti vaiką rašomąja mašinėle, kaip animaciniame filme „Automobiliai“.

Automobilio lovos tinka ir mergaitėms. Tik dizainas turėtų būti subtilesnis. Jaunai princesei tinka rausvas mikroautobusas arba lova vežimėlio pavidalu.

Automobilio formos baldai yra universalūs, jie tiks prie bet kokio kambario stiliaus. Be to, jis suteiks ryškų ir įdomų akcentą miegamasis, taip sakant, atgaivins atmosferą.

Net mergaitei galite pasiimti labai gražią lovą.

Net mergaitei galite pasiimti labai gražią lovą.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kaip išsirinkti miegamąją sofą su ortopediniu čiužiniu kasdieniam naudojimui? Daugiau nei 180 nuotraukų

Galimybė dviems vaikams

Galite originaliai sutaupyti vietos darželyje – pastatykite dviaukštę lovą. Čia taip pat praverčia automobilių tema. Ši idėja tinka ne tik tos pačios lyties vaikams, yra modelių, tinkančių tiek mergaitėms, tiek berniukams..

Dviaukščiai baldai yra išėjimas į kambarius su nedideliu plotu. O vaikams tai bus įdomiau nei įprasta. Čia fantazija atsiveria žaidimams.

Galimybė dviems vaikams

Galimybė dviems vaikams

Tokie modeliai gali būti suprojektuoti šiais būdais:

 • Norėdami sukurti tokius dizainus, jie pasirenka aukštų automobilių modelius. Tai gali būti gaisrinė mašina arba tas pats angliškas autobusas..
 • Dviaukštėje lovoje galite sujungti dviejų markių automobilius, atsižvelgdami į abiejų vaikų pageidavimus. Taigi, viršutinė pakopa bus viena, o apatinė – kita.

Dažniausiai šios lovos turi modulinę struktūrą. Juos galima paversti kitais baldais, pavyzdžiui: sofa, lentelę, lentyna, spinta. Į jį galima įmontuoti lentynas, stalčius ir pan..

Dažniausiai jie turi modulinę struktūrą

Dažniausiai jie turi modulinę struktūrą

Automobilis su dviaukštėmis lovomis yra geras pasirinkimas vaikų darželio interjere ir padės atlaisvinti vietos, taip patalpoje pastatant dvi miegojimo vietas.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Dviaukštė lova su sofa apačioje – stilinga ir praktiška (daugiau nei 90 nuotraukų)

Automobilio lovos modelio pasirinkimas

Atsižvelgdami į vaiko pageidavimus, jo norus, galite pasirinkti šiuos modelius:

 • Priešgaisrinė mašina. Jis yra kuo arčiau originalo, į jį galima įmontuoti specialias dėžes, į kurias galima įdėti bet ką. Dydis yra apie 190 x 80 cm, tačiau dydį galite užsisakyti atskirai. Toks modelis padės įgyvendinti vaiko svajonę tapti ugniagesiu..
 • Lenktyninis automobilis. Gaminant pasirenkamos skirtingos spalvos, svarbiausia, kad vaikas joje jaustųsi kaip tikras lenktynininkas. Dekoruojant galima naudoti dažus, emalį, vaikui parenkamos netoksiškos medžiagos.
 • Lova-automobilis-palėpė. Šis modelis tinka mažiems kambariams. Pirmoje pakopoje bus darbo zona rašytine forma lentelę, kėdė, o antroje – pati lova. Prie stalo gali būti įvairios lentynos, stalčiai, spintelės ar didelė komoda, spinta drabužiams laikyti. Į antrą aukštą veda laiptai iš metalo ir medžio. Lovos dizainas skiriasi nuo autobuso iki sunkvežimio. Lovos dydis yra 170 x 80 cm.

Automobilio lova mergaitei

Kačiuko mašinos lova mergaitei

 • Miegamoji vieta su kėlimo mechanizmu. Jame yra įmontuota skalbinių laikymo dėžė. Stalčių galima atidaryti pakeliant patį lovos rėmą. Yra rankinis mechanizmas su spyruoklėmis ir dujų amortizatoriumi. Pirmasis variantas yra pigus, bet tada jį atidarys tik tėvai, nes mažam vaikui tam nepakanka jėgų.
 • Apšviesta mašina. Dauguma tokių baldų gamintojų daro juos ryškius ir neįprastus. Ir kas gali būti ryškesnis už foninį apšvietimą. Tai gali būti paties dugno ir įjungtų / išjungtų žibintų apšvietimas. Ši funkcija gali tarnauti ne tik vaikų žaidimų metu, bet ir kaip naktinė lemputė vaikams, bijantiems miegoti tamsoje..

Daugelį modelių galima pasirinkti su apšvietimu

Daugelį modelių galima pasirinkti su apšvietimu

Priklausomai nuo kainos, daugelis modelių gali turėti šiuos papildymus:

 • Šviečiantys žibintai, diodai.
 • Ratai.
 • Veidrodžiai.
 • Durų atidarymas.
 • Bagažinėje žaislams laikyti.
 • Ištraukiamos lentynos, laikymo dėžės.

Stalčius galima įmontuoti į dviaukštės lovos laiptus. Tai bus papildoma žaislų ar kitų smulkių daiktų laikymo vieta..

Mes montuojame dėžes laiptuose

Mes montuojame dėžes laiptuose

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kaip išsirinkti dvigulę lovą su kėlimo mechanizmu? Geriausi dizaino ir naudojimo modeliai

Populiarūs modeliai

Dizainas bus sėkmingas, jei patiksite vaikui ir pasirinksite tinkamą automobilio modelį. Be pačios automobilio lovos, kambaryje turėtų būti ir kitų objektų, šiam modeliui stilizuotų detalių.. Pavyzdžiui, paveikslas, piešiniai ar žaislai, kai aplinka bus užbaigta ta pačia tema, tikslas bus pasiektas.

Tokių baldų kaina priklauso nuo lovos modelio dizaino, jo konfigūracijos. Jei nežiūrite į kainą, bet atkreipiate dėmesį į kokybę ir vaiko norus, tada tarp esamų automobilių pramonės modelių yra populiarūs:

 • Renneris 2. Šioje automobilio lovoje yra įmontuotas LED apšvietimas, kuris pagerina gatavo produkto kokybę. Pagrindinė kėbulo gamybos medžiaga yra plastikas, automobilio dugnas pagamintas iš medinės flanelės. Pagrindas pagamintas ryškiai, kuo arčiau originalo.
 • Romack vaikas. Kaina yra pagrįsta, palyginti su kitomis. Visa mašinos konstrukcija pagaminta tik iš natūralių medžiagų. Pati lova yra labai patogi ir daugiafunkcinė. Jame yra flanelės pagrindas ir ortopedinis čiužinys.
 • 3d – automobilis. Jis yra arčiausiai tikrų automobilių pramonės modelių. Čia vaikas gali maksimaliai panaudoti savo vaizduotę. Lovos dizainas priklauso nuo originalo.

Juodosios klasikos mėgėjams

Juodosios klasikos mėgėjams

 • Cilek. Šis modelis yra sportinis automobilis. Be to, yra specialių modelių mergaitėms. Gamintojas suteikia kokybės garantiją. Kadangi vaikai yra gana judrūs ir aktyvūs žaidimuose, ir su tokia lova, tai bus ne tik miego vieta, bet ir žaidimų aikštelės dalis, todėl kuo ji stipresnė, tuo geriau..
 • AUDI RS Turbo. Modelis pagamintas iš plastiko. Jame beveik visos detalės yra didelės. Turi automobilio variklio modeliavimo funkciją.
 • Ferrari ff. Surinkimo metu naudojamas plastikas su mediena. Jis taip pat turi įmontuotą variklio garso atkūrimo funkciją. Yra LED signalizacija.
 • Automobiliai. Šis modelis yra garsiausias iš visų. Gamyboje naudojama įvairių spalvų laminuota medžio drožlių plokštė. Ant viršaus klijuojama vinilo plėvelė, kuri greitai prilimpa margu raštu.

Priešgaisrinė tarnyba mažiesiems

Priešgaisrinė tarnyba mažiesiems

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Palėpės lova su darbo zona (165 ir daugiau nuotraukų): originalios idėjos mažiems kambariams

Idėjos dekoruoti kambarį automobilio lova

Visa vaiko kambario apdaila turi atitikti tokius baldus. Yra jau suprojektuotas kambarys ir nėra galimybės jį perdaryti, tada reikės rasti panašaus stiliaus miegamąją vietą. Bet, jei įmanoma, kambarys dekoruotas tokiu pat stiliumi kaip ir tokia lova..

Svarbiausia, kad darželyje neturėtų būti aštrių iškyšų ir kampų. Vaikas čia turėtų būti saugus.

Saugokite kambarį

Saugokite kambarį

Vaikų siena atrodo originali. Ji turėtų būti suprojektuota to paties stiliaus ir apimti poilsio zoną, t.y. rašomosios mašinėlės lova, stalas, spintelė ar komoda. Tai palengvins užduotį, nes nereikia rinktis likusių baldų po lova.

Optimalus – tapetų pasirinkimas su kelio, kuriuo kūdikio automobilis galėtų išvažiuoti, vaizdu. Taigi lova tiksliai tilps į miegamąjį..

Kai kurios lovos yra, galima sakyti, tikros automobilių markės kopija. Todėl galite pasirinkti to paties modelio tapetą. Prie sienos priklijuota automobilio emblema arba piešinys, paveikslėlis, bet koks, jei jis yra susijęs su šia prekiniu ženklu.

Iš transformatorių serijos, kai viskas yra suderinta

Iš transformatorių serijos, kai viskas yra suderinta

Norėdami įtraukti vaiką į projektavimo procesą, galite patikėti jam lipdukus ar paveikslo vietą. Tai pradžiugins vaiką ir, jei įmanoma, jis pats gali nupiešti tokią emblemą..

Kad lova nesusilietų su kambario sienų spalva, turėtumėte pasirinkti kitą atspalvį arba apytikslę spalvą. Mėlyna arba tamsiai žalia lova priderinta prie žalių tapetų.

VIDEO: Labai gražūs lovų variantai automobilio pavidalu

Išvestis

Kūdikio miegojimo vieta automobilio pavidalu pradžiugins kūdikį, jam bus maloniau užmigti tokioje vietoje. Tokie baldai yra praktiški, jie taupo erdvę ir sukuria ypatingą atmosferą, komfortą kambaryje..