Modernaus stiliaus siena gyvenamajame kambaryje (daugiau nei 50 nuotraukų)

Svetainė yra ne tik vieta poilsiui ar bendravimui su šeima, bet ir funkcionalus kambarys, kuris gali tapti saugykla. Net mažų dydžių savininkai neturėtų bijoti nedidelėje erdvėje pastatyti didelių gabaritų spinteles ar daugiapakopes lentynas. Rinkoje yra didžiulė erdvių baldų komplektų įvairovė. Šiandien mes kalbėsime apie modernaus stiliaus sieną gyvenamajame kambaryje, jos tipus, taip pat pasirinkimo ypatybes.

Kaip pasirinkti sieną gyvenamajam kambariui

Sieną sudaro kelios nuosekliai išdėstytos spintelės-sekcijos, kurios turi savo paskirtį. Kiekvienas elementas gali būti skirtingo pločio ar aukščio. Yra televizorių sekcijos, baro spintelės, įstiklintos spintelės ir dvigubos durys. Tuo pačiu metu kai kuriose gali būti atviros lentynos, o uždarytos durys yra suskirstytos į šarnyrines ir stumdomas. Viena vertus, toks kintamumas apsunkina pasirinkimą, tačiau, kita vertus, leidžia pasirinkti būtent tą baldų komplektą, kuris idealiai tinka jūsų erdvei..

Prieš pereidami prie tiesioginio esamų modelių tyrimo, turite nuspręsti, kokiais tikslais naudosite sieną. Kažkas nori svetainėje įrengti asmeninę biblioteką su daugybe lentynų, kitiems svarbu sutalpinti didžiulę filmų biblioteką ar maksimalų įrangos komplektą, o kažkas labiau pripratęs prie stiklinės indaujos, skirtos išskirtiniams patiekalams..

Renkantis sienas, būtina atsižvelgti į patalpų matmenis, kambarių skaičių. Mažiems butams reikalingas ypatingas požiūris į funkcionalumą ir erdvumą. Komplekte gali būti komoda daiktams ar net patalynei laikyti.

Funkcionalumas nėra pagrindinė sienų savybė. Nepamirškite apie vizualinį komponentą, nes šis baldų komplektas idealiai turėtų tilpti į interjero dizainą. Būtina remtis bendru salės stiliumi. Jei tai klasika, geriau teikti pirmenybę tradiciniams daiktams. Mūsų atveju mes kalbame apie šiuolaikiško stiliaus svetainę, todėl jums reikia pasirinkti tinkamą modelį.

Kaip pasirinkti šiuolaikiško stiliaus sieną svetainei

Svetainės sienų modeliai

Šiandien baldų rinkoje yra daugybė šiuolaikiško stiliaus svetainės sienų, kurios tinka skirtingos geometrijos ir ploto patalpoms. Jie skiriasi dydžiu, konfigūracija ir konstrukcijos tipu. Apsvarstykite populiariausius modelius.

Klasikinės sienos svetainei

Kaip rodo pavadinimas, tai yra vaizdas, į kurį įeina standartinė įranga: skyrius prietaisams, drabužių spintai ir knygų spintoms. Visi komponentai yra tiesiai išilgai sienos. Yra keletas variantų, dažniausiai jie skiriasi išvaizda..

Šiuolaikinė gamyba siūlo platų baldų asortimentą pagal dydžius, stilius ar spalvas. Tačiau jie nėra universalūs, jie labiau tinka standartinio išplanavimo butams, be to, jie yra didelių gabaritų ir sunkiai surenkami. Pažeidus, vientisą konstrukciją teks visiškai pakeisti.

Klasikinės sienos svetainei

Modulinės sienos svetainei

Tai universali išvaizda, kuri ir toliau populiarėja, ypač šiuolaikiniam interjerui. Šiuo atveju baldai pateikiami modulių pavidalu, kuriuos galima laisvai derinti tarpusavyje, sukuriant įvairiausią dizainą. Tai yra, jūs pats nusprendžiate, kurios sekcijos apims jūsų sieną, kaip jos bus išdėstytos. Tuo pačiu metu, skirtingai nuo gatavų baldų, modulių montavimas nereikalauja skambučio meistrui. Galite būti tikri, kad jūsų dizainas yra unikalus ir nepakartojamas.

Moduliniai baldai siekia kompaktiškumo, funkcionalumo ir minimalizmo filosofijos. Jis yra mažesnis nei tradicinis ir puikiai tinka mažiems plotams. Praktiškumas pasireiškia tuo, kad sugadinus vieną bloką, jį galima pakeisti neliesdami viso ansamblio. Jei reikia, galima įsigyti papildomų blokų, taip nuolat atnaujinant dizainą, pritaikant jį prie naujų poreikių.

Modulinio stiliaus modulinės svetainės sienos Modulinio stiliaus modulinės svetainės sienos

Slankiojanti siena svetainei

80-ųjų tendencija nepraranda savo populiarumo ir šiandien-gyvenamųjų kambarių sieninės skaidrės įgijo stilingą dizainą, idealiai prisitaikantį prie aukštųjų technologijų, pop meno ar kitų tendencijų.

Apskritai, pagrindinėje konfigūracijoje šis tipas apima tuos pačius elementus kaip ir klasikinis, tik jo komponentai gali skirtis aukščio ir formos. Jie yra gana kompaktiški, o tai buvo svarbus veiksnys sovietų mažo dydžio transporto priemonėms. Tačiau net ir moderniame interjere skaidrės atrodo aktualios, ypač erdviuose kambariuose..

Šiuolaikinė svetainės skaidrė Šiuolaikinė svetainės skaidrė

Mini siena svetainei

Idealūs baldai mažoms svetainėms ar net studijiniams apartamentams. Kompaktiški, lengvai montuojami, jie puikiai atrodo moderniame interjere. Jie susideda iš prietaisų lentynos, taip pat įvairių konfigūracijų spintelių. Jie nesiskiria ypatingu erdvumu, tačiau kai kuriose erdvėse to nereikia. Naudodami mini sienas, galite atlikti zonavimą, pavyzdžiui, paryškindami poilsio zoną.

Šiuolaikinė svetainės siena Šiuolaikinė svetainės siena

Sienų tipai pagal konfigūraciją

Atsižvelgiant į svetainės geometriją ir filmuotą medžiagą, galite pasirinkti tinkamą sieną pagal konfigūraciją. Tiesūs baldai, sumontuoti išilgai vienos sienos, laikomi standartiniais. Spintelių skaičius ir jų aukštis parenkami individualiai.

Baldų rinkoje galite rasti kampines sienas, pateiktas dviem variantais: L formos ir U formos. Pirmasis variantas yra labai praktiškas, jis leidžia išnaudoti erdvę, kuri paprastai būna tuščia net mažose patalpose – kampuose.

Antrasis variantas užima net du iš jų, tačiau dėl savo dydžio jis tinka tik gyvenamosioms patalpoms su dideliu plotu, kuriose būtina patalpinti maksimalų saugojimo vietų skaičių. Puikus sprendimas jūsų asmeninei bibliotekai, sukuriantis jaukią atmosferą.

Reikėtų nepamiršti, kad modulinės konstrukcijos atveju būtina įsigyti specialius kampinius blokus. Tam geriausiai tinka drabužių spinta, kuri harmoningai telpa tarp lentynų..

Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - sienų tipai pagal konfigūraciją Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - sienų tipai pagal konfigūraciją Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - sienų tipai pagal konfigūraciją

Šiuolaikinės sienos gyvenamajame kambaryje

Interjero stilių sudaro kiekviena detalė, įskaitant baldus, kurie turėtų papildyti holistinį įvaizdį. Jei jūsų svetainė atrodo šiuolaikiškai, tuomet turite pasirinkti tinkamą sieną..

Atminkite, kad šiuolaikinis stilius yra gana miglota koncepcija, kuri iš pradžių tiesiog prieštaravo klasikai. Tokie baldai „šlovina“ geometrinių figūrų grožį, funkcionalumą, taip pat lakoniškumą. Naudojant lakoniškus dekoro elementus, pagrindinė išraiškos priemonė čia yra spalvų ir medžiagų įvairovė..

Tarp baldų asortimento galite rasti vienspalvius, kontrastingus modelius arba tuos, kuriuose derinamas medis ir metalas. Daroma prielaida, kad pagrindinė apdaila bus sienų užpildymas, kuris atneš apdailos bruožus.

Šiuolaikinės sienos gyvenamajame kambaryje Šiuolaikinės sienos gyvenamajame kambaryje

Kaip pritaikyti sieną svetainės interjerui

Apsvarstę pagrindinius sienų tipus, pabandysime juos patalpinti į interjerą. Būtina remtis keliais erdvės veiksniais: dydžiu, geometrija, baldų kompozicija ir spalvų schema..

Kambariuose, kurie yra arti kvadrato formos, gali būti naudojamos bet kokios konfigūracijos sienos – jos neiškraipys erdvės, sutelkdamos dėmesį į jos trūkumus. Tuo pačiu metu mažoje svetainėje vis tiek geriau vengti U formos konstrukcijos montavimo – ji veiksminga tik didelėse patalpose.

Siaurai salei su netaisyklingu išdėstymu ir skirtingo dydžio sienomis ilgas komplektas neveiks. Geriau teikti pirmenybę modulinėms arba kampinėms veislėms. Skaidrė ir mini siena gerai atrodo kompaktiškose erdvėse, tačiau patalpose, kuriose yra didelis plotas su minimaliu baldų komplektu, galima sukurti tuštumos jausmą..

Tradiciškai siena yra priešais sofą, nes joje yra vietos televizoriui ir kitai įrangai. Atitinkamai geriau nestatyti konstrukcijos šalia lango ar kitų šviesos šaltinių, kitaip ji atsispindės ekrane..

Renkantis baldų spalvą, reikia remtis bendru gyvenamojo kambario asortimentu. Tai geriau, jei siena kontrastuoja su apdaila, sukuriant ryškų akcentą.

Kaip pritaikyti sieną šiuolaikiškam svetainės interjerui Kaip pritaikyti sieną šiuolaikiškam svetainės interjerui

Siena mažoje svetainėje

Deja, ne visi gyvena erdviuose apartamentuose ir gali sau leisti gražius erdvius baldus. Mažos gyvenamosios patalpos yra labai reiklios dizaino, nes net ir nereikšminga detalė gali vizualiai susiaurinti erdvę, „suvalgyti“ brangius metrus.

Kaip jau minėta, mažos patalpos tinka L formos kampinėms sienoms ir mini sienoms. Geriau, jei jose yra lentynos, o ne komodos ar stiklinės durys. „Žemutiniai“ baldai padės pakelti žemas lubas. Panašus efektas sukuriamas ir tuo atveju, jei apatinis lygis skiriasi nuo viršutinio..

Naudodami kampinės struktūros spalvų schemą, galite vizualiai pakeisti svetainę su pailga geometrija, pasirinkdami tamsesnį atspalvį. Blizgūs paviršiai, tokie kaip veidrodžiai, gali išplėsti nedidelę erdvę.

Siena mažoje šiuolaikiško stiliaus svetainėje Siena mažoje šiuolaikiško stiliaus svetainėje Siena mažoje šiuolaikiško stiliaus svetainėje

Siena šiuolaikiško stiliaus svetainėje – nuotrauka

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums suprasti šiuolaikinio stiliaus svetainės sienų įvairovę ir pasirinkti tą, kuri tinka jūsų erdvei. Norėdami „konsoliduoti medžiagą“, mes padarėme nedidelį nuotraukų pasirinkimą, kuris geriausiai iliustruoja sprendimų kintamumą. Laimingas žiūrėjimas!

Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Siena šiuolaikiško stiliaus gyvenamajame kambaryje - nuotrauka

Vaizdo įrašas: siena gyvenamojo kambario interjere