Medinė krūtinė kaip kavos staliukas

Medinė krūtinė kaip kavos staliukas

Prieš daugelį šimtmečių skrynios buvo išrastos daiktams laikyti. Jie buvo naudojami tiek varginguose valstiečių namuose, tiek pilyse ir turtingose ​​valdose. Šiandien jie yra ne tik baldas, bet ir interjero detalė. Dizaineriai vis dažniau naudoja skrynios, skirtos įvairių kambarių dizaino sprendimams..

Antikvarinė skrynia koridoriuje, iš vidaus išklota dailiu audiniu

Antikvarinė skrynia koridoriuje, iš vidaus apmušta gražiu audiniu

Krūtinė ant ratų palėpės svetainėje

Krūtinė ant ratų lofto stiliaus svetainėje

Originalus naktinis stalas moderniame miegamajame

Originalus naktinis stalas moderniame miegamajame

Antikvarinis aksesuaras praskies griežtą aukštųjų technologijų interjerą

Antikvarinis aksesuaras praskies griežtą aukštųjų technologijų interjerą

Šiandien bet kurioje baldų parduotuvėje ar internete galite nusipirkti skrynią daiktams laikyti. Ir jūs galite naudoti tiek senus gaminius, nusipirkusius antikvarinių prekių parduotuvėje, tiek pusiau antikvarinius. Juose galite laikyti daiktus, patalynę, žaislus, knygas ar indus, svarbiausia, kad jie derėtų prie interjero. Krūtinę galite pastatyti ne tik miegamajame: ji gerai atrodo svetainėje ar darželyje ir net virtuvėje bei vonios kambaryje.

Kontrastinga krūtinė daiktams sniego baltumo miegamajame

Kontrastinga krūtinė daiktams sniego baltumo miegamajame

Taikymas daiktų skrynių interjere

Tokį daiktą galite patalpinti skirtinguose kambariuose, tačiau yra tam tikrų apribojimų. Jei radote seną daiktą, turite jį pataisyti arba atiduoti meistrui. Galite sukurti audimo imitaciją, tada tokia skrynia gali būti naudojama interjero retro stiliui sukurti. Taip pat galite naudoti klasikinio stiliaus skrynią, ji pakeis komodą arba taps kavos staliuku. Šviesios spalvos labiau tinka angliškam interjerui, o tamsios – kaimo stiliui. Viduržemio jūros regiono stiliui galite naudoti pintines dėžes..

keturiolika

Skrynios naudojimo būdai

Jei ketinate patalpinti skrynią į kambarį, turite nuspręsti, kaip ją naudoti, nes visi daiktai turi būti funkcionalūs. Jame visiškai nebūtina laikyti drabužių: čia galite įdėti knygas ar įrašus, kuriuos renkate..

Prieškambaris

Didelė laikymo skrynia gali būti naudojama puikiam batų laikymui ir pastatymui prieškambaryje. Be to, ant jo galite sėdėti apsiavę batus ar nusiavę batus, o jei ant jo uždėsite veidrodį, gausite tam tikrą tualetinį stalą.

Krūtinę galima naudoti koridoriuje kaip spintelę po veidrodžiu

Krūtinę galima naudoti koridoriuje kaip spintelę po veidrodžiu

Vonia

Pinti variantai gerai atrodys vonios kambaryje, kur galėsite sulankstyti rankšluosčius ir chalatus. Dažnai naudojami tokie dalykai kaip nešvarūs skalbinių krepšeliai. Juose galite laikyti įvairias smulkmenas, kurių reikia vonios kambaryje: miltelius, muilą, šampūnus ir gelius, taip pat įvairias kempines, skudurus ir pirštines. Patogu naudotis saugojimo sistema ir lentynose padėti krepšelius bei dėžes su reikalingais ir dažnai naudojamais namų apyvokos daiktais.

Vonios kambarį puoš Provanso stiliaus skrynia

Vonios kambarį puoš Provanso stiliaus skrynia

Įdomi vonios kambario idėja bus „šaldytuvo skrynia“, ant kurios lentynų ir durų galite sudėti įvairius stiklainius su šampūnais ir geliais.

Svetainė

Be to, pinti dirbiniai gerai atrodo svetainėje, tarnaujantys kaip kavos staliukas. Jei pastatysite krūtinę priešais sofą, ji taps patogia vieta gerti arbatą ar sudėti laikraščius. Arba galite jį naudoti kaip televizoriaus stovą, tačiau šiuo atveju jame galite laikyti tik tuos daiktus, kurių jums retai prireiks..

Didelė odinė krūtinė su senu efektu

Didelė odos skrynia

Vaikai

Gerai atkurtą versiją galima įdėti į darželį. Tada verta jį nudažyti ryškia spalva, o kūdikis joje laikys žaislus. Tai drausmina vaiką ir moko tvarkos, be to, krūtinė nesideformuoja. Kadangi jis yra stipresnis už dėžutes, jis tarnaus daug ilgiau..

Namų žaislų skrynia darželyje

Namų žaislų skrynia darželyje

Miegamasis

Miegamajame prie lovos galvos padėję krūtinę daiktams laikyti, sukursite unikalų interjerą. Tokioje vietoje patogu laikyti pagalves, antklodes, antklodes ir panašiai. Galite naudoti kaip tualetinį stalą ar suoliuką.

Krūtinė, aptraukta oda su aukso atspalvio aparatūra, papildo žiaurų paauglių miegamojo interjerą

Krūtinė, aptraukta oda su auksinėmis detalėmis, papildo žiaurų paauglių miegamojo interjerą

Virtuvė

Puiki vieta indams laikyti ir virtuvei. Dideli puodai ir keptuvės yra sulankstyti į krūtinę arba galite įdėti retai naudojamus rinkinius. Virtuvės saugykloje taip pat yra pakankamai vietos servetėlėms, rankšluosčiams ir staltiesėms.

Įdomi idėja būtų naudoti krūtinę kaip alkoholinių gėrimų ir aksesuarų barą. Jei prie jo pritvirtinsite ratus, jis taps mobilus.

Virtuvės krūtinės dekupažas - spintelės

Virtuvės spintelės dekupažas

Krūtinę gaminame patys

Pirmiausia turite pasirinkti ir paruošti žaliavas. Dažniausiai tai yra lentos ar vynmedžiai (jei krūtinė pinta). Išmatuojame ir supjaustome reikiamo dydžio lentas. Naudodami maršrutizatorių, mes padarome ketvirtadalį ant ruošinių ir surenkame dėžutę. Lentas patogiau sujungti viena su kita, jei naudojate savisriegius varžtus.

„Pasidaryk pats“ medžio masyvo skrynia

„Pasidaryk pats“ medžio masyvo skrynia

Sunkiausias žingsnis bus sukurti dangtį. Jei nuspręsite tai padaryti vienodai, problemų nekils, tačiau jei norite, kad jis būtų išlenktas, turėsite šiek tiek pabandyti. Būtina iškirpti dvi jo šonines parabolines sienas. Tada viskas paprasta: ant jų reikia rašyti lentas, ir gausite dangtį, ant kurio reikia pataisyti iš anksto paruoštas kilpas. Pagaminusi krūtinę, ji turi būti dekoruota – lakuota arba dažyta dažais. Proceso pabaigoje pritvirtinamos jungiamosios detalės (rankenos ir uždarymai).

Spintelė prie lovos jūriniame miegamajame

Spintelė prie lovos jūriniame miegamajame

Taip pat galite pagaminti skrynią iš lengvų medžiagų: MDF, medžio drožlių plokštės, faneros. Norėdami tai padaryti, būsimo gaminio sienų matmenys pažymėti pasirinktos medžiagos lape. Naudodami dėlionę išpjaukite ruošinius. Sujunkite sienas savisriegiais varžtais, naudodami atsuktuvą. Tada jie pritvirtina vyriai ir rankeną, taip pat padengia gaminį dažais.

Graži Provanso stiliaus medinė skrynia su papildoma spintele papuošalams

Graži Provanso stiliaus medinė skrynia su papildoma spintele papuošalams

Skrynios daiktams laikyti gali būti pagamintos rankomis arba nebrangiai perkamos specializuotoje parduotuvėje. Pavyzdžiui, Nyderlandų IKEA prekybos grupė siūlo keletą įdomių modelių..

keturiolika

IKEA baldų ir laikymo skrynių privalumai

Įmonės sukurtos saugojimo sistemos yra savarankiški moduliai, kurių konfigūraciją galima keisti ir patalpinti aplink kambarį savo nuožiūra.

Patogus kilnojamas dekoro elementas, kuris atrodo naudingas bet kokiam vaidmeniui

Patogus kilnojamas dekoro elementas, kuris atrodo naudingas bet kokiam vaidmeniui

IKEA produktai yra tobulinami ir supaprastinami, tuo pačiu išlieka kuo funkcionalesni, patogesni ir draugiškesni aplinkai. Jie skiriasi:

  • apgalvojimas iki smulkmenų;
  • praktiškumas visame kame;
  • kintamumas ir mobilumas;
  • kompaktiškumas;
  • ilgaamžiškumas.

Klasikinė krūtinė tradiciniame miegamajame

Klasikinė krūtinė tradiciniame miegamajame

IKEA laikymo dėžes galima lengvai integruoti į bet kokį interjerą ir derinti su baldais. Tai labai svarbu mažiems kambariams..

Pintos skrynios ir krepšeliai interjere 

Ypač populiarios pintos skrynios, todėl verta apie jas kalbėti atskirai. Tokie gaminiai gaminami iš vynmedžių, bambuko, rotango, jūros žolės. Šių produktų populiarumą lemia šiuolaikinių žmonių noras apsupti aplinką tausojančius natūralius daiktus. Tačiau reikia pasakyti, kad parduodami produktai, pagaminti iš plastikinės juostos..

Šiuolaikinis pintų krūtinės dizainas su satino paminkštinimu viduje

Šiuolaikinis pintų krūtinės dizainas su satino paminkštinimu viduje

Patvariausios medžiagos yra bambukas ir rotangas. Naudojant specialią technologiją apdorojant karštu garu, gaunamas produktas, nebijantis drėgmės ir kraštutinių temperatūrų.

Pintos skrynios šiuolaikiškose virtuvėse atrodo įspūdingai. Be to, jie suteikia tvarką ir puikiai dera prie interjero dizaino. Tokie gaminiai harmoningai derinami su retro, country, vintage, provence, shabby chic stiliais. Šiose skryniose patogu laikyti stalo įrankius, daržoves ir vaisius. Be to, jais galima laikyti javus, druską, cukrų ar butelius. Į juos galite įdėti indų ploviklių, skudurų, kempinių, pirštinių, staltiesių, rankšluosčių ir servetėlių.

Neįprastas pinti krūtinės kavos staliukas

Neįprastas pinti krūtinės kavos staliukas

Svetainėje galite įdėti pintą skrynią. Tada jame gali tilpti knygos, žurnalai, diskai ar mezgimo priedai. Tokie gaminiai tinka Maroko, Havajų, Japonijos ar Indijos interjero stiliams. Pinti dirbiniai gerai atrodo natūraliomis spalvomis, tačiau juos galima perdažyti bet kokia norima spalva – tai daroma purškiamais dažais arba laku.

Pintos skrynios gali būti dedamos į miegamąjį ar vaikų kambarį. Juose saugomi įvairūs indai, be to, jie papildo kambario stilių ir interjero dizainą..

Kaimo stiliaus įstiklinta terasa su vytelių dekoru

Kaimo stiliaus įstiklinta terasa su vytelių dekoru

Kaip prižiūrėti pintus gaminius?

Nėra jokių ypatingų paslapčių, norint prižiūrėti pintą krūtinę, pakanka kartais ją nušluostyti sausa šluoste, galite naudoti drėgną šluostę, jei reikia nuvalyti daiktą nuo stiprių nešvarumų. Taip pat naudojami specialūs medinių baldų poliravimo įrankiai.

Ausinių gaminių priežiūra nereikalauja daug laiko ir pastangų

Ausinių gaminių priežiūra nereikalauja daug laiko ir pastangų

Atminkite, kad pinti dirbiniai yra gana trapūs, todėl nekelkite jiems per daug svorio. Ant tokių baldų nedėkite per sunkių daiktų, jie gali tiesiog sulūžti..

Sandėliavimo skrynios: kur nusipirkti?

Galite pasirinkti produktą internetinėje parduotuvėje arba apsilankę rinkos ekonomikos skyriuje, dideliuose prekybos centruose, baldų parduotuvėse. Galite užsisakyti skrynią iš meistro, kuris savarankiškai sukurs jums unikalų individualų produktą.

keturiolika

Visų pirma, jūs turite nuspręsti, kokios rūšies jums reikia: tai bus lengvas pintas gaminys arba tūrinė medinė skrynia. Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir pageidavimų. Taip pat verta atkreipti dėmesį į daikto naudojimo tikslą ir būdą, kuriam kambariui jis perkamas. Dydis, forma ir spalva priklausys nuo to. Be to, nuo šių veiksnių priklauso ir daikto vertė..

Skrynios daiktams laikyti: skrynia koridoriuje iš medžio drožlių plokštės su senatvės efektu

Krūtinė koridoriuje pagaminta iš medžio drožlių plokštės su senėjimo efektu

Interjero gaminiai iš natūralių medžiagų visada bus madingi, nes jie yra hipoalergiški ir saugūs žmonių sveikatai..