Pilkos spalvos naudojimas fone pagerina kitas spalvas

Jei kaip foną naudojate pilką spalvą, ji paryškina kitas spalvas.

Ne taip seniai pilka buvo siejama su kasdieniu gyvenimu, beveidžiu ir nusivylimu. Tie laikai jau seniai praeityje, o dabar madingą atspalvį aktyviai naudoja garsūs dizaineriai, kurdami elitinius aukštos klasės daiktus. Šiandien pilka yra tendencija, ir atkreipti į ją dėmesį reiškia būti žinomam kaip stilingam puikaus skonio žmogui..

Prabangus kontrastingų atspalvių derinys

Prabangus kontrastingų atspalvių derinys

15

Pilkos spalvos privalumai interjere

Spalvos neutralumas leidžia naudoti pilką kaip pagrindinį toną, pridedant bet kokių ryškių kontrastų. Jo nepastebimumas leidžia ne tik eksperimentuoti eklektiško stiliaus, bet ir harmoningiau derinti įvairias paletes. Šaltos spalvų schemos mėgėjai tiks įvairiems stiliams: pavyzdžiui, minimalizmas, aukštųjų technologijų ar palėpės puikiai įkūnijamos būtent dėl ​​pilkos spalvos.

Įvairūs atspalviai leidžia vienu metu naudoti kelis tonus viename kambaryje

Įvairūs atspalviai leidžia vienu metu naudoti kelis tonus viename kambaryje

Šis tonas puikiai susidoroja su užduotimi harmoningai sulieti net nesuderinamas spalvas, veikdamas kaip neutralizatorius. Be to, negalima neatsižvelgti į tai, kad spalva gali turėti šviesų arba tamsų atspalvį su skirtingais atspalviais..

Ant pastabos! Kartu su papildoma spalva jis gali išreikšti save, sukurdamas ypatingą nuotaiką. Priklausomai nuo partnerio spalvos, pilka spalva gali suteikti kambariui šiltą ar šaltą atmosferą..

Pagrindiniai šio tono pranašumai yra šie:

Pilkos spalvos privalumai
Praktiškumas Spalva neblunka, beveik nešvari ir lengvai valoma.
Stilių įvairovė Pilka spalva gali būti įtraukta į beveik bet kokį interjero dizainą, ypač jei ji naudojama kaip papildomas tonas.
Permainų lengvumas Jei pageidaujate, galite lengvai ir greitai pakeisti interjerą, nuotaiką ir stilių. Pakanka tik atnaujinti tekstilę – ir svetainė bus pakeista į visiškai naują kambarį be remonto..
Suderinamumas su kitais tonais Sunku rasti spalvą, kuri nesiderintų su pilka. Kiekvienu atveju toks duetas atrodo unikalus, o kambarys įgauna ypatingą charakterį ir stilių..
Suvokimo komfortas. Tonas puikiai tinka atsipalaiduoti po darbo. Neutrali spalva leidžia visiškai atsipalaiduoti ir puikiai pailsėti, sukuriant teigiamą nuotaiką.

15

Patarimas! Pilka spalva gali būti naudojama ne tik sienoms ar grindims. Šio atspalvio baldai išsiskiria kilnumu ir praktiškumu. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tekstilę ir aksesuarus: metalo elegancija papuoš bet kokį svetainės interjerą..

16

Įgyvendinimo ypatybės

Nusprendus naudoti pilką spalvą, reikia nepamiršti kelių dalykų. Patyrę dizaineriai nustatė keletą taisyklių, kurių laikymasis atskleis visą šios daugialypės spalvų schemos potencialą..

  • Atspalvis pirmiausia turėtų būti pasirinktas atsižvelgiant į svetainės plotą. Kuo mažesnis kambarys, tuo šviesesnis jis turėtų būti. Tik erdvūs kambariai gali sau leisti tamsiai pilką pagrindą.
  • Šviesias mažos svetainės spalvas reikia teisingai suvaidinti, sukuriant garsumą. Pvz., Padarykite lubas šiek tiek lengvesnes, o išsikišusios dalys, priešingai, tamsėja, palyginti su pagrindiniu tonu. Ši technika vizualiai išplės svetainę, sukurdama papildomą tūrį..

Spalvų paletė sukuria malonią atmosferą

Spalvų paletė sukuria malonią atmosferą

Planuodami maksimaliai naudoti pilką spalvą, būtinai naudokite kuo daugiau atspalvių. Nepaisant tariamo spalvų skurdo, tonų paletė gali nustebinti savo įvairove..

Patarimas! Jokiu būdu neturėtumėte rinktis to paties atspalvio baldų ir sienų. Geriau atidžiau pažvelgti į medį: pilkame fone bus įdomu atrodyti ir šviesus, ir labai tamsus medis. Retais atvejais, kai svetainė yra maža ir jums reikia paslėpti baldų tūrį, galite pasirinkti identiškus atspalvius.

Galite atgaivinti interjerą su akcento priedais.

Galite atgaivinti interjerą su akcento priedais.

Ryškūs aksesuarai padės atgaivinti interjerą. Dekoratyviniai elementai parenkami pagal pasirinktą stilių: statulėlės tinka klasikai, spalvingi plakatai – moderniam interjerui. Įrėminti paveikslai ir grindų vazos harmoningai atrodo beveik bet kurioje svetainėje. Jei pasirinkimas pasireiškė monochrominiu svetainės interjeru, reikia naudoti daugiapakopį apšvietimą, kuris erdvei suteiks įdomios išvaizdos.

15

Patarimas! Kai kuriuos trūkumus galima ištaisyti pilkos spalvos pagalba. Jei plotas yra didelis, geriau naudoti šaltus pilkos spalvos atspalvius. Turėdami nedidelį kadrą, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiltesnes, labiau prisotintas spalvas..

Puikus derinys su skirtingomis spalvomis ir atspalviais

Puikus derinys su skirtingomis spalvomis ir atspalviais

Derinys su kitomis spalvomis

Jei nesate aršus pilkos spalvos gerbėjas, tikrai pagalvosite apie šios spalvos suderinamumą su kitais dažais. Dėl to nebus jokių problemų, nes sintezė gali pakeisti šaltą toną, todėl svetainė tampa neįtikėtinai šviesi ar jauki..

  • Pilkas ir baltas svetainės interjeras laikomas vienspalviu ir gali atrodyti gana šaltas šiaurinėje pusėje. Jei toks derinys nėra skandinaviško stiliaus įgyvendinimas, geriau vietoje sniego baltumo išbandyti šiltesnius atspalvius: grietinėlę, pieną, grietinėlę.

Ryškesnis kambario vaizdas dėl spalvų ir apšvietimo

Spalva ir apšvietimas sukuria šviesų kambario stilių

Erdvus klasikinio stiliaus svečių kambarys

Erdvus klasikinio stiliaus svečių kambarys

  • Mėlyna-pilka duetas atrodo naudingiausias pietinėje pusėje. Kambarys įgauna lengvumo ir erdvumo. Ne mažiau įdomūs yra pilkos ir turkio arba mėlynos spalvos deriniai..

Šiuolaikinis neoklasikinis stilius leidžia naudoti nestandartinius dekoratyvinius elementus

Neoklasikinis stilius leidžia naudoti nestandartinius dekoratyvinius elementus

  • Pilka violetinė, alyvinė arba levandų tandemas jis išsiskiria savo rafinuotumu, tai yra skonio ženklas. Kuo erdvesnė svetainė, tuo daugiau levandų galima pridėti prie pagrindinio tono. Mažame kambaryje geriau naudoti šviesesnes spalvas..

Romantiška kambario apdaila

Romantiška kambario apdaila

  • Pilkai geltonas interjeras pagrįstai laikomas vienu ryškiausių. Todėl jis naudojamas nedideliais kiekiais kaip akcentas. Galite pridėti šiek tiek žalumos kambarinių augalų pavidalu.

Žaisminga vasaros nuotaika, kurią papildo saulėtos spalvos

Žaisminga vasaros nuotaika, kurią papildo saulėtos spalvos

  • Pilkai raudona svetainė nėra labai populiari, nes šį derinį reikia dirbti labai atsargiai. Raudona spalva naudojama nedideliais kiekiais, dažniausiai dekoratyviniais elementais. Minkštesnis derinys – pilkai rožinė, kuris puikiai dera su pilka.

Kartu su raudona spalva kambarys atrodo patogesnis.

Kartu su raudona spalva kambarys atrodo labai jaukus

  • Pilkas ir smėlio spalvos derinys laikomas labiausiai sveikintinu. Dėl smėlio spalvos šilumos svetainė taps jauki, erdvi ir subtili. Jei norite atspalvinti pastelines spalvas, galite pridėti šiek tiek rudos medienos..

Nedidelis šviesiomis spalvomis dekoruotas kambarys

Nedidelis šviesiomis spalvomis dekoruotas kambarys

Patarimas! Derinant skirtingus atspalvius, verta naudoti patikrintus derinius, nes „pradedantieji“ gali sugadinti visą vaizdą. Geriau pridėti ryškių atspalvių ne daugiau kaip du tonus mažomis proporcijomis..