Virtuvės džiovintuvas indams spintoje (115+ Nuotraukos) - įmontuotas, kampinis, nerūdijančio plieno. Kurį iš jų pasirinksite?

Dabar pasaulyje yra tiek daug dalykų, kuriuos žmogus naudoja, kad nebepastebi. Net pirkdamas jis naudojasi artimųjų patarimais. Pavyzdžiui, pirkdami indus spintoje, informacijos apie tai neieškosite internete. Pirkite tik pagal dydį. Po metų jis gali sulūžti. Toliau išsamiai aprašoma, kaip pasirinkti džiovyklę, kuri geriausiai tinka jūsų spintai..

Virtuvės džiovintuvas

Norėdami pradėti kalbėti apie šios temos įvairovę, pirmiausia paanalizuokime, kas tai yra.

Indams džiovinti yra įvairių daiktų. Yra įmontuotos spintos, yra laisvai stovinčios. Jie klasifikuojami įvairiais būdais.

Kiekvienas toks dalykas virtuvėje susideda iš visiškai nepriklausomų skyrių. Yra skyriai puodeliams laikyti, indams laikyti. Kiekviena šio skyriaus dalis turi būti pagaminta iš patvarios medžiagos, kad džiovyklė nenukristų nuo į ją sudėtų indų tūrio..

Yra atskiri virtuvės spintelių tipai, kurie tiesiog montuojami ant sienos virš kriauklės arba montuojami ant paviršiaus. Teigiama tokių virtuvės daiktų savybė yra ta, kad juos galima įdėti bet kur. Jie tiekiami su specialiu padėklu, iš kurio, išplovus indus, nutekės vanduo. Jie yra pigiausi kainos atžvilgiu, nepretenzingi.

Patogus virtuvės sprendimas

Patogus virtuvės sprendimas

Tokios indaplovės yra suskirstytos į dar keletą tipų:
 • Vienpakopis, kurie skirti salotų dubenėliams ir mažoms lėkštėms.
 • Dviaukštė. Skirta dubenims džiovinti atskirai nuo lėkščių.
 • Kombinuotas. Jie gali išdžiovinti bet kokį virtuvės prietaisą nuo kaušo iki didelių lėkščių..

Įmontuotas kitas indų tipas. Jie pritvirtinami prie sienų kabinetas naudojant plastikines tvirtinimo detales. Yra spintos su indų džiovintuvais, tiek viršuje, tiek apačioje. Ir jei bute yra indaplovė, tada džiovyklė po kriauklės dugnu yra patogiausia iš visų.

Kūrybingas džiovintuvo variantas

Kūrybingas džiovintuvo variantas

Indų gamybai naudojamos įvairios medžiagos. Tai gali būti paprastas plastikas, kuris laikomas paprasčiausiu. Jis daugiausia naudojamas indų dubenėliams, kurie dedami ant darbinio paviršiaus, kurti.. O įmontuotoms džiovyklėms naudojamas metalas iš nerūdijančio lydinio.. Naudojami kiti metalai, tačiau jie yra padengti antikorozinės dangos sluoksniu. Dėl to nei drėgmė, nei jokios kitos agresyvios medžiagos jų neveikia..

Plastikas yra trapiausia medžiaga. Be to, jis greitai praranda savo pradinę išvaizdą. Jis lengvai subraižo, gali sulūžti nuo bet kokių neteisingų veiksmų.

Tačiau kitos rūšies medžiagos, jau nenaudojamos džiovykloms gaminti, yra mediena.

Tai brangiausia medžiaga. Nuo praėjusių amžių ji buvo laikoma prabangos ir klestėjimo ženklu. Gaminant medinius indus, jie yra padengti drėgmei nepralaidžios medžiagos sluoksniu. Todėl jie, kaip ir metalas, nėra veikiami vandens..

Džiovintuvas su patogiu vandens nutekėjimu

Džiovintuvas su patogiu vandens nutekėjimu

Ir prieš pirkdami bet kokius virtuvės reikmenis, turite išmatuoti vietą, kurioje jis bus.. Kad vėliau nekiltų problemų. O puodelio dalis turėtų būti viršuje, virš lėkščių. Kadangi vanduo iš indų po plovimo nutekės ant puodelių, jei jie yra po jais, ir vėl juos užterš.

Džiovintuvas spintelei 60 cm

Indaplovės skirstomos į:

 • medžiagos tipas;
 • pagal pakopas;
 • pagal dydį.

Pavyzdžiui, jūs negalite įdėti aštuoniasdešimties centimetrų džiovyklės į daug mažesnę spintelę. Arba, priešingai, maža džiovykla didelėje spintelėje. Tai bent neatrodys estetiškai.. Todėl čia svarbu pasirinkti tikslų dydį. Ypač jei užsakote džiovyklę pagal užsakymą.

Koks yra tokių džiovyklų ir mažų spintelių pranašumas? Jie yra kompaktiški ir neužima daug vietos. Jie atrodo gana tvirti ir tvarkingi.

Pusapvalis, patogus pasirinkimas

Pusapvalis, patogus pasirinkimas

Ką reikia žinoti norint sumontuoti tokią džiovyklę spintoje? Vieta, kurioje bus ši džiovyklė, turi būti gerai vėdinama.. Tai yra, spintelėje turi būti aukštos kokybės išmetimo anga. Arba džiovinimo pusėje galite išgręžti dvi mažas skyles, kad išlaikytumėte pastovų oro srautą.. Taigi drėgmė ir kvapai mažiau kaupsis viduje. Tai reiškia, kad indai visada bus švarūs ir tvarkingi..

Tokiai džiovyklai reikalingas padėklas. Tai yra dalykas, kuriame vanduo nutekės, kol indai džiūsta. Paprastai jis pagamintas iš plastiko, kad būtų lengva nuimti ir išvalyti. Tačiau vis dar yra chromo.

Padėklą reikia kas savaitę prižiūrėti.

Priešingu atveju ant jo kaupsis nešvarumai ir įvairios patogeninės bakterijos, o tai ne tik nemalonu šią džiovyklą naudojančioms savininkėms, bet ir kenkia sveikatai..

Standartinis modelis

Standartinis modelis

Šios džiovyklės dažniausiai pagamintos iš metalo. Jie yra padengti antikoroziniu sluoksniu, kad naudojimo metu medžiaga nerūdytų..

Rinkinį sudaro puodelių džiovintuvas, lėkščių džiovintuvas ir padėklas. Tokia džiovykla kartu sveria apie vieną kilogramą. Kartu su plokštelėmis jis tikrai pridės svorio. Todėl spintelė turi būti gerai pritvirtinta prie sienos, kad nenukristų nuo į ją dedamų indų svorio..

Tarp lėkštės lentynos ir puodelio lygio turi būti ne mažiau kaip trisdešimt centimetrų, kad tilptų didelės lėkštės.

Ant spintelės sienų turėtų būti tvirtos tvirtinimo detalės: arba maži plastikiniai kampai, arba metaliniai kaiščiai. Prie jų bus pritvirtinta indaplovė. Jie turėtų tvirtai tilpti į spintelės angas.. Tai daroma taip, kad džiovyklė nepatektų į indų svorį ir nesulaužytų visų kitų indų..

Patogus indų laikymas

Patogus indų laikymas

Į šį patiekalą gali tilpti iki aštuoniolikos lėkščių. Jei gyvenate dideliame name, kuriame nuolat renkasi svečiai, rengiami vakarėliai, tuomet geriau pasirinkti didesnio dydžio dubenį, atitinkamai didesniam stalo įrankių skaičiui..

Spintoje 80 cm

Šios džiovyklės jau skirsis nuo aukščiau aptartų pagal dydį ir svorį. Jie yra sunkesni, didesni. Jie tinka standartinėms virtuvės spintelėms. Šių patiekalų talpa lygi dvidešimt aštuonioms lėkštėms.

Tokie indams džiovinti skirti daiktai taip pat yra dviejų pakopų. Tai yra, pirmasis lygis sukurtas puodeliams, stalo įrankiams laikyti ir džiovinti, o antrasis – lėkštėms. Jie tvirtinami ant spyruoklinio laikiklio, todėl juos lengva nuimti, užsidėti.

Galimybė stalčiui

Galimybė stalčiui

Padėklas turi būti nuimamas arba ištraukiamas, kad būtų lengviau valyti. Tie, kurie renkasi didelius spintelių dydžius, žinoma, turėtų žinoti, kad tokių indų kaina bus tinkama..

Padėklas nebebus plastikinis, o metalinis su specialia danga, apsaugančia nuo drėgmės.

Tarp lėkštės lentynos ir puodelio lentynos turi būti ne mažiau kaip trisdešimt centimetrų laisvos vietos. Tai daroma siekiant užtikrinti, kad net didelės lėkštės tilptų į spintelę..

Tokių konstrukcijų perkrovimas yra griežtai draudžiamas, jei nenorite kas mėnesį įsigyti valgomojo komplektų..

Jei šešiasdešimt centimetrų dydžio puodą vis dar galima sudėti į stalčių, tada aštuoniasdešimties vargu ar tai įmanoma. Todėl tokie indai gaminami tik stacionarioms spintelėms..

Moderni virtuvė

Moderni virtuvė

Nors šiandienos meistrai gali viską. GSvarbiausia, kad renkantis įsitikinkite, kad džiovintuvas pagamintas iš aukštos kokybės. Jei jis sumontuotas ištraukiamoje spintoje, jis turi tiksliai atitikti jo dydį, kad lėkštės ir puodeliai netrukdytų atidaryti ir uždaryti..

Nerūdijantis plienas

Šio tipo puodas yra geriausias pirkinys tiems, kurie mėgsta higieną, estetiką, ilgaamžiškumą, ergonomiką..

Pirma, nerūdijančio plieno džiovintuvas amžinai išgelbės jus nuo rūdžių atsiradimo po ilgalaikio įprastų džiovyklų naudojimo. Taigi plastikinės džiovyklės greitai sugenda, o metalas, nors ir ne iš karto, tačiau sluoksnis, apsaugantis nuo drėgmės, palaipsniui plonėja arba dėl mechaninio įtempio naudojimo metu.

Rugiai pirmiausia užfiksuoja vieną mažą kraštą, o paskui pasklinda per visą paviršių, suvalgydami struktūrą. Šis elementas yra padengtas chromu, kad suteiktų papildomo blizgesio ir grožio.

Atidarius spintelės duris, toks dalykas visada džiugins akis, o joje stovinčios plokštės puikiai derės prie chromuoto gaminio sukurtos atmosferos..

Virtuvės spintelė su apšvietimu

Virtuvės spintelė su apšvietimu

Tačiau jų kaina atitinka kokybę. Todėl norint nusipirkti gerą prietaisą, kuris atneš jums patogumo ir džiaugsmo visą gyvenimą, geriau pasirinkti chromuotą indą.

Padėklas

Indų džiovinimo padėklas beveik visada pagamintas iš plastiko. Kadangi šį prietaisą reikia lengvai išimti iš spintelės, nuvalykite ir nerūdykite nuo drėgmės, kuri patenka ant džiovinimo.

Padėklai turi atitikti paties dubenėlio matmenis.. Jums niekada nebus parduota šešiasdešimt centimetrų ilgio džiovyklė ir aštuoniasdešimt centimetrų ilgio indų džiovinimo padėklas. Padėklai turi būti padengti specialiais produktais, apsaugančiais juos nuo pelėsių ir įvairių grybelinių mikroorganizmų..

Naudokite džiovintuvą

Naudokite džiovintuvą

Yra specialūs padėklų kilimėliai. Jie vienu metu veikia kaip indas, prietaisas lašams surinkti iš indų. Šios prekės paprastai parduodamos atskirai. Jie reikalingi kaip papildomas prietaisas akiniams, puodeliams ir kitiems stalo įrankiams džiovinti.

Jie dedami prie kriauklės ant naktinio staliuko. Skalbimo metu švarūs indai sukraunami ant jo, kol išdžius, o po to dedami į spintą. Tada pilamas vanduo, kurį jie sukaupė kriaukle, bet jį reikia nuplauti kempine su indų plovikliu, kad joje nesikauptų įvairūs kenksmingi mikroorganizmai.

Džiovintuvų tipai pagal dydį

Aukščiau mes supratome su įmontuotomis džiovyklėmis, kokie dydžiai, tinka, kokioms spintelėms. Sužinojome, iš ko pagaminti šie daiktai. Dabar rimčiau išsiaiškinkime su matmenimis..

Virtuvės džiovintuvas indams spintoje (115+ Nuotraukos) - įmontuotas, kampinis, nerūdijančio plieno. Kurį iš jų pasirinksite? Virtuvės džiovintuvas indams spintoje (115+ Nuotraukos) - įmontuotas, kampinis, nerūdijančio plieno. Kurį iš jų pasirinksite? Virtuvės džiovintuvas indams spintoje (115+ Nuotraukos) - įmontuotas, kampinis, nerūdijančio plieno. Kurį iš jų pasirinksite?

Virtuvės džiovintuvas indams spintoje (115+ Nuotraukos) - įmontuotas, kampinis, nerūdijančio plieno. Kurį iš jų pasirinksite? Virtuvės džiovintuvas indams spintoje (115+ Nuotraukos) - įmontuotas, kampinis, nerūdijančio plieno. Kurį iš jų pasirinksite?

Pagrindiniai džiovintuvų matmenys yra šie:

 • Penki šimtai milimetrų.
 • Šeši šimtai milimetrų.
 • Septyni šimtai milimetrų.
 • Aštuoni šimtai milimetrų.

Šie dydžiai dažniausiai naudojami ir laikomi standartiniais.. Šie matmenys apskaičiuojami pagal virtuvės modulio plotį. Pavyzdžiui, jei spintelės matmenys yra šeši šimtai milimetrų pločio (arba šešiasdešimt centimetrų), tada indas taip pat tinka šiems matmenims.

Šių objektų gylis yra du šimtai aštuoniasdešimt milimetrų. Tai įprastas standartinis virtuvės bloko gylis. Jei jis turi didelį gylį, į jį bus papildomai įmontuota tam tikra įranga..

Pasirinkite kokybišką medžiagą

Pasirinkite kokybišką medžiagą

Tai yra įmontuotų indų matmenys. Tačiau yra ir kitų, kurie yra tik dekoro dalis ir atlieka naudingą funkciją. Tokie daiktai džiovinimui gali būti pagaminti bet kokio dydžio..

Yra trisdešimt centimetrų, keturiasdešimt centimetrų. Laisvai stovintys indų dubenys laikomi mažais. Arba jie dar vadinami trofleksais. Toks trofleksas taip pat gali būti tiek vieno, tiek dviejų pakopų..

Jie gali būti parduodami komplektuose su padėklu arba be jo, su stalo įrankių skyriais. Viskas priklauso nuo dizainerio vaizduotės.

Sieniniai indai gali turėti standartinius matmenis, taip pat ir įmontuotus. Jie tinka tiems, kurie nemėgsta spintoje kauptis drėgmės. Ir medžiaga, iš kurios ji pagaminta, dėl nuolatinio drėgmės poveikio deformuojasi.

Medienos gaminys

Medienos gaminys

Nerūdijančio plieno

Reta šeimininkė savo virtuvei pasirinks kažką trumpalaikio. Tas pats pasakytina ir apie džiovintuvus. Geriausias daiktas, kurį galima įmontuoti į virtuvės modulį arba tiesiog pasitarnauti kaip naudingas interjero dekoras, yra nerūdijančio plieno džiovyklė..

Šio tipo džiovintuvai apima chromuotus džiovintuvus. Žinoma, yra ir kitų rūšių metalų, iš kurių gaminamas patiekalas. Jie yra padengti specialiomis antikorozinėmis medžiagomis. Kas padidina jų tarnavimo laiką. Tokie indai nėra atsparūs drėgmei..

Pigiausios džiovyklės yra emaliuotos. Tačiau jie yra trumpalaikiai. Emalis greitai nutrūksta, ant drožlių atsiranda rūdžių ir kaupiasi įvairūs patogenai. Ir tokios džiovyklos paprastai yra riboto dydžio. Jų plotis visada išlieka tas pats ir lygus keturiasdešimt penkiems centimetrams, devyniasdešimt ir šimtui centimetrų. Tokios džiovyklos turėtų būti dedamos tose vietose, kur jos bus elgiamasi itin atsargiai arba įmontuotos į spintelę..

Sustabdytas variantas

Sustabdytas variantas

Kitas dalykas-chromuotos indų džiovyklės. Jie gražūs. Be to, jie yra atsparūs dilimui, atsparūs įvairiems mechaniniams pažeidimams.. Ilgai besitęsiantis. Jie turi padėklus drėgmei iš lėkščių ir puodelių. Padėklai paprastai yra pagaminti iš skaidraus plastiko. Nors kai kuriuose modeliuose padėklas į komplektą neįeina ir jį reikia įsigyti. Tokios prekės yra brangios kainos.. Jie gali būti įmontuoti arba stovėti ant specialaus kriauklės padėklo, skirto džiovintuvams.

Yra dar viena nerūdijančio plieno džiovyklų rūšis. Jis priklauso papildomai klasei. Tokie elementai yra aukštesnės kokybės. Dar geriau nei chromuoti. Dėl sutirštėjusių strypų jie puikiai atrodo kaip stovintys. Tokios džiovyklės gali atlaikyti bet kokį indų kiekį. Jie tvirti ir gražūs.

Stalčiuje

Stalčiuje

Tokių tipų indams džiovinti yra neįtikėtinai daug dydžių. Nuo mažiausio trisdešimt centimetrų iki didžiausio – metro. Tokie dideli pločio matmenys paaiškinami tuo, kad storos grotelių strypai, į kuriuos bus įdėtos lėkštės ir puodeliai, gali atlaikyti didelį indų kiekį ir svorį, kurį jie suteiks.

Deja, tokios nerūdijančio plieno džiovyklės neturi savo padėklo..

Jums bus įdomu:

Virtuvės laikrodis – sienų modeliai jaukumui sukurti (daugiau nei 135 nuotraukos). Didelės ir originalios „pasidaryk pats“ galimybės

Sulankstomas virtuvės stalas (mažas, ovalus, stiklas): kaip pasirinkti? Kur dėti? Kaip papuošti?

MDF plokštės virtuvei – 250+ (Nuotrauka) Apdailos galimybės

Akmens stalviršis – virtuvės interjero keitimas. Taikymo ypatybės

Kampas

Be įmontuotų džiovyklų, yra ir įmontuotų džiovyklų. Jie skiriasi tuo, kad indai ir puodeliai yra paslėpti nuo smalsių akių. Ir patys įmontuoti tipai yra suskirstyti į dar keletą džiovyklų tipų.. Kiekvienas tipas vadinamas, nes, vieta ir funkcijos, kurias atlieka virtuvės modulis.

Pasukamos jungiamosios detalės

Pasukamos jungiamosios detalės

Taigi, yra standartinių džiovyklų. Kurie yra lankstomo modulio viduje virš kriauklės, kurioje plaunami indai. Tokios džiovyklės ne visada yra patogios. Pirma, jei namų šeimininkė yra trumpa, ji vargu ar gali pasiekti pačią viršūnę, kur yra puodeliai. Taip pat negalima pakeisti kėdės ar paprašyti vyro nuolat padėti padėti puodelius. O jei žmogus aukštas, tai plaudamas indus jis nuolat laidos galvą šioje spintoje.

Yra dar dviejų tipų džiovyklės ir virtuvės moduliai. Jis yra kampinis ir ištraukiamas. Apie ištraukiamą – šiek tiek vėliau. Dabar mes kalbėsime apie kampus. Kokie yra jų privalumai ir trūkumai.

Kampinių indų džiovinimo lentynos tinka šeimoms, kuriose yra nedaug žmonių. Kadangi pats virtuvės kampo modulis yra mažas. Ir jam nereikia sudėtingos. Tada jis neatrodys estetiškai..

Minimalistinė virtuvė

Minimalistinė virtuvė

Šioje spintoje paprastai telpa indai, kurių dydis yra nuo trisdešimt iki penkiasdešimt (tai yra didžiausias) centimetrų. Paprastai jis komplektuojamas su tvirtinimo detalėmis, padėklu. Tokios džiovyklos dažniausiai yra dviejų pakopų..

Vienas viršutinis skyrius sumontuotas puodeliams džiovinti, o kitas, apatinis, lėkštėms džiovinti.

Šio tipo gaminiai yra pagaminti iš aliuminio profilio, todėl jie gali tarnauti namų šeimininkei amžiams. Kadangi jis turi antikorozinę dangą ir rūdys niekada nevalgys šio elemento. Danga yra daugiasluoksnė ir galvanizuota. Šis lydinys leidžia atlaikyti didelius mechaninius pažeidimus, tačiau lieka nepažeistas. Ir blizgesys, kuris taikomas džiovintuvo strypų viršuje, papuoš jūsų kampinį modulį..

Padėklas pagamintas iš aukštos kokybės nesulaužančio plastiko. Jis taip pat negali kaupti įvairių baktericidinių mikroorganizmų. Vienintelis dalykas, kurio jam reikia, yra savaitinė priežiūra. Nuplaukite tekančiu vandeniu arba nuvalykite skudurėliu, suvilgytu muiluotame vandenyje, ir tada galite vaikščioti įprasta drėgna šluoste, kad nepaliktų žymių ir atrodytų švariai, tarsi ką tik nupirkta.

Skirtingiems patiekalų tipams

Skirtingiems patiekalų tipams

Tokių džiovyklų privalumai yra tai, kad jie netrukdo nė vienam šeimos nariui. Jame taip pat gali būti atskiri šaukštų, šakių ir peilių skyriai. Šiais laikais šį metodą dažnai naudoja džiovyklų gamintojai..

Šis indų džiovinimo elementas yra ergonomiškas.

Tai leidžia naudotis nemokamu virtuvės kambario kampu, ypač „Chruščiovoje“, kur sunku su laisva erdve. Padeda padalinti kambarį ir sudėti į jį visus reikalingus elementus, sukurti jaukią atmosferą mažoje virtuvėlėje.

Jei virtuvės modulio durys pagamintos iš organinio stiklo, tokia džiovyklė kambariui suteikia papildomos spalvos..

Žemo ūgio namų šeimininkėms tinka džiovintuvai, įmontuoti į apatinę pagrindo spintelę. Taigi lentyna indams visada bus po ranka, nereikės kažkur lipti aukštyn. Dar geriau, jei ši spintelė yra ištraukiama.

Kompaktiškas ir patogus naudoti

Kompaktiškas ir patogus naudoti

Susitvarkę su kampinėmis džiovyklėmis, pereikime prie kito tipo, kuris taip pat labai patiks namų šeimininkėms.. Tai prietaisai indams džiovinti, kurie yra paslėpti virtuvės modulių stalčiuose.. Kokie yra jų privalumai ir trūkumai?

Ištraukiamas

Tokie virtuvės daiktai baldai labai patogus ir patogus naudoti. Pirma, niekas nematys, kokių patiekalų turite namuose, ir todėl nekils nereikalingų klausimų, jei nesate meilužis ar nesate mėgėjas visiems pasakyti ir parodyti savo gerumo..

Antra, komfortas žemo ūgio namų šeimininkėms ar būsimos mamos pagalbininkėms. Merginos gali lengvai plauti indus ir paslėpti juos stalčiuje, kad nepasiektų ir nepakeistų maitinimo kėdutės..

Galima įdėti ir į spintą, ir po ranka, šalia kriauklės

Galima įdėti ir į spintą, ir po ranka, šalia kriauklės

Šio tipo džiovyklose gamintojai pateikia viską. Tvirtinimas fasadas, padėklų montavimas – viskas daroma specialiai padėti namų šeimininkėms. Jie lengvai slysta ant specialių ištraukiamų bėgelių. Jie lengvai susisuka ir atsisuka. Suteikite visišką prieigą prie patiekalų. Jie, kaip ir standartinėse džiovyklose, turi skyrius puodeliams ir lėkštėms..

Dabar jie taip pat pradėjo statyti tokio tipo džiovyklų šaukštus, kaušus ir kitus stalo įrankius..

Tokios džiovyklės netgi gaminamos ne tiek džiovinimui, kiek nuolatiniam indų laikymui. Todėl šio tipo elementai bus naudingiausi iš visų, kurie buvo aptarti aukščiau šiame straipsnyje..

Rūpinkitės tokiais dalykais. Bėgiklius būtina kasmet patepti specialia alyva, kad jie nesigirgždėtų.. Nepaisant to, kad medžiaga yra patvari ir atspari dilimui, ji yra nerūdijanti, ją reikia tinkamai prižiūrėti. Tai galite padaryti patys, ieškodami papildomos informacijos internete arba pasiteiravę įmonės, kurioje įsigijote tokio tipo džiovintuvą.. Arba paskambinkite į namus specialiam meistrui, kuris atliks prevencinį darbą su šiuo daiktu.

Dviaukštis modelis

Dviaukštis modelis

Jūs neturėtumėte kabėti ant šių stalčių, neleiskite vaikams jų kabinti. Be to, kad mechanizmas gali tapti netinkamas naudoti, sulūžti, galima sutrikdyti paties indo struktūrą, sulenkti strypus. Dėl to bus įsigytas naujas įrenginys. Ir tai yra dvigubos šeimos biudžeto išlaidos..

Rinkdamiesi ištraukiamus indus, pirmiausia pasirenkate patogumą sau ir visai šeimai..

Visi patiekalai bus paslėpti vienoje vietoje. Nereikia jos ieškoti netikėtai atvykus svečiams.

Apsvarstę visų tipų indus, pereikime prie paskutinės mūsų straipsnio dalies. Būtent, kokią džiovyklą pirkti – iš dviejų lygių ar vieno lygio.

Galimybė daugybei patiekalų

Galimybė daugybei patiekalų

Dviejų pakopų

Dviejų pakopų indų dubuo yra geriausias pasirinkimas šeimininkėms. Į jį galite įdėti lėkštes, puodelius, šaukštus. Perkant tokį puodą, svarbiausia pasižiūrėti, kaip gerai jis pagamintas, iš kokios medžiagos. Pakabinamoms džiovykloms dažniausiai naudojamas metalo lydinys su emalio danga arba antikorozinė medžiaga.. Dubenys su storu strypu geriau atlaikys svorį, ant jo uždėtų lėkščių ir puodelių skaičių, palyginti su plonais plonais strypais..

Konstrukcija, pagaminta iš plastiko, nesvarbu, ar ji yra dviejų lygių, ar vieno lygio, geriau ją sumontuoti ant stalo ar specialaus stalviršio. Jie tinka montuoti į specialiai gamintojo sukurtą indų plovimo skyrių..

Perkant dviejų lygių puodą, reikia atkreipti dėmesį į atstumą tarp pirmo ir antro lygio.. Kadangi esant nedideliam atstumui, didelės plokštės tiesiog netilpsite į specialiai jiems sukurtas sekcijas..

Lentynai be durų

Lentynai be durų

Pageidautina, kad patiekalas būtų pagamintas iš storų nerūdijančių strypų. Tada jums suteikiamas ilgas tokio daikto tarnavimo laikas ir jo stiprybė..

Dviejų pakopų indai gali būti pakabinami ant sienos kaip atskira dekoro dalis. Jie puikiai atrodys ir papildys virtuvės komplektą savo estetine išvaizda. Ypač jei jis pagamintas iš chromuoto plieno arba aukščiausios klasės metalo, apie kurį rašėme aukščiau..

Be to, tokio tipo indai gali būti įmontuoti.. Jie lengvai telpa į kampinius virtuvės įrenginius, priekines spinteles, stalčius. Jie yra daug geresni nei paprasti, turintys vieną indų džiovinimo lygį. Kadangi jie leidžia talpinti daugybę įvairių patiekalų.

Toks apšvietimas tarnauja kaip virtuvės puošmena.

Toks apšvietimas tarnauja kaip virtuvės puošmena.

išvadas

Taigi, renkantis laivą, bet kuri namų šeimininkė pirmiausia turėtų atkreipti dėmesį į:
 • Dubenėlio matmenys. Kadangi nuo jų priklauso, kiek virtuvės reikmenų į jį tilps. Ir taip pat į ką spinta tai tiks. Negalite nusipirkti didesnio ar mažesnio patiekalo nei turima spintelė..
 • Pirkite tokį dalyką tik iš gerai žinomų kompanijų. Tai sumažins netikėtai sulaužyto nekokybiško puodo, įsigyto iš nežinomo ar pirmą kartą pasirodžiusio ir dar neįrodžiusio, įsigijimo kainą..
 • Atkreipkite dėmesį į tai, iš ko pagamintas šis patiekalas. Chromuotas, emaliuotas ar net paprastas plienas, kuris kitais metais gali rūdyti. Pastarosios tikrai neverta pirkti. Chromuotą lydinį atpažinsite pagal tvirtą išvaizdą ir blizgesį..

Neįprasta, bet praktiška

Neįprasta, bet praktiška

 • Pirkdami patiekalą, turite atkreipti dėmesį į strypų dydį ir storį.. Kiek svorio šis daiktas atlaikys, priklauso nuo jų..
 • Turite nedelsdami atkreipti dėmesį į padėklo buvimą. Ir jei jis nėra įtrauktas į rinkinį, geriau jį nusipirkti. Geriau pirkti metalinį chromuotą padėklą. Skirtingai nuo plastiko, jis tarnaus ilgiau. Žinoma, indų dubenėliams, kurie tarnaus kaip dekoro dalis ir stovės ant kriauklės, tai, kad jis bus be padėklo, nieko baisaus nepadarys. Kadangi visas vanduo tekės žemyn kriaukle. Bet jei perkate įmontuotą indą, tuomet jūs negalite išsiversti be padėklo. Priešingu atveju ant indų likusi drėgmė pateks ant spintelės medienos ir deformuos jos paviršių..

Žinoma, rinkitės, kokį patiekalą norite nusipirkti mėgėjui.

Tačiau svarbu atsiminti, kad įmontuotiems dubenims virtuvės modulyje turi būti įdiegta gera ventiliacija..

Kraštutiniais atvejais gręžkite skyles spintelės sienose. Taigi, jūsų netrukdys pelėsiai ir nemalonūs kvapai. Šiuo atveju geriausias pasirinkimas bus išoriniai indai, sumontuoti ant sienos ar kriauklės.. Kadangi pelėsiai nesikaupia, vanduo patenka į rezervuarą arba patenka tiesiai į kriauklę. Jokio kvapo neplis. Kadangi dubuo yra atidarytas, o indai tiesiogine prasme akimirksniu išdžiūsta.

Virtuvės džiovintuvas indams spintoje (115+ Nuotraukos) - įmontuotas, kampinis, nerūdijančio plieno. Kurį iš jų pasirinksite? Virtuvės džiovintuvas indams spintoje (115+ Nuotraukos) - įmontuotas, kampinis, nerūdijančio plieno. Kurį iš jų pasirinksite? Virtuvės džiovintuvas indams spintoje (115+ Nuotraukos) - įmontuotas, kampinis, nerūdijančio plieno. Kurį iš jų pasirinksite?

Virtuvės džiovintuvas indams spintoje (115+ Nuotraukos) - įmontuotas, kampinis, nerūdijančio plieno. Kurį iš jų pasirinksite?

Išorinių indų trūkumai yra nepatogumai naudojant.. Ant kriauklės jie gali nukristi, netyčia atsitrenkus į didelį daiktą ar puodą. Ir siena taip pat gali būti pažeista. Be to, visi patiekalai yra gerai matomi, o jei namuose yra musių, vabzdžių ar kačių, tai sukels antisanitarines sąlygas..

Ištraukiamų indų pliusai – nematomumas. Jie yra spintoje, kuri slenka į vidų. Taigi jis netrukdo nei namų šeimininkei, nei kitiems artimiesiems. Taip pat paslėpta nuo naminių gyvūnėlių ir vabzdžių.

Vadovaudamiesi šiais privalumais ir trūkumais, dabar galite pasirinkti vieną iš visų esamų dubenėlių tipų, kuriuos mes išardėme šiame straipsnyje..

VIDEO: Chromo džiovintuvo montavimas