Sienų piešinys, pagamintas iš vielos, taps

Sienų piešinys iš vielos taps interjero „akcentu“

Ant sienos pakabintas televizorius atrodo originalus, panašus į paveikslėlį ir leidžia sutaupyti laisvos vietos. Bet kokiu atveju tai yra įdomus dizaino žingsnis, leidžiantis patobulinti interjerą. Atsižvelgiant į tai, kad šiuolaikiniuose butuose yra daug buitinių prietaisų, laidų maskavimo klausimas yra aktualus ir kelia nerimą daugeliui savininkų. Nepanikuokite, nes yra daugybė galimybių išspręsti šią problemą. Turėtumėte pasikliauti savo vaizduote ir pasirinkti kūrybingą požiūrį į šios problemos sprendimą..

Puiki idėja daugeliui laidų

Puiki idėja daugeliui laidų

Kaip pašalinti laidus iš vidaus?

Kaip minėta, yra keletas variantų. Vieniems reikia išskirtinai kūrybiškumo ir vaizduotės, kitiems – tam tikrų įgūdžių. Apsvarstykime pagrindinius būdus, kaip pagerinti šią situaciją..

keturiolika

Dekoravimo laidai

Tai lengviausias būdas. Galite tiesiog paslėpti išsikišusius gabalus už spintos, gyvų augalų, originalių užuolaidų ir dreifuojančios medienos. Norint užmaskuoti tam tikrą laidą, nebūtina jo padaryti nematomo. Paversdami šį elementą dekoro dalimi, galėsite mėgautis atmosfera ir savo darbo vaisiais. Taip pat šiam tikslui gali būti naudojamos specialios dėžės, naudojamos įvairių formų, medžiagų ir spalvų..

Naudodami improvizuotas priemones ir kai kuriuos dizaino metodus, galite originaliai papuošti televizijos kabelį

Naudodami improvizuotas priemones ir kai kuriuos dizaino metodus, galite originaliai papuošti televizijos kabelį

 • Jei butas dekoruotas palėpės stiliumi, galite naudoti kanalus, kurie pavaizduoti taip, tarsi tai būtų mažų plytų išdėstymas.
 • Jei mes kalbame apie klasikinę erdvę, tada tokiame bute dažnai yra medžio apdaila, todėl papildomos plokštės nebus nereikalingos..
 • Jei kambarys dekoruotas aukštųjų technologijų stiliumi, televizijos šakos gali būti pateiktos vamzdžių pavidalu. Jie tvirtinami prie sienos varžtais arba pritvirtinami prie vinių.

16

Svarbu žinoti! Jei norite gauti įspūdingą rezultatą, neturėtumėte savarankiškai imtis tokių renginių, ypač jei neturite atitinkamų įgūdžių. Jei kreipsitės į specialistus, jie visus darbus atliks efektyviai ir greitai, o ant sienos neliks pėdsakų..

Dekoratyvinių dėžių įvairovė

Dekoratyvinių dėžių įvairovė

Alternatyvios dekoratyvinės galimybės

Jei žmogus turi gerai išvystytą kūrybinį protą, jis greitai sugalvos būdus, kaip užmaskuoti kabelius. Tokiu atveju galima naudoti tik turimas medžiagas. Yra daugybė variantų, ir jūs turite pasirinkti metodą, kuris bus tinkamas konkrečiam dekorui..

 1. Jei laidai yra pakankamai ilgi, juos galima išdėstyti tiesiai ant sienos tam tikros temos modelio pavidalu. Tuo pačiu metu registruojantis reikėtų elgtis pagal tam tikrą schemą. Pirma, eskizai nupiešiami paprastu pieštuku, o tada galite pradėti pagrindinį darbą..

  Dekoratyviniai elementai padės užmaskuoti televizoriaus kabelį

  Dekoratyviniai elementai padės užmaskuoti televizoriaus kabelį

 2. Taip pat turėtume atkreipti ypatingą dėmesį į kabelių tvirtinimo temą. Papildomas šio metodo privalumas yra tai, kad jis prisideda prie laidų vientisumo ir saugumo. Dėl to jie nebus trinami, o tai neleis susidėvėti..

  Tikrą meno kūrinį galima sukurti naudojant televizijos kabelį

  Tikrą meno kūrinį galima sukurti naudojant televizijos kabelį

 3. Jei sudėtingi modeliai ir papuošalai yra netinkami arba virvės nėra pakankamai ilgos, galite atkreipti dėmesį į originalų apvadą. Pavyzdžiui, vaikų kambaryje tai gali būti įvairūs gyvūnų formos lipdukai..

  Vaikų kambaryje galima sukurti sienų tapybą

  Vaikų kambaryje galima sukurti sienų tapybą

 4. Jei nenorite švaistyti laiko ir pastangų šiam procesui, galite tiesiog paslėpti laidus interjere. Pavyzdžiui, tai galite padaryti naudodami „ikebana“ ir kitas dekoratyvines temines kompozicijas..

  Paslėpęs kabelį už knygų, kambarys įgauna tvarkingesnę išvaizdą.

  Paslėpkite kabelį už knygų, kad gautumėte švaresnę patalpą

 5. Kai kurie žmonės tiesiog apvynioja laidus aplink šviestuvą tiesiai šalia jo. Tokiu atveju kompoziciją galite iš anksto papuošti dekoratyviniu siūlu, girlianda.

  Tobula augalų maskuotė

  Tobula augalų maskuotė

Svarbu žinoti! Dirbant būtina atsižvelgti į tai, kad labai nerekomenduojama pažeisti laido apvalkalo vientisumo. Galų gale, tai gali ne tik prisidėti prie prietaiso gedimo, bet ir sukelti avariją..

15

Laidus slepiame renovuotame kambaryje

Jei jau yra remontas ir nenorite pažeisti sienos vientisumo, galite pradėti dekoruoti laidų ir kabelių kanalą tiesiai ant paviršiaus. Padaryti tokią dėžę nebus sunku. Galų gale yra daugybė statybų rinkų ir kitų mažmeninės prekybos objektų. Norėdami tai padaryti, nudažykite suformuotą atbrailą spalva, atitinkančia sieną. Šią akimirką taip pat galite įdomiai suvaidinti naudodami priedus ir tuo pačiu gauti optimalų dizaino sprendimą..

Kabelio rėmas už televizoriaus

Kabelio rėmas už televizoriaus

Patarimas! Jei parinktys yra sudėtingesnės, galite gręžti į sieną. Taip pat galite pervesti laidus arba naudoti kanalą, pastatytą sienos viduje..

Pirmuoju atveju veiksmus rekomenduojama atlikti sienoms, kurios nėra laikančios. Vėlgi, neturėtumėte atlikti tokio darbo savarankiškai, geriau juos patikėti patyrusiems savo srities profesionalams..

15

Sieninių ausinių programa

Jei pageidaujate, kai kuriuos baldų tipus galima sulankstyti konstruktoriaus pavidalu. Jei įmanoma, galite pasirinkti tuščią vietą toje vietoje, kur turėtų būti televizorius. Tokiu atveju visos kabelių šakos bus tiesiai už baldų konstrukcijų..

Praktiškos ir neįprastos vielos maskavimo galimybės

Praktiškos ir neįprastos vielos maskavimo galimybės

Svarbu žinoti! Jei norite apskritai išvengti problemų su laidais, verta apsvarstyti galimybę įdiegti televizorių, kuris veikia iš centralizuotos stoties..

13