Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas

Šiandieninė lempų įvairovė yra plati. Daug kas priklauso nuo teisingo liustra pasirinkimo. Pavyzdžiui, interjero pilnatvė, stilius, baldų pasirinkimas. Todėl atsižvelkite į visus niuansus, kurie gali turėti įtakos esmei. Daugiau informacijos – vėliau straipsnyje.

Šio straipsnio turinys:

Prožektoriai

Tokios lempos vadinamos visomis mažo dydžio įmontuotomis lempomis. Tačiau dažniausiai tai yra įmontuotas įrenginys lubas arba gipso kartono konstrukcija.

Tinkamo apšvietimo pasirinkimas

Tinkamo apšvietimo pasirinkimas

Prožektoriai pasirodė palyginti neseniai, tačiau jų paklausa nuolat auga. Modeliai gali būti tiek įmontuoti, tiek virš galvos. Prožektoriai dažnai naudojami pakabinamose lentynose ar spintelėse kaip akcentinis šviesos šaltinis.

Kalbant apie stilių, taškinis apšvietimas yra priimtinas bet kokiam dizainui. Tačiau klasikiniame ar kaimiškame interjere jie neturėtų būti pastebimi..

Gamintojai siūlo didelį prožektorių pasirinkimą. Tačiau LED modeliai yra labai paklausūs.. Taigi, LED taškinė lempa yra pats prietaisas ir diodai. Tam nereikia atskirai pasirinkti lempų.

Tinka bet kokiam dizainui

Tinka bet kokiam dizainui

Prožektoriai puikiai tinka gipso kartono ir įtempiamoms luboms. Jie papildys pagrindinį šviesos šaltinį arba taps pagrindiniu.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kokie šiuolaikiniai šviestuvai ir šviestuvai tinka salėje / virtuvėje / miegamajame? Daugiau nei 205 nuotraukų parinktys su įtempiamomis lubomis

Lubos

Lubos lempos yra paplitusios šiuolaikiniame interjere. Jie dažnai pranoksta bet kurį kitą modelį pagal galimą dizainą..

Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas

Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas

Lubų lempos apima:

 • šviestuvai ir lubų lempos;
 • viršutinės lempos;
 • suspensijos su atspalviais.

Visi panašūs modeliai yra tvirtai pritvirtinti prie lubų, vizualiai neužimant vietos. Lubiniai šviestuvai puikiai tinka patalpoms su žemomis lubomis.

Šviestuvo parinktys viename kambaryje

Šviestuvo parinktys viename kambaryje

Šviestuvai dažnai priderinami prie kambario stiliaus. Taigi, griežtai klasikai tinka pakabinamos lempos su viršutiniais atspalviais. Stiliai modernus ir palėpė tinkamesni įtaisai yra kvadratinės arba nestandartinės formos.

Be to, lubų įtaisai išsiskiria pagal šviesos tipą:

 • kryptingas;
 • išsibarstę.

Tai leidžia jiems apšviesti tiek didelius, tiek mažus kambarius..

Kai nereikia daug šviesos

Kai nereikia daug šviesos

LED

LED šviestuvai laikomi aktualiais interjere. Jie naudojami namuose, pramonėje ar gatvėje..

Šviesos šaltinis tokiuose prožektoriuose yra šviesos diodai (anglų kalba – šviesos diodas – LED). Šios lempos laikomos saugiausiais ir ekologiškiausiais šviesos šaltiniais ir gali būti naudojamos bet kokiame interjere.

Šviesos diodų švytėjimas leidžia naudoti saugiausius prietaiso komponentus. Taigi, pati lempa nenaudoja gyvsidabrio, todėl sugadinus prietaisą, pavojaus žmonėms nėra..

LED žibintai

LED žibintai

klasifikacija

LED įrenginį galima atskirti pagal šias savybes:

 • Įterptas. Jie naudojami gipso kartono ir plastikinėse konstrukcijose. Idealiai tinka įtempiamoms luboms, nes palieka minimalų tarpą tarp audinio ir pagrindo lubų. Energiją taupantis ir nešildo netoliese esančio paviršiaus.
 • Virš galvos. Tokios parinktys montuojamos ant sienų ir lubų..

LED lubų šviestuvų montavimas yra labai paprastas. Jų montavimui reikia tik atsuktuvo ir indikatoriaus..

Mes kuriame unikalią atmosferą

Mes kuriame unikalią atmosferą

Patalpose su žemomis lubomis pirmenybę teikia ant paviršiaus montuojami ledo šviestuvai. Visi LED sieninių lempų modeliai paprastai yra mažo dydžio. Tai gali būti taškinio apšvietimo galimybės. Sieninės LED lempos interjere dažniausiai turėtų būti ryškios.

Grindų lempos su LED apšvietimu yra populiarios šiuolaikinio kambario dizaino. Dažnai tokie modeliai yra su sukamaisiais mechanizmais, kurie leidžia keisti šviesos kryptį nejudinant visos konstrukcijos..

grindų lempos su LED apšvietimu

Grindų lempos su LED apšvietimu

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Šiuolaikinio interjero stiliaus virtuvės šviestuvai (daugiau nei 255 nuotraukos). Kurį pasirinkti?

Lempos korpuso tipai

Kiekvienam kambario dizainui galite pritaikyti savo LED apšvietimo versiją. Ir yra 3 jų tipai:

 • Juostelės. Lanksti plokštė su tolygiai išdėstytais šviesos diodais. Tokios atspausdintos juostos storis yra 2-3 mm, o plotis-8-10 mm. Naudojamas darbiniam paviršiui virtuvėje apšviesti arba kaip papildomas apšvietimas baldams namuose.
 • Taškas. Toks apšvietimas interjere vizualiai padidins lubas..
 • Kaskadinis. Šie LED šviestuvai skirti naudoti patalpose su aukštomis lubomis. Šis apšvietimo tipas idealiai tinka palėpėje ar pramoninėje aplinkoje..

Raskite variantą, kuris geriausiai atrodys pagal jūsų dizainą

Raskite variantą, kuris geriausiai atrodys pagal jūsų dizainą

Sustabdyta

Pakabinamos lempos yra įtaisai, pakabinami nuo elektros kabelių ar kabelių arba pritvirtinami prie perforuoto padėklo lubų srityje.. Pakabinami žibintai naudojami didelėse patalpose (salėse, svetainėse) arba įvairiose įstaigose ir biuruose.

Šiuolaikiniame dizaine dažnai naudojami pakabukų modeliai. Taip yra dėl aukšto prietaisų funkcionalumo lygio. Juos taip pat gana lengva įdiegti..

Pakabinami šviestuvai dideliems kambariams

Pakabinami šviestuvai dideliems kambariams

Apšvietimo prietaisus galima reguliuoti aukštyje ir nukreipti šviesos srautą norima kryptimi. Tai yra pagrindinis jų skirtumas nuo standartinių namų šviestuvų..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Šiuolaikiniai šviestuvai svetainei: 195+ (Nuotrauka) Interjero sprendimai

Įmontuotas

Įmontuoti šviestuvai yra beveik nematomi kambario dizaino. Jie įgyjami su vienu tikslu – apšviesti erdvę. Užuot papuošę namų ar biuro interjerą.

Pagal savo struktūrą įmontuotos lempos skirstomos į:

 • modulinis (skydelis);
 • baldai (taškas).

Inline tipo modelis

Inline tipo modelis

Prietaisų apšvietimo pobūdis gali būti nukreiptas arba išsklaidytas. Jo „įterpimo“ gylis matuojamas pagal išsamumą arba dalinį montavimą.

Patalpų interjere įmontuotos lempos matomos balduose arba gipso kartono konstrukcijose..

Takelis

Padangų ar bėgių šviestuvai yra gana originalūs apšvietimo prietaisai. Tačiau šie prietaisai netinka kiekvienam interjerui. Kambario stilius turėtų atitikti vieną koncepciją.. Šalis, Provansas arba klasikai netoleruoja tokio apšvietimo.

Bėgių kelio žibintai yra žibintai, sumontuoti ant bėgių kelio. Jie gali judėti aplink jį, sukurdami akcentinę šviesą..

Takelio tipas gyvenamajam kambariui

Takelio tipas gyvenamajam kambariui

Vikšrų įrenginiai yra svarbūs administracijos pastatuose, biuruose, kavinėse, parodų salėse. Įrenginių montavimas yra greitas. Ir yra daug vietų jų pritaikymui. Taigi, žibintą galite pakabinti ant sienos ir lubų..

Įvairiuose salonuose ir grožio salonuose tokie prožektoriai apšviečia būtinas lentynas ir vitrinas, kad maksimaliai padidintų klientų dėmesį.

Lempos juda, kad sukurtų šviesą

Lempos juda, kad sukurtų šviesą

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Šiuolaikiniai šviestuvai miegamojo interjere (daugiau nei 190 nuotraukų) – kaip pasirinkti ryškų dizaino elementą ramiai aplinkai?

sieninis

Atsižvelgiant į montavimo būdus ir dizaino ypatybes, yra trijų tipų sieninių lempų:

 • sustabdytas;
 • važtaraščiai;
 • dėmės.

Taigi, kabančios sienelės išsiskiria ant sienos ir gali būti įvairių dizainų. Nors viršutiniai žibintai tvirtai priglunda prie jo, prispaudžiant plafoną prie sienos. Jie lengvai pritvirtinami prie paviršiaus ir nereikalauja papildomo darbo.

Labai lengva montuoti ant sienos

Labai lengva montuoti ant sienos

Dėmės reiškia kelių lempų, įmontuotų į prietaisą arba atskirai esančių vienoje šynoje, prijungimą.

Pastaruoju metu populiarėja sienų apmušalai. Šiandien tai būtina turėti miegamuosiuose..

Skoniai naudojami vietiniam apšvietimui ar papildomam kambario apšvietimui organizuoti. Be to, sieninės lempos turi dekoratyvinę funkciją.. Prietaisai užpildo erdvę ramia švelnia šviesa, suteikdami kambariui jaukumo.

Pastaruoju metu papuošalai išpopuliarėjo

Pastaruoju metu papuošalai išpopuliarėjo

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Apšvietimo projektavimo taisyklės: Stalo lempos. Geriausi variantai visiems

Kvadratas

Nestandartinės formos dažnai naudojamos nepaprastų stilių. Tai apima – kvadratinius šviestuvus. Paprastai tai yra lubų lempos su atspalviais kubo arba plokščios formos.. Šie prietaisai puikiai pabrėžia tolygius kambario linijų kampus ir aiškumą..

Tokie apšvietimo variantai tinka bet kokio dydžio patalpoms: su žemomis ir aukštomis lubomis, su siauromis arba plačiomis sienomis. Gamintojai gamina kvadratinius šviestuvus su keliomis ar daugiau lempučių.

Kvadratiniai šviestuvai nestandartiniams stiliams

Kvadratiniai šviestuvai nestandartiniams stiliams

Šviestuvai miegamajame, koridoriuje, svetainėje

Atsižvelgiant į dizaino koncepciją, pasirenkami šviestuvai miegamasis arba svetainė. Dideliam kambariui pageidautina klasika – tūriniai šviestuvai, grindų lempos ir žvakidės. Pageidautina, kad visos kambario lempos būtų suprojektuotos to paties stiliaus ir spalvų schemos..

Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas

Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas Modernūs šviestuvai interjere: 175+ (nuotrauka) Lubos, siena, pasukamas

Miegamuosiuose geriau pasirinkti šviesių atspalvių lempas. Čia tiks nėriniai, tekstilė, raštai ir gėlės, kaltiniai gaminiai ir žvakidės. Atsižvelgdami į interjero stilių, jie renkasi klasiką, folkloro užrašus ar modernumą.

Miegamajam geriau rinktis šviesias grindų lempas.

Miegamajam geriau rinktis šviesias grindų lempas.

V prieškambaris turėtų būti maksimalus apšvietimas, nes čia neužtenka vienos liustra. Dažniausiai pirmenybė turėtų būti teikiama papildomiems prožektoriams ar šviestuvams su sukamaisiais mechanizmais..

Pasukamas

Šie modeliai apima:

 • žvakidė;
 • sieninės lempos;
 • lubų šviestuvai.

Šie apšvietimo elementai dažnai naudojami balkonų, lodžijų, ilgų koridorių ir koridorių interjeruose.. Tai yra, tuose kambariuose, kuriuose nereikia daug šviesos, tačiau kartais reikia labiau nei kitą apšviesti tam tikrą zoną..

Mes apšviečiame tam tikrą kambario plotą

Mes apšviečiame tam tikrą kambario plotą

Lofto stiliaus lempos, Provansas

Šviestuvai taip pat išsiskiria dizainu. Šiandien aktualūs ne tik klasikiniai modeliai, bet ir stiliaus šviestuvai palėpė arba Provansas.

Pati palėpė prisiima aukštas lubas. Šio interjero šviesa turėtų būti naudojama erdvės zonavimui. Viena liustra tokioje patalpoje nesuteiks reikiamo šviesos kiekio. Todėl būtina įsigyti įmontuotus ir taškinius įrenginius.

Galima papildyti šaltomis LED juostelėmis. Pagrindinis lofto stiliaus kambario įtaisas turėtų būti ryškus metalo ar medžio liustra. Geriau, kad jis būtų nepaprastos formos ir išlaikytas viena spalva arba pridedamas raudonas, violetinis arba geltonas atspalvis..

Lofto stilius

Lofto stilius

Provanso stilius reikalauja laikytis tų pačių taisyklių ir atvirkščiai.! Kaimiškas prancūziškas interjeras pasižymi:

 • ažūriniai žvakidės;
 • žvakidės šviestuvai;
 • šviestuvai;
 • žvakių lempos.

Apšvietimas Provanse apima audinio, nėrinių, keramikos, kristalo naudojimą. Tačiau pagrindinė šviestuvo dalis turi būti pagaminta iš metalo arba medžio..

Provanso stilius reiškia metalą

Provanso stilius reiškia metalą

Tokiame interjere puikiai atrodys kaltiniai metalo, žalvario ar bronzos elementai.. Ažūrinės garbanos ir audimas taip pat papildys Provanso stilių, suteiks jam žavesio ir harmonijos. Kaimiškas dizainas mėgsta dideles, jaukias, suapvalintas lempų gaubtas. Tokių lempų spalva yra balta arba smėlio spalvos. Dažnai ant abažūrių yra smulkių gėlių raštų ir pridedami nėriniai..

Taip pat šio stiliaus galite rasti grindų lempos ar stalinės lempos su audimu iš rotango arba vynmedžius. Bet jie turėtų būti būdingi miniatiūrai, o prietaisų spalva – tik dramblio kaulo ar medžio..

Apvalios baltos Provanso lempos

Apvalios baltos Provanso lempos

VIDEO: Į ką atkreipti dėmesį renkantis lempas?

išvadas

Verta apsvarstyti tą momentą, kad mažiems kambariams geriau pasirinkti mažą liustra. Didelė aikštė ant lubų vizualiai slepia kambario erdvę. Pasirinkite pagal skonį ir stilių.