Universalus dušo tualetas - praktiškas ir funkcionalus

Universalus dušo tualetas – praktiškas ir funkcionalus

Visas šiuolaikinis civilizuotas pasaulis siekia supainioti savo kasdienybę maksimaliai patogiai. Santechnika yra patogumo gyventi patogiuose namuose dalis. Vienas iš elementų buvo palyginti neseniai išrastas – bidė. Šis higienos prietaisas padeda jums atlikti intymias procedūras su mažiausiai rūpesčių ir diskomforto..

Gamintojai jau seniai įvaldė įvairių modelių gamybą. Tačiau mūsų realybė kelia tam tikrų apribojimų juos įsigyti daugeliui butų šiuolaikiniuose miestuose. Mažas vonios kambarių plotas neleidžia sėkmingai įdėti papildomų priedų. Todėl, sutikę vartotojus pusiaukelėje, gamintojai siūlo universalų sprendimą – tualetą su bidė. Toks įprastos santechnikos įrangos pakeitimas leidžia jums gauti pagalbinių funkcinių patogumų, nepažeidžiant laisvos ankšto vonios kambario erdvės miesto bute..

Dušo tualetas moderniame vonios kambaryje

Dušo tualetas moderniame vonios kambaryje

Suapvalintas supaprastintas dušo tualetas

Suapvalintas supaprastintas dušo tualetas

Vandentiekio pasirinkimas

Išoriškai šis prietaisas mažai kuo skiriasi nuo tradicinio tualeto dubenėlio. Norėdami pamatyti dizaino ypatybes, turite pažvelgti po dangteliu. Viduje, ant galinės sienos, yra vandens išleidimo anga, iš kurios vanduo teka kaip fontanas. Dėl galimybės reguliuoti temperatūrą ir slėgį vartotojas gali lengvai pasirinkti optimalų higienos procedūrų režimą..

Naudojant tokią įrangą sukuriamas maksimalus komfortas – visas manipuliacijas galima atlikti patogioje ir subalansuotoje sėdimoje padėtyje, o norint kontroliuoti vandens srautą, tiesiog ištieskite ranką.

Kaip medžiaga tokių prietaisų gamybai naudojamos:

 • fajanso,
 • porcelianas,
 • ketaus,
 • plieno,
 • plastmasinis,
 • stiklo.

Jų eksploatacinės savybės leidžia išlaikyti sanitarinius ir higienos reikalavimus, užtikrina pakankamą gaminio patvarumą ir patikimumą, nustato jo kainą ir garantinį laikotarpį..

Dušo tualeto naudojimas yra gana įvairus

Dušo tualeto naudojimas yra gana įvairus

Rinkdamiesi savo namų santechnikos įrangą, norėdami įsigyti tikrai kokybišką ir patikimą gaminį, turite patikrinti:

 • sertifikatų ir garantinių dokumentų prieinamumą prekėms,
 • modelio dizainas ir medžiaga, iš kurios jis pagamintas,
 • drenažo sistemos ir rezervuaro konstrukcija.

Platus gamintojų asortimentas leidžia pasirinkti variantą kiekvienam skoniui. Tačiau perkant reikia atsižvelgti į keletą praktinių patarimų:

 • Sustabdytas montavimas užims mažiau vietos tualete ir bus lengviau prižiūrimas.
 • Drenažas su horizontalia lentyna garantuoja minimalų vandens purslų kiekį.
 • Cisternos kokybė yra atvirkščiai proporcinga garsų skaičiui jos veikimo metu.

Atsižvelgdami į juos, galite papildomai pasitarti su pardavėju, kad pasirinktumėte jums patogiausią pavyzdį..

Originalus dušo tualeto dizainas

Originalus dušo tualeto dizainas

Du viename - tualetas ir bidė

Du viename – tualetas ir bidė

Sieninis dušo tualetas vonios kambaryje

Sieninis dušo tualetas vonios kambaryje

Naudojant universalų dušo tualetą, sutaupoma vietos vonios kambaryje

Naudojant universalų dušo tualetą, sutaupoma vietos vonios kambaryje

Montavimas yra atsakingas verslas

Šios rūšies santechnikos įrangos modelių asortimente galite rasti įvairių variantų – grindų ir pakabinamos vietos. Ką pasirinkti – turite nuspręsti, atsižvelgdami į pageidavimus ir įpročius. Techniniu požiūriu tokie prietaisai mažai kuo skiriasi nuo įprastų tualeto dubenėlių, turintys tik papildomą vandens tiekimo į fontano maišymo elementą sistemą. Ir bet kuris namų meistras, galintis suprasti instrukcijas ir valdyti įrankius, gali susidoroti su naujo įsigijimo diegimu..

Sieninis modelis tvirtinamas specialiu rėmu, kuris tvirtinamas prie sienos. Po to, kai pakabinamas tualetas su bidė funkcija yra prijungtas prie kanalizacijos ir sumontuotas, rėmas yra užmaskuotas apdailos medžiagomis.

Siaurame vonios kambaryje dušas yra

Siaurame vonios kambaryje dušo tualetas yra gelbėjimo sprendimas

Ant grindų montuojamas modelis sukels dar mažiau sunkumų montuojant, nes jis yra prisukamas tiesiai prie grindų, kaip įprastas tualetas. Vandens ir kanalizacijos sistemos prijungimas yra iš anksto atliktas. Visi reikalingi elementai tiekiami kartu su prietaisu arba perkami papildomai. Bet kadangi jie visi turi bendrus standartus, visai nesunku rasti tinkamą įrangą..

Dirbant tiesiant santechniką, svarbu tinkamai užsandarinti visas jungtis ir jungtis, per kurias praeis skysčiai. Tada jūsų įranga daugelį metų nesuteiks jums rūpesčių ir problemų..

Taip pat turite atidžiai apsvarstyti prietaiso tvirtinimo momentą – keramika yra gana trapi medžiaga, todėl, priverždami tvirtinimo detales, turite aiškiai paskirstyti pastangas. Priešingu atveju gaminyje gali atsirasti lustai, dėl kurių jis taps netinkamas naudoti..

Sieninis dušo tualetas

Sieninis dušo tualetas

Dušo tualetas, harmoningai įsiliejantis į vonios kambarį

Dušo tualetas, harmoningai įsiliejantis į vonios kambarį

Originalus šiuolaikiško stiliaus dušo tualetas

Originalus šiuolaikiško stiliaus dušo tualetas

Dušo zona ir dušo tualetas atskirti stikline pertvara

Dušo zona ir dušo tualetas atskirti stikline pertvara

Puikus komfortas ribotoje erdvėje

Įrengę tualeto dubenį ir bidė „viename butelyje“ vonios kambaryje, gausite visiškai patogų prietaisą, kuris sutaupys vietos kambaryje, tuo pačiu žymiai pagerindamas buto gyventojų gyvenimo kokybę. Moderniausi modeliai yra pagaminti atsižvelgiant į ergonomikos įstatymus ir yra aprūpinti sudėtingais kompiuteriniais valdikliais. Tačiau net ir paprasčiausios galimybės leidžia intymias procedūras su maksimaliu patogumu..

Tualetų universalios įrangos pirkimas šiandien tampa vis intensyvesnis, nes tokie modeliai leidžia juos naudoti ankštuose šiuolaikinių miesto butų vonios kambariuose. Be to, visi šeimos nariai gali naudoti kombinuotą prietaisą, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties..

Gamintojai siūlo ne tik įvairius savo gaminių modelius, bet ir leidžia pasirinkti produktų kainą. Galite rasti brangių modelių su įmantriu dizainu, maksimaliu funkcionalumu ir įmantriu elektroniniu „įdaru“. Taip pat pasirinkite gana prieinamas biudžeto galimybes su patikima ir kokybiška įranga.

Todėl kiekvienuose namuose galite sukurti sąlygas maksimaliam komfortui šiuolaikiniu Europos lygiu..

Baltas dušo tualetas prie juodos sienos

Baltas dušo tualetas prie juodos sienos

Šiuolaikinis vonios kambarys su universaliu dušo tualetu

Šiuolaikinis vonios kambarys su universaliu dušo tualetu

Kompaktiškas dušo tualetas mažame vonios kambaryje

Kompaktiškas dušo tualetas mažame vonios kambaryje

Bide kartu su tualetu - praktiškas sprendimas vonios kambaryje

Bide kartu su tualetu – praktiškas sprendimas vonios kambaryje