Minimalistinis skandinaviškas stilius su vešlia Kalėdų eglute

Minimalistinis skandinaviškas stilius su vešlia Kalėdų eglute

Naujieji metai yra paslaptingiausia ir paslaptingiausia šventė. Mūsų šalyje ji švenčiama masiškai. Kiekviena šeima pradeda pasiruošimą Naujųjų metų šventei nuo lapkričio pabaigos ir pirmųjų gruodžio dienų. Visi galvoja apie dovanas artimiesiems, jie sudaro šventinį meniu. Prasideda žalių gražuolių pardavimas, nes be šio simbolio sunku įsivaizduoti šventę. Taip pat pasirengimas prieššventėms apima ir būstą: kambariai dekoruoti Naujųjų metų tema, o tada kiekvienuose namuose karaliauja tikrai šventinė atmosfera.!

Gražios kalėdinės dekoracijos ant lango

Gražios kalėdinės dekoracijos ant lango

Būsto dizaino idėjos

Siūlome apsvarstyti keletą skirtingų kambarių dekoravimo variantų, kad jūsų namai taptų nuostabiais..

Kaimiško stiliaus kambario apdaila

Jei jūsų namuose yra laiptai, galite juos lengvai pakeisti. Norėdami tai padaryti, jums reikia ryškiai mėlynos juostelės, kuri gali būti naudojama papuošti laiptų turėklus ir skersinius, o sankryžose pritvirtinti žvakides ir Kalėdų eglutės dekoracijas. Nuobodūs kasdieniai laiptai virs šventiniais ir pasakiškais!

Patarimas! Nereikia iškirsti gyvo medžio. Parodę šiek tiek vaizduotės ir apgailestaudami dėl gražios eglės, jūs papuošiate savo namus originalia Kalėdų eglute, pagaminta iš girliandų, šviesos diodų ar paprastų medinių lentų.

Neįprastai stilinga Kalėdų eglutė, kuri gali stovėti tiek, kiek norite

Neįprastai stilinga Kalėdų eglutė, kuri gali stovėti tiek, kiek norite

Kaimo stilius interjere

Kaimo stilius interjere

Natūralių medžiagų ir medžiagų naudojimas

Jei planuojate romantišką Naujųjų metų šventę, galite lengvai sukurti šventinę kompoziciją stalui papuošti, naudodami natūralias medžiagas ir žvakes.

  1. Surinkite visas žvakes namuose, o jei jos skiriasi dydžiu ir skersmeniu, tai visai nesugadins dekoro, o atvirkščiai.
  2. Padėkite žvakes ant metalinio padėklo; jo atspindyje spindės liepsnos liežuviai.
  3. Įdėkite riešutus tarp žvakių, pakaitomis su mažais žaisliukais iš medžio..
  4. Jei spalvų schema derinama harmoningai, apdaila paliks nepamirštamą įspūdį..

Patarimas! Taip pat, pavyzdžiui, vietoj eglutės papuošimo naudokite valgomąjį dekorą, ypač jei jis atitinka naudojamas medžiagas ir temą. Tai gali būti mandarinas, kurio Naujųjų metų išvakarėse tikrai bus kiekvienuose namuose..

Medinės lempos, kankorėžiai ir miela figūrėlė interjerui suteikia romantikos

Medinės lempos, kankorėžiai ir miela figūrėlė suteiks interjerui tikrą romantiką

Neįprastas dekoras  karoliukai langams

Norėdami papuošti langus karoliukais, galite naudoti beveik bet kokias turimas priemones: pravers eglutės papuošimai (pageidautina vidutinio dydžio), žirniai, karoliukai, garbanoti makaronai, kurie, pageidautina, yra iš anksto dažyti purškiamais dažais. Visa tai ir daug daugiau galima panaudoti karoliukų virvėjimui, kurie vėliau pakabinami ant langų. Tai džiugina ne tik namų savininkus, bet ir gatvėje esančius pašalinius žmones..

Stilingos popierinės girliandos ant lango

Stilingos popierinės girliandos ant lango

Pasipuoškite savo liustra Kalėdų puošmena

Šviestuvas, papuoštas Naujųjų metų žaislais, yra bene lengviausias būdas suteikti savo namams naujametinę nuotaiką. Kad apdaila atrodytų įspūdingiau, rekomenduojame naudoti kokybiškus (dažniausiai brangesnius) žaislus iš stiklo, o sukurta kompozicija bus užbaigta juostele, priderinta prie tono..

Gražus papuošalas pakabinamas nuo lubų

Gražus papuošalas, kurį verta padėti po lubomis

Nauja dekoro tendencija  Kalėdų eglutė

Mūsų laikais tapo itin madinga tendencija ne papuošti būstą gyvu medžiu, o sukurti Naujųjų Metų eglutę iš natūralios medžiagos, stiklo, improvizuotų priemonių..

Ant pastabos! Pavyzdžiui, lazdelių ir šakų pagalba jie paskirsto Kalėdų eglutės siluetą ant sienos, naudodami tik šakas, nupieštas iš pageidaujamos spalvos purškimo skardinės..

Neįmanoma įsitraukti į medžiagos dažymo procedūrą namuose: išeikite į kiemą ar pagalbinę patalpą (jei yra). Tokia eglutė, pagaminta iš eglutės dekoracijų, atrodo labai įdomi ir neįprasta. Taip pat galite derinti kelias spalvas..

Rožinis vidus su dirbtine balta egle

Rožinis vidus su dirbtine balta egle

Modernus interjeras su stilizuota Kalėdų eglute

Modernus interjeras su stilizuota Kalėdų eglute

Užuolaidų dekoravimas girliandomis

Užuolaidų transformacija su Naujųjų metų žibintais suteiks džiugią nuotaiką ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Taip pat atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad, norėdami išvengti nepalankių akimirkų ir dėl saugumo, turėtumėte įsigyti aukštos kokybės girliandą. Padėkite ją ant užuolaidos.

Patarimas! Jei turite skaidrią užuolaidą, kai kuriuos žibintus galite paslėpti raukšlėse, o bus suteiktas minkštas rūko šviesos efektas. Taip pat galite pridėti didelių pastelinių juostelių lankų, tai taip pat pridės šventinę atmosferą..

Papuoškite savo naktinę lempą girlianda ir pridėkite Naujųjų metų nuotaiką.

Papuoškite savo naktinę lempą girlianda ir pridėkite Naujųjų metų nuotaiką.

Gėlių kompozicijos

Gėlių kompoziciją galite sukurti naudodami, pavyzdžiui, gvazdiką. Norėdami tai padaryti, turite įsigyti specialią žalią oazę. Išmirkę vandenyje, paimkite gvazdikus ir, nukirpę kojas, įkiškite į jį gėlių, suteikdami oazei sferinę formą.

Patarimas! Vaza ant kojos tinka kaip stovas.

Naujieji metai yra magijos šventė, nes pagal varpelius išpildysite savo brangiausią norą, kuris tikrai išsipildys! O jei šeimoje yra vaikų, Kalėdų Senelis turėtų jus aplankyti. Nepamirškite apie aplinką, kurioje rengsite renginį..

Naujųjų metų puokštė su spygliuočiais

Naujųjų metų spygliuočių puokštė

Kalėdų girliandos

Dabar tiek internete, tiek parduotuvėse yra didžiulis girliandų asortimentas, pagamintas įvairiomis formomis, temomis ir medžiagomis. Taip pat yra girliandų gamybos meistriškumo kursai. Kaip jau minėta, jų kūrimui galite naudoti visiškai skirtingas ir nenuspėjamas medžiagas. Galite pakabinti girliandą ant Kalėdų eglutės, ant langų, užuolaidų, laiptų, šviestuvų, sienų – kur tik širdis geidžia. O atmosfera bus akinanti, šventinė!

Gražios Kalėdų žvaigždės papuoš bet kokį interjerą

Gražios Kalėdų žvaigždės papuoš bet kokį interjerą

Jei turite vaikų, sukurkite su jais girliandą – jiems tai bus dar magiškiau ir nepamirštama. Saldainių girlianda bus originaliausia ir taip pat skani. Dažnai jo sukūrimui naudojami želatininiai saldainiai – parduodant galima rasti įvairių jų spalvų ir formų. Saldainiai tiesiog suveriami ant adatos adatos.

Patarimas: pirkite saldumynus su atsargomis, nes gali būti, kad girliandos kūrimo metu dalis saldainių bus suvalgyta.

Paprastos girliandos su žvaigždėmis

Paprastos girliandos su žvaigždėmis

Naujųjų metų kompozicijos

Norėdami papuošti šventinį stalą, gali tikti Naujųjų metų puokštė, kurią galima nusipirkti arba padaryti savo rankomis. Panaši kompozicija atliekama naudojant dekoratyvinę žvakę, esančią eglių ir pušų šakų puokštėje, kūgius, Naujųjų metų varpą, juosteles ir dekoratyvinius karoliukus. Puokštė labai miela ir neužima daug vietos ant stalo, tačiau pabrėžia vakarienės šventumą.

Ant pastabos! Taip pat galima naudoti kalėdinius žaislus žvakidėse.

aštuoniolika

Paprasta ir miela dekoracija Naujiesiems metams

Paprasta miela dekoracija Naujiesiems metams

Pagalba ruošiantis šventėms

Norėdami sukurti ypatingą šventinę atmosferą namuose ar biure, galite naudotis specialių organizacijų paslaugomis. Jie profesionaliai ir per trumpą laiką papuoš patalpas. Dizaineriai atsižvelgs į visus jūsų norus, o jūs priimsite tik jų pastangų rezultatą. Savaime suprantama, kad tokio pobūdžio paslaugų teikimas nėra nemokamas, tačiau tai sutaupo daug laiko..

17

Čia galite pritaikyti madingiausius tonus, spalvas, kompozicijas ir medžiagas, figūrinį ledą, kristalus, krištolines Kalėdų eglutes ir daug daugiau. Pristatykite pasaką sau ir savo artimiesiems! Tačiau nepamirškite, kad jokia įmonė, organizacija ar komanda negali pakeisti magiškų emocijų ir šauktukų vaikų, kurie patys puošia savo namus ir kambarį, o kartu Naujųjų metų išvakarėse pasinersite į pasakiškus prisiminimus, norus ir emocijas. Tikėk stebuklu, ir tai tikrai įvyks, svajok – ir svajonės išsipildys!

Raudonos užuolaidos, papildytos raudona Kalėdų eglutės puošmena

Raudonos užuolaidos, papildytos raudona Kalėdų eglutės puošmena