Sandėliavimo talpykla taip pat tarnauja kaip interjero priedas

Sandėliavimo talpykla taip pat gali būti originalus interjero aksesuaras

Efektyvus erdvės paskirstymas namuose yra viena iš svarbiausių temų kuriant jaukų židinį. Kartais gali būti sunku sudėti visus daiktus į mažą butą. Sovietmečiu populiarus visko išmetimo į balkoną metodas jau seniai prarado savo aktualumą. Juk net nereikalingas šiukšles galima sutvarkyti skoningai, neužimant brangių metrų. Teisingai parinktos dėžės ne tik padės sutaupyti vietos, bet ir harmoningai papildys ir papuoš bet kurio kambario interjerą.!

Daug plastikinių indų, padedančių išlaikyti kambarį tvarkingą

Daug plastikinių indų padės išlaikyti kambarį tvarkingą.

15

Kodėl mums reikia dėžių??

Dėžės dešimtmečius buvo naudojamos kaip saugojimo vieta. Dažniausias jų pritaikymas buvo įvairių įrankių patalpinimas garaže ar adatų siuvėjų priedai, kai reikėjo kompaktiškai supakuoti ir paslėpti tokias smulkmenas kaip adatos ir siūlai. Tačiau dėžių taikymo sritis kiekvieną dieną tampa vis platesnė dėl jų patogaus veikimo ir medžiagos praktiškumo..

  • Rūšiavimas laikomas sėkmingo namo raktu. Tai žymiai taupo nervus ir laiką, nes, pavyzdžiui, pirštinių paieška prieš darbą gali užtrukti..

Ant pastabos! Rūšiavimo sezonui skirtos prekės reikalauja specialaus požiūrio, jas galite sutvarkyti pagal metų laikus arba pagal dažno ir reto naudojimo principą. Šiems tikslams dėžutė geriausiai tinka, nes joje galite laikyti bet kokius daiktus – nuo mažų priedų iki viršutinių drabužių..

Patogumui ir greičiui galite pažymėti kiekvieną dėžutę

Siekiant patogumo ir paieškos greičio, kiekvieną langelį galima rūšiuoti

Be to, lentynos spintoje ne visada tinka. Ar kada nors nutiko taip, kad dalykai nuolat maišomi vienas su kitu, kad ir kaip juos sujungtumėte? Ar megztinio paieška galinėje eilėje neišvengiamai sukelia chaosą lentynoje? Taip yra todėl, kad patogiau kai kuriuos drabužius sulankstyti ne vertikaliai, o vienas ant kito..

Faktas! Šį metodą Japonijoje išrado Mari Kondo ir jis sėkmingai naudojamas daugelyje šalių. Šiems tikslams dėžutės yra idealios – jums tiesiog reikia naudoti konteinerius su mažomis sekcijomis.

Dėžutės puikiai dera prie bet kurio kambario interjero ir turėtų būti savo „vietoje“. Pavyzdžiui, virtuvėje laikomi maisto produktai, indai ir kitos smulkmenos. Prieškambaryje – viršutiniai drabužiai, batai, skrybėlės ir šalikai. O persirengimo kambaryje galite sudėti visus drabužius, tekstilę ir kitus reikalingus daiktus. Galite pasirašyti dėžutes ir vadovautis rūšiavimo principu, rūšiuoti daiktus pagal jų tipą ir paklausą.

Daugiafunkcinis dekoratyvinis krepšys

Daugiafunkcinis dekoratyvinis krepšys

Patarimas! Jei dar nenaudojate šio saugojimo metodo, pradėkite nuo elementų, kurie neranda vietos. Jei kažkas nuolat pametamas namuose ir nėra tinkamu laiku po ranka, sudėkite šias smulkmenas į dėžutę.

15

Dėžutės parinktys

Iš daugybės įvairių konteinerių, kuriuos galima įsigyti parduotuvėse, net išrankiausias klientas gali rasti tinkamą variantą. Galimos įvairių formų dėžutės: nuo labiausiai paplitusio stačiakampio iki neįprasto rutulio ir net piramidės formos. Dėžes galite įsigyti skrynios ar dėžutės pavidalu, jums tiesiog reikia nuspręsti, kokiu tikslu planuojate ją naudoti. Pasirinkimas priklauso nuo poreikių, ir paprastai atsižvelgiama į išvaizdą, praktiškumą, naudojimo dažnumą ir medžiagą, iš kurios jis pagamintas..

Ant pastabos! Dažniausiai dėžės yra pagamintos iš kartono, medžio ar plastiko. Kartais patogiau naudoti konteinerius iš neaustinės medžiagos..

Švelnių spalvų plastikiniai indai

Švelnių spalvų plastikiniai indai

Kartoninės dėžutės yra labiausiai prieinamos, nes tokia medžiaga labai dažnai pritvirtinama prie įsigyto gaminio, pavyzdžiui, batų. Tokia premija netinka sunkiems daiktams laikyti, nėra patvari ir greitai praranda savo išvaizdą. Kita vertus, nemokamą priedą galima šiek tiek pakeisti, kad jis taptų patrauklesnis..

Patarimas! Tai nebus sunku įklijuoti ant kartoninės dėžutės su spalvotu popieriumi arba apklijuoti audiniu, suteikiant jai bet kokią išvaizdą.

Jei nenorite daryti rankdarbių, galite nusipirkti gatavų kartoninių dėžių, jos yra gana prieinamos ir gerai atrodo. Geriau pasiimti gofruotą kartoną, jis yra standesnis ir patikimesnis.

Kartoninės dėžės yra labiausiai paplitusi ir biudžetinė galimybė, kurią galite pasigaminti patys

Kartoninės dėžės yra labiausiai paplitusi biudžeto parinktis, kurią galite padaryti patys

Pintos dėžės dažniausiai gaminamos iš vynmedžių krepšelių ar dėžių pavidalu. Ši parinktis ne tik išspręs skalbinių ir drabužių laikymo problemą, bet ir bus puiki interjero puošmena. Bet kokio stiliaus, kuriame yra medžio, pintos dėžės puikiai papildys kambario dizainą ir sukurs jaukią atmosferą..

Plastikinės dėžutės dažnai būna stalčiaus formos ir naudojamos virtuvėje įvairiems maisto produktams laikyti. Be dangčio, didelės dėžės taip pat gali turėti ratus, kad būtų lengviau judėti. Dėl medžiagos jie yra labai patvarūs, lengvai valomi ir gali tarnauti daugelį metų. Galite pasirinkti savo interjero išvaizdą, sustodami ties neutralia permatoma spalva arba teikti pirmenybę ryškioms spalvoms.

15

Patarimas! Plastikinės dėžutės geriausiai tinka kaip konteineriai vaikų žaislams laikyti. Kelių lygių atvira dėžutė papuoš vaiko kambarį ir išmokys jį užsisakyti.

Dėžės daiktams iš IKEA

Sandėliavimo dėžutės parduodamos beveik bet kuriame dideliame prekybos centre, kuriame yra namų skyrius. Net baldų tinklas „Hoff“ siūlo dekoratyvines dėžutes, tačiau ne tokį gausų asortimentą..

Lyderiu neabejotinai galima laikyti populiarią IKEA parduotuvę, kurioje dėžių pasirinkimas tiesiogine prasme glumina mintis.

Praktiški švedai daug žino apie detalių organizavimą ir sukūrė daugybę kolekcijų:

IKEA dėžutės parinktys
Ausinės rinkinio dėžutės yra specialiai sukurtos patogiam laikymui: rankenos leidžia lengvai ištraukti stalčių, o langai skirti pasirašyti turinį.
Šveitimas prireikus patogiai sulankstomi ir išskleidžiami kelių daiktų dėžių rinkiniai. Dėžutes galima naudoti kojinėms, diržams ir papuošalams, kad būtų galima efektyviau paskirstyti erdvę spintoje.
Svira dėžės su įvairaus dydžio poliesterio dangteliu malonioje baltos ir pilkos spalvos gamoje tiks bet kokiam interjerui.

13

Fiella popierinių dėžių su plieninėmis kniedėmis kolekcija. Skirtas biurui įrengti, puikiai tinka raštinės reikmenims ir mažo dydžio elektronikai laikyti.
Thien popierines dėžes su įpjovomis rankenomis lengva nešiotis ir jos tinka įvairioms smulkmenoms: žurnalams, nuotraukoms ir raštinės reikmenims laikyti.
Gabbig įvairaus dydžio pinti krepšeliai ir stalčiai, tinkami vonios reikmenims, laikraščiams ir rankdarbiams laikyti. Galima pakabinti lentynose arba pakabinti koridoriuje.

13

Patarimas! Sandėliavimo dėžes naudokite ne tik gerai matomoje vietoje, bet ir spintoje. Taip galėsite tvarkingai laikyti drabužių spintą ir greitai rasti tai, ko jums reikia..

Stalčių organizatorius

Stalčių organizatorius

Sandėliavimo dėžės iš Leroy Merlin

Ne mažiau įdomų dėžių asortimentą galima rasti prancūzų tinkle „Leroy Merlin“. Skirtingai nuo IKEA kolekcijų, čia dėžutės yra suskirstytos į produktus, pagamintus iš skirtingų medžiagų:

  1. plastikas krepšelių pavidalu su raštu ir indai su dangteliais;
  2. neaustinės dėžutės;
  3. sulankstomos kartoninės dėžės;
  4. pinti krepšeliai, dekoruoti tekstilės gaminiais;
  5. poliesterio dėžutės su užtrauktuku.

Patogi ir stilinga talpykla nedideliam daiktų kiekiui

Patogus stilingas stalčius nedideliam daiktų kiekiui

Originalus virtuvės aksesuaras

Originalus virtuvės aksesuaras

Visi tipai pateikiami skirtingais dydžiais, o tai leidžia pasirinkti bet kurios užduoties langelį. Spalvų schema svyruoja nuo neutraliausių tonų iki ryškių sultingų atspalvių.

Patarimas! Pabandykite savo rankomis pasidaryti laikymo dėžę, pirmą kartą tai padarys batai. Norėdami atrodyti estetiškiau, galite įklijuoti jį tapetais ar audiniu..