
Kompaktiška miegamoji sofa su ortopediniu čiužiniu gali visiškai išspręsti problemą, susijusią su miego vietos trūkumu bute. Ne visuose apartamentuose yra pakankamai vietos pilnai dvigulei lovai. Todėl žmonės pradeda galvoti apie tai, kaip sutaupyti vietos, ir tuo pačiu nepažeidžia savęs. Daugiau informacijos – vėliau straipsnyje.
Modelio privalumai
Pirmas baldai su ortopediniu čiužiniu pradėta gaminti Italijoje. Tai pirmoji šalis, kurioje jų produkcija tapo serijine. Nuo to laiko kiekviena šalies gamykla perėmė sofas iš šių užsienio partnerių..

Miegamoji sofa yra puikus būdas sutaupyti vietos, nepakenkiant komfortui.
Vienas didžiausių sofos lovos trūkumų visada buvo įvairovės trūkumas.. Visi modeliai kopijavo vienas kitą, tačiau laikui bėgant ši problema buvo išspręsta, kai pradėjo veikti naujos gamyklos..

Pirmoji šalis, pagaminusi baldus su ortopediniu čiužiniu, yra Italija
Kalbant apie kitus privalumus:
- Išskleidus sofą, žmogus gaus pilnavertę lovą su kokybišku užvalkalu miegui..
- Platus asortimentas leidžia pasirinkti bet kokį laisvos vietos kiekį.
- Ortopedinis čiužinys yra saugus stuburui. Tai nepakenks jūsų sveikatai ir nesukels diskomforto, kai atsikeliate ryte..

Stuburui saugus ortopedinis čiužinys
- Aukštos kokybės baldai turės patikimą mechanizmą, kuris gali atlaikyti pakartotinį išmontavimą ir surinkimą sofa.
- Komponentų gamyboje naudojama speciali reljefinė konstrukcija. Tai būtina norint išlaikyti visą vėdinimo lygį ir užkirsti kelią grybelių atsiradimui..
- Miegamoji sofa turi kelių tipų išardymo mechanizmus. Tai leis jums pasirinkti modelį, kuriame bus atsižvelgiama į kambario savybes..

Miegamoji sofa turi kelių tipų išardymo mechanizmus
Vidinė šių baldų struktūra suprojektuota taip, kad viso kūno slėgis būtų tolygiai paskirstytas ant čiužinio. Jis seka visų kūno kontūrų formą bet kurioje padėtyje.
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Galva dvigulei lovai: 255+ (nuotrauka) Modernaus miegamojo dizaino variantai
Koks turėtų būti čiužinys
Čiužinių lovų gamyboje galima naudoti kelių tipų ortopedinius komponentus.

Protezavimo komponentų tipai yra labai svarbūs
Mes kalbame apie:
- elastingos poliuretano putos (PPU);
- nepriklausomi blokai su spyruoklėmis;
- blokų su zonomis ir PPU derinys.

Poliuretano putos turi būti ne mažiau kaip 8 centimetrų storio
Pastaruoju atveju poliuretano putų storis turi būti ne mažesnis kaip 8 centimetrai, o blokai su nepriklausomomis spyruoklėmis turi būti pagaminti iš legiruotojo plieno. Taip pat turite atkreipti dėmesį į tokią savybę kaip pirkėjo svoris.. Kuo jis sunkesnis, tuo PPU turėtų būti sunkesnis..

Pirkdami turite atkreipti dėmesį į savo svorį
Išrankus pirkėjas gali pasirinkti storą poliuretano putų sluoksnį kartu su spyruokliniais blokais. Tačiau šiai miegamajai sofai jums reikės daug laisvos vietos kambaryje.. Šiuo atveju „amerikietiškas atvartas“ ir „akordeonas“ bus idealus transformacijos mechanizmas. Jie specialiai sukurti patogumui miegant.

„Amerikietiškam moliuskui“ ir „akordeonui“ reikia daug vietos, tačiau patogu miegoti
Abu mechanizmai leidžia išskleisti lovą taip, kad ortopedinio čiužinio paviršius būtų kuo lygesnis. Čia sąnarių ir vietų su siūlėmis atsiradimo tikimybė.
Kalbant apie kitus mechanizmus, čia reikėjo išrasti kombinuotus baldus, nes čiužinys tiesiog netilpo į tokią konstrukciją..

Abu mechanizmai leidžia čiužiniui būti kuo plokštesniam
Ortopedinė bazė
Dažnai ortopedinis pagrindas yra aktualus kampinio tipo baldams ir miegamai sofai. Tokios glotninimo sistemos kaip „jaguaras“ ir „delfinas“ naudojamos taip, kad miegamoji vieta išeitų iš gaminio ir kuo glaudžiau sulenktų su pagrindu..

Ortopedinis pagrindas tinka kampiniams baldams ir miegamai sofai
Tokios sofos niekada nesukelia nuovargio jausmo.. Galite ant jų sėdėti labai ilgai ir nejausti nepatogumų. Gulint ant nugaros, stuburas visiškai iškraunamas.
Kraujagyslės dirba dvigubai intensyviau, o tai suteiks vidaus organams pakankamai kraujo visaverčiam darbui..

Ortopedinės sofos nesukelia nuovargio
Visų pirma, geriau atkreipti dėmesį į sofas, kuriose yra ne tik ortopedinis pagrindas, bet ir krantinė.
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Lovos podiumas bute: 205+ (Nuotrauka) Idėjos ir rekomendacijos interjerui (su stalčiais, su ištraukiama lova, nišoje)
Kas gali būti sofa? TOP-3 tipai
Šiuolaikinių sofų su ortopediniu komponentu gamybai naudojamos beveik visos įmanomos baldų apmušalų rūšys..

Kampinė modulinė sofos-lovos sistema
Iš esmės yra 3 jų tipai:
- kampinė modulinė sistema, naudojant jaguaro ir delfinų mechanizmus;
- lova 2 asmenims su akordeono mechanizmu ir amerikietiška sulankstoma lova.
- baldai su triguba krantine su panašiomis sistemomis.

Dviguba miegamoji sofa su akordeono mechanizmu
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Dviaukštė lova su sofa apačioje – stilinga ir praktiška (daugiau nei 90 nuotraukų)
Delfinų mechanizmas
Ši sistema daro prielaidą, kad ištraukiama krantinės dalis pasislėps po sėdyne. Tai labai patogu, nes norint išplėsti tokią lovą, reikia tik vienos rankos judesio.. Norėdami tai padaryti, po sėdyne yra sumontuotas specialus diržas, kurį reikia traukti į priekį ir aukštyn. Šis mechanizmas visada naudojamas tiesiose ir kampinėse sofose, kurių matmenys yra dideli..

„Dolphin“ mechanizme stumdoma krantinės dalis yra paslėpta po sėdyne
Kitas vertas dėmesio mechanizmas yra „Verona“. Jis buvo išrastas derinant „Dolphin“ sistemą ir išleidimo metodą. Šiuo atveju miegamoji vieta yra trys blokai. Iš jų 2 yra po sėdyne. Diržą reikia traukti link savęs, po to viena dalis išeina ant ratų, o kita sulankstoma kaip ant delfinų mechanizmo.
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Modernus lovos užtiesalo dizainas miegamajame – gražus ir stilingas naujas (daugiau nei 170 nuotraukų)
Ištraukimo mechanizmas
Šis metodas labiau tinka dažnai naudoti. Norėdami išskleisti tokią sofą, turite patraukti diržą, esantį prie sėdynės. Visa platforma susideda iš 2 dalių, jos yra dviguba miegojimo vieta.
Čia galima pabrėžti vieną trūkumą. Mieganti konstrukcijos dalis visada bus žemesnė nei įprasta dėl ortopedinio čiužinio storio.
Tačiau tokiuose dizainuose visada yra pakankamai vietos skalbiniams ar kitiems daiktams. Šio tipo mechanizmas naudojamas įvairaus dydžio sofose..

Miego dalis yra žemesnė nei įprasta – yra pagrindinis šio mechanizmo trūkumas
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Viengulė lova su čiužiniu ir be jo: kaip pasirinkti patogumą?
Miegamoji sofa su akordeono mechanizmu
Ši sistema gavo savo pavadinimą dėl panašumo į akordeono principą. Čia miegamąją vietą sudarys 3 dalys. Tokią miegamąją lovą klientai dažnai perka, nes miegant ji visada yra plati ir patogi.. Sulankstyti 2 iš 3 blokų sudarys atlošą ir likusią sėdynės dalį.

Mechanizmo paprastumas ir dizaino patikimumas
Miegas ant tokios lovos su ortopediniu čiužiniu visada yra stiprus ir nesukelia skausmo po ilgo poilsio. Dėl mechanizmo paprastumo ir dizaino patikimumo jis tapo vienu populiariausių..
Labai retai galima rasti sofą pagal patobulintą prancūzišką atvartą. Tokio tipo sistemos naudoti praktiškai nereikia. Be to, pirkėjas niekada neras sofos su sulankstomu varikliu „click-clack“, „book“ ar „eurobook“.

Miegas ant tokios lovos nesukelia skausmo.
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kaip išsirinkti dvigulę lovą su kėlimo mechanizmu? Geriausi dizaino ir naudojimo modeliai
Koks gali būti apmušalas
Tokių baldų apmušalų medžiaga gali būti naudojama įvairiais būdais, tačiau geriau teikti pirmenybę audinio ortopedinei sofai, jie gali būti tokie:

Flock yra viena iš patvariausių ir patikimiausių medžiagų.
PulkasTai viena iš patvariausių ir patikimiausių medžiagų. Taip pat puikiai tinka skalbti..
MatŠi medžiaga yra ne mažiau aukštos kokybės, tačiau ji turi vieną trūkumą, kilimėlis nėra pats maloniausias liesti.
ŠenilėPatvarus ir plaunamas.
ŽakardasInovatyviausia medžiaga. Čia pirkėjui bus pasiūlyta daug spalvų. Tačiau jis turi nemažai trūkumų, žakardas nėra patvarus ir bijo vandens.
VeliūrasLinkęs dėvėti, bet gražus ir malonus liesti.
Sintetinė zomšaMedžiaga gerai toleruoja naminių gyvūnėlių žalą. Pakankamai stiprus, tarnaus ilgai, bet tik jei nebus išbandytas su vandeniu.

Žakardas – naujoviška įvairių spalvų medžiaga
Ortopedinių čiužinių pasirinkimo taisyklės
Kai klientas pasirinko mechanizmo tipą ir sofos lovos tipą, jis pasirinko patogų ir kokybišką čiužinį miegui..
Labai svarbu į šią užduotį kreiptis profesionaliai.. Neteisingai pasirinktas čiužinys gali tik pakenkti sveikatai ir neleis jo dėvėtojui visiškai atsipalaiduoti miegant.. Visi žmogaus raumenys neturėtų būti įtempti, tik tokiu atveju, pabudęs, žmogus pajus lengvumą ir gyvybingumą.
Be to, ortopediniai čiužiniai naudojami siekiant išvengti skausmo gimdos kaklelio ir juosmens srityje. Čiužinys turi būti pagamintas tik iš natūralių ingredientų. Šiuo atveju jis turės antialerginių, antibakterinių ir priešgrybelinių savybių..
Kaip suprasti čiužinio standumą
Iš viso yra trijų tipų ortopedinių čiužinių kietumo, būtent:
1 minkštas; 2 kietas; 3 pusiau standus. 
Turite pasirinkti kūnui patogų paviršių
Pastarasis variantas labiau tinka žmonėms, kurie nekelia sau tikslo atsikratyti nugaros skausmų. Šis čiužinys skirtas tiems, kurie nori jausti komfortą ir patogumą miegodami. Bet čia atsižvelgiama į kiekvieno organizmo individualumą..

Minkštas, kietas, pusiau kietas – 3 kietumo tipai
Kai kuriems žmonėms daug patogiau miegoti ant kieto ar minkšto čiužinio. Turite pasirinkti kūnui patogų paviršių.
Kietas čiužinys labiau tinka žmogui, kuris kenčia nuo stipraus skausmo, taip pat turi tarpšonkaulinių išvaržų.

Turite pasirinkti kūnui patogų paviršių
Be to, tokio tipo paviršius puikiai tinka žmonėms, sergantiems skolioze bet kuriame vystymosi etape. Sunkiais atvejais kietas čiužinys gali užkirsti kelią ligos progresavimui ir atleisti pacientą nuo skausmo.. Tačiau pradiniuose etapuose neturėtumėte pasikliauti tuo, kad aukštos kokybės paviršius visiškai išgydys nuo skoliozės..

Siekiant išvengti nugaros skausmų, naudojamas tvirtas čiužinys
Minkštą čiužinį turėtų įsigyti mažo svorio žmonės. Jis dažnai randamas tarp mergaičių ir vaikų.. Be to, tokio tipo paviršius puikiai tinka vyresnio amžiaus žmonėms.. Su amžiumi jų kaulai tampa trapesni, todėl čiužinys neturėtų kelti papildomo pavojaus naudotojui..

Minkštas čiužinys vaikams ir mergaitėms
Ortopediniai čiužiniai su spyruoklėmis ir be jų
Miegamosios sofos su spyruoklėmis arba be jų pirkimas iš esmės yra kiekvieno asmeninis reikalas. Pagrindinis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad spyruoklių blokai yra pagaminti iš aukštos kokybės.. Tokiu atveju paviršius nekelia pavojaus savininko sveikatai ir yra kuo patogesnis miegoti..

Spyruokliniai blokai turi būti pagaminti kokybiškai
Jei paprašysite ortopedo chirurgo patarimo, jis greičiausiai patars nusipirkti čiužinį su spyruoklėmis, jei ant jo miegos 2 žmonės, ir be spyruoklių, jei jis skirtas vienam asmeniui. NSTai paaiškinama tuo, kad 2 lovų čiužinys neturėtų reaguoti į partnerių svorio skirtumą.

2 lovų čiužinys neturėtų reaguoti į partnerių svorio skirtumą
Norėdami išspręsti šią problemą, buvo išrastos specialios sofos -lovos su ortopediniais paviršiais, susidedančios iš 2 dalių – viena vyrui, kita – moteriai..
Taip pat verta pagalvoti, kad ant tokio čiužinio būtina tinkamai išsimiegoti. Kūnai neturėtų slinkti vienas kito link ir gulėti netolygiai.

Miegamoji sofa susideda iš 2 dalių – vyrui ir moteriai
Prieš įsigydami čiužinį, turite paklausti pardavėjo, ar bus galima jį grąžinti ar pakeisti. Daugeliui žmonių stuburas yra išlenktas daugiau ar mažiau. Kai žmonės pradeda miegoti ant ortopedinio paviršiaus, jie gali patirti diskomfortą..

Turite paklausti pardavėjo, ar galima čiužinį grąžinti ar pakeisti
Tai yra įprasta praktika ir toli gražu nekelia susirūpinimo. Palaipsniui šie pojūčiai turėtų praeiti ir stuburas grįš į natūralią padėtį.. Šis pripratimas prie paviršiaus trunka ne ilgiau kaip 3 savaites.. Bet jei šis laikotarpis truko ilgiau nei mėnesį, turite galvoti apie čiužinio grąžinimą arba jo pakeitimą kitu, kurio paviršius kietesnis ar minkštesnis..

Diskomfortas miegant ant ortopedinio čiužinio galimas 3 savaites
VIDEO: Jūsų interjero sofų modeliai
Miegamoji sofa su ortopediniu čiužiniu kasdieniam naudojimui (+180 nuotr.). TOP-3 sistemų tipai
Kompaktiška miegamoji sofa su ortopediniu čiužiniu gali visiškai išspręsti problemą, susijusią su miego vietos trūkumu bute. Ne visuose apartamentuose yra pakankamai vietos pilnai dvigulei lovai. Todėl žmonės pradeda galvoti apie tai, kaip sutaupyti vietos, ir tuo pačiu nepažeidžia savęs. Daugiau informacijos – vėliau straipsnyje.
Modelio privalumai
Pirmas baldai su ortopediniu čiužiniu pradėta gaminti Italijoje. Tai pirmoji šalis, kurioje jų produkcija tapo serijine. Nuo to laiko kiekviena šalies gamykla perėmė sofas iš šių užsienio partnerių..
Miegamoji sofa yra puikus būdas sutaupyti vietos, nepakenkiant komfortui.
Vienas didžiausių sofos lovos trūkumų visada buvo įvairovės trūkumas.. Visi modeliai kopijavo vienas kitą, tačiau laikui bėgant ši problema buvo išspręsta, kai pradėjo veikti naujos gamyklos..
Pirmoji šalis, pagaminusi baldus su ortopediniu čiužiniu, yra Italija
Kalbant apie kitus privalumus:
Stuburui saugus ortopedinis čiužinys
Miegamoji sofa turi kelių tipų išardymo mechanizmus
Vidinė šių baldų struktūra suprojektuota taip, kad viso kūno slėgis būtų tolygiai paskirstytas ant čiužinio. Jis seka visų kūno kontūrų formą bet kurioje padėtyje.
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Galva dvigulei lovai: 255+ (nuotrauka) Modernaus miegamojo dizaino variantai
Koks turėtų būti čiužinys
Čiužinių lovų gamyboje galima naudoti kelių tipų ortopedinius komponentus.
Protezavimo komponentų tipai yra labai svarbūs
Mes kalbame apie:
Poliuretano putos turi būti ne mažiau kaip 8 centimetrų storio
Pastaruoju atveju poliuretano putų storis turi būti ne mažesnis kaip 8 centimetrai, o blokai su nepriklausomomis spyruoklėmis turi būti pagaminti iš legiruotojo plieno. Taip pat turite atkreipti dėmesį į tokią savybę kaip pirkėjo svoris.. Kuo jis sunkesnis, tuo PPU turėtų būti sunkesnis..
Pirkdami turite atkreipti dėmesį į savo svorį
Išrankus pirkėjas gali pasirinkti storą poliuretano putų sluoksnį kartu su spyruokliniais blokais. Tačiau šiai miegamajai sofai jums reikės daug laisvos vietos kambaryje.. Šiuo atveju „amerikietiškas atvartas“ ir „akordeonas“ bus idealus transformacijos mechanizmas. Jie specialiai sukurti patogumui miegant.
„Amerikietiškam moliuskui“ ir „akordeonui“ reikia daug vietos, tačiau patogu miegoti
Abu mechanizmai leidžia išskleisti lovą taip, kad ortopedinio čiužinio paviršius būtų kuo lygesnis. Čia sąnarių ir vietų su siūlėmis atsiradimo tikimybė.
Kalbant apie kitus mechanizmus, čia reikėjo išrasti kombinuotus baldus, nes čiužinys tiesiog netilpo į tokią konstrukciją..
Abu mechanizmai leidžia čiužiniui būti kuo plokštesniam
Ortopedinė bazė
Dažnai ortopedinis pagrindas yra aktualus kampinio tipo baldams ir miegamai sofai. Tokios glotninimo sistemos kaip „jaguaras“ ir „delfinas“ naudojamos taip, kad miegamoji vieta išeitų iš gaminio ir kuo glaudžiau sulenktų su pagrindu..
Ortopedinis pagrindas tinka kampiniams baldams ir miegamai sofai
Tokios sofos niekada nesukelia nuovargio jausmo.. Galite ant jų sėdėti labai ilgai ir nejausti nepatogumų. Gulint ant nugaros, stuburas visiškai iškraunamas.
Kraujagyslės dirba dvigubai intensyviau, o tai suteiks vidaus organams pakankamai kraujo visaverčiam darbui..
Ortopedinės sofos nesukelia nuovargio
Visų pirma, geriau atkreipti dėmesį į sofas, kuriose yra ne tik ortopedinis pagrindas, bet ir krantinė.
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Lovos podiumas bute: 205+ (Nuotrauka) Idėjos ir rekomendacijos interjerui (su stalčiais, su ištraukiama lova, nišoje)
Kas gali būti sofa? TOP-3 tipai
Šiuolaikinių sofų su ortopediniu komponentu gamybai naudojamos beveik visos įmanomos baldų apmušalų rūšys..
Kampinė modulinė sofos-lovos sistema
Iš esmės yra 3 jų tipai:
Dviguba miegamoji sofa su akordeono mechanizmu
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Dviaukštė lova su sofa apačioje – stilinga ir praktiška (daugiau nei 90 nuotraukų)
Delfinų mechanizmas
Ši sistema daro prielaidą, kad ištraukiama krantinės dalis pasislėps po sėdyne. Tai labai patogu, nes norint išplėsti tokią lovą, reikia tik vienos rankos judesio.. Norėdami tai padaryti, po sėdyne yra sumontuotas specialus diržas, kurį reikia traukti į priekį ir aukštyn. Šis mechanizmas visada naudojamas tiesiose ir kampinėse sofose, kurių matmenys yra dideli..
„Dolphin“ mechanizme stumdoma krantinės dalis yra paslėpta po sėdyne
Kitas vertas dėmesio mechanizmas yra „Verona“. Jis buvo išrastas derinant „Dolphin“ sistemą ir išleidimo metodą. Šiuo atveju miegamoji vieta yra trys blokai. Iš jų 2 yra po sėdyne. Diržą reikia traukti link savęs, po to viena dalis išeina ant ratų, o kita sulankstoma kaip ant delfinų mechanizmo.
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Modernus lovos užtiesalo dizainas miegamajame – gražus ir stilingas naujas (daugiau nei 170 nuotraukų)
Ištraukimo mechanizmas
Šis metodas labiau tinka dažnai naudoti. Norėdami išskleisti tokią sofą, turite patraukti diržą, esantį prie sėdynės. Visa platforma susideda iš 2 dalių, jos yra dviguba miegojimo vieta.
Čia galima pabrėžti vieną trūkumą. Mieganti konstrukcijos dalis visada bus žemesnė nei įprasta dėl ortopedinio čiužinio storio.
Tačiau tokiuose dizainuose visada yra pakankamai vietos skalbiniams ar kitiems daiktams. Šio tipo mechanizmas naudojamas įvairaus dydžio sofose..
Miego dalis yra žemesnė nei įprasta – yra pagrindinis šio mechanizmo trūkumas
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Viengulė lova su čiužiniu ir be jo: kaip pasirinkti patogumą?
Miegamoji sofa su akordeono mechanizmu
Ši sistema gavo savo pavadinimą dėl panašumo į akordeono principą. Čia miegamąją vietą sudarys 3 dalys. Tokią miegamąją lovą klientai dažnai perka, nes miegant ji visada yra plati ir patogi.. Sulankstyti 2 iš 3 blokų sudarys atlošą ir likusią sėdynės dalį.
Mechanizmo paprastumas ir dizaino patikimumas
Miegas ant tokios lovos su ortopediniu čiužiniu visada yra stiprus ir nesukelia skausmo po ilgo poilsio. Dėl mechanizmo paprastumo ir dizaino patikimumo jis tapo vienu populiariausių..
Labai retai galima rasti sofą pagal patobulintą prancūzišką atvartą. Tokio tipo sistemos naudoti praktiškai nereikia. Be to, pirkėjas niekada neras sofos su sulankstomu varikliu „click-clack“, „book“ ar „eurobook“.
Miegas ant tokios lovos nesukelia skausmo.
Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kaip išsirinkti dvigulę lovą su kėlimo mechanizmu? Geriausi dizaino ir naudojimo modeliai
Koks gali būti apmušalas
Tokių baldų apmušalų medžiaga gali būti naudojama įvairiais būdais, tačiau geriau teikti pirmenybę audinio ortopedinei sofai, jie gali būti tokie:
Flock yra viena iš patvariausių ir patikimiausių medžiagų.
PulkasTai viena iš patvariausių ir patikimiausių medžiagų. Taip pat puikiai tinka skalbti..
MatŠi medžiaga yra ne mažiau aukštos kokybės, tačiau ji turi vieną trūkumą, kilimėlis nėra pats maloniausias liesti.
ŠenilėPatvarus ir plaunamas.
ŽakardasInovatyviausia medžiaga. Čia pirkėjui bus pasiūlyta daug spalvų. Tačiau jis turi nemažai trūkumų, žakardas nėra patvarus ir bijo vandens.
VeliūrasLinkęs dėvėti, bet gražus ir malonus liesti.
Sintetinė zomšaMedžiaga gerai toleruoja naminių gyvūnėlių žalą. Pakankamai stiprus, tarnaus ilgai, bet tik jei nebus išbandytas su vandeniu.
Žakardas – naujoviška įvairių spalvų medžiaga
Ortopedinių čiužinių pasirinkimo taisyklės
Kai klientas pasirinko mechanizmo tipą ir sofos lovos tipą, jis pasirinko patogų ir kokybišką čiužinį miegui..
Labai svarbu į šią užduotį kreiptis profesionaliai.. Neteisingai pasirinktas čiužinys gali tik pakenkti sveikatai ir neleis jo dėvėtojui visiškai atsipalaiduoti miegant.. Visi žmogaus raumenys neturėtų būti įtempti, tik tokiu atveju, pabudęs, žmogus pajus lengvumą ir gyvybingumą.
Be to, ortopediniai čiužiniai naudojami siekiant išvengti skausmo gimdos kaklelio ir juosmens srityje. Čiužinys turi būti pagamintas tik iš natūralių ingredientų. Šiuo atveju jis turės antialerginių, antibakterinių ir priešgrybelinių savybių..
Kaip suprasti čiužinio standumą
Iš viso yra trijų tipų ortopedinių čiužinių kietumo, būtent:
1 minkštas; 2 kietas; 3 pusiau standus.
Turite pasirinkti kūnui patogų paviršių
Pastarasis variantas labiau tinka žmonėms, kurie nekelia sau tikslo atsikratyti nugaros skausmų. Šis čiužinys skirtas tiems, kurie nori jausti komfortą ir patogumą miegodami. Bet čia atsižvelgiama į kiekvieno organizmo individualumą..
Minkštas, kietas, pusiau kietas – 3 kietumo tipai
Kai kuriems žmonėms daug patogiau miegoti ant kieto ar minkšto čiužinio. Turite pasirinkti kūnui patogų paviršių.
Kietas čiužinys labiau tinka žmogui, kuris kenčia nuo stipraus skausmo, taip pat turi tarpšonkaulinių išvaržų.
Turite pasirinkti kūnui patogų paviršių
Be to, tokio tipo paviršius puikiai tinka žmonėms, sergantiems skolioze bet kuriame vystymosi etape. Sunkiais atvejais kietas čiužinys gali užkirsti kelią ligos progresavimui ir atleisti pacientą nuo skausmo.. Tačiau pradiniuose etapuose neturėtumėte pasikliauti tuo, kad aukštos kokybės paviršius visiškai išgydys nuo skoliozės..
Siekiant išvengti nugaros skausmų, naudojamas tvirtas čiužinys
Minkštą čiužinį turėtų įsigyti mažo svorio žmonės. Jis dažnai randamas tarp mergaičių ir vaikų.. Be to, tokio tipo paviršius puikiai tinka vyresnio amžiaus žmonėms.. Su amžiumi jų kaulai tampa trapesni, todėl čiužinys neturėtų kelti papildomo pavojaus naudotojui..
Minkštas čiužinys vaikams ir mergaitėms
Ortopediniai čiužiniai su spyruoklėmis ir be jų
Miegamosios sofos su spyruoklėmis arba be jų pirkimas iš esmės yra kiekvieno asmeninis reikalas. Pagrindinis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad spyruoklių blokai yra pagaminti iš aukštos kokybės.. Tokiu atveju paviršius nekelia pavojaus savininko sveikatai ir yra kuo patogesnis miegoti..
Spyruokliniai blokai turi būti pagaminti kokybiškai
Jei paprašysite ortopedo chirurgo patarimo, jis greičiausiai patars nusipirkti čiužinį su spyruoklėmis, jei ant jo miegos 2 žmonės, ir be spyruoklių, jei jis skirtas vienam asmeniui. NSTai paaiškinama tuo, kad 2 lovų čiužinys neturėtų reaguoti į partnerių svorio skirtumą.
2 lovų čiužinys neturėtų reaguoti į partnerių svorio skirtumą
Norėdami išspręsti šią problemą, buvo išrastos specialios sofos -lovos su ortopediniais paviršiais, susidedančios iš 2 dalių – viena vyrui, kita – moteriai..
Taip pat verta pagalvoti, kad ant tokio čiužinio būtina tinkamai išsimiegoti. Kūnai neturėtų slinkti vienas kito link ir gulėti netolygiai.
Miegamoji sofa susideda iš 2 dalių – vyrui ir moteriai
Prieš įsigydami čiužinį, turite paklausti pardavėjo, ar bus galima jį grąžinti ar pakeisti. Daugeliui žmonių stuburas yra išlenktas daugiau ar mažiau. Kai žmonės pradeda miegoti ant ortopedinio paviršiaus, jie gali patirti diskomfortą..
Turite paklausti pardavėjo, ar galima čiužinį grąžinti ar pakeisti
Tai yra įprasta praktika ir toli gražu nekelia susirūpinimo. Palaipsniui šie pojūčiai turėtų praeiti ir stuburas grįš į natūralią padėtį.. Šis pripratimas prie paviršiaus trunka ne ilgiau kaip 3 savaites.. Bet jei šis laikotarpis truko ilgiau nei mėnesį, turite galvoti apie čiužinio grąžinimą arba jo pakeitimą kitu, kurio paviršius kietesnis ar minkštesnis..
Diskomfortas miegant ant ortopedinio čiužinio galimas 3 savaites
VIDEO: Jūsų interjero sofų modeliai
Related posts: