Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų)

Vaikas turėtų augti jaukioje, šviesioje patalpoje. Į interjero ir visų jo elementų pasirinkimą reikia žiūrėti ypač atidžiai ir atsargiai. Viena iš svarbiausių detalių – liustra. Ji užpildys kambarį reikiamu šviesos ir šilumos kiekiu. Svarbiausia yra atkreipti dėmesį į kambario dydį, jo stilių ir mažojo gyventojo skonį. Šviestuvų, spalvų, formų įvairovė yra pagrindinis atrankos kriterijus. Daugiau informacijos – vėliau straipsnyje.

Vaikų daržo liustra

Apšvietimo dizainas vaikų kambarys visada kainuoja šiek tiek daugiau nei kitose patalpose butai arba namie. Taip yra dėl to, kad liustra projektavimo etape atliekama daugiau bandymų ir bandymų. Jie turi atitikti visas saugos taisykles, darbo metu į orą neišskiria kenksmingų ir toksiškų garų, taip pat turi būti švarių ir aplinkai nekenksmingų medžiagų..

Audiniai šviestuvai darželiui

Audiniai šviestuvai darželiui

Tėvai gali pasirinkti šviestuvus pagal vaiko amžių ir lytį. Bet bet kuris iš jų turėtų organiškai tilpti į kambario interjerą, išlaikyti bendrą kambario stilių ir konfigūraciją. Apšvietimo dizainas parenkamas atsižvelgiant į kambario dydį ir aukštį lubas.

Vaikų kambario šviestuvai turi:
 • ryški spalva;
 • neįprasta forma;
 • vaizduoja mėgstamiausius pasakų personažus.

Sunku įsivaizduoti lubas lempa gyvenamajame kambaryje mėlyno lėktuvo ar piratų laivo pavidalu. Kambariui, skirtam mažam žmogui, svarbu parodyti vaizduotę ir nesigilinti į pažįstamas ir įprastas galimybes.. Kūrybingi sprendimai padės pažadinti vaiko kūrybiškumą ir potencialą, privers jo vaizduotę veikti.

Tėvai gali pasirinkti šviestuvus pagal vaiko amžių ir lytį

Tėvai gali pasirinkti šviestuvus pagal vaiko amžių ir lytį

Kurdami vaikų kambarį ir rinkdamiesi liustra, tėvai turėtų prisiminti, kad kiekviena spalva gali skirtingai paveikti kūdikio nervų sistemą. Kuo ryškesnė apšvietimo įranga, tuo vaikas bus linksmesnis ir aktyvesnis. Štai kodėl šviestuvai dažnai gaminami ryškiomis ir sodriomis spalvomis..

Šviestuvai vaikų kambariui turėtų būti pagamintas tik iš švarių ir aplinkai nekenksmingų medžiagų. Tik jie gali garantuoti vaiko saugumą..

Klasikinis stilius

Klasikinis stilius

Ant lempų dedami specialūs junginiai, kurie apsaugo juos nuo didelio dulkių kaupimosi..

Tai padės išvengti alerginių reakcijų jūsų vaikui. Be to, vaikų kambarių modeliai turėtų būti lengvai valomi. Jie valomi kruopščiau ir dažniau nei šviestuvai suaugusiems..

Šviestuvas turi visiškai atsižvelgti į kambario specifiką. Pavyzdžiui, jei vaikas norėjo, kad jis būtų papuoštas piratų laivo pavidalu, tuomet nereikia pirkti lempos su gėlėmis, padengtomis ant paviršiaus. Čia labiau atrodytų ritinys, piratų laivas ar patrankų sviediniai, kurie, atrodo, sklando ore..

PatarimasPrieš montuodami įrangą, būtina ištirti jos elektros srovę. Vaikų kambariui geriau pasirinkti modelius su papildomais saugikliais ir aukštos kokybės laidais, kad būtų išvengta galimo gaisro pavojaus ir padidintas vaiko saugumo lygis.

Kūrybinis apšvietimas darželiui

Kūrybinis apšvietimas darželiui

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Šiuolaikinės berniukų ir mergaičių užuolaidos vaikų darželiui: gražios naujovės (daugiau nei 175 nuotraukos)

Vaikų lempų įvairovė

Norėdami pasirinkti apšvietimo įrangą darželiui, turite atsižvelgti į keletą pagrindinių parametrų. Kiekvienas ženklas padės jums pasirinkti teisinga kryptimi. Dėl to vaikas jausis patogiai ir jaukiai savo kambaryje..

Skirstymas pagal šviestuvo tvirtinimo būdą:
 • pakaba. Labai gerai atrodys kambaryje su aukštomis lubomis. Kalnas yra įvairių variantų, tokių kaip laidas ar strypas. Pati lempa taip pat gali būti pagaminta įvairių formų;
 • virš galvos. Tėvai bijo įsigyti planšetinio liustra versiją, nes bijo, kad interjeras taps monotoniškas ar nuobodus. Tačiau dizaineriai ant plafonų ėmė vaizduoti įvairius pasakų personažus, gražius teminius raštus ar kylančių debesų piešinius, kurie gerai atrodytų darželyje. Šviesa, kuri praeis per vaizdus, ​​sukurs įdomių projekcijų;
 • įmontuotas. Jie nėra pagrindinis vaikų darželio apšvietimo elementas. Tokie šviestuvai tampa pagalbinėmis pakabinamų ir viršutinių modelių dalimis. Tai padeda užpildyti erdvę reikiamu šviesos kiekiu. Kad tėvai nesumokėtų daug pinigų už išleistą elektros energiją, rekomenduojama naudoti LED apšvietimą arba energiją taupančias lemputes..

Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų) Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų) Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų)

Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų) Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų)

Apšvietimo įrangos atskyrimas, atsižvelgiant į lempučių skaičių:

 • vienas. Paprastai liustra su tiek lempučių pakabinama kambario viduryje. Svarbiausia yra įsitikinti, kad erdvė yra visiškai apšviesta. Vaikas neturėtų sėdėti prieblandoje. Jei reikia, pro kambario perimetrą įrengiami prožektoriai;
 • daugiau nei viena lemputė. Šie modeliai visada turi didesnį skersmenį, o tai padeda jiems visiškai apšviesti kiekvieną darželio centimetrą..

Galimybė reguliuoti šviesos lygį kambaryje:

 • ne. Apšvietimas visada palaikomas to paties lygio kambaryje;
 • yra. Tėvai ar pats vaikas gali reguliuoti šviesos intensyvumą ir spalvą. Kad šis procesas būtų lengvas ir greitas, į komplektą įeina specialus nuotolinio valdymo pultas. Kai kuriuose modeliuose yra įmontuotas šviesos reguliatorius, kuris reguliuoja šviesos lygį ir veikia kaip jungiklis.

Standartinė balta šviesa

Standartinė balta šviesa

Priklausomai nuo vaiko amžiaus ir lyties:
 • vaikams iki 1 metų. Šiame amžiuje dar nebūtina rinktis lempos. Vaikas visą laiką praleidžia su mama ir tėčiu miegamasis;
 • ikimokyklinio amžiaus vaikams:

 • jei tai mergina, tuomet galite apsistoti ties ryškiais mergaitiškais personažais, taip pat mielais gyvūnais;
 • berniukui taip pat galite pasirinkti ryškius modelius. Jie turėtų būti berniukiškos spalvos ir temos;
 • moksleiviams:

 • ryškūs raštai ir teminiai papuošimai tinka mergaitėms;
 • berniukai yra atrinkti sporto, automobilių, kosmoso ar mėgstamų pasakų personažų modeliai;

Galimybė mergaitėms

Galimybė mergaitėms

 • vyresnėms mergaitėms geriau pasirinkti neutralius klasikinius šviesių atspalvių šviestuvus;
 • vaikino kambaryje deramai atrodys žiaurios metalinės ar plastikinės lempos.

PatarimasTėvai, prieš pasirinkdami liustra darželiui, turėtų pasikliauti vaiko skoniu..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Vaikų kambario su minkšta sofa dizainas: kaip ir kur geriau dėti?

Spalvų sprendimai

Kad vaikas būtų maitinamas reikiama energija, jį supanti erdvė turi būti tinkamai suprojektuota. Visų pirma, tai taikoma kambario spalvoms ir atspalviams.. Šviestuvas ir švelni šviesa užpildys kambarį jaukumu. Šis derinys padės visapusiškai vystytis kūdikiui..

Kūrybinis apšvietimo sprendimas

Kūrybinis apšvietimo sprendimas

Vaikų kambariui geriau pasirinkti 4000K baltą apšvietimą. Atspalviai padės teisingai sulaužyti spindulius, į kurių pasirinkimą taip pat reikėtų žiūrėti atsargiai. Šviestuvas gali būti pagamintas bet kokia spalvų schema. Svarbiausia yra atsižvelgti į mažojo gyventojo, kuriam parinkta įranga, lytį, amžių ir pomėgius.

Kad tėvams būtų lengviau naršyti, turite atkreipti dėmesį į šias rekomendacijas:

 • Kūdikiai. Šviesa neturi būti pernelyg ryški, nes tai gali turėti įtakos miego kokybei. Vaikai taps irzlūs ir neramūs. Sietyno apdaila turėtų laikytis neutralių atspalvių. Geri variantai yra smėlio spalvos, Pilka ir Balta Spalva.
 • Berniukai. Tamsi tinka būsimiems vyrams- žalias, mėlyna, raudona šviestuvai. Jie atliekami m minimalizmas, bet gali būti papildytas dekoracijomis. Svarbiausia nepersistengti su žiaurumu. Lempa parenkama vaikų kambaryje, o tai reiškia, kad ji turėtų būti linksma ir pozityvi.
 • Merginos. Švelnūs ir romantiški atspalviai tinka jaunoms moterims. Šviestuvas gali būti dekoruotas rožine spalva, geltona, alyvinė spalva. Merginoms patiks modeliai, papuošti pasakų ar animacinių filmų personažais, taip pat skirtingos žvaigždės ir širdys.
 • Paaugliai. Vaikui augant, pasakos pamažu pradeda dingti iš jo gyvenimo. Todėl kambario interjeras taip pat turi būti šiek tiek pakeistas. Šviestuvas turėtų būti atliekamas ramiais ir prislopintais atspalviais. Tai padės jūsų paaugliui atsipalaiduoti prieš miegą po įtemptos dienos..

Pakabinamos lubos su šviestuvais

Pakabinamos lubos su šviestuvais

PatarimasJei vaikų kambariui pasirinksite kelių tonų liustra, tuomet jie visi turėtų būti derinami tarpusavyje ir su aplinka..

Renkantis ryškią apšvietimo įrangą, tėvams padės speciali atmintinė.

Jame yra aktualiausi spalvų deriniai, tinkantys vaiko kambariui..
 • šviesiai pilka + akvamarinas;
 • chaki + violetinė;
 • tamsiai mėlyna + raudona;
 • smėlio spalvos + pistacijos;
 • šviesiai žalia + karštai rožinė;
 • šviesiai mėlyna + ryškiai geltona;
 • tamsu-Ruda + kanarėlė;
 • turkis + pilka-mėlyna;
 • jūros banga + oranžinė;
 • smaragdas + geltonas.

Vaikų kambariui reikia daug šviesos

Vaikų kambariui reikia daug šviesos

Kai liustra pagaminta iš daugiau nei 2 spalvų, būtina šiltus atspalvius derinti su šiltais, o šaltus – šaltais. Tačiau vaikų kambariui geriau pasirinkti šiltas spalvas..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Knygų ir žaislų lentynos vaikų kambaryje: paprastas ir originalus „pasidaryk pats“ laikymo sistemos sprendimas (225 + nuotraukos)

Formos ir modeliai mergaitėms ir berniukams

Šiandien pristatoma daugybė įvairių vaikų kambario lempų variantų. Tėvai gali net susipainioti. Norint to išvengti, rekomenduojama laikytis paprastų variantų.. Jie apima:

Kambario interjeras mažajai princesei

Kambario interjeras mažajai princesei

Vaikų kambarys berniukui:
 • jei jam patinka jūrinė tema, tada piratavimo dvasia geriau pasirinkti liustra. Pavyzdžiui, krūtinės, slinkties ar laivo pavidalu. Galite apsistoti prie paprastesnių lubų lempų versijų, kurios yra nudažytos monetomis, debesimis, piratų vėliava ar ryškiomis papūgomis;
 • jei vaiką džiugina lėktuvai ir viskas, kas susiję su aviacija, jis tikrai įvertins debesies formos liustra. Jis pagamintas iš tvirtų medžiagų arba paminkštintas vata;
 • jei vaikui patinka erdvė ir astrologija, tada geriausias pasirinkimas būtų padaryti planetą ar saulę iš lubų lempos;
 • sportuojantiems vaikinams tinka sporto įrangos formos lempa. Pavyzdžiui, futbolo kamuolys ar ritulys;
 • universalus variantas būtų pakabinti liustra su mėgstamų animacinių filmų ar pasakų personažų atvaizdu. Pastaruoju metu karikatūra „Automobiliai“ buvo labai populiari. Lempa gali būti papuošta automobilių įvaizdžiu arba tapti viena iš jų..

Lofto stiliaus kambarys berniukui

Lofto stiliaus kambarys berniukui

Vaikų kambarys mergaitėms:
 • mažos princesės turėtų būti apsuptos tik mielų ir gražių daiktų. Geriausia, kad su šia užduotimi susidoros įvairių tipų paukščiai, kurie bus nupiešti ant liustra. Pavyzdžiui, pelėdos, papūgos ar kanarėlės. Galite papuošti lempą išgalvotomis paukščių veislėmis arba paimti mėgstamus animacinius filmus kaip vaizdą;
 • debesų lempos padės atkurti lengvumo ir nesvarumo jausmą kambaryje. Nebūtina laikytis klasikinio mėlynos spalvos lubų įvaizdžio. Čia galite naudoti rožinius arba geltonus dažus;
 • daiktų iš mėgstamų animacinių filmų ar pasakų. Svarbiausia yra atsižvelgti į jaunosios princesės norus. Pavyzdžiui, pasidarykite skėčio formos liustra, jei jūsų mėgstamiausias animacinis filmas yra „Mikė Pūkuotukas“;
 • erdvės tema gali atsispindėti ir merginos kambaryje. Tik geriau lempą pavaizduoti saulės arba žvaigždutės pavidalu;
 • čia tiks bet kokių mielų būtybių vaizdai. Pavyzdžiui, zuikis, katė, žuvis ar net bitė. Atrodo geriau, kai lempa yra visiškai pavaizduota mylimo gyvūno pavidalu;
 • liustra vaivorykštės pavidalu. Jį galima papildyti debesiu, fėjų, gyvūnų ar paukščių figūrėlėmis..

Klasikinis stilius mergaitei

Klasikinis stilius mergaitei

PatarimasBerniukų ir mergaičių kambariuose galite naudoti lemputes balionų pavidalu. Tai pasakytina apie šviestuvus, kuriuose yra daug lempučių. Dizainas bet kuriuo metu atrodys šventinis ir iškilmingas.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: tapetai berniukų darželyje (+200 nuotraukų): mes suteikiame vaikui galimybę išreikšti save

Stiliaus pasirinkimas

Mažiems vaikams pagrindinis dalykas yra modelio saugumas ir jo suteikiamas apšvietimo lygis. Tačiau norint išlaikyti interjerą tam tikru stiliumi, reikės paauglio kambario. Per šį laikotarpį vaikai pradeda išreikšti save. Tėvai turėtų padėti atskleisti vidinį vaiko potencialą.

Kambario dizainas šiuolaikiniu lofito stiliumi

Kambario dizainas šiuolaikiniu lofito stiliumi

Paprastai berniuko kambaryje taikomi tokie stiliai:

Jauniems žmonėms pasirinkimas priklauso nuo šiuolaikinės klasikos arba Provansas.

Vaikų kambaryje stiliaus kryptys retai naudojamos gryna forma.. Vaikai, eidami augimo keliu, į erdvę įtraukia savo stilių, asmeninius daiktus ir mielus daiktus. Tai pabrėžia jų individualumą ir charakterį. Šviestuvas taip pat tampa naujo interjero dalimi. Norėdami perteikti visą unikalumą, galite eksperimentuoti su jo atspalviu, forma, medžiaga, iš kurios jis bus pagamintas.

Aukštųjų technologijų stilius

Aukštųjų technologijų stilius

Jei vaikų kambaryje yra žemos lubos, tada geriau pasirinkti lubų arba viršutinių liustra modelį. Skersmuo parenkamas atsižvelgiant į kambario dydį. Pakabinama lempa trukdys vaikščioti, taip pat pabrėš nedidelį kambario aukštį. Norėdami papildyti interjerą ir įdėti į jį šviesius akcentus, galite naudoti taškinį apšvietimą.

PatarimasKai vaikas nori savo kambaryje pamatyti lempą be atspalvių ir abažūrų, rekomenduojama įsigyti matinių lempučių. Dėl to šviesa bus švelniai išsklaidyta, o tai nepadarys jokios žalos vaikų regėjimui..

Art Nouveau

Art Nouveau

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kokybiška naujagimio lovelės patalynė – sveiko kūdikio miego raktas

Pagrindiniai šviestuvo pasirinkimo kriterijai

Visiems vaikų kambaryje esantiems daiktams iš pradžių keliami didesni reikalavimai. Visų pirma, tai susiję su saugumu. Šviestuvas turi atlikti keletą bandymų, kad įrodytų, jog jis atitinka šiuos reikalavimus:

 • neužsidegti;
 • sudėtyje nėra toksiškų ir kenksmingų komponentų;
 • be trapių ir smulkių dalių.

Įdomus žaidimų aikštelės apšvietimas

Įdomus žaidimų aikštelės apšvietimas

Jei bent viena iš šių sąlygų nebus įvykdyta, ateityje tėvai gali susidurti su neigiamomis pasekmėmis..

Pasirinkus saugų liustra modelį, turite pasirinkti optimalų vaikų kambario apšvietimo lygį. Geriau teikti pirmenybę minkštam ir išsklaidytam apšvietimui. Tai nepakenks vaikų regėjimui. Šiandien yra modelių, kuriuose iš pradžių yra šviesos reguliatorius. Šios modernios funkcijos dėka tėvai gali patys valdyti šviesos intensyvumą vaikų kambaryje..

PatarimasŠviestuvas turi būti pasirinktas griežtai pagal kambario plotą.

Darželiui svarbu, kad kiekvienas centimetras būtų paprastai pašventintas.. Vaikas neturėtų žaisti ar mokytis prieblandoje, taip pat stengtis kažką pamatyti tamsiame kampe. Jei pasirinkta liustra nesusitvarko su šia užduotimi, galite ją papildyti prožektoriais, lempute ar toršeru..

Šviestuvas turi būti pasirinktas griežtai pagal kambario plotą

Šviestuvas turi būti pasirinktas griežtai pagal kambario plotą

Ypatingas dėmesys skiriamas lemputėms. Vaikų darželiui geriau nesirinkti halogenų. Jei jie yra pažeisti, jie išskiria toksiškas dujas, kurios gali pakenkti vaikų sveikatai. Rekomenduojama naudoti LED apšvietimą. Tėvai dažnai nepatinka dėl didelių išlaidų. Tačiau ne visi žino šviesos diodų stipriąsias puses..

Tarp jų:
 • kiekviena lemputė šviečia daug ryškiau nei įprasta;
 • energijos suvartojimas sumažėja naudojant šviesos diodus;
 • ilgaamžiškumas. Viena lemputė gali tarnauti apie 15 metų.

Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų) Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų) Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų)

Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų) Šviestuvas ir lempos darželyje berniukui ir mergaitei: kaip išsirinkti? (Daugiau nei 180 lubų, LED ir išgalvotų nuotraukų)

Taip pat yra toks rodiklis, kai renkatės liustra vaikų darželiui kaip pulsavimo indeksas. Tai turėtų būti ne daugiau kaip 10%, o pageidautina daug mažiau. Pulsavimo lygio pažeidimas plika akimi nematomas. Tai turės įtakos vaiko sveikatai ir savijautai.. Pagrindiniai simptomai yra:

 • nuovargis;
 • apatija;
 • mažas efektyvumas;
 • dažni galvos skausmai;
 • depresija.

Besivystančiam vaiko kūnui kiekvienas šis punktas gali sukelti negrįžtamų ir neigiamų pasekmių..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: drabužių spinta vaikų kambaryje: kaip nepasirinkti klaidingai? Daugiau nei 205 (nuotraukų) dizainas su galimybėmis (drabužių spinta, kampinis, įmontuotas)

VIDEO: Gražūs šviestuvai vaikų kambariui

išvadas

Tėvai yra atsakingi už savo vaiko patogumą ir saugumą. Dėl to jis amžinai prisimins vaikystę kaip laimingiausią laiką..

 FOTOGALERIJA (daugiau nei 180 nuotraukų)