Dažydami sienas ar baldus žymekliais, ant jų galite piešti kaip ant lentos

Dažydami sienas ar baldus žymekliais, ant jų galite piešti kaip ant lentos

Noras piešti ant sienų yra bet kurio vaiko svajonė, o naudojant žymeklius sienoms, suaugusieji taip pat gali tai sau leisti. Tačiau tai dar ne viskas, nes skirtingos sienoms skirtų žymeklių dažų parinktys sulaukia daugybės atsiliepimų apie naudojimą biuruose, konferencijų salėse ir bet kur kitur, kur jums reikia drobės rašymui ir piešimui su žymekliais..

Piešimo zona virtuvėje

Piešimo zona virtuvėje

Dėl žymeklio dažų nereikia riboti piešimo srities dydžio ir formos

Dėl žymeklio dažų nereikia riboti piešimo srities dydžio ir formos

Dažų žymeklis yra labai patogus darbui biure

Dažų žymeklis yra labai patogus darbui biure

Kas yra žymeklio dažai?

Markeriniai dažai yra dažai sienoms ar kitiems paviršiams (baldams, metalui), kurie po džiovinimo sudaro sluoksnį. Savo savybėmis jis panašus į lentas, kurios gali užimti bet kokią jums reikalingą vietą. Šio tipo apdaila puikiai tinka vaikų kambariams, kūrybinių kompanijų biurams..

Įsigiję sienų žymeklius, galite originaliai papuošti bet kokią erdvę, sieną ar bet kokį kitą paviršių paversti magnetine ar žymekline lenta.

Svarbu! Išvaizda siena, ant kurios dažomi žymekliai, mažai kuo skiriasi nuo dažytų akrilinių dažų.

Jaukus miegamasis smėlio spalvos

Jaukus miegamasis smėlio spalvos

Visa siena meninei kūrybai vaikų kambaryje

Visa siena meninei kūrybai vaikų kambaryje

Šie dažai yra visiškai saugūs aplinkai, jie gali būti naudojami net vaikų kambariuose ir miegamajame. Skirtingi gamintojai gamina įprastų spalvų žymeklius – baltą ir juodą arba spalvotą. Yra aiškių dažų variantų, kuriuos galima tepti bet kokios spalvos dažais. Tuo pačiu metu jis įgis tas pačias charakteristikas kaip žymeklis-magnetinė plokštė..

Ar ji reikalinga namuose?

Dažai yra visiškai saugūs ir be baimės galite juos naudoti namuose. Padarius tokią dangą ant sienos, spintos ar kito paviršiaus, bus galima sukurti nuotaiką atitinkančią atmosferą. Tokiu atveju turite naudoti specialius neoninius arba paprastus (bet ne nuolatinius) žymenis.

Taip pat leidžiama tepti akrilinius dažus arba guašą. Meną galima nuplauti įprasta kempine, o jei jie lieka ant paviršiaus ilgiau nei 24 valandas, galite naudoti specialų tokio tipo paviršiui skirtą tirpiklį. Tai labai patogu, dažai yra atsparūs ir jūs negalite jaudintis dėl sienų apdailos pakeitimo mažiausiai 10 metų.

Naudojimo sritys

Dažai, turintys magnetinės plokštės efektą, pasiskirstė įvairiose srityse.

Gražus ir labai erdvus vaikų kambarys

Gražus ir labai erdvus vaikų kambarys

Mažas, bet patogus baltas koridorius

Mažas, bet patogus baltas koridorius

Biuras

Biuro aplinkoje žymeklis dažais yra patogus sprendimas. Juk jūsų neribos senos lentos dydis, kad ir kokia didelė ji būtų, to visada nepakanka. Dažų tepimas ant sienos išsprendžia plokštės perkėlimo problemą, jos sukimąsi nepatogiu momentu. Arba kaip projektoriaus ekraną galite naudoti baltą paviršių.

Biuro apdaila tokio modernaus sprendimo pagalba palankiai išskirs įmonę ir pabrėš jos modernumą. Atsižvelgiant į tai, kad šiandien magnetinės žymeklių dangos gaminamos įvairių spalvų, nebus sunku pasirinkti tinkamą stilių..

Su sienomis, dažytomis žymekliais, ne tik lengva dirbti, bet ir atrodo labai gražiai

Su sienomis, dažytomis žymekliais, ne tik lengva dirbti, bet ir atrodo labai gražiai

Galite taikyti bet kur:

  • konferencijų salėje arba posėdžių salėje;
  • direktoriaus kabinete;
  • vestibiulyje, koridoriuje;
  • ant durų, kolonų, net spintelių;
  • tiesiai darbo vietoje.

Dėl žymeklio dažų nereikia gadinti interjero žymekliu

Dėl žymeklio dažų nereikia gadinti interjero žymekliu

Mokyklose ir darželiuose

Naudojant žymeklinius dažus mokyklose, galėsite amžiams pamiršti apie rankas, kurios yra baltos su kreida ir nuolatinį plovimą iš jos. Šiuolaikinės galimybės tiesiog turi atsispindėti švietime. Dažus galima tepti ant lentos arba tiesiog ant sienos. Be to, bet kokia danga taps rašoma ir tuo pačiu metu nereikės išleisti pinigų lentoms ir reguliariai jas keisti.

Naudodami projektorių, galite sukurti dinamišką aplinką ant paviršių, ant kurių tepami dažai.

Dažų žymekliai daugelyje mokyklų pakeitė įprastas lenteles.

Dažų žymekliai daugelyje mokyklų pakeitė įprastas lenteles.

Žymeklio siena arba lenta be sienų

Žymeklio siena arba lenta be sienų

Sienos padengimas žymekliu dažais darželiui bus puikus sprendimas pedagogams, siekiantiems ugdyti vaikų kūrybiškumą. Taip suprojektuotas kampas, pažodžiui metro aukščio nuo grindų, taps mėgstamiausia visų grupių vaikų vieta..

Dėl namų

Tai puikus sprendimas šeimoms su vaikais. Anksčiau ar vėliau jie visi norės piešti sienas, kad ši kūrybiškumo apraiška nesugadintų naujos renovacijos, jos metu verta padengti žymeklį.

Patarimas! Piešimas vaikui yra svarbiausias pasaulio pažinimo etapas, o suteikdamas jam sąlygas vystytis, tu gali atnešti vaikui ne tik malonumą, bet ir naudą..

Piešimo zonos gali būti įrengtos ant vaikų kambario ir bendro kambario sienų, tokiais dažais dengiant sienas ir baldus, net vaikų stalą, jūs garantuojate, kad nebus padaryta nepataisoma žala baldams ir supančiai aplinkai. vaikas.

Šlykštus prašmatnus vaikų kambarys su žymeklio piešimo zona

Išdžiūvęs prašmatnus vaikų kambarys su žymeklio piešimo zona

Žymeklio danga biuro interjere

Žymeklio danga biuro interjere

Kuo daugiau jūsų vaikas turi piešti, tuo jūsų baldai ir sienos yra saugesni. Be to, didžiulis mastas pagal vaiko standartus taps tikra palaima tėvams, kuriems reikia ilgą laiką užsiimti savo vaiku..

Kodėl žymeklis dažomas, o ne lenta

Akivaizdu, kad patogu naudoti dažus, o ne lentą. Pradžiai – neribota erdvė mintims reikšti. Ant pieštos sienos galite piešti ir rašyti daug daugiau nei standartinėje lentoje. Be to, didelė lenta užima vietą kambaryje, o sienos nereikia niekur perkelti ir išsiaiškinti, kaip ją įdėti, kad ji netrukdytų.

Kvadratinis metras lentos yra pigesnis nei panašus lentos paviršius

Kvadratinis metras lentos yra pigesnis nei panašus lentos paviršius

Markerinius dažus galima tepti ant baldų

Markerinius dažus galima tepti ant baldų

Balta dažų spalva paverčia juos daugiafunkciniu paviršiumi, ant kurio galite ne tik rašyti, bet ir naudoti kaip magnetinį paviršių ir kaip drobę projektoriui. Be to, jam nereikia specialaus laikiklio, pavyzdžiui, ekranų, jis niekada neužstringa ir ant jo neatsiranda raukšlių..

Naudojant paviršių pagal paskirtį, rankos nešvarios, kaip nuo kreidos.

Lentos dažnai netelpa į interjerą, ypač jei yra noras suteikti vaikams galimybę piešti namuose. Dažai būna įvairių spalvų, todėl nebus sunku pasirinkti tinkamą jūsų interjerui..

Norėdami piešti ant žymeklio paviršiaus, turite naudoti specialius žymeklius

Norėdami piešti ant žymeklio paviršiaus, turite naudoti specialius žymeklius

Svarbu! Jūs negalite naudoti nuolatinių žymeklių piešiniams ant sienos dažais. Norėdami pritaikyti piešinius ir užrašus, reikalingas specialus flomasteris, kuris lengvai nuplaunamas.

Gamintojai

Tarp specializuotų įmonių, užsiimančių dažų ir lakų gamyba, flagmanu tapo amerikiečiai. Būtent jų žymekliai yra laikomi geriausiais. „Idea Paint“ pirmasis išleido tinkamą dangą, kuri, be lentos pakeitimo, turi patrauklią išvaizdą ir estetiką..

Žalios spalvos dažai vaikų kambario dizaine

Žalios spalvos dažai vaikų kambario dizaine

Estafetę perėmė Nyderlandai – jų „The Magnetic Company“ savo vartotojams taip pat siūlo gana aukštos kokybės produktą.

Faktas! Dažų kaina padengti 6 kvadratinius metrus paviršiaus yra iki 200 USD.

Kitas rinkoje paklausus gamintojas yra „Rust-oleum“ ir jo dažai „Dry Erase“, pasak gamintojų, suteikia bet kokiam lygiam paviršiui baltos lentos savybes..

„SketchPaint“ taip pat yra populiarus produktas, jį galima tepti ne tik ant tinkuotų paviršių, bet ir ant medžio, stiklo ir net metalo. Paviršius gali būti naudojamas per 3 dienas po dengimo. Jis skiriasi tankiu, todėl galima pagaminti tik vieną sluoksnį..

Sienų žymeklio dažai: taikymo technologija

Dažyti su lentos efektu ant sienos ar kito paviršiaus nėra sunkiau nei įprasta, tačiau vis tiek yra tam tikrų niuansų. Dauguma gamintojų rekomenduoja dažus dažyti ant visiškai lygaus paviršiaus. Kadangi mūsų namuose tokių sienų praktiškai nėra, jas teks išlyginti tinku. Pagrindinis uždavinys yra padaryti sienas lygius ir lygius.

Dažų žymėjimo technologija yra panaši į įprastų sienų dažų technologiją

Žymėjimo dažų dažymo technologija yra tokia pati kaip ir įprastų sienų dažų

Svarbu! Prieš dažymą tinkas turi būti visiškai sausas..

Prieš dažydami kruopščiai išlyginkite sieną.

Prieš dažydami kruopščiai išlyginkite sieną.

Yra rekomendacija naudoti specialų grožio gruntą, tačiau tai ne visada reikia padaryti. Dažai turi aukštą sukibimo greitį (sukibimą su paviršiumi). Bet jei taikomas magnetinis sluoksnis, kuris yra juodas, gruntas yra būtinas, jis persidengs. Ir jums reikia dviejų sluoksnių. Tai neturės įtakos magnetinio sluoksnio kokybei, ir bus galima sukurti norimą dizainą.

Kad paviršiaus ribos būtų lygios, jei jos nėra priklijuotos prie visos sienos, jos turi būti apribotos maskavimo juostele. Tada nuėmę gausite tobulą paviršių..

Svarbu! Dauguma dažų yra dviejų komponentų, juos reikia sumaišyti, kai paviršius yra paruoštas ir išdžiūvęs, nes paruoštą kompoziciją reikia tepti per 1-2 valandas. Jei jums reikia tepti 2 sluoksnius, tada kiekvienas iš jų turės visiškai išdžiūti (tai užtruks apie 12 valandų).

Sumaišius dažų komponentus, kompoziciją reikia palikti ramybėje porą minučių. Tai leis oro burbulams išeiti. Dažus geriau tepti veliūriniu voleliu, jis sukurs tolygų sluoksnį, tai ypač svarbu, jei dažai yra spalvoti.

Svarbu! Maskavimo juosta turi būti nuimta praėjus valandai po dažų užtepimo, kad nebūtų pažeistas paviršius..

Sluoksnių skaičius nurodytas pasirinktų dažų instrukcijose, svarbu netrukdyti technologiniam procesui. Lentos dažai yra beveik bekvapiai, todėl juos galima naudoti patalpose bet kuriuo metų laiku.

Visiškas džiūvimas ir sukietėjimas įvyksta per 3-5 valandas. Bet piešimui paviršių galite naudoti ne anksčiau kaip po 3-7 dienų (priklausomai nuo gamintojo). Jei nesilaikysite šio laikotarpio, paviršius bus subraižytas ir pažeistas..

Svarbu! Jei jums reikia paversti medinę ar metalinę dangą žymeklio paviršiumi, tuomet turite pasirinkti specialius dažus su atitinkamu žymėjimu.

Vaizdo įraše bus išsamiai aprašyta, kaip dažyti:

Priežiūra ir naudojimas

Bet kokius brėžinius ir užrašus nuo paviršiaus lengva ištrinti žymekliais. Tokiu atveju būtina, kad piešinys su žymekliu neliktų paviršiuje ilgiau nei 24 valandas. Jei taip atsitiks, skalavimui reikia naudoti specialią kompoziciją, ją galima nusipirkti kartu su dažais.

Tinkamai prižiūrint, žymeklio danga tarnaus ilgiau

Tinkamai prižiūrint, žymeklio danga tarnaus ilgiau

Dėmesio! Nuvalydami žymeklį neverta naudoti jėgos, kitaip yra galimybė sugadinti paviršių, kuris nėra neištrinamas.

Įprastomis aplinkybėmis servetėlė ar kempinė veiks. Kalbant apie žymeklius, tinka bet kuris ženklas, skirtas „lentai“..

Markeriniai dažai ant virtuvės sienos leis užsirašyti įvairius užrašus ir receptus

Markeriniai dažai ant virtuvės sienos leis užsirašyti įvairius užrašus ir receptus

Gražios sienos su žymeklio danga vaikų kambario interjere

Gražios sienos su žymeklio danga vaikų kambario interjere

Valymui galite naudoti muiluotą tirpalą, tačiau jokiu būdu abrazyvinių medžiagų jie nesubraižys paviršiaus. Net jei reguliariai valote lentą, kartkartėmis sieną ar paviršių reikia nuvalyti specialiu plovikliu, ypač baltu.

Išvestis

Dažyti žymekliais nėra sunku, ir tai gali padaryti žmogus, neturintis dažymo patirties. Tuo pačiu metu galite gauti unikalų sprendimą namams ir biurui, kiekvieną dieną sukurti naują nuotaiką, panaudoti ją seminarams ir pristatymams. Tinkama priežiūra garantuoja mažiausiai 10 metų tarnavimo laiką.