2018 -ieji yra Geltonojo žemės šuns metai

Pagal rytinį kalendorių 2018 -ieji yra Geltonojo Žemės šuns metai

Naujųjų metų nuotaika visiškai priklauso nuo namų dekoravimo švenčių išvakarėse. Įvairių aksesuarų pasirinkimas kasmet tampa vis įspūdingesnis; jei norite ir turite tinkamas galimybes, visai nesunku susikurti tikrą Kalėdų atviruką iš savo namų. Kai kurias dekoracijas galite pasidaryti savo rankomis, jei norite maloniai praleisti vakarą rankdarbiais ir įkrauti artėjančių atostogų dvasią!

Gražus šventinis dekoras iš medžiagų

Kūrybingas atostogų dekoras iš medžiagų laužo

2018 metų tendencijos

Geltonojo Žemės šuns metai – išmintis ir ištikimybė, ramybė ir apdairumas. Šeimyninės vertybės ir komfortas namuose yra ypač artimi šiam gyvūnui, todėl pernelyg didelė įvairovė ir pretenzija išliks dar metus. O šuns metais rekomenduojama sutelkti dėmesį į natūralius tonus ir natūralias medžiagas..

Patarimas! Namų dekoravimui tinka spygliuočių šakos, molio vazos, gyvi augalai ir džiovintos gėlės, natūralūs audiniai ir purūs kilimėliai..

Kalėdiniai žaislai iš audinio šunų pavidalu

Kalėdiniai žaislai iš audinio šunų pavidalu

Originalus medis iš šakų

Originalus medis iš šakų

 • Spalvų schema pagrįsta geltona spalva, todėl visi jos išvestiniai atspalviai tinka interjero dekoravimui švenčių dienomis: oranžinė, ruda, smėlio, auksinė ir gintarinė..

Į geltoną pagrindą taip pat galima pridėti sudėtingesnių spalvų, tokių kaip garstyčios, sumedėję, šafranas ir terakota. Tokią šiltą paletę galima ir reikia šiek tiek atskiesti kitomis spalvomis, pavyzdžiui, žalia ar raudona. Tačiau geriausia naudoti tik prislopintus atspalvius, kad jie nesutaptų su pagrindine spalva..

Dekoratyvinė židinio apdaila

Dekoratyvinė židinio apdaila

Tikrasis šventinės atmosferos dekoravimo sprendimas bus pasakų miško su spygliuočių šakomis, medžiais ir gyvūnais įsikūnijimas. Jei jūsų namuose nėra židinio, jis gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, tokių kaip gipso kartono, polistirolo, faneros ir net kartoninių dėžių. Tai puikiai papildys kambario, kuriame įrengtas medis, apdailą ir sukurs šiltą atmosferą..

Kalėdų eglutė

Remiantis tradicija, pagrindinė namo puošmena yra Kalėdų eglutė, be jos neapsieina nė viena šventė. Nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, dėdami natūralią pušį ar dirbtinę eglę – Šuns metais nereikėtų be reikalo kaupti žaislų.

Santūrumas ir natūralumas padės laikytis pagrindinio stiliaus. Kai puošiate grožį, pasirinkite vieną iš keturių būdų:

 • Chaotiškas išdėstymas neriboja vaizduotės, visos tuščios vietos užpildytos, tačiau turite įsitikinti, kad nėra perkrovos.

Harmoningas Kalėdų eglutės ir svetainės interjero derinys

Harmoningas Kalėdų eglutės ir svetainės interjero derinys

Šuns metais Naujųjų metų dekoro turėtų būti mažiau prabangos.

Naujųjų metų dekore Šuns metais turėtų būti prabanga

 • Iš viršaus į apačią, pradedant nuo karūnos, blizgučiai ir lietus pakabinami, tada tolygiai paskirstomi šonuose.
 • Spiralinis judėjimas sukuria europietišką stilių: viršuje yra nedideli žaisliukai, o didesnius kamuoliukus galima pakabinti arčiau apačios..
 • Apskritimo dekoras apima kiekvieno lygio žaislų uždarymą į žiedą. Norėdami natūraliai atrodyti, naudokite skirtingų dydžių papuošalus toje pačioje eilutėje.

keturiolika

Patarimas! Šuns metais „pasidaryk pats“ žaislai taps tikrais žaislais. Bet kokia prieinama priemonė – audinys, popierius, mediena ir net maistas – tinka kaip pradinė medžiaga. Kuris šuo atsisakys skanėstų?

Galite pridėti kaulų prie populiarių saldumynų žaislų pavidalu – toks medis bus prisimintas ilgą laiką. Svarbiausia, kad jūsų augintinis būtų toliau nuo jauko, kad visa konstrukcija būtų nepažeista..

Patarimas! Neišmeskite eglių ar pušų šakų, jos gali tapti nepakeičiama namų puošmena. Be to, skirtingai nuo dirbtinių, tikras medis turi unikalų aromatą, be kurio neįmanoma Naujųjų metų atostogų..

Lubos, durys ir laiptai

Dekoruojant kambarį, dažnai pamirštamos lubos, tačiau jos puikiai tinka neįprastoms idėjoms įgyvendinti. Specialios šviesos diodų juostos padės sukurti įvairiaspalvį apšvietimą ir spalvingai derės prie girliandų ant Kalėdų eglutės. Be to, galite naudoti įprastą lietų su žaislais, pritvirtintais prie meškerės. Ryžtingiausiems namų savininkams yra specialūs akriliniai dažai, kuriuos galima lengvai nuplauti tirpalu..

Patarimas! Naudojant trafaretą, bus lengva dažyti lubas, o rezultatas patiks tiek suaugusiems, tiek vaikams..

Dekoratyvinės lempos virš valgomojo stalo

Dekoratyvinės lempos virš valgomojo stalo

Apelsinų ir cinamono girlianda užpildys jūsų namus maloniu aromatu

Apelsinų ir cinamono girlianda užpildys namus maloniu aromatu

 1. Durys dažniausiai dekoruojamos įvairiais blizgučiais ar vainikais. Šis metodas, nors ir gana įprastas, gali būti naudojamas gana gerai, pridedant šiek tiek savo stiliaus. Galų gale visos dekoracijos turėtų būti pagamintos pagal tą pačią spalvų schemą ir išlaikyti tą patį stilių..
 2. Iš blizgučių galite pasigaminti purių snaigių arba pakabinti satino juostas..
 3. „Fortune“ kortelės bus įdomus sprendimas lauko durims, ypač jei laukiami svečiai..

Idėja! Jei namas turi laiptus, tada išnaudokite jo potencialą, be medžio, pagrindinę figūrą. Nepamirškite palikti vietos saugiam praėjimui, turėklus galite papuošti girliandomis, rutuliais ir juostelėmis su lankais.

Neignoruokite žingsnių: ant jų galite uždėti dėžutes su dovanomis ar uždegtas žvakes. Elegantiški laiptai sukurs iškilmingą išvaizdą ir bus puiki namų puošmena.

keturiolika

Patarimas! Girliandos yra universali visų švenčių puošmena. Juos nesunku pasigaminti iš bet kokios medžiagos – popieriaus, saldainių, audinio ar plastikinių puodelių. Jie puikiai tinka bet kurioje namų vietoje.

Graži dekoratyvinė popierinė girlianda

Graži dekoratyvinė popierinė girlianda

„Pasidaryk pats“ LED girliandos dekoravimas

„Pasidaryk pats“ LED girliandos dekoravimas

Langas

Pastaraisiais metais šalnos retai džiugina mus Naujųjų metų šventėse, o tai reiškia, kad turėsite patys papuošti langus. Be įprasto snaigių iškirpimo iš popieriaus ir įvairių dažų metodo, yra ir daugiau neįprastų lango dekoravimo variantų. Naudodami įprastą dantų pastą, ant stiklo galite sukurti tikrą šedevrą.!

Langų dekoras su lipdukais

Langų dekoras su lipdukais

Gražiai suprojektuotas langas sukurs ypatingą atmosferą jūsų kambaryje

Gražiai dekoruotas langas sukurs ypatingą atmosferą kambaryje

Norėdami tai padaryti, jums reikia trafareto bet kokių figūrų pavidalu, kurį galima rasti internete, senas dantų šepetėlis, vanduo, indai, žirklės ir popierius..

 1. Būtina sudrėkinti šabloną ir priklijuoti prie lango, nuvalyti vandens perteklių.
 2. Praskieskite pastą vandeniu iki grietinės konsistencijos ir purškite trafaretą teptuku.
 3. Po to, kai trafaretas yra visiškai padengtas dantų pasta, jį galima nuimti, vaizdas yra paruoštas.

Galite papuošti langą trafaretais ir dantų pasta.

Galite papuošti langą trafaretais ir dantų pasta.

 • Ne mažiau įdomiai atrodo žvakių ir eglių šakų kompozicijos. Norėdami įdiegti žvakes, jums reikės popierinių puodelių be modelio, kuriuos galite dažyti savo nuožiūra; užpildykite laisvą erdvę suglamžytu popieriumi, o viršų papuoškite dirbtinėmis samanomis.
 • Jūs galite padaryti vainiką iš eglės šakų ir pakabinti virš žvakių raudona juostele. Kaip papildomą apdailą galite naudoti bet kokias medžiagas: kūgius, žaislus ar girliandas.

Patarimas! Jei neturite laiko kurti sudėtingų modelių, galite įsigyti gatavų langų lipdukų. Jie prilimpa per sekundę, tačiau atrodo labai ryškiai ir kokybiškai. Taigi, bet kokie simboliai gali pažvelgti į jūsų langus.

Girliandos langų dekoravimui

Girliandos langų dekoravimui

Naujųjų metų kompozicija iš popieriaus ant palangės

Naujųjų metų kompozicija iš popieriaus ant palangės

Kompozicijos

Norint sukurti harmoningą dekorą, būtina naudoti įvairias kompozicijas, sujungiant kelias idėjas viename ansamblyje:

 1. Ryškios šviesos. Girliandos puikiai atrodo ne tik kaip Kalėdų eglutės papuošalai. Jie tinka langams, arkai ir luboms. Naujųjų metų dėžutę galite pasigaminti užpildydami ją šventiniais aksesuarais ar dovanomis ir visą kompoziciją papuošdami vaivorykštėmis šviesomis..

  Apšviesti dekoratyviniai rutuliai

  Apšviesti dekoratyviniai rutuliai

 2. Romantiškos žvakės. Stalui jie tiesiog nepakeičiami vakare. Surinkite daugiau žvakių kartu su netikru sniegu ir kankorėžiais, kad jūsų šventės stalas atrodytų šventiškai.
 3. Naujųjų metų aromatai. Pagrindinė metų šventė neįsivaizduojama be mandarinų, eglių šakų ir cinamono kvapo. Tokia kompozicija yra ypač aktuali, jei medis yra dirbtinis. Jis gali būti dedamas tiek ant šventinio stalo, tiek prie Kalėdų eglutės..
 4. Pasakiškas siužetas. Sukurkite „gyvą“ kompoziciją, kuri turi tam tikrą prasmę. Pavyzdžiui, dekoratyvines roges galite pasigaminti papuošdami girliandomis ir blizgučiais..
 5. Kalėdų vainikas. Galite sukurti vieną iš Kalėdų simbolių naudodami eglių šakas. Kūgiai, juostelė, karoliukai ir rutuliai naudojami kaip apdaila. Jis puikiai atrodo ant durų, langų ir virš židinio.

15

Kiemo teritorija

Dažnai namo apdaila neviršija savo slenksčio, o visos pasakiškos dekoracijos lieka viduje. Tačiau gamta jau pasirūpino nuotaikos kūrimu, liko visai nedaug – į sniego antklodę įnešti ryškių spalvų. Kiemo dekoravimo tradicija tarp amerikiečių egzistuoja daugelį dešimtmečių ir vis dažniau naudojama kitose šalyse. Taigi kodėl gi nepasiskolinus gerų idėjų?

Pašto dėžutės dekoravimas pušies šakomis

Pašto dėžutės dekoravimas pušies šakomis

Vainikai su girliandomis padarys jūsų vartus nenugalimus

Vainikai su girliandomis vartus padarys nenugalimus

Atmosferos kūrimas gatvėje prasideda nuo namo fasado ir eina į kiemą palei slenksčio pakopas. Ant priekinių durų galite pakabinti vainiką su kūgiais ir varpą su raudona juostele. Ir papuoškite namo fasadą eglių šakų girliandomis arba apšvieskite ryškiai.

Ant laiptelių galite įdėti puodus su įvairiomis popierinėmis figūromis ir paskirstyti ledo kamuoliukus visoje vietoje. Taip pat nesunku pasidaryti ledo rutulį: supilkite vandenį į įprastą rutulį ir įpilkite dažų, tada nusiųskite jį į šalną. Kai ledas bus paruoštas, turite nuimti gumą – ir gausite ledo rutulį.

Patarimas! Pagrindiniai veikėjai taip pat gali būti elnių figūros, rogės su Kalėdų Seneliu, sniego seniai. Jei parduotuvėje neįmanoma įsigyti paruošto įrenginio, kiekvienas gali padaryti sniego senį esant sniegui, nes kibirą morkų galima rasti bet kuriame namuose.

Graži gėlių kompozicija privataus namo verandoje

Graži gėlių kompozicija privataus namo verandoje

Kalėdinė kiemo puošyba sausomis šakomis

Kalėdinė kiemo puošyba sausomis šakomis

Jei priešais namus auga visžaliai augalai, visiškai įmanoma juos papuošti Kalėdų eglutės pavyzdžiu. Net maži tujų krūmai gali praeiti prie eglės, jei juos apsirengsite žaislais. Paprastiems medžiams, kurie žiemai liko be žalumynų, vietoj rutulių tinka ryškūs drabužiai iš bet kokio audinio. Galite tiesiog apvynioti medžių kamienus įvairiaspalviais audinio pjūviais ar senais daiktais, o apleistų medžių kamienų išvaizda pasikeis..

Patarimas! Jei norite kažko ypatingo, galite nusipirkti lipančio Kalėdų Senelio figūrą ir pakabinti ją ant savo namų ar tvoros. Gausite puikią idėją, kuri patiks visiems be išimties – ir jūsų svečiams, ir paprastiems praeiviams..