Higieniškas dušas su tualetu šiuolaikiniam žmogui yra būdas išlaikyti nepriekaištingą kūno švarą ir gaivumą visą dieną

Higieniškas dušas su tualetu šiuolaikiniam žmogui yra būdas išlaikyti nepriekaištingą kūno švarą ir gaivumą visą dieną

Viena iš racionaliausių paprastų žmonių asmeninės higienos priemonių išlieka higiena dušas dėl klozetas su maišytuvu. Šis lengvai montuojamas mechanizmas garantuoja kompetentingą ir paprastą savęs priežiūrą, o pats intymios higienos procesas palengvina ir suteikia daugiau pastangų. Ekspertai pažymi tokio prietaiso populiarumą, taip pat padidėjusį dėmesį į jį iš gražiosios žmonijos pusės, kuri aktyviai rūpinasi savo sveikata..

Turinys

 • Higieniškas dušas tualetui: paskirtis ir tipai
 • Kaip tinkamai įrengti ir naudoti dušą
 • Tualeto su higieniniu dušu pasirinkimo taisyklės
 • Higieniškas tualeto dušas su maišytuvu – vaizdo apžvalga, nuotrauka

Sėkmingas vonios kambario su higienišku dušu išdėstymas - kai rankų ploviklis yra minimaliu atstumu

Sėkmingas vonios kambario su higienišku dušu išdėstymas – kai rankų ploviklis yra minimaliu atstumu

Daugumos Pietryčių Azijos viešbučių vonios kambariuose yra higieniški dušai.

Daugumos Pietryčių Azijos viešbučių vonios kambariuose yra higieniški dušai.

Juodai baltas kompaktiško higienos kambario interjeras

Juodai baltas kompaktiško higienos kambario interjeras

Higieniškas dušas tualetui: paskirtis ir tipai

Mažuose buitiniuose tualetuose butai tai tualetas su higienišku dušu gali būti vertas pakeitimas bidė, kurio neįmanoma įdiegti dėl paprastos priežasties: trūksta vietos vienu metu įrengti tualeto dubenį ir bidė. Higieniškas dušas šiuo atveju yra pagrįsta alternatyva, leidžianti maksimaliai patogiai atlikti higienos procedūras. Tarp akivaizdžių tokio prietaiso privalumų verta paminėti šiuos dalykus:

 • Įrengtas sieninis higieninis dušas pašalina poreikį montuoti bidė, o tai žymiai sutaupys pinigų ir laisvos vietos tualeto kambaryje.

 • Norėdami atlikti higienos procedūras, jums nereikia eiti į vonia, bet jums tiesiog reikia atidaryti vandenį.
 • Jei tualete yra švaraus vandens, lengviau valyti vonios kambarį, taip pat atliekamos kai kurios procedūros: pavyzdžiui, kūdikio puodelio plovimas.

Vanduo, esantis arti tualeto, yra nepalyginamai lengvesnis ir sanitariškai efektyvesnis kambario valymas, taip pat galimybė kruopščiai ir neužstojant vamzdyno valyti labai nešvarius daiktus.

Tekantis vanduo šalia tualeto dubenėlio yra nepalyginamai lengvesnis ir sanitariškai efektyvesnis patalpos valymas, taip pat galimybė kruopščiai ir neužstojant vamzdyno valyti labai nešvarius daiktus.

Ekspertai išskiria šiuos higieninių tualeto dušų tipus:

 • Tualeto dangtis su bidė funkcija. Dušas yra įmontuotas tiesiai į dangtį; jei pageidaujama, jame sumontuotas plaukų džiovintuvas, purkštukai ir kiti privalumai. Dažniausiai tokia sistema maitinama elektros energija ir yra valdoma specialiu nuotolinio valdymo pultu. Nepaisant daugybės teigiamų savybių ir galimybės įrengti tokį prietaisą beveik bet kuriame tualeto modelyje, jie nėra labai populiarūs paprastiems žmonėms dėl didelių prietaiso išlaidų..

 • Tualetas su bidė funkcija su higienišku dušu. Tokiuose tualetuose yra antgalis arba ištraukiamas antgalis su purkštukais, per kuriuos tiekiamas švarus vanduo procedūroms. Kai kurios problemos gali kilti jau montavimo etape – dėl poreikio atskirai tiekti vandenį ir sumontuoti maišytuvą.
 • Sieninis higieninis dušas, laikoma prieinamiausia ir praktiškiausia galimybė įprastą tualetą paversti bidė. Patogiame aukštyje pritvirtintas laikiklis ir laistytuvas su termostatu (vandens temperatūrai nustatyti) sukuria palankiausias intymios higienos sąlygas. Maišytuvas turi būti sumontuotas taip, kad visiems šeimos nariams būtų patogu: į dešinę arba į kairę nuo tualeto. Tradiciškai skysto muilo dozatorius ir rankšluosčių laikiklis yra sumontuoti šalia laistymo skardinės..

Patarimas! Įrengiant tokią sistemą, labai svarbu nepamiršti vandens uždarymo ne tik ant laistytuvo, bet ir maišytuvo, kad dušo žarna nesukeltų nereikalingo slėgio.

 • Specialus maišytuvas tualeto kriauklei montuojamas tik tuo atveju, jei tai leidžia vonios kambario plotas. Vienu metu sumontuota kriauklė ir patogus maišytuvas su snapeliu ne tik apsaugo nuo galimo gedimo vėlesnio potvynio metu, bet ir laikomas optimaliu higienos požiūriu. Be to, kriauklė tualete yra nuolatinio priminimo apie švarias rankas garantija vaikams, kurie dažnai apie tai pamiršta..

Kaip tinkamai įrengti ir naudoti dušą

Higieniško dušo įrengimas yra paprasta ir greita procedūra, kuriai nereikia iš naujo atlikti tualeto kambario remonto ar laužyti sienų. Maišytuvas prijungtas prie tų komunikacijų, kurios jau yra vonios kambaryje: prie kriauklės, vandentiekio, stovo su šaltu ir karštu vandeniu. Prisijungimo vieta nustatoma paprastai: maksimalus artumas ir patogumas.

Patarimas! Ekspertai rekomenduoja visas vandens tiekimo sistemas palikti lauke, o ne montuoti prie sienos: tai greitai išspręs kylančias vandens tiekimo problemas.

Vanduo paprastai tiekiamas naudojant metalinius plastikinius vamzdžius, nors patikimesni ir patvaresni vario gaminiai vis tiek išlieka geriausiu pasirinkimu. Pats dušas yra sumontuotas siena – tualeto šone, tiesiai ant paties tualeto arba netoli nuo kriauklės tualete. Tuo pačiu metu visos įrenginio dalys turi būti sumontuotos kuo patikimiau ir tvirtiau, kad eksploatacijos metu nekiltų problemų..

Pakabinamas tualetas su higienišku dušu naudojamas, kai reikia sutaupyti vietos. Tokiu atveju dušas gali būti montuojamas šalia tualeto ant sienos arba paslėptas sienoje. Abu variantai laikomi vertingais sprendimais, padedančiais maksimaliai patogiai atlikti higienos procedūras..

Tualeto su higieniniu dušu pasirinkimo taisyklės

Norėdami pasirinkti geriausią maišytuvą su higienišku dušu, turėtumėte gerai suprasti šios sistemos veikimą ir vadovautis specialistų rekomendacijomis..

 • Gamintojas. Pirmasis pasirinkimas susijęs su gamintoju, nes perkant nebrangų, bet prastos kokybės gaminį ateityje gresia didelės problemos. Tarp geriausių variantų, kurie apjungia kokybę ir kainą, reikėtų pažymėti „Grohe“, „Hansgrohe“, „Kludi Bozz“ ir „Hansa“.

 • Prietaiso tipas. Pasirinkimas grindžiamas keliais punktais: jo funkcionalumu konkrečiomis sąlygomis, sistemos patogumu vartotojams.

Rinkdamiesi higieniško dušo komplektą, atkreipkite dėmesį į laistytuvo dizainą ir pasirinkite tą, kuris bus patogus visiems šeimos nariams

Renkantis higieniško dušo komplektą, atkreipkite dėmesį į laistytuvo dizainą ir pasirinkite tą, kuris bus patogus visiems šeimos nariams

 • Kaina. Šis veiksnys neturėtų būti laikomas pagrindiniu veiksniu, tačiau galite sutelkti dėmesį į vidutines išlaidas pasirinkdami optimalų kainos ir kokybės derinį viename pasirinktame modelyje..