Marmurinės sienos imitacija interjere

Marmurinės sienos imitacija interjere

Kurdami savo namų interjerą, visi nori pasiekti maksimalų komfortą ir jaukumą. Tačiau be to, prioritetas išlieka estetinė kambario išvaizda. Kiekviena smulkmena šiuo atveju vaidina svarbų vaidmenį. Turite atkreipti dėmesį į viską, ypač į tokius didelius objektus kaip sienos. Norėdami juos papuošti, galite naudoti daugybę technikų ir įrankių, tarp kurių Venecijos tinkas užima ypatingą vietą. Jis pagamintas iš marmurinių miltų ir sukuria atitinkamą efektą.

Venecija buvo žinoma senovės Romoje. Šiandien jis šiek tiek pasikeitė. Dabar galite sukurti skirtingų spalvų lėktuvus. Taip pat patobulintos jo naudojimo galimybės. Apie juos plačiau pakalbėsime toliau..

Prabangi sienų apdaila modernioje svetainėje

Prabangi sienų apdaila modernioje svetainėje

Venecijos tinkas suteiks jūsų interjerui prabangos pojūtį

Venecijos tinkas suteiks jūsų interjerui prabangos pojūtį

Sudėtis

Svarbu! Pagrindinis Venecijos gipso bruožas yra jo sudėtis. Jį sudaro atliekos, likusios apdorojus marmurą, arba mineralai, tokie kaip granitas, kvarcas, malachitas ir kiti. Paprastai tai yra įvairaus dydžio dalelės, tačiau kuo mažesnės, tuo sklandžiau pasirodys plokštuma..

Kartu su žaliavomis perkama speciali medžiaga apsaugai ir apdailai. Paprastai tai yra bičių vaškas, tačiau gali būti ir pigesnio analogo. Jo taikymas sukuria patrauklų blizgantį efektą..

15

Taikymo technologija

 • Svarbu teisingai uždėti marmurinį tinką, kad gautumėte laukiamą išvaizdą. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra gana brangus įrankis, kuris skiriasi skirtingomis naudojimo subtilybėmis, meistro paslaugos šiuo atveju nėra pigios. Štai kodėl dauguma žmonių nori šią užduotį atlikti savarankiškai. Jei laikotės visų taisyklių ir nuostatų, tuomet tokį apdailą galite sukurti patys.

Puiki medžiaga, pasižyminti puikiomis estetinėmis savybėmis

Puiki medžiaga, pasižyminti puikiomis estetinėmis savybėmis

Erdvi pilkais atspalviais dekoruota svetainė

Erdvi pilkais atspalviais dekoruota svetainė

Medžiagos ir įrankiai

Kaip ir atliekant kitas remonto procedūras, tokiu atveju jums reikės specialios įrangos. Kiekvienas iš toliau išvardytų elementų turi savo paskirtį. Norėdami papuošti interjerą marmuriniu tinku, jums reikės:

 1. gruntas su kvarco užpildu – paviršiaus paruošimui;
 2. vanduo – tirpalui nustatyti;
 3. gipso mišinys Venecijos tinkui sukurti – pati medžiaga skirta pagrindiniams procesams;
 4. spalvos – leidžia jums gauti reikiamą atspalvį;
 5. smulkiagrūdis švitrinis popierius – glaistymui ir šlifavimui;
 6. vaškas – gali būti skystas arba pastos, naudojamas apsaugoti nuo dulkių, nešvarumų ir kitų veiksnių, taip pat sukurti blizgesį;
 7. mentele ar voleliu – gruntuoti;
 8. mentele – mišiniui paskleisti ant paviršiaus. Jis turėtų būti suapvalintais kraštais, kad ant paviršiaus neliktų negražių aštrių žymių;
 9. guminė mentele arba vilnonė kumštinė pirštinė – vaškui;
 10. skudurai – rankoms, įrankiams, grindims ir kt. valyti;
 11. konteineriai – mišiniams ir skysčiams.

Patarimas! Visa tai galite nusipirkti specializuotose statybos ar techninės įrangos parduotuvėse..

15

Darbo pradžia

Įsigiję visus reikalingus įrankius ir žaliavas, galite saugiai pradėti. Atsižvelgiant į tai, kad naudojate dekoratyvinę medžiagą, pirmas žingsnis bus paruošti paviršių jo dengimui..

Svarbu! Parengiamieji procesai priklauso nuo to, kaip atrodo jūsų skydelis ir iš ko jis pagamintas. Jei tai plytų mūras, pirmiausia jį reikia išlyginti ir nušlifuoti. Jei gipso kartono konstrukcijai taikomas dekoras, pakanka užtepti pradinį glaistą.

Puikiai plokščios sienos padės jums pritaikyti tinkamą apdailą

Puikiai plokščios sienos padės jums pritaikyti tinkamą apdailą

Dėmesio! Plotas, ant kurio gulės marmurinis pagrindas, turi būti lygus ir lygus, kitaip visi defektai pasirodys per dekoratyvinę dangą. Kai pagrindas yra paruoštas, galite pereiti prie kito etapo – grunto.

Lygus, reljefinis sienų dekoravimas atliekamas trečiajame darbo etape

Lygus, reljefinis sienų dekoravimas atliekamas trečiajame darbo etape

Patarimas! Būtinai naudokite kvarco turtingą gruntą. Iš jo ir vandens atskiroje talpykloje ruošiame 20% tirpalą, kuris vėliau, atsižvelgiant į darbo apimtį, mentele ar voleliu tepamas ant sienos. Gruntuotas paviršius turi gerai išdžiūti.

 • Toliau turėtumėte paruošti patį mišinį. Verta pradėti šį etapą tik visiškai užbaigus ankstesnį, nes jei iš anksto priimsite sprendimą, darbe gali kilti sunkumų, susijusių su tuo, kad jis sukietėja ir jam reikės daugiau vandens, jei jis netaps visai nenaudojamas.
 • Supilkite mišinį į anksčiau paruoštą indą ir įpilkite vandens pagal proporcijas, nurodytas ant pakuotės. Jei norite, kad jūsų paviršius būtų bet kokio atspalvio, dabar turite pridėti spalvų.

Sienų dangos spalvos ir tekstūra

Sienų dangos spalvos ir tekstūra

Patarimas! Šiandien rinka siūlo daugybę skirtingų gamintojų spalvų. Spalvos pasirinkimas priklauso nuo jūsų pageidavimų ir vaizduotės. Tačiau atminkite, kad marmuras vis dar yra natūralus elementas, todėl dekoravimui geriau rinktis natūralesnius atspalvius..

 • Paraiška atliekama trimis etapais. Pirmasis sluoksnis yra tam tikras pagrindas. Jis turėtų būti tvirtas ir lygus. Jis tepamas mentele, tačiau taip pat galite naudoti volelį, jei tai jums patogiau. Jis turėtų gerai išdžiūti. Paprastai tai trunka iki 8 valandų. Kitas sluoksnis leidžia jums sukurti tekstūrą, todėl jis taikomas savavališkai. Užtepę mišinį, išlyginkite.

Patarimas! Laikykite prietaisą švarų, kad užduotis būtų atlikta efektyviai. Neįmanoma, kad tirpalo dalys liktų ant jo, todėl kiekvieną kartą jį reikia nuplauti. Norėdami tai padaryti, jums reikės skudurėlio ir plonesnio gabalo. Kaip ir ankstesnis, šis sluoksnis turėtų išdžiūti..

Puikiai lygi siena yra akcentas prieš dengiant

Puikiai lygi siena yra akcentas prieš dengiant

 • Trečiasis sluoksnis yra paskutinis. Rezultatas priklausys nuo jo kokybės. Todėl prisiimkite visą atsakomybę už jo sukūrimą. Kaip žinote, marmurui būdingas venų ir dryžių buvimas. Todėl, norint, kad apdorotas elementas duotų norimą efektą, naudojamas vienos spalvos, bet dviejų atspalvių tirpalas. Jis vienu metu tepamas ant mentele ir tepamas ant paviršiaus..

Dėmesio! Kad nesugadintumėte skydo, kuriant trečiąjį sluoksnį, produktą būtina tepti į bangą panašiais judesiais ar smūgiais. Jokiu būdu nepertraukiamas.

Pridėję bet kokį atspalvį, galite gauti neįprastų sprendimų bet kurio kambario interjere

Pridėję bet kokį atspalvį, galite gauti neįprastų sprendimų bet kurio kambario interjere

Svarbu! Prieš tęsdami skydo apdorojimą, palaukite, kol viskas išdžius. Tai užtruks apie dieną. Kai visos drėgnos dėmės išnyks, turėtumėte apsiginkluoti smėlėmis smulkiomis frakcijomis ir sumalti visus trūkumus.

Jei esate tikri, kad siena atrodo tobulai ir neturi trūkumų, galite užbaigti apdailą. Paskutinis sluoksnis yra vaškas, suteikiantis venecijiečiui ypatingą blizgesį. Jis klojamas ištisiniu sluoksniu gumine mentele, po to trinamas vilnonio audinio gabalėliu. Vieną kartą pakanka. Galite tai pakartoti po 10-15 metų, jei jums nuobodu dizainas.

Ypatumai

Kaip ir bet kuri medžiaga, venecijietis išsiskiria teigiamomis ir neigiamomis pusėmis. Apsvarstykime, kas jie yra. Pradėkime nuo minusų. Tai apima didelę darbo kainą ir sudėtingumą. Tačiau visa tai išlygina teigiami aspektai:

 • patvarumas – danga tarnauja daugiau nei 15 metų, po to pakanka atnaujinti tik vaško dangą;
 • saugumas – ekologiškas, į jo sudėtį įeina tik natūralūs komponentai, todėl jis nėra toksiškas ir nesukelia alergijos;

 • estetika – marmuro milteliai sukuria unikalų efektą, kuris puikiai atrodo interjere, jis vertinamas dėl ypatingo saulės ir lempų žaidimo efekto, kuris sukuriamas dėl daugybės sluoksnių.

Visa tai galite įvertinti tik asmeniškai pamatę, kaip atrodo tokia apdaila..

15

Venecijos gipso naudojimas interjere

Svarbu! Venecijos, skirtingai nei mineralas, iš kurio jis pagamintas, yra skirtas tik vidiniam naudojimui. Be to, jis neturėtų būti naudojamas vonios kambaryje ir kitose patalpose, kuriose yra daug drėgmės..

Skaidri danga leidžia jums pritaikyti bet kokį atspalvį ir pasiekti neapsakomą šviesos žaidimą ant paviršiaus

Skaidri danga leidžia jums pritaikyti bet kokį atspalvį ir pasiekti neapsakomą šviesos žaidimą ant paviršiaus

Marmuriniai miltai leidžia pagražinti bet kurį kambarį. Jis gali būti naudojamas koridoriuje ar svetainėje, taip pat miegamajame. Svarbu, kad skydelio stilius nesiskirtų nuo bendro dizaino. Taigi jie puošia ne tik gyvenamąsias patalpas, bet ir viešbučius, kavines bei biurus..

13

Kurdami interjerą, galite naudoti minėtą dekorą ne tik ant sienos, bet ir papuošti atskirus kambario elementus, tokius kaip karnizai, kolonos ir kiti. Svarbu, kad taip dekoruotas elementas gautų natūralų ar dirbtinį apšvietimą šviesos žaidimui..