Namų tvarkos ir komforto žinovai net nešvarių skalbinių kolekciją gali padaryti estetišką. Be to, tai lengva pasiekti naudojant skalbinių krepšelį. Ir modelių įvairovė leidžia jums pasirinkti geriausią bet kokio interjero variantą..

Kur laikyti nešvarius skalbinius

   Tokį prozišką, bet būtiną daiktą kaip skalbinių krepšelį galima rasti beveik kiekvienuose namuose. Tai vienas iš tų nepakeičiamų dalykų, kurie taip įtraukiami į kasdienį gyvenimą, kad jie nebėra pastebimi. Tačiau jos nebuvimas iš karto virsta diskomfortu..

   Galbūt dauguma žmonių ne iš karto pradeda plauti kiekvieną suteptą daiktą. Daug patogiau ir ekonomiškiau surinkti nešvarius skalbinius, kad juos būtų galima skalbti porcijomis. Bet tuo pačiu metu jį reikia kažkur laikyti. Net tinkamo dydžio kartoninę dėžę galima pritaikyti šiam tikslui, paslėpus ją sandėliuke. Arba laikykite daiktus skalbimo mašinoje. Tačiau tikras skalbinių krepšelis vis tiek bus geresnis sprendimas..

Specializuoti konteineriai turi daug privalumų.

  • Visų pirma, jie yra skirti higieniškai laikyti nešvarius daiktus. Jie užtikrina oro prieigą prie daiktų, neleidžia drėgmei ar nemalonaus kvapo atsiradimui.
  • Antra, modernus skalbinių krepšelis yra protingas produktas, kurį tikrai patogu naudoti. Dėl formų ir dizaino įvairovės lengva pasirinkti modelį, kuris galėtų optimaliai „tilpti“ į interjerą.
  • Galiausiai toks dalykas gali būti gana patrauklus. Nebūtina jo slėpti – jis gali būti matomoje vietoje ir netgi tarnauti kaip interjero puošmena.

   Dabar rinkoje yra daug modelių, kurie skiriasi dydžiu, dizainu, dizainu ir, žinoma, kaina. Todėl, jei tokio pirkimo poreikis yra subrendęs, verta išsamiai ištirti asortimentą ir nuspręsti dėl pasirinkimo.

Kokį skalbinių krepšelį pasirinkti – plastikinį ar tekstilinį?

   Šie gaminiai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Galbūt labiausiai paplitę yra plastiko ir tekstilės modeliai. Dažnai tenka rinktis iš šių dviejų variantų..

   Konteineriai, pagaminti iš plastiko arba polipropileno, yra praktiškumo įsikūnijimas. Jie gali atrodyti kaip jums patinka, tačiau yra du populiarūs dizaino tipai. Tai gili dėžė su dangčiu arba erdvus krepšys su rankenomis. Juose būtinai yra skylės ventiliacijai. Sienos gali būti lygios arba tinklinės, primenančios pintų krepšelių tekstūrą.

   Plastikiniai modeliai yra pakankamai stiprūs ir patvarūs. Juos lengva išlaikyti švarius. Paprastas, lakoniškas tokio konteinerio dizainas tiks beveik bet kokiam interjerui. Plastikiniai gaminiai yra įvairių spalvų, todėl galite lengvai priderinti spalvą prie bendro vonios stiliaus. Galiausiai, svarbus jų pranašumas yra maža kaina..

   Tarp tekstilės konteinerių yra dar didesnė dizaino ir formų įvairovė. Vienintelis bendras jų bruožas yra pagrindas, pagamintas iš natūralaus ar sintetinio audinio. Tekstilė yra prieštaringai vertinama medžiaga praktiškumo požiūriu. Sausoje patalpoje audinio maišelis bus labai patogi nešvarių daiktų saugykla. Tačiau esant nuolatinei drėgmei medžiaga pradės absorbuoti vandenį. Jei konteinerio reguliariai neišdžiovinsite, gali atsirasti pelėsių, pelėsių ir nemalonus kvapas..

   Kitas trūkumas yra tas, kad audinys nėra patikimiausia medžiaga. Tekstilės gaminys laikui bėgant nusidėvi ir praranda patrauklią išvaizdą.

   Nepaisant to, daugelis žmonių nori naudoti audinių konteinerius. Šie produktai turi gana įtikinamų privalumų. Tai apima stilingą dizainą, kuris yra ypač aktualus dabar. Be to, tarp tokių gaminių yra daug kompaktiškų sulankstomų modelių. Įprasti sprendimai yra skudurinis maišas, pritvirtintas prie sulankstomo rėmo, arba dėžutė su tekstilinėmis sienomis. Jei toks „transformatorius“ nenaudojamas, jį galima akimirksniu sulankstyti ir išimti. Siekiant išlaikyti higieną, tekstilės krepšelius galima reguliariai plauti.

   Be to, yra daug modelių iš kitų medžiagų. Pavyzdžiui, tai gali būti dėžutė, pagaminta iš medžio, bambuko, arba tikras vytelių pintas krepšelis. Tokie produktai atrodo labai patraukliai, tačiau į jų pasirinkimą reikia žiūrėti ypač atsakingai. Jų ilgaamžiškumas priklauso nuo darbo kokybės. Jei norite naudoti drėgnoje patalpoje, turėtumėte atkreipti dėmesį į vandenį atstumiančią dangą.

   Metaliniai modeliai yra brangus, bet labai elegantiškas pasirinkimas. Be to, metalinis konteineris yra itin patikimas produktas. Jis tarnaus daugelį metų, o jo išvaizda ir našumas visiškai nepablogės..

Kur patogiau įdėti skalbinių krepšelį

   Renkantis skalbinių krepšelį, svarbu gerai pagalvoti, kur bus galima jį padėti. Atsižvelgiant į tai, turėsite pasirinkti tinkamą gaminio formą ir tipą.

   Kai kurie žmonės nori slėpti indus skalbiniams atokesniuose buto kampuose. Pavyzdžiui, sandėliuke, balkone ar lodžijoje. Tokiems tikslams tinka ir sulankstomi modeliai, ir tūrinės dėžės..

Šiais laikais populiari tendencija kišti krepšį į spintą. Taigi, jis neužima papildomos vietos, nepažeidžia interjero vientisumo. Yra specialūs įmontuoti krepšeliai, sumontuoti stalčiaus ar pieštukų dėklo viduje. Tačiau galite tiesiog pasiimti įprastą konteinerį, kuris tilps į spintą..

Kitas sprendimas optimaliai erdvės naudojimo žinovams yra kompaktiški sienų modeliai. Tai gali būti kieta „krūtinė“ arba audinio maišas, pakabintas ant kablio..

Skalbinių krepšelis vonios kambario interjere

   Turbūt akivaizdžiausias sprendimas yra skalbinių talpyklą pastatyti šalia skalbimo mašinos. Ir dažniausiai ši technika yra vonios kambaryje. Tai gana logiška, bet, deja, tai ne visada yra patogi vieta. Bent jau dėl to, kad vonios kambario plotas dažniausiai yra itin ribotas.

   Yra daug būdų, kaip sutaupyti brangios vietos. Pirmiausia turėtumėte pagalvoti, kokio dydžio skalbinių krepšelio pakaks.. Vienam asmeniui ar nedidelei šeimai užtenka nedidelio konteinerio. Be to, jam nebus taip sunku rasti vietą – pavyzdžiui, po kriaukle ar tiesiai ant skalbimo mašinos. Be to, taupant erdvę gali padėti sieninis krepšys.

Jei vonios kambaryje yra laisvas kampas, ten turėtumėte įdiegti kampinį krepšį. Šis dizainas sėkmingai derina erdvumą ir kompaktiškumą..

   Ir jei vonios kambario plotas leidžia įdėti didelį konteinerį, ir manoma, kad jis stovės akivaizdžiai, nepatingėkite pasirinkti patrauklaus dizaino. Pagalvokite apie spalvas ir tekstūras. Ir tada skalbinių krepšelis iš utilitaristinio namų apyvokos daikto virs įdomiu baldu, pabrėždamas jūsų skonį ir stiliaus pojūtį..

Apibendrinant

   Paprastas lino konteineris gali tarnauti jo savininkams daugelį metų. Nepaisant to, daugelis dažnai susiduria su poreikiu pasirinkti ir nusipirkti šį daiktą. Pavyzdžiui, kai persikeliate į naują butą, kai norite pakeisti bent kai kuriuos namų apyvokos daiktus. Arba atnaujinus vonios kambarį, kai paaiškėja, kad senas krepšelis netinka atnaujintam interjerui. Galiausiai taip pat atsitinka, kad šis dalykas tiesiog nepavyksta..

   Žinoma, pirmą konteinerį galite įsigyti rinkoje arba vietinėje techninės įrangos parduotuvėje. Tačiau daug įdomiau pirmiausia apsvarstyti visą formų, dydžių, spalvų, medžiagų įvairovę, kurią siūlo šiuolaikiniai gamintojai.

   Platus šių produktų asortimentas pateikiamas „Rozetka“ internetinėje parduotuvėje. Prie kiekvieno produkto pridedamas išsamus aprašymas ir išsamios nuotraukos. Išsamiai išnagrinėję šį pasirinkimo turtą, galite drąsiai nuspręsti, kuris modelis geriausiai tinka jūsų namams – erdvus plastikinis krepšys ar patogus sulankstomas skalbinių krepšys iš aliuminio ir tekstilės. Tavo pasirinkimas.