Minkštų baldų dangtelis pagamintas iš natūralios medžiagos

Minkštų baldų dangtelis pagamintas iš natūralios medžiagos

Interjero tekstilė yra puiki galimybė sukurti jaukią atmosferą ir patrauklią išvaizdą. Sofos užvalkalas ne tik padės pakeisti jūsų kambario išvaizdą – jis apsaugos jūsų sofos apmušalus nuo nešvarumų. Tiesią sofą pagaminti nėra sunku, bet kaip su kampine? Išsiaiškinkime.

Rankų darbo megztas viršelis atrodo labai stilingai

Rankų darbo megztas viršelis atrodo labai stilingai

Būtinumas ir patogumas

Tiesą sakant, užvalkalas yra puikus pasirinkimas bet kuriai sofai. Tai paprastas būdas pakeisti išvaizdą, atnešti kažką naujo, nededant per daug pastangų. Jūs sutaupote laiko ir pinigų, nes audinio pirkimas yra daug pigesnis nei sofos traukimas. Be to, galite siūti patys..

15

Svarbu! Jei šeima turi naminių gyvūnėlių, tuomet jūs negalite apsieiti be sofos užvalkalo, nes augintinio plaukus lengviau nuplauti nei nuimti nuo apmušalų. Ir plauti jį nėra sunku..

Galite atnaujinti interjerą nauju baldų dangteliu

Galite atnaujinti interjerą nauju baldų dangteliu

Vienas iš svarbiausių išlaidų elementų yra audinys, nes kampinės sofos dydis yra didelis net ir mažiausiems modeliams. Renkantis jį reikia nepamiršti, kad jis turi būti tvirtas ir patvarus, malonus liesti ir turėti patrauklią išvaizdą..

Originalios idėjos

Viršelis arba, kaip dar vadinamas, apsiaustas, gali būti labai skirtingas. Kaip tai padaryti, priklauso nuo kelių punktų:

 1. Naudojimo intensyvumas ir kambario stilius.
 2. Sofos dydžiai ir biudžetas.
 3. Laikas kurti ir įgūdžiai.

15

Populiariausi dangtelių tipai:
 1. Siūta iš įsigyto audinio gabalo. Galbūt šis variantas yra paprasčiausias, greičiausiai įgyvendinamas, bet ne pats pigiausias. Toks produktas tinka bet kokio kambario dizainui, tinkamai pasirinkus medžiagos spalvą ir tekstūrą..
 2. Dygsniuotas. Jis taip pat siuvamas iš vieno gabalo, tačiau reikia daugiau audinio, nes jis bus naudojamas tiek iš priekio, tiek iš netinkamos pusės. Dygsniuoto dangtelio kūrimo procesas yra gana ilgas, nes jį reikia susiūti tinkamu „raštu“ per visą plotą.
 3. Patchwork technika. Patyrusios meistrės naudoja naujus audinius, kad sukurtų originalų efektą ir gražų raštą, tačiau tekstilės likučiai tinka. Tai galite siūti iš senų daiktų.
 4. Megztos. Tokio produkto sukūrimas užtruks ilgai, tačiau rezultatas to vertas. Žinoma, norėdami pradėti jį megzti, turėtumėte įsigyti daug siūlų ir turėti įgūdžių dirbti su mezgimo adatomis ar nėrimu..

Naminė dygsniuota lovatiesė

Naminė dygsniuota lovatiesė

Iš tikrųjų yra daug daugiau viršelio kūrimo galimybių, ir kurią parinktį pasirinkti, priklauso nuo jūsų..

Svarbu! Kampinei sofai visiškai nebūtina padaryti vientisos dangos, kad ji padengtų visus baldų paviršius. Visiškai įmanoma naudoti atskirus stačiakampius sėdynių užvalkalus ir pagalvėles. Siūti šią parinktį yra daug lengviau ir greičiau..

15

Siuvimo meistriškumo klasė

Mes nesvarstysime galimybės naudoti kratinio techniką ar megztą viršelį. Apsistokime prie paprasto kyšulio, kurį gali siūti bet kuri šeimininkė.

Matavimų atlikimas

Šis punktas yra pirmasis ir svarbiausias. Galutinis rezultatas priklauso nuo matavimų teisingumo ir priežiūros. Reikia išmatuoti viską – nugarą, sėdynę, bendrą aukštį. Ką dar reikia išmatuoti, priklauso nuo dangtelio dizaino.

Svarbu! Pirkdami audinį, visada turėtumėte jį pasiimti su skirtumu..

Jei neturite siuvimo patirties, turėtumėte piešti baldų schemą ant popieriaus, pritaikyti visus ten esančius matmenis. Pridėkite dar 1 m prie gauto audinio kiekio. Nemanykite, kad jis yra nereikalingas, laikui bėgant dangtelis nušluos ir šį audinį galima naudoti remontui.

Teisingai atlikti matavimai padidins darbo greitį

Teisingai atlikti matavimai padidins darbo greitį

Audinio pasirinkimas

Išsirinkti audinį tokiam darbui nėra sunku. Jei neturite siuvimo įgūdžių, nepirkite audinio su raštu: bus sunku jį suderinti. Geriausios medžiagos šiandien:

 1. Žakardas.
 2. Pulkas.
 3. Shinil, jis turi pliušinį paviršių.
 4. Plisuotas.
 5. Eko oda.
 6. Dirbtinis arba natūralus kailis.

15

Raštas

Pirmajame etape atlikti matavimai perkeliami į milimetrinį popierių, tuo pačiu prisimenant pjovimo kryptį. Sukūrus popieriaus raštą, jį galima perkelti į audinį. Tai patogu tai padaryti ant lygaus, lygaus paviršiaus. Piešimui geriausia naudoti kreidą arba ploną muilo gabalėlį..

Patarimas! Kad popieriaus raštas „nenubėgtų“ ant audinio, būtina jį pritvirtinti smeigtukais.

Maži siuvimo prietaisai padės palengvinti siuvimo užduotį.

Maži siuvimo priedai padės palengvinti siuvimo užduotį

Kiti svarbūs punktai:
 1. Nubrėžę modelį, turite pakartoti jo eilutę dar 1-1,5 cm. Tai bus siūlių ir kraštų apdorojimo paraštė..
 2. Jei kyla abejonių, kad matavimai atlikti teisingai, reikėtų daugiau atsižvelgti. Taip siuvant bus galima atlikti pataisymus..
 3. Svarbu, kad dangtelis nebūtų per stipriai priveržtas prie baldų. Mūsų užduotis yra ne vilkti, o atnaujinti baldų išvaizdą..

Nepamirškite apie siūlių pašalinimą ir apdailą

Nepamirškite apie siūlių pašalinimą ir apdailą

Siuvimas

Visų pirma, išilgai šablono linijos, reikia sugriebti dalis šlifavimo siūle, ji neturėtų būti per stipri, tiesiog laikykite dangtelį nepažeistą.

Patarimas! Prieš darydami siūlę rašomąja mašinėle ar ranka, svarbu išbandyti gaminį ant sofos. Jei apsiaustas sėdi teisingai – nepūsta, per daug netempia ir nenusileidžia, tada viskas tvarkoje.

Belieka tik siūti išilgai ir išlyginti siūles, todėl jos atrodys tvarkingiau, tvarkingiau. Jei audinio kraštai linkę lūžinėti, jie turėtų būti siuvami specialia siūle..

Galutinis siuvimo procesas

Galutinis siuvimo procesas

Patarimai siuvimui

Norėdami, kad dangtelis būtų originalus, galite naudoti šiuos patarimus:

 1. Nebijokite naudoti juostelių, lankų, pakraščių – tai padarys gaminį unikalų ir padės įgyvendinti savo dizaino fantazijas. Čia, žinoma, svarbu nepersistengti..
 2. Jei dėl nepatyrimo siuvant atsirado tam tikrų trūkumų, pagalvės padės juos ištaisyti. Gerai, jei jie gali būti pagaminti iš to paties audinio, kaip ir pats dangtelis..
 3. Kad jis tvirtai sėdėtų savo vietoje, aplink perimetrą reikia padaryti elastinę juostą..
 4. Apmušalų poliesterio arba putplasčio kaučiuko sluoksnis suteiks apimties.

Gražus ir lengvai valdomas

Gražūs ir lengvai naudojami minkštų baldų „drabužiai“

Interjero remontas su veliūriniu apsiaustu

Interjero remontas su veliūriniu apsiaustu

Išvestis

Padaryti kampinės sofos užvalkalą yra šiek tiek sunkiau nei tiesiai, tačiau tai visiškai įmanoma savo rankomis. Svarbiausia yra atsižvelgti į dizaino specifiką ir labai atidžiai atlikti matavimus..