Svetainės dizainas 16 kv.m. (70 nuotraukų)

Salė yra bet kurio namo centras, kuriame jie atsipalaiduoja su šeima ir priima svečius. Todėl svetainės dizainas yra 16 kv.m. turi būti įgyvendintas taip, kad įkūnytų ir stilių, ir patogumą. Čia galite laisvai įkūnyti bet kurią savo idėją. Be to, šio kambario dizaino projektas neapsiriboja tais funkciniais reikalavimais, kurie keliami likusiems kambariams..

Interjero stiliaus pasirinkimas

Pradėdami kurti gyvenamojo kambario, kurio plotas yra 16 kv.m., dizainą, turite nuspręsti dėl bendro stiliaus, kuriuo dirbsite. Šiuo metu jų yra labai daug. Pasirinkimas priklausys nuo tam tikrų kambario erdvės ypatybių, įskaitant langų dydį ir skaičių, name gyvenančių žmonių skaičių, taip pat individualius buto nuomininkų pageidavimus..

Svetainė 16 kv.m. modernaus stiliaus

Šis interjero stilius išsiskiria funkcionalumu, paprastumu ir formų minimalizmu. Šiuolaikiška svetainė 16 kv.m. nėra vietos papildomiems baldams. Čia tiktų paprasta apdaila, tačiau gerai apgalvotas spalvos ir formos dekoras, idealiai užbaigiantis bendrą kambario įspūdį..

Visa tai sutaupys vietos, taip pat sukurs erdvaus ir šviesaus kambario efektą, kuris puikiai tinka mažai svetainei..

Svetainė 16 kv.m. modernus stilius - interjero dizainas Svetainė 16 kv.m. modernus stilius - interjero dizainas

Svetainė 16 kv.m. klasikiniu stiliumi

Komfortas ir jaukumas visada išlieka nesenstantis. Simetriškai išdėstyti objektai, lakoniškas baldų grožis, išsiskiriantis linijų ir proporcijų grakštumu, taip pat natūralios apdailos medžiagos – tai parametrai, nustatantys klasikinio interjero toną..

Svetainė yra 16 kv.m. masyvios užuolaidos su lambrekinu ir tiuliu, taip pat dekoratyvinės pagalvės su gėlių ir damasko motyvais puikiai tiks prie tradicinio stiliaus. Pageidaujamos baldų ir dekoratyvinių elementų medžiagos – natūrali mediena, bronza, akmuo.

Svetainė 16 kv.m. klasikinis stilius - interjero dizainas Svetainė 16 kv.m. klasikinis stilius - interjero dizainas

Svetainė 16 kv.m. kolonijinis stilius

Kolonijinis stilius yra įdomus racionalių ir lakoniškų Vakarų ir spalvingų bei egzotiškų Rytų derinys. Norėdami sukurti šio stiliaus svetainės dizainą, atsisakykite pragmatizmo ir aiškiai apibrėžtos erdvės..

Sienos turėtų būti nudažytos šviesiomis spalvomis, o grindims tinka parketlentės arba plytelės su imitacija iš šiurkštaus akmens ar plytų. Geriau rinktis baldus su tamsiais, atspalvinančiais šviesų sienų foną, detales. Naudokite rankų darbo ar rankų darbo baldus. Čia galite parodyti vaizduotę ir originalumą: tikslinga pasirinkti sofas ir fotelius su detalėmis dramblių, liūtų letenų pavidalu, taip pat su vėžlių ir krokodilų atvaizdais.

Rytietiškas stilius pasireikš patraukliais dekoratyviniais elementais paveikslų, vazų, figūrėlių, lempų pavidalu. Kolonijinio stiliaus svetainės interjeras bus užbaigtas spalvotu kilimu su rytietiškais ir augaliniais motyvais..

Svetainė 16 kv.m. Kolonijinis - interjero dizainas Svetainė 16 kv.m. Kolonijinis - interjero dizainas

Svetainė 16 kv.m. pop meno stiliumi

Nepaprastos asmenybės tikrai pirmenybę teiks originaliam pop meno stiliui. Būtent jis nudažys jūsų 16 metrų svetainę patraukliomis spalvomis ir pradžiugins jus po sunkios dienos. Pop menas yra emocijų ir ryškių spalvų pliūpsnis, vaizduotės žaismas, nesvarbios formos ir naujas gyvenimas seniems dalykams.

Baldai parinkti šviesūs, kontrastingi, patrauklūs ir drąsūs, minimalistinio stiliaus. Visiškai netinkama naudoti daug didelių gabaritų daiktų. Pufai, spalvingos sofos, žemi stalai – viską sutvarkykite chaotiška tvarka ir sukurkite lengvos kūrybinės netvarkos efektą.

Svarbiausia vieta čia yra dekoras. Nudažykite senovinius daiktus neoninėmis spalvomis, papuoškite sienas trafaretais ir koliažais ir pakabinkite 3D paveikslus, vaizdus su optinėmis iliuzijomis, kad sukurtumėte psichodelinį efektą. Dekoratyviniai daiktai gali kainuoti centą ir vis tiek sukurti kerintį efektą. Medžiaga gali būti pieštukai, plastikiniai butelių dangteliai, plastikas arba folija. Reikia tik įjungti vaizduotę, nes visiškai įprasti daiktai įgis naują prasmę..

Svetainė 16 kv.m. pop meno stiliumi - Interjero dizainas Svetainė 16 kv.m. pop meno stiliumi - Interjero dizainas

Svetainė 16 kv.m. minimalizmo stiliumi

Minimalistinio stiliaus privalumas mažoje svetainėje yra tas, kad pagrindinis akcentas čia yra vizualiai išplėsti erdvę. Pagrindinės savybės yra tiesios linijos ir kampai, lygiagrečios ir statmenos formos.

Metalas ir stiklas yra tinkamos medžiagos baldams, grindims ir sienoms. Jie pagerins apšvietimą ir vizualiai išplės erdvę. Rinkdamiesi baldus, pirmenybę teikite daugiafunkcinėms galimybėms. Kalbant apie dekoratyvinius elementus, jie turėtų būti labai lakoniški ir vienspalviai, o jų buvimas turėtų būti minimalus. Sprendžiant spalvų problemas pirmenybę teikite vienspalvei.

Svetainė 16 kv.m. minimalizmo stiliumi - interjero dizainas Svetainė 16 kv.m. minimalizmo stiliumi - interjero dizainas

Svetainės spalvų paletė

Svarbus svetainės suvokimo komponentas yra maloni spalvų schema. Jei interjere jau pasirinkote tam tikrą stilių, tuomet turėtumėte pradėti nuo jo. Tuo pačiu metu yra keletas pelningų spalvų schemų, kurios puikiai tinka daugeliui dizaino projektų:

Balta svetainė 16 kv.

Pasirinkimas su balta svetaine geriausiai tinka mažam kambariui, sukuriant erdvumo, lengvumo ir švaros efektą. Balta spalva yra universali, todėl pasirinkdami ją kaip pagrindinę spalvą, galite lengvai nuspręsti dėl likusių baldų. Be to, jis taps idealiu pagrindu beveik bet kokiam interjero stiliui – nuo klasikinio iki modernaus..

Balta svetainė 16 kv.m. - Interjero dizainas Balta svetainė 16 kv.m. - Interjero dizainas

Smėlio spalvos svetainė 16 kv.

Smėlio spalvos paletė taip pat yra nesenstantis ir universalus spalvų sprendimas. Švelnūs atspalviai padės padaryti jūsų 16 metrų svetainę jaukią. Be to, smėlio spalvos paletėje gausu tonų, su kuriais labai lengva dirbti net dizaino verslo mėgėjams..

Smėlio spalvos atspalviai puikiai tinka mažesniems kambariams, esantiems šiaurinėje pusėje, atkuriant šiltą ir jaukų saulėtą efektą. Smėlio spalvos paletė palankiai derinama su švelniais žalios, oranžinės, mėlynos spalvos atspalviais.

Smėlio spalvos svetainė 16 kv.m. - Interjero dizainas Smėlio spalvos svetainė 16 kv.m. - Interjero dizainas

Pilka svetainė 16 kv.

Pilkos spalvos asortimentas yra neįtikėtinai universalus ir neutralus. Pilka gali būti lengvai derinama su šviesiais tonais, jei norite sukurti ramią ir taikią atmosferą gyvenamajame kambaryje, taip pat su ryškiais ir patraukliais atspalviais, kad gautumėte įspūdingų akcentų..

Reikėtų nepamiršti, kad daugumai pilkos spalvos paletės būdingas šaltas tonas, todėl tikslinga tokias spalvas derinti su šiltais atspalviais: kaip grindų dangą, baldus ar dekoratyvinius elementus naudokite medines medžiagas.

Pilka svetainė 16 kv.m. - Interjero dizainas Pilka svetainė 16 kv.m. - Interjero dizainas

Mėlyna svetainė 16 kv.

Mėlynos dėmės labai įkvepiančiai atrodo 16 metrų gyvenamojo kambario interjere, kuris puikiai tilps į gatavą baltą pagrindą. Gilūs šios spalvos atspalviai dekoratyvinių elementų ir baldų pavidalu gerai atrodo šaltais tonais..

Šis asortimentas yra ypač aktualus ir originalus, be to, į salę gali įnešti gilios mėlynos jūros gaivumo ir paslapties..

Mėlyna svetainė 16 kv.m. - Interjero dizainas Mėlyna svetainė 16 kv.m. - Interjero dizainas

Kontrastingi deriniai

Modernaus stiliaus, pop meno stiliaus interjerui, taip pat kai kuriems kolonijinio stiliaus variantams bus tikslinga pasirinkti kontrastingus spalvų derinius. Perėjimai nuo šviesių iki tamsių atspalvių savaime atrodo labai įdomūs, o pridėjus porą ryškių akcentų (arba daug, kas labiau aktualu pop meno stiliui), svetainė įgaus ypač įspūdingą išvaizdą. Tačiau rinkdamiesi spalvas turėtumėte būti atsargūs, nes, visų pirma, jie turi būti derinami tarpusavyje..

Svetainės dizainas 16 kv.m. - Kontrastingi deriniai Svetainės dizainas 16 kv.m. - Kontrastingi deriniai

Svetainės apdaila 16 kv.m..

Sienų, grindų ir lubų apdaila ir apdaila bus būsimo interjero pagrindas. Todėl labai svarbu teisingai atlikti darbą. Žemiau pateikiamos pagrindinės patalpų paviršių dekoravimo gairės..

Grindys

Grindų apdailai svetainėje 16 kv.m. yra įvairių grindų dangų: parketo, laminato, kilimo, linoleumo ir net plytelių. Galite pasirinkti jums patinkantį variantą, kuris tilptų į bendrą interjero idėją.

Svarbu atsižvelgti į tai, kad grindų spalva neturėtų būti per tamsi – geriau rinktis šviesią spalvą, arba derinti prie sienų, bet pora atspalvių tamsesnę. Išimtis šiuo atveju yra sąmoningai kontrastingas interjeras..

Įstrižas laminato ar parketo grindų klojimo būdas, taip pat įstrižų linoleumo ir kilimų modelių naudojimas padės vizualiai padidinti kambario erdvę. Be to, jei gyvenamajame kambaryje lieka gerai išsilaikiusios medinės grindys, tuomet jas galite palikti apdorodami grandikliu ir tada lakuojant.

Svetainės dizainas 16 kv.m. - Grindų apdaila Svetainės dizainas 16 kv.m. - Grindų apdaila

Sienos

Svetainės sienas galima dekoruoti priklausomai nuo asmeninių gyventojų pageidavimų ir pasirinkto interjero stiliaus. Tai gali būti tapyba ar tapetavimas. Jei nuspręsite pasirinkti dažymą, turėtumėte pasirūpinti paviršių išlyginimu. Renkantis tapetą, atkreipkite dėmesį, kad horizontalios linijos vizualiai išplės kambarį, o vertikalios – padidins jo aukštį..

Visų sienų dekoravimas tapetais su dideliais vaizdais netinka bet kokiam stiliui. Geriau naudoti vienos kolekcijos tapetus, ir tik vienas iš jų turėtų turėti tapetų su dideliu raštu..

Svetainės dizainas 16 kv.m. - Sienų apdaila Svetainės dizainas 16 kv.m. - Sienų apdaila

Lubos

Dekoruojant 16 kv. M ploto svetainės lubas..

Čia geriau susilaikyti nuo sudėtingų daugiapakopių pakabukų variantų. Nors negabaritiniai dizainai su įmontuotomis lempomis išilgai kambario perimetro padės papuošti erdvę neapkraunant ploto.

Geras pasirinkimas būtų blizgios įtempiamos lubos su perimetriniu apšvietimu arba tiesiog dažymas pusiau blizgiais arba blizgiais dažais. Natūralu, kad prieš dažymą turite pasirūpinti lubų paviršiaus išlyginimu.

Svetainės dizainas 16 kv.m. - Lubų apdaila Svetainės dizainas 16 kv.m. - Lubų apdaila

Dekoras ir tekstilė

Kalbant apie 16 kv.m. gyvenamojo kambario apdailą, čia pirmiausia reikia remtis pasirinktu stiliumi. Pavyzdžiui, dekoruojant svetainę minimalistiniu ar aukštųjų technologijų stiliumi, dekoras čia visai netinka, arba turėtų būti labai griežtas ir lakoniškas. Pop menas diktuoja savo taisykles: rinkitės prašmatnius ir drąsius neoninių spalvų dekoratyvinius elementus, naudokite Andy Warhol paveikslų koliažus ir reprodukcijas. Nespalvotos nuotraukos ir paveikslai, plakatai puikiai tinka palėpės stiliui. Tokios detalės taip pat palaikys spalvingą dizainą. Norint užbaigti etninio ir kolonijinio interjero įvaizdį, būtina parinkti gyvūniškus ir etninius motyvus bei bendrąją temą atitinkančius dekoro elementus – kaukes, paveikslus, statulėles, lempas, kilimus. Pufų ir baldų tekstilė turėtų sutapti su užuolaidomis ir kilimais..

Jei norite, kad jūsų 16 metrų svetainė būtų šviesesnė ir erdvesnė, pirmenybę teikite šviesioms permatomoms užuolaidoms. Norėdami atkurti jaukią, paslaptingą ir intriguojančią atmosferą, rinkitės užuolaidas iš tamsių tamsių spalvų medžiagų, tokių kaip aksomas.

Svetainės dizainas 16 kv.m. - Dekoras ir tekstilė Svetainės dizainas 16 kv.m. - Dekoras ir tekstilė

Svetainės baldai 16 kv.m..

Bet kurios svetainės bruožas yra patogi ir didelė sofa. Jei pageidaujate, prie šio baldo taip pat galite pasirinkti tinkamas kėdes. Dar ne taip seniai buvo įprasta svečių priėmimo kambariuose naudoti įvairius tūrinius stelažus, spinteles ir baldų sienas, tačiau šiandien tai nebėra aktualu, jie stengiasi neperkrauti gyvenamosios erdvės. Prieš sofą geriau pastatyti įdomų kavos staliuką; taip pat tiks maža reikiamo stiliaus komoda.

Norėdami teisingai išdėstyti svetainės baldus, eskizuokite ant popieriaus lapo. Išdėstymo variantai gali būti visiškai skirtingi, todėl verta pradėti nuo pagrindinio kambario tikslo..

Jei svetainė veiks kaip šeimos ir draugiškų susitikimų erdvė, tiks standartinis susitarimas, o jei kambariui bus priskirtos valgomojo ar miegamojo funkcijos, tuomet verta kambarį padalyti į skirtingas zonas ir, remiantis šiuo klausimu pradėkite tvarkytis.

Svetainės baldai 16 kv.m. Svetainės baldai 16 kv.m. Svetainės baldai 16 kv.m.

Apšvietimas ir apšvietimas

Bendra šviesa yra atsakinga už pagrindinį kambario apšvietimą, o ją suteikia liustra ir prožektoriai ant lubų. Jis turėtų gerai apšviesti visą kambarį ir tuo pačiu metu neturėtų būti per šviesus. Atstumas tarp grindų ir liustra apačios gali būti ne mažesnis kaip 2 m. Išimtis yra šviestuvo vieta virš kavos staliuko, čia tinkamas 1,5 m atstumas.

Nustatykite akcentus ir apšvieskite atskiras 16 kv. galintis vietinis apšvietimas: sienų, grindų ir stalo apšvietimas. Tai sukuria pritemdytą šviesos efektą, jei pagrindinė šviesa atrodo per šviesi..

Svetainės dizainas 16 kv.m. - Apšvietimas ir apšvietimas Svetainės dizainas 16 kv.m. - Apšvietimas ir apšvietimas

Svetainės dizainas 16 kv.m. – Nuotrauka

Mūsų nuotraukų galerijoje galite susipažinti su daugybe salės dizaino variantų. Čia pateikiami įvairių stilių ir spalvų interjerai, kurie paskatins jus įdomių idėjų 16 kv.m. Laimingas žiūrėjimas!

Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka Svetainės interjero dizainas 16 kv.m. - Nuotrauka

Vaizdo įrašas: svetainė 16 m2 – interjero dizainas