Į kvietimų kūrimą reikia žiūrėti labai atsakingai, nes tai yra pirmasis jūsų vestuvių įspūdis. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime visas jų pasirinkimo paslaptis.

Į kvietimų kūrimą reikia žiūrėti atsakingai, nes jie sukuria pirmąjį jūsų vestuvių įspūdį.

Pasak garsaus posakio, teatras prasideda nuo pakabos, o kvietimai į vestuves laikomi vestuvių šventės pradžia. Profesionalių nuotraukų ir vaizdo įrašų vadovėliai padės jums sukurti mini šedevrus. Šie popieriniai kvietimai yra toli gražu ne smulkmenos, bet maža didingos šviesios ateities, jūsų būsimos šventės veido, priešistorė. Jūs, žinoma, galite padaryti su gražiais paruoštais spaustuvės pavyzdžiais, tačiau įsivaizduokite, kaip nustebins ir nudžiugins svečiai, radę ne antspauduotus atvirukus, o žinutes su įterptu sielos gabalu! Šiame straipsnyje mes jums pasakysime visas vestuvių kvietimų kūrimo paslaptis ir vestuvių dekoravimo ypatybes..

Švelnūs vestuvių kvietimai savo rankomis su gėlių ornamentais

Švelnūs vestuvių kvietimai savo rankomis su gėlių ornamentais

Kitas kvietimo voko dizaino variantas vestuvėms

Kitas kvietimo voko dizaino variantas vestuvėms

Kvietimų į vestuves kūrimas savo rankomis yra puiki proga parodyti visą savo kūrybiškumą ir įdėti savo sielą į šį vestuvių atributą

Kvietimų į vestuves kūrimas savo rankomis yra puiki proga būti kūrybingam, išreikšti jausmus ir įdėti savo sielą į šį vestuvių atributą

„Pasidaryk pats“ vestuvių kvietimai. Kur pradėti? 

Pirmiausia turite galvoti apie bendrą temą ir niuansus. Paprastai kiekvienoms vestuvėms pasirenkama tema, kuri nustato interjerą, aprangą ir kvietimus. Nusprendus dėl idėjos, verta parengti šablonus, kurie padės supaprastinti procesą ir greitai sukurti pranešimus daugeliui žmonių..

13

Kvietimai į vestuves. Šablonai

Jei gerai mokate grafinius redaktorius, pabandykite sukurti elektroninį kvietimo išdėstymą, kitaip - tiesiog eskizuokite jį ranka ant popieriaus

Jei gerai išmanote grafinius redaktorius, pabandykite sukurti elektroninį kvietimo išdėstymą. Arba tiesiog eskizuokite jį ranka ant popieriaus

Pereikime nuo paprasto prie sudėtingo: pradėkime nuo rankų darbo atviruko voke. Nusiperkame gražaus popieriaus rinkinį, iš lapų formuojame identiškas knygas, piešiame temą, rašome tekstą viduje. Norėdami palengvinti užduotį, galite paimti tankią guminę kempinę, iškirpti reikiamus raštus, pamerkti į paprastą juodą rašalą ir antspauduoti skirtingas linijas tose pačiose vietose (žr. Nuotrauką).

13

Patarimas! Kanceliarinių prekių parduotuvėse parduodami paruošti gražūs antspaudai, kuriuos galima įsigyti ir naudoti kuriant atvirukus.

Antspaudas su jūsų portretais taip pat atrodys labai originalus.

Antspaudas su jaunavedžių portretais atrodys originaliai

Tokiu atveju geriau pasirinkti kontrastingą variantą – juodą su balta arba baltą su raudona ir kt. Pagrindinis dalykas yra turinys; išorinio paprastumo fone tekstas turėtų laimėti.

13

Elegantiška, spindi, grožis

Viena vertus, tai kanibalo Elločkos leksika iš „12 kėdžių“, kita vertus, kartais labai norisi ekstravagancijos. Tokiu atveju kartą gyvenime cirkoniai, plunksnos, šilko juostelės ir kt. Nebus pažeisti. Iškirpkite, klijuokite, rašykite – nereikia labai kruopščiai apgalvoti teksto, jį vis tiek užgoš prabanga išorės spindesio. Pakanka trumpos ir patrauklios eilutės, pavyzdžiui, „Vasya ir Katya kviečia jus į geriausią XXI amžiaus vestuvių balių“.

Paprastumas gali būti originalus – apsvarstykime 3D kvietimų versiją.

Prabangūs vestuvių kvietimai savo rankomis su dideliu dekoru

Prabangūs vestuvių kvietimai savo rankomis su dideliu dekoru

Nuo vienodų standartų iki tūrio

 1. Magiškos dėžutės. Šiandien daugelyje biudžetinių parduotuvių parduodamos įvairios vienspalvės dovanų kartoninės dėžutės. Tai puikus atspirties taškas magijai. Belieka nusipirkti satino juostelių, rankdarbių rinkinių su įvairiomis figūromis – ladybirds, gėlėmis, širdimis ir kt., Ant lipnios plėvelės. Pora vakarų – ir krūva kvietimų paruošta; dabar belieka kartu su išrinktuoju rašyti kompiuteryje, spausdinti ar rašyti tekstą ranka. Sudedame į dėžutes ir perduodame adresatams – padėti mums „Rusijos paštas“, asmeninis transportas ar kurjerių tarnyba. Taip pat galite sutvarkyti kvietimus į tokius tvarkingus vokus.

  Kvietimus galima sudėti į tvarkingus vokus

  Patarimas! Jei kvietimus siunčiate RF paštu, darykite tai iš anksto, atsižvelgdami į galimą savaitinį vėlavimą. Jei negalite sau leisti kurjerių paslaugos, galite įtraukti kelis draugus į pristatymo procesą asmeninėmis transporto priemonėmis, laikydamiesi griežčiausių konfidencialumo sąlygų.

 2. Juokingi buteliai. Daugelis porų nusprendžia organizuoti vestuves lauke. Jei planuojate tuoktis netoli jūros ar paprastos upės, pasinaudokite kvietimų butelių pavidalu idėja. Dekoratyviniai stikliniai indai taip pat parduodami daugelyje biudžetinių parduotuvių. Kai kurie iš jų atrodo kaip meno kūriniai už nebrangią kainą. Belieka parašyti kvietimus, susukti į vamzdelį, įdėti į vidų, užpildyti keliomis dekoratyvinėmis jūrų žvaigždėmis, „perlais“ grožiui – ir voila! laimingas plaukimas adresatams.
 3. Balta kumštinė pirštinė. Pasiskolinę kojinių idėją Kalėdų Seneliui, mes siuvame paprasčiausias atlasines kumštines pirštines, pavyzdžiui, puodus, tik plonas ir mažas. Siuvinėjame cirkoniais, mini gėlėmis ir kitais dekoratyviniais elementais. Viduje dedame ritinius su tekstu „Mes patikime jūsų geroms rankoms mūsų svarbiausio atmosferą, esate kviečiamas į vestuves ir tiek daug“.
 4. Netikėtas saldumas. Paprasta ir kartu išradinga idėja – personalizuoti keksiukai su širdelėmis. Mes perkame šiuos mini pyragus, pridedame kvietimus ir siunčiame savo draugams. Vienintelis trūkumas: ši parinktis tinka tik vieno miesto gyventojams.

  Jūs neturėtumėte apsiriboti vienu keksiuku, galite sudaryti kvietimus maždaug tokios sudėties

  Jūs neturėtumėte apsiriboti vienu keksiuku. Galite surengti kvietimus į tokią kompoziciją

 5. Ačiū už šokoladą. Supirkę urmu gerą šokoladą, galite išimti iš jo gamyklinį įvyniojimą ir pakeisti jį laimingos poros įvaizdžiu bei vestuvių vietos data..
 6. Žavingi maišeliai. Organza pas mus atvyko iš Rytų, tačiau įsimylėjo visas pasaulio šalis. Originaliems kvietimams pakanka nusipirkti kelis metrus organzos ir pasiūti mažus maišelius. Išlaidos yra minimalios, tačiau kiek malonumo sukelia vaivorykštinis audinys!
 7. Saldainiai su staigmena. Galite nusipirkti įvairių spalvų dovanų pakavimo ir papuošti kvietimus, pavyzdžiui, juokingus saldainius, surišdami galus lankais.

  Vienas iš tokių skardinių projektavimo variantų naudojant gofruotą popierių

  Vienas iš netikėtų saldainių dekoravimo variantų naudojant gofruotą popierių

 8. Kiekvienam užtenka didžiulės širdies. Siuvėjų galimybė: nupirktas storas veltinio tipo audinys, pažymėtas ir supjaustytas dėlionės pavidalu, ant kiekvieno iš jų išsiuvinėtas žodis, dėl to sudaromas visas užrašas ar paveikslėlis. Tai įdomus žaidimas suaugusiems! Tokią širdį galima pastatyti prie įėjimo ant didelio stalo, o kiekvienas svečias turės atsinešti gabalėlį, kad sudarytų visą kompoziciją.

Patarimas! Jei kvietimų idėjai ėmėtės galvosūkio, skirkite laiko ir dubliuokite, nes kai kurie svečiai gali pamiršti arba pamesti kvietimą. Dublikatai padės įgyvendinti sumanytą idėją be incidentų.

Ir tai toli gražu ne riba, suteikite laisvę vaizduotei ir sukurkite tikrą šedevrą

Išlaisvinkite savo vaizduotę ir sukurkite tikrą šedevrą!

Neįprasti vestuvių kvietimai savo rankomis

Šiuolaikinės tendencijos neliko nuošalyje, o šiandien įdomių idėjų su madingais pavadinimais atkeliavo pas mus iš skirtingų šalių. Ar norite nustebinti? Pabandykite „quilling“ ar „scrapbooking“.

13

Quilling

Tai menas viską papuošti popierinėmis juostelėmis. Visa paslaptis slypi tam tikru būdu juos sukant..

Jums reikės:

 • du popieriaus lapai – storas ir plonas;
 • valdovas;
 • žirklės;
 • klijai;
 • kanceliarinės žirklės;
 • pieštukas;
 • spalvotas popierius;
 • Quilling įrankis;
 • pusės karoliukai;
 • satino juostelė.

Patarimas! Daug patogiau nusipirkti paruoštą quilling rinkinį, nei surinkti jį į dalis.

Vienas paruošto quilling rinkinio pavyzdys

Vienas paruošto quilling rinkinio pavyzdys

Progresas:

 1. Mes supjaustome plonas identiškas juosteles, maždaug 15 vienetų kiekvienai kortelei. Iš jų susukame „ritinėlius“ su quilling įrankiu. Mes pritvirtiname vieną antgalį, o kitą – vyniojame ant įrankio. Laisvą kraštą pritvirtinkite klijais.
 2. Tuo pačiu metu mes klijuojame spalvotą popierių ant kieto popieriaus fone, pritvirtiname gėles prie atviruko, padarome lapus. Jei baigtas „ritinys“ yra suplotas iš abiejų pusių, gausite lakštą.
 3. Mes pritvirtiname karoliukus gėlių viduryje, sulenkiame lanką iš satino juostelės ir taip pat priklijuojame. Galite papildomai papuošti pagal savo skonį pagalbinėmis detalėmis..
 4. Yra paprastesnis, bet ne mažiau gražus variantas. Ant lapo nupieškite šaką, įrėminkite ją pynėmis išilgai kontūro, susukite širdis, pritvirtinkite ir gaukite šaką su vestuvių širdimis.

Vienas iš paprasčiausių kvietimo kortelės dizaino variantų, naudojant quilling techniką

Vienas iš paprasčiausių kvietimo kortelės dizaino variantų, naudojant quilling techniką

Senas slinktis

Relikvijų ir antikvarinių daiktų mėgėjai gali pakviesti į vestuves senovinio vamzdžio suvynioto papiruso pavidalu.

Kvietimo papirusai atrodo gana paslaptingai, nes, atsiskleidę pasenęs popierius, tarsi prisiliečiame prie kažko amžino

Kvietimo papirusai atrodo gana paslaptingai, nes, atsiskleidę pasenęs popierius, tarsi prisiliečiame prie kažko amžino

Mums reikės:

 • storas A4 formato popierius;
 • virvelė (su kuria rišami pyragai);
 • stiprūs arbatos lapai;
 • degtukai, žiebtuvėlis ar žvakė.

Progresas:

 1. Senas popierius. Norėdami tai padaryti, padėkite į indą su arbata ir pamirkykite, išdžiovinkite. Tada senis dar labiau, sodindamas rašalo dėmeles. Džiovinimas plaukų džiovintuvu.
 2. Rašyti raides, mėgdžioti senojo stiliaus šriftą.
 3. Gauto lapo šaudymas aplink perimetrą.
 4. Viršuje pritvirtiname špagatą, susukame vamzdeliu ir sutvarkome.

keturiolika

Patarimas! Rašalo dėmės gali būti pakeistos vyno dėmėmis. Tai reiškia, kad kvietimų ruošimą galima derinti su romantiška vakariene prie vyno taurės..

Sutikite, kad šie vestuvių kvietimai „pasidaryk pats“ atrodo gana atmosferiškai ir užburiantys

Šie rankų darbo vestuvių kvietimai atrodo stilingai ir paslaptingai.

„Scrapbooking“ + dekupažas

„Scrapbooking“ yra rankdarbių rūšis, kurią sudaro šeimos ar asmeninių nuotraukų albumų-knygų gamyba ir dizainas. Dekupažas yra dekoravimo technika, perkeliant paveikslėlį į objektą ir pritvirtinant jį laku. Mūsų metodas sujungia abi galimybes.

Neeiliniai kvietimai bus labai aktualūs kortų žaidimų gerbėjų rate

Neeiliniai kvietimai bus labai aktualūs kortų žaidimų gerbėjų rate

Ko tau reikia:

 • bet koks paruoštas atvirukas arba storas kartonas;
 • natų lapas;
 • permatomo popieriaus lapas;
 • mažos dirbtinės gėlės;
 • pinti;
 • karoliukai;
 • žirklės;
 • klijai;
 • guašas;
 • trafaretas.

Progresas:

 1. Mes sulenkiame kartoną per pusę arba paimame paruoštą atviruką, perkrauname kraštus vaizdingai, papuošiame priekinę pusę monogramomis per paruoštą trafaretą. Atskirai paruoškite popieriaus lapą, kurio viduryje išpjauta didelė širdis.
 2. Mes klijuojame permatomą popierių ant priekinės dalies, dedame užrašus, klijuojame ruošinį širdimi viršuje, kad jame būtų matomos užrašai. Kraštus puošiame pynėmis, puošiame dirbtinėmis gėlėmis, karoliukais ir kt..

Keletas „pasidaryk pats“ vestuvių kvietimų pavyzdžių, naudojant šveitimo techniką

Keletas „pasidaryk pats“ vestuvių kvietimų pavyzdžių, naudojant „scrapbooking“ techniką

Nėriniai vestuvių kvietimai

Nėriniai vestuvėse visada bus aktualūs, nes jie rezonuoja su nuotakos suknele.

Ko tau reikia:

 • kartonas;
 • nėriniai;
 • juostelės / pynės;
 • guašas;
 • žirklės;
 • klijai;
 • trafaretas.

Mes paimame kartoną ir sulankstome jį per pusę kaip įprastą atviruką, atspausdiname numatytą kvietimo tekstą, gražiai nupjauname kraštus žirklėmis. Priekinę dalį vizualiai padalijame į dvi dalis, vieną dalį dažome širdelėmis, gėlėmis ir pan., Antrąją puošiame juostele. Mes klijuojame savo pranešimą viduje. Galite tai padaryti dar lengviau – nieko nedažykite, o prie vienos pusės pritvirtinkite nėrinių juostelę ir satino lanką.

Labai subtilus vestuvių kvietimų dizaino variantas su nėrinių motyvais

Labai subtilus dizaino variantas vestuvių kvietimams su nėrinių motyvais

Patarimas! Svečiai švęs pikantišką idėją, jei nėriniai ant kvietimo pakartos nuotakos suknelės apdailą..

Kitas vestuvių kvietimų dizaino variantas su nėrinių motyvais

Kitas vestuvių kvietimų dizaino variantas su nėrinių motyvais

Paruošti atvirukai pamažu išeina iš mados. Šiandien kūrybiškumas ir individualumas yra labai vertinami, o šiuolaikiniai vestuvių kvietimai pasidaryk pats yra nedideli meno kūriniai. Profesionalių rankų darbo vaizdo ar fotografijos medžiaga iš interneto padės susidoroti su bet kokio sudėtingumo darbu ir nustebins ne tik svečius, bet ir save.

15