Pakabinama kėdė iš natūralaus ir dirbtinio rotango

Kabančią rotango kėdę rasite tik apgalvotame buto interjere arba gryname ore, kaimo name. Tačiau jo buvimo poveikis yra dar didesnis, nei manote. Kokia šios kėdės paslaptis??

Į įprastą, palikta be daug idėjų butas tai tiesiog netiks: tai yra elegantiškas, ekstravagantiškas sprendimas, kuris šalia įprasto atrodo keistai sofos, lovos, laisvos kėdės. Reikia įdėti pastangų, kad ji atrodytų gerai..

Bet tai verta. Sustabdytas iki lubas arba pinti kėdės, siūbuojančios ant atramos, taps vaikų žaidimo vieta, puikiu jaukiu lizdu pavargusiems suaugusiems. Galite pasnausti, skaityti knygą, žiūrėti televizija arba dirbti su nešiojamuoju kompiuteriu – patogumas papildomas grožiu ir originalumu.

Labai patogus laisvalaikiui

Labai patogus laisvalaikiui

Svarbiausia – išsirinkti (arba pasidaryti patiems) kėdę, kuri jums patinka.

Privalumai ir trūkumai

Viskas turi pliusų ir minusų..

Jis turi šiuos privalumus:

 • Stiprumas. Pakabinamai kėdei tai turbūt svarbiausias dalykas, o rotango kėdė nėra išimtis. Nepaisant akivaizdaus trapumo ir tikro lengvumo, jis gali atlaikyti iki šimto kilogramų svorį – ir jei jame yra plieninis rėmas, tai net šimtas penkiasdešimt.
 • Lankstumas. Žinoma, rotango pynės negalima lyginti su brangiomis ortopedinėmis sėdynėmis, tačiau jos vis tiek iš dalies keičia savo formą, prisiderindamos prie sėdinčio žmogaus svorio, laikysenos ir kūno padėties..
 • Lengvumas. Natūralaus rotango audimas sveria apie dvidešimt kilogramų, dirbtinis – šiek tiek daugiau. Šį svorį palaikys speciali atrama, tvirtinimas prie lubų, šaka mediena. Be to, kėdė bus tiesiog perkelta iš vienos vietos į kitą – tam nereikia krautuvų paslaugų..
 • Lengva priežiūra. Dirbtinis rotangas nušluostomas sausu skudurėliu, valomas dulkių siurbliu arba, jei jis labai suteptas, plaunamas šiltu vandeniu. Natūralus rotangas padengiamas laku arba specialiu poliravimo mišiniu, o po to valomas audiniu arba dulkių siurbliu.
 • Patvarumas. Rattan ne tik gali atlaikyti iki keturiasdešimties metų naudojimo (būna, kad dar labiau – esant geroms išorinėms sąlygoms ir nuolatinei priežiūrai), bet ir nesideformuoja kasdien. Jo negalima prastumti – forma išliks ta pati, net jei suaugęs vyras joje sėdės kiekvieną dieną..
 • Dekoratyvumas kartu su dideliu asortimentu. Grakštus natūralaus medžio audimas atrodo estetiškai, puikiai dera prie klasikinio interjero, ekologiško stiliaus, Provansas, modernus. Ir tai, kad dirbtinis rotangas gali būti pagamintas bet kokia spalva, tik padidina galimybes įsilieti į interjerą..
 • Saugumas. Rotangas yra ekologiškas, neišskiria kenksmingų medžiagų į orą, neturi aštrių kampų, į kuriuos galite atsitrenkti, ir negalite permesti rankos. Be to, kai naudojamas kaip sūpynės, jis gali būti pastatytas taip žemai Lytis, kad net ir siūbuodamas nukris, jis jam nesužeis.

Labai lengva valyti

Labai lengva valyti

Dizainą galima papildyti priedais, uždengti pagalvės, piešti – suteikti jai asmenybę, kuri ją skirs nuo visų kitų rotango kėdžių pasaulyje. Tai taip pat yra pliusas.

Tačiau yra ir trūkumų:

 • Sunku įsilieti į interjerą. Taip, jis tinka klasikai su ekologišku rotangu, tačiau aukštųjų technologijų, baroko, gotikos atveju jis atrodys svetimas.
 • Diegimo problemos. Jei jis nėra nešiojamas, ant atramos, gali būti sunku jį pritvirtinti prie lubų – turėsite gręžti. Be to, jei vėliau norėsite jį perkelti į kitą vietą, jums reikės vėl išleisti energiją įrenginiui, o ant lubų liks negražūs pėdsakai..
 • Problemos su vieta. Jei jis nėra pritvirtintas prie lubų, jis yra didelių gabaritų, užima tinkamą kambario dalį ir atkreipia visą dėmesį į save. Jūs tiesiog negalite jo įdėti į mažą kambarį, nes jis vizualiai bus labai mažas.
 • Kaina. Konstrukcija tikrai patikima, įdomaus dizaino, patogi ir kainuoja daug pinigų – nebent, žinoma, ji pagaminta iš dirbtinio rotango..

Kartais sunku prisitaikyti prie interjero

Kartais sunku prisitaikyti prie interjero

Rotango kėdė yra dalykas, reikalaujantis individualaus požiūrio. Viename interjere pliusai lengvai nusvers minusus, kitame – priešingai..

PatarimasPrieš nuspręsdami, kurios jums reikia, iš natūralios ar dirbtinės medžiagos, kokią formą suteikti – nupieškite savo kambario baldus ir tada įrašykite į jį. Yra tikimybė, kad jau brėžinyje paaiškės – interjeras atmeta naujoves, reikia ieškoti kito sprendimo.

Kokia medžiaga geresnė – dirbtinė ar natūrali?

Natūralus rotangas yra atogrąžų augalų stiebas, apdorotas, džiovintas, atvežtas į Rusiją iš Azijos. Jis turi privalumų, kurių trūksta dirbtiniam:

 • Lankstumas. Kūno formą daug geriau išgauna natūrali medžiaga – lankstūs stiebai sulenkiami, nesulaužomi, esant žmogaus kūno svoriui.
 • Natūralumas. Rotango kvapas nėra sintetinis, jis atrodo gerai net ir neapdorotas, neteršia aplinkos, kai pašalinamas, nesukelia alergijos.
 • Apdorojimo paprastumas. Ją dažyti paprasta – tereikia nušlifuoti stiebus, ant jų uždėti dažų sluoksnį, o ant viršaus lakuoti.

Kabantis nuo lubų terasoje

Kabantis nuo lubų terasoje

Tai yra specifiniai privalumai, kurių neturi dirbtinė medžiaga. Be to, yra grynai estetinė savybė – atrama iš natūralaus rotango gali būti pagaminta iš senos to paties rotango bagažinės. Tai atrodys nuostabiai.

Tačiau yra ir specifinių trūkumų:

 • Drėgmės baimė. Kaip ir bet kuris medis, rotangas bijo vandens – jei jo nėra patalpoje, jį kasmet reikia apdoroti specialiais junginiais. Tačiau tai negarantuoja, kad jis nepūvės, neišbrinks ir nepraras savo formos..
 • Biologinių grėsmių baimė. Parazitinės klaidos, grybelis – natūrali medžiaga gali nukentėti priešais juos.
 • Saulės baimė. Kenčia nuo ultravioletinių spindulių poveikio, blunka.
 • Mechaninių pažeidimų baimė. Ant rotango paviršiaus matomi įbrėžimai, drožlės, įtrūkimai.

Natūralus rotangas neišnyksta saulėje

Natūralus rotangas neišnyksta saulėje

Dirbtinis rotangas niekur neauga – iš tikrųjų tai yra lankstus polimeras, ištirpęs ir praleistas per tam tikro skersmens skyles. Rezultatas – plonos plastikinės sruogos, tinkamos audimui..

Iš jų pagamintos kėdės turi specifinių privalumų, kurių trūksta natūraliai medžiagai:

 • Patikimumas. Plastikas nebijo drėgmės, saulės ar vėjo – jis gali būti pamirštas atvirame ore visam sezonui, todėl jis neišblės, nesideformuos, nesupūs ir nebus sunaikintas kenkėjų.
 • Atsparumas mechaniniams pažeidimams. Net jei ant medžiagos lieka įbrėžimas, ji nebus pernelyg pastebima dėl savo specifiškumo..
 • Priežiūros paprastumas. Plastiką galima nuplauti vandeniu, plovikliais, net nuvalyti dėmes alkoholiu – nieko neatsitiks.
 • Spalvų įvairovė. Natūralus rotangas visada yra tos pačios spalvos – medžio spalvos. Vienintelis dalykas, kuris gali būti kitoks, yra atspalvis. Tačiau plastikui galima lengvai suteikti bet kokią spalvą, kuri tarnaus daugelį metų..

Medžiaga atspari mechaniniams pažeidimams

Medžiaga atspari mechaniniams pažeidimams

Yra dar vienas pliusas, kuris vis dėlto pasitaiko retai – kai kurios plastikinės kėdės pagamintos iš perdirbtos medžiagos. Rasti tokį dizainą Rusijos parduotuvėse nėra lengva, tačiau tada galite pasakyti svečiams, kad prie šios kėdės nuėjo apie du šimtus plastikinių. butelių.

Taip pat yra specifinių trūkumų:

 • Sunkumas. Yra natūralaus rotango – gana lengva medžiaga, tačiau tai netaikoma plastikui. Norėdami jį perkelti iš vienos vietos į kitą, turite pritaikyti jėgą.
 • Kvapas. Plastiko kvapai – silpnas sintetinis kvapas, kuris gali labai erzinti žmones, turinčius išvystytą uoslę. Be to, jei plastikas pagamintas pažeidžiant technologiją, jis gali skleisti ne tik kvapą, bet ir kenksmingas medžiagas..
 • Kaina. Sintetika visada yra pigesnė, tačiau yra tikimybė, kad dirbtinė rotango kėdė kainuos daugiau dėl transportavimo ir montavimo problemų.

Nebijo saulės, drėgmės ar vėjo

Nebijo saulės, drėgmės ar vėjo

Be privalumų ir trūkumų, kurie yra svarbūs veikimo metu, taip pat yra skirtumų, pagal kuriuos galite naršyti pasirinkdami medžiagą:

 • pramoninės gamybos dėka plastikas visada yra visiškai lygus, o natūralaus rotango paviršiuje matomos gyslos, įtrūkimai, mazgų pėdsakai;
 • plastikinės virvės visada yra vienodo dydžio – natūralus rotangas yra plonesnis iš vieno galo, storesnis iš kito, o tai gali būti suvaidinta dizaine;
 • kiekvienas natūralaus rotango audimas skiriasi nuo kitų dėl to, kad visi ryšuliai yra bent šiek tiek skirtingi, tačiau plastikas visada yra visiškai teisingas.

Neįmanoma vienareikšmiškai pasakyti, kuri medžiaga yra geresnė – jos tiesiog skirtos skirtingoms situacijoms..

Sveikintinas baldas bet kuriame bute ar name

Sveikintinas baldas bet kuriame bute ar name

Natūralus rotangas puikiai tinka naudoti patalpose:

 • jis yra pakankamai lengvas, kad netrukdytų lubų plokštei;
 • tai pakankamai estetiška, kad paįvairintų bet kokį interjerą;
 • kambaryje jis nesusidurs su drėgme, saule ir parazitais – greičiausiai.

Ir dirbtinis gerai parodo save gatvėje:

 • atsparus pažodžiui visoms įmanomoms įtakoms;
 • dizainas sodas mažiau reikli medžiagoms nei kambario dizainas.

Puikiai elgiasi lauke

Puikiai elgiasi lauke

Tačiau niekas nedraus jums nepaisyti rekomendacijų ir, pavyzdžiui, kabėti nuo dirbtinio rotango Svetainė.

PatarimasJei nuspręsite gatvėje pakabinti gaminį, pagamintą iš natūralios medžiagos, nepamirškite jo apdoroti antiparazitinėmis priemonėmis, drėgme ir saulės spinduliais..

Sėdynių forma ir jų tvirtinimas

Be skirtingų medžiagų, svarbu atsižvelgti ir į tai, kad kėdės taip pat yra skirtingų formų – ir kiekviena iš jų atrodo savaip, jaučiasi savaip, siūlo savo patogumus..

Kėdė-kokonas interjere

Kėdė-kokonas interjere

Klasikinis modelis

Įrengta viskas, ką turi įprasta kėdė: atlošas, porankiai, sėdynės. Tiesą sakant, jis nesiskiria nuo grindų modelių, jis tiesiog neturi kojų ir yra pakabinamas nuo lubų. Pagrindinis pliusas yra patogumas. Galite atsiremti atgal (kuri lengvai sulenks po jūsų svoriu, užimant patogiausią padėtį), uždėti rankas ant porankių ir atsipalaiduoti. Kai kurios iš šių kėdžių taip pat turi atramą kojoms, o tai iš tikrųjų paverčia pakabinamą gultuką. Klasika puikiai tinka tiems, kurie gerbia tradicines dalykų formas ir mėgsta atsipalaiduoti po ilgos dienos..

Sūpynės

Pinti sėdynė, kuri turi tvirtinimus iš abiejų pusių, iš tikrųjų pakartoja įprastą kiemo sūpynę, tačiau apsimeta elegancija. Netinka atsipalaiduoti, bet pradžiugins vaikus – tik svarbu, kad šie vaikai būtų pakankamai seni, kad nenukristų nuo konstrukcijos, kurioje nėra laikiklio. Jie geriausiai atrodo sode, pritvirtinti prie medžio šakos, tačiau taip pat papuoš interjerą palėpėje ar ekologiniu stiliumi. Nesitikite ant atramų.

Krepšelis

Ji yra lizdas. Turi platų plokščią pagrindą, žemas puses. Dizaino nugara dažniausiai yra apleista – vis dėlto ji turėtų sėdėti ne atsilošusi, o turėdama kojas po savimi, turkiškai. Jis gali svyruoti skirtingomis kryptimis, taip pat apsisukti aplink savo ašį, o tai vėl patiks vaikams.

Pusrutulis namams

Pusrutulis namams

Kamuolys ar pusrutulis

Tai pintas kamuolys, iš dalies nupjautas, kad galėtumėte jame sėdėti. Yra modelių tiek dviem, tiek vienam. Nėra jokių atlošų, taip pat porankių, nes dizainas yra uždaras – norint jaustis patogiai, praverčia pagalvės, kurias galima padėti po nugara.

Kiaušinis

Iš esmės tas pats rutulys, tik ištiestas aukštyn. Tai ypatingai neturi įtakos patogumui, tik išvaizdai – tokia kėdė tikrai primena pintą kiaušinį.

Kokonas

Jaukiausias modelis – atrodo kaip austas kokonas lašo pavidalu, panašus į kiaušinį, bet su aštriu viršumi. Jis gali būti ir atviras, arba uždaras – tada tai jau ne kėdė, o savotiškas „namas“, į kurį reikia lipti pro skylę. Pirmasis variantas tinka joje atsigulti, dirbti ar skaityti knygą, o antrasis variantas pradžiugins vaikus, ypač jei jie neturi savo kambario. Jo privatumą galima pabrėžti pintomis sienelėmis uždengiant antklodes..

Universalus sūpynės kėdės pavidalo modelis

Universalus sūpynės kėdės pavidalo modelis

Kad ir kokia būtų forma, ją reikia pataisyti.

Yra du būdai tai padaryti:

 • Lubų tvirtinimas. Reikalingas skaičiavimas – turite iš anksto žinoti, kaip pakabinama kėdė paveiks lubų plokštę. Neįmanoma su kai kurių tipų lubomis (pvz., Įtempiamomis lubomis). Palieka kėdę nejudančią – ją bus sunku perkelti į kitą vietą, ten taip pat turėsite sumontuoti laikiklį. Jei svoris kartu su sėdinčio asmens svoriu neviršija šimto kilogramų, naudojamas inkarinis varžtas. Jei jis viršija, turėsite pagaminti galios rėmą, kuris paskirstys apkrovą per visą lubų paviršių.
 • Palaikymas. Atrama nereikalauja tiek daug pastangų, kaip montuojant lubų laikiklį – ji parduodama kartu su kėdute, yra su ja, ją palyginti lengva pertvarkyti iš vienos vietos į kitą, jei pageidaujama, net iš kambario į kambarį. Ji turi vieną trūkumą – sudėtinga. Kartu su ja jis užims didžiąją kambario dalį, jis tiesiog neatrodys mažame kambaryje..

Kėdę su atrama lengviau montuoti patalpose

Kėdę su atrama lengviau montuoti patalpose

Sėkmingai derinant laikiklį su forma, galite gauti nuostabią patogią poilsio vietą.

PatarimasJei tikrai norite pakabinamo rotango, o namuose nepakanka vietos, prie lubų pritvirtinkite sūpynes. Jie atrodo elegantiškai, papildo interjerą ir tuo pačiu beveik neužima vietos..

Kaip išsirinkti parduotuvėje?

Įdomu pasigaminti kėdę savo rankomis, tačiau jei nenorite gaišti laiko ar nesate tikri savo sugebėjimais, visada galite nusipirkti paruoštą – laimei, yra labai daug dizaino, kai kurie jie bus tinkami.

Šios kėdės nėra toksiškos

Šios kėdės nėra toksiškos

Pirkdami turite atsižvelgti į:

 • Matmenys (redaguoti). Išmatuokite lubų aukštį, plotį, vietos, kurioje ketinate montuoti, ilgį. Taip pat naudinga žinoti savo apytikslius matmenis, kad nepirktumėte kėdės, kuri jums bus per maža..
 • Kokybė. Pirma, pardavėjas, paprašęs, turi pateikti jums sertifikatą, garantuojantį konkretaus produkto kokybę (tai ypač svarbu plastiko atveju, nes jis gali pakenkti sveikatai). Antra, medžiaga turėtų atrodyti tvarkingai, be drožlių, šiurkštumo, dėmių.
 • Rėmas, tvirtinimo detalės. Rėmas turi būti tvirtas – dažniausiai naudojamas rotangui, tik storesniems elementams. Stovai taip pat turi būti stiprūs.
 • Kietumas. Jei rotangas lengvai lankstosi po ranka, tai blogai – jis nuolat deformuojasi. Jei, priešingai, lieka nejudri, tai taip pat blogai – sėdėti bus nepatogu, nugara nutirps. Geriausias variantas yra elastingai elastingas audimas.
 • Patogumas. Apytiksliai nusprendę, kokios kėdės jums reikia, atsisėskite į ją. Ar tai patogu? Ar yra kur dėti galvą? Ar pakrypsta į vieną pusę? Ar kojas pasiekiate grindis?

Prieš pirkdami atkreipiame dėmesį į visus įgyvendinimo niuansus ir medžiagos kokybę

Prieš pirkdami atkreipiame dėmesį į visus įgyvendinimo niuansus ir medžiagos kokybę

Jokių išsikišusių sąnarių, nemaloniai atrodančių dėmių, nukarusių elementų – ir struktūra tarnaus jums dešimtmečius.

PatarimasPasirinkite pardavėją, remdamiesi atsiliepimais internete, o ne reklamomis, o tikrais forumuose. Tai geriausias būdas atskirti sąžiningus darbuotojus nuo nesąžiningų darbuotojų..

Kaip tai padaryti patiems?

Jei jums patinka ši idėja, galite nusipirkti kėdę. Bet lygiai taip pat galite pasigaminti patys, jei mėgstate išbandyti naujus dalykus arba pati koncepcija atrodo patraukli..

Tokie baldai gali būti pagaminti rankomis

Tokie baldai gali būti pagaminti rankomis

Savo rankomis galite padaryti:

 • „macrame“ kėdė – maža, apvali, be porankių, su pintiniu dugnu;
 • fotelis su dangteliu – minkštas, patogus, taip pat apvalus, ant rotango rėmo;
 • pinta kėdė – kokonas, idealiai atitinkantis apskritai rotango kėdės idėją;

Svarbu pažymėti, kad visos šios kėdės yra pakabinamos. Jie gali būti pritvirtinti sode ant medžio šakos arba pritvirtinti prie lubų namuose. Tai paaiškinama tuo, kad namuose beveik neįmanoma padaryti atramos – nepakaks įrangos ir įgūdžių.

Poilsiui idealus modelis

Poilsiui idealus modelis

„Macrame“ kėdė

Iš rotango makramečio kėdės pynimas yra lengvas, net jei niekada anksčiau nepynėte iš vynmedžio. Jums reikės:

 • rotango strypai – pirmą kartą geriau pasiimti plastiko, nes jiems lengviau;
 • du mediniai lankai, kurių vienas yra septyniasdešimt centimetrų skersmens, antrasis – šimto dešimties – galite juos pasigaminti iš rotango, pinti kasa ir pritvirtinti tvirtais siūlais (bet pirmiausia turite padaryti įsitikinkite, kad jie gali atlaikyti konstrukcijos svorį);
 • stropai, stora virvelė, mediniai strypai, kurių skersmuo yra trys centimetrai;
 • žirklės, matavimo juosta, pirštinės darbui.

Išpinti tokią kėdę savo rankomis visai nesunku.

Išpinti tokią kėdę savo rankomis visai nesunku.

Instrukcija nėra ypač sudėtinga:

 • Nedidelį lankelį, kuris tarnaus kaip sėdynė, reikia pinti ratano strypais. Paprastame variante strypai pritvirtinami prie jo, gręžiant jiems skyles. Jie tvirtinami viena kryptimi, lygiagrečiai vienas kitam, maždaug pusės centimetro atstumu, o tada į juos įpinami plonesni strypai. Pirmasis yra pritaikytas pirmajai atramai, praeina po kita, praeina per trečią, praeina po ketvirtąja ir pan. Antrasis strypas daro tą patį, bet atvirkštine tvarka..
 • Kai sėdynė yra paruošta, abiejų lankų paviršius yra supintas virvele, kad būtų užtikrintas didesnis stiprumas. Kas dvidešimt posūkių – priveržimas, kurio metu reikia kuo stipriau traukti laidą.
 • Pinti, abu lankai yra sujungti. Vienoje vietoje jie tvirtai suvynioti tuo pačiu kordu, priešingoje vietoje pritvirtinti du mediniai strypai – juos galima suvynioti, galite prikalti. Jų aukštis priklauso tik nuo norimo nugaros aukščio..
 • Naudojant laidą, gauta konstrukcija yra supinta per perimetrą, naudojant „macrame“ techniką. Paprastas variantas yra šachmatai. Reguliariais laiko tarpais virvelės tvirtinamos prie didelio lanko. Po to, kai jie yra sujungti vienas su kitu, sudaro pirmąją mazgų eilę. Tada galai surišami toliau, kad susidarytų deimanto formos ląstelės..

Svarbiausia pirmiausia pritvirtinti virves aplink perimetrą.

Svarbiausia pirmiausia pritvirtinti virves aplink perimetrą.

Prie galutinės kėdės pritvirtinami stropai – du ant nugaros, du toje vietoje, kur lankai yra pririšti vienas prie kito – ir tvirtinami kartu, ant vienos karabino, kurį jau galima pritvirtinti prie lubų. Proceso metu galite pasirinkti bet kokias spalvas.

PatarimasVisą laiką dirbkite su pirštinėmis, antraip gausite ne tik naują baldą, bet ir kalius.

Pinta kėdė

Pinti pilnavertį kokoną savo rankomis nėra nereikšminga užduotis, bet ne dėl sudėtingumo, o dėl to, kiek reikia kantrybės. Jums reikės:

 • rotango strypai – apie keturis šimtus vienetų, ne daugiau kaip pusantro centimetro skersmens;
 • medinis lankas – arba pagamintas iš rotango strypų, austas dalgiu;
 • stiprios virvės, klijai, genėjimo žirklės, yla, peilis, liniuotė;
 • laidas – keturi milimetrai, vynmedžio spalvos (arba papildomų strypų, jei norite, kad visa kėdė būtų pinta);
 • stropai.

Norint pagaminti tokią kėdę, reikia šiek tiek kantrybės.

Norint pagaminti tokią kėdę, reikia šiek tiek kantrybės.

Gamybos procesas vyksta nuosekliai:

 • Išlyginkite lanką taip, kad jis taptų ovalus. Pritvirtinkite strypus prie jo vertikaliai, kad iš viršaus jie būtų vienas nuo kito ne daugiau kaip pusės centimetro atstumu, viduryje jie nusileistų gilumoje, judėdami vienas nuo kito ir sudarydami tą kėdės dalį, kurioje ji turėtų sėdėti, ir žemiau jie vėl susirenka.
 • Tvirtinimas yra paprastas – strypas yra kiek įmanoma sulenktas per lanko kraštą, o tada sugriebiamas stipria virvele, kad jis neištiestų atgal.
 • Gautas kėdės rėmas yra supintas plonais strypais iš apačios į viršų, atliekant paprasčiausią audimą, kaip ir „Macrame“ kėdės atveju. Šakelių galai tvirtinami prie vynmedžio, apvyniojami aplink jį.
 • Gautas rezultatas apvyniojamas virvele aplink lanką, kad būtų paslėptos galimos klaidos, išsikišę strypai ir kiti dekoratyviniai defektai.
 • Diržai tvirtinami prie viršutinio lanko taško, prie dviejų taškų apačioje – tvirtu mazgu.
 • Virš kėdės stropai surišami, pritvirtinami karabinu, o po to tvirtinami prie lubų.

Sėdėti ant tokios kėdės buvo minkštesnė, gerai į ją įdėti pagalvę. Pasirodo, kad jis yra lengvas, galite jį pakabinti bet kurioje namo vietoje..

Pridėkite keletą pagalvių

Pridėkite keletą pagalvių

Fotelis su dangteliu

Fotelis su dangteliu yra minkštas, jaukus, neišsiskiriantis gryno rotango varianto elegancija, tačiau vis tiek gražus. Jo nereikės austi, o siūti. Tam praverčia siuvimo mašina.. Jums reikės:

 • ratano lankas, du apvalūs audinio pjūviai, keliais centimetrais didesni už jo dydį;
 • paminkštintas poliesteris, stropai;
 • siūlai, adatos, kiti siuvimo reikmenys.

Tiesą sakant, viskas, ką jums reikia padaryti, yra padaryti įbrėžimus linijoms, susiūti apvalius gabalus tiesiai ant lankelio ir užpildyti gautą dangtelį polsteriu. Tada atsargiai jį susiūti, įkišti stropus į lanką ir pakabinti po lubomis.

Pakabinama kėdė iš natūralaus ir dirbtinio rotango: 195 ir daugiau nuotraukų variantų (pinti, makrame, su dangteliu) Pakabinama kėdė iš natūralaus ir dirbtinio rotango: 195 ir daugiau nuotraukų variantų (pinti, makrame, su dangteliu) Pakabinama kėdė iš natūralaus ir dirbtinio rotango: 195 ir daugiau nuotraukų variantų (pinti, makrame, su dangteliu)

Pakabinama kėdė iš natūralaus ir dirbtinio rotango: 195 ir daugiau nuotraukų variantų (pinti, makrame, su dangteliu)

Tokia kėdė pagaminta kuo paprastesnė, tačiau ją galite papuošti pridėję prie audinio spalvotą raštą, siuvinėjimą, aplikaciją, aprišdami matomas lanko dalis spalvotais siūlais, pakabindami vešlius kutus aplink kraštus. Bet koks vaizduotės pasireiškimas yra geras, jis padarys rezultatą spalvingesnį, įdomesnį.

Mes prisitaikome prie dizaino

Perkant (ar gaminant) kėdę belieka tik ją pritaikyti prie kambario dizaino, kad ji atrodytų harmoningai. Galite naudoti skirtingose ​​vietose:

 • V Svetainė. Tai geriausia vieta kėdės pastatymui. Pirma, jam gali būti skirtas jaukus kampelis, kuriame viskas bus akcentuojama poilsiui, ramybei. Antra, rinkdami svečius visada galite ką nors pasodinti ir mėgautis reakcija. Trečia, jis lengviausiai įsilies į svetainės interjerą – ypač jei tai kažkas ne per daug pretenzingo.
 • V miegamasis. Tai taip pat geras sprendimas, nes leidžia ilsėtis ne lovoje, o tai yra nepatogu, o ant specialiai tam skirto fotelio. Geriau naudoti pakabinamus modelius, nes konstrukcija ant atramos sukurs spūsties jausmą kambaryje..
 • V vaikų. Vaikams rotango kėdė yra tikra žaidimų aikštelė, sūpynės jų pačių namuose. Ryškios spalvos, dekoruotos vaiko jėgomis, atrodys organiškai, taip pat pradžiugins mažuosius kambario gyventojus.
 • V virtuvė. Jis negali būti dedamas į mažą virtuvę, tačiau jei kambarys yra didelis ir jūs gyvenate vienas, rotango kėdė bus geras įprastos sofos ar paprastų kėdžių pakaitalas. Geriau rinkitės dirbtinę medžiagą – ją, jei ką, lengviau valyti.
 • Ant lodžijos. Jei lodžija skirta poilsio vietai, kur gera skaityti, pasigrožėkite vaizdu iš aukščio, papusryčiaukite – rotango kėdė puikiai tiks prie šios koncepcijos. Svarbiausia nenaudoti per didelių konstrukcijų. Net ir didelėje lodžijoje jie atrodys bauginantys..

Interjero stiliaus pasirinkimas

Interjero stiliaus pasirinkimas

Spalva taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Natūrali mediena tinka beveik visuose interjeruose, tačiau ryški plastikinė dirbtinio rotango spalva nebetinka visiems. Jis turi būti įvestas atsargiai, sutelkiant dėmesį į tapetų ir grindų spalvą, galbūt pasirinkite nutildytą versiją.

Nesvarbu, ar perkate kėdę, ar pasigaminate patys – to esmė nesikeis.

Bet kokiu atveju rasite nuostabų dalyką, kuris paįvairins jūsų namų interjerą ir pradžiugins..