Termopotas su raudonais įdėklais

Termopotas su raudonais įdėklais

Termo puodas – tai buitinis virtuvės prietaisas, apimantis virdulio ir termoso funkcijas. Tai patogu, nes jums nereikia nuolat šildyti vandens, jis išlieka karštas visą dieną, o tai žymiai taupo energiją ir laiką šildymui.

Norėdami įpilti vandens, pakelkite puodelį ir paspauskite mygtuką. Tai patogu vaikams, nes nereikia pakelti karšto virdulio, rizikuodami nuplikyti. Specialios kolbos dėka į termosą įpiltas vanduo kelias valandas išlieka karštas, kaip termose.

Ant pastabos! Temperatūrą galima nustatyti savarankiškai, o prietaisas ją palaikys, periodiškai įjungdamas.

„Yandex.Market“ pirkėjų teigimu, geriausių nebrangių termopotų TOP-7

Modelio specifikacija Kaina
Panasonic NC-PH30WTW tūris 3 l; galia 700 W; uždara spiralė; plastikinis dėklas; nešildomas korpusas; vandens šildymo temperatūros pasirinkimas; svoris 1,81 kg; 4790 rublių Pirkti
REDMOND RTP-M801 tūris 3,5 l; galia 750 W; uždara spiralė; plieninis korpusas; nešildomas korpusas; vandens šildymo temperatūros pasirinkimas; ekranas; darbo pradžios programavimas; įtraukimo indikacija; korpuso apšvietimas; 4 480 rublių Pirkti
REDMOND RTP-M802 tūris 5 l; galia 1200 W; uždara spiralė; plieninis korpusas; nešildomas korpusas; vandens šildymo temperatūros pasirinkimas; ekranas; įtraukimo indikacija; korpuso apšvietimas; 5410 ₽ Pirkti
Scarlett SC-ET10D01 tūris 3,5 l; uždara spiralė; plieninis korpusas; nešildomas korpusas; įtraukimo indikacija; 1 978 ₽ Pirkti
DELTA DL-3034/3035 tūris 4,5 l; galia 1000 W; uždara spiralė; plastikinis dėklas; nešildomas korpusas; įtraukimo indikacija; 2 108 ₽ Pirkti
SUPRA TPS-3002 tūris 3,8 l; galia 760 W; uždara spiralė; nešildomas korpusas; 1 885 ₽ Pirkti
SUPRA TPS-3014 tūris 5 l; galia 750 W; uždara spiralė; nešildomas korpusas; įtraukimo indikacija; 2 550 Lt Pirkti

Vandens šildymo prietaisų savybės

Termopotas yra labai panašus į virdulį, tačiau jis turi keletą išskirtinių savybių:

 1. Didesnis tūris – apie 5 litrus.
 2. Vanduo nuolat karštas kelias valandas.
 3. Mažesnės energijos sąnaudos.

Praktiška ir paprasta naudoti

Praktiškas, lengvai naudojamas termopotas

Dėl mažesnės galios vanduo ilgiau užvirs, tačiau pašildymas užtruks mažiau laiko. Dėl ilgalaikio šilumos išsaugojimo šią techniką patogu naudoti didelėje šeimoje ar komandoje, nes virdulį tenka šildyti labai dažnai, ypač jei juo naudojasi daugybė žmonių. Naudokite termo puodą – ir jums nereikia jo dažnai įjungti ir ilgai laukti šildymo!

Pagrindiniai naudojimo privalumai

Įvairių arbatų veislių ir rūšių mėgėjams tinka technika, pagal kurią galima reguliuoti temperatūros sąlygas.

Pavyzdžiui, žaliai arbatai reikia + 80-90 ° С vandens, o juodajai arbatai- + 98 ° С. Jei šeima turi vaikų, maistui veisti reikia 40–60 laipsnių skysčio.

Tokių prietaisų naudojimas leidžia atlikti gėrimų gamintojo rekomenduojamus režimus.

Skirtingų temperatūrų svyravimai yra vienas iš pagrindinių privalumų

Skirtingos temperatūros svyravimai yra vienas iš pagrindinių termospotų privalumų

Pastaba! Jei elektros energija staiga nutrūksta, karštą vandenį galite turėti dar kelias valandas dėka specialios kolbos, izoliuotos nuo išorinio poveikio..

Taip pat patogu, kad vandenį galite pilti iš abiejų pusių, nes prietaisas sukasi aplink savo ašį. Jei ši funkcija jums svarbi, perkant prekę parduotuvėje verta atlikti bandomąjį patikrinimą..

Papildomos gamintojų savybės

Be aukščiau išvardytų pagrindinių funkcijų, skirtingų modelių ir gamintojų įranga taip pat turi papildomų funkcijų:

 1. galimybė blokuoti įtraukimą esant žemam vandens lygiui;
 2. blokavimas nuo atsitiktinio siurblio paspaudimo;
 3. apribojant galimybę pilti vandenį prietaiso veikimo metu;
 4. galite išjungti automatinį šildymą;
 5. atidėtas įjungimo laikas;
 6. savaiminis valymas;
 7. speciali danga nukalkinimui pašalinti;
 8. apšvietimas ekrane;
 9. garsinis pranešimas;
 10. laikmatis.

Puikus pagalbininkas virtuvėje

Puikus pagalbininkas virtuvėje

13

Kaip išsirinkti termo puodą?

Renkantis virtuvės įrangą, turite atsižvelgti į daugybę niuansų ir atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

 1. Laikas, per kurį vanduo užvirs. Atkreipkite dėmesį į šį parametrą, gamintojas nurodo jį prietaiso charakteristikų aprašyme.
 2. Laikas, per kurį puodelis užpildomas vandeniu. Ši charakteristika yra beveik vienoda visiems termopotams..
 3. Vandens šilto laikymo trukmė. Tai yra pagrindinė prietaiso funkcija, todėl svarbu atkreipti dėmesį į tai, kiek laiko reikės įkaisti ir kokiomis temperatūros sąlygomis tam tikras modelis: jie turi atitikti jūsų reikalavimus.
 4. Laikotarpis, per kurį terminis prakaitas pereina iš virimo į šilumos išsaugojimo režimą ir atvirkščiai.
 5. Temperatūros rodmenų tikslumas gali skirtis priklausomai nuo modelio, todėl, rinkdamiesi techniką sau, pasidomėkite šia charakteristika..

Nedidelį termopotuką lengva pasiimti su savimi į iškylą

Nedidelį termopotuką lengva pasiimti su savimi į iškylą

13

Atminkite, kad jei norite įsigyti ekonomišką modelį, turėtumėte pasirinkti tokį, kuris užvirins didesnės galios vandenį ir palaikys žemesnę temperatūrą.

Rinkdamiesi taip pat atidžiai išstudijuokite įrenginį ir įvertinkite:

 1. dangtelio tvirtinimo prie kūno kokybė: jis turėtų būti lengvai atidaromas, nereikia jokių pastangų, o skląstis veiks nuolat;
 2. prietaisas turi turėti gerą stabilumą – tai svarbu, nes jo talpa yra pakankamai didelė, o jei vieta yra nestabili, galite nudegti;
 3. patogi ir intuityvi sąsaja palengvins termopoto naudojimą visiems šeimos nariams. Geriau, jei ekranas yra apšviestas, jame esančios raidės yra didelės ir kontrastingos, kad būtų lengviau skaityti. Matavimo skalėje turėtų būti nurodyti padalijimai su skaičiais..

Sauga naudojant

Visa įranga, veikianti iš elektros srovės tinklo, turi tam tikrą pavojų, įskaitant termopotą. Svarbu, kad ji turėtų apsaugą..

Faktas! Modelis turi turėti automatinio išjungimo funkciją, jei vandens lygis yra nepakankamas.

Įrenginys gali ne tik automatiškai išsijungti, bet ir užblokuoti dangtį

Prietaisas ne tik automatiškai išsijungia, bet ir užrakina dangtį

Tai reiškia, kad jei rezervuare nėra vandens, prietaisas išsijungs automatiškai. Net jei tokia funkcija yra nurodyta gamintojo pase, tai nereiškia, kad įjungdami įrangą į tinklą neturėtumėte atkreipti dėmesio į vandens kiekį, nes apsauga dėl tam tikrų priežasčių gali neveikti.

Svarbu! Jei jis neveikia ir prietaisas įjungiamas tuščias, galite užsidegti. Šis punktas yra labai svarbus dirbant su įrenginiais, kurie buvo naudojami ilgą laiką..

Kita svarbi funkcija, užtikrinanti eksploatavimo saugumą, yra pripildymo blokavimas įjungus prietaisą, o kai kuriuose modeliuose yra rankinio siurblio blokavimo funkcija. Bet vis tiek neturėtumėte gundyti likimo ir geriau nevykdyti tokių veiksmų su veikiančiu vienetu.

Paruoškite geriausią karštą arbatą šaltais vakarais

Puiki proga ilgai gerti karštą arbatą

Ant pastabos! Prieš naudojimą reikia patikrinti naują įrenginį. Norėdami tai padaryti, turite įpilti vandens į puodelį ir pažvelgti į upelį: jis turėtų būti lygus, be purslų. Svarbu, kad lašai neskraidytų aplinkui ir neapkarstų jūsų ar aplinkinių. Kartais, atleidus mygtuką, užpildymas nesustoja akimirksniu, todėl reikia atsargiai traukti verdantį vandenį ir įsitikinti, kad vandens tiekimas sustoja..

13

Išleisdami vandenį per termopoto kaklą, atjunkite dangtį. Tai svarbu, nes jis gali nukristi ir sulaužyti supiltą vandenį arba nukristi ant jūsų..

Be to, nuo dangtelio gali lašėti verdantis vanduo, todėl rizikuojate sudeginti ar net numesti prietaisą iš rankų. Kai kuriuose pasuose gamintojai nurodo šią atsargumo priemonę, tačiau jei tai nepasakyta, pasirūpinkite savo sveikata ir saugumu patys. Taip pat prietaiso veikimo pradžioje svarbu sandariai uždaryti dangtį..