Kaimo stilius kaimo namo interjere

Kaimo stiliaus interjeras namuose gali nustebinti daugybe dalykų. Jei manėte, kad tai yra paprastas stilius, pakeisite savo nuomonę. Paprastumas taip pat žino, kaip būti sumanus. Pagrindinis kaimo stiliaus principas yra vengti bet kokių medžiagų, kurios neperduotų „natūralaus“, „tvarumo“ ir „kaimo gyvenimo“ sąvokos. Interjero interjeras turėtų atspindėti kaimiško gyvenimo būdo paprastumą – natūralų komfortą ir artumą gamtai.

Kas yra šalis?

Šalis yra išmatuoto gyvenimo būdo filosofija, susiformavusi konkrečioje šalyje. Kalbant rusiškai, tai kaimiškas stilius. Buvo sukurta daug dizaino krypčių, kurios vadinamos prancūziška, angliška šalimi. Yra šalies modernumas, taip pat vyksta rusiškas kaimiškas stilius.

Tačiau Rusijoje kantri muzika labiau matoma Amerikos kolonizacijos laikų ir Naujojo pasaulio pradžios tradicijose, kai buvo suformuotas naujas požiūris į dekorą ir patogumą. Šiuo požiūriu jis labai panašus į „Rustic“, bet ne toks griežtas ir autentiškas. Skirtingai nuo kaimiško, šalis išlaikė tam tikrą rafinuotumą ir net eleganciją..

Interjeras turėtų atspindėti kaimiško stiliaus paprastumą

Interjeras turėtų atspindėti kaimiško stiliaus paprastumą

Per daugelį metų pasaulio dizainerių įtaka ir asimiliacija patyrė daugybę šalių, o šalis tapo bendriniu terminu, apimančiu amerikiečių, anglų ir prancūzų stilius..

Dizaino principai

Pagrindinės tendencijos – dažyta ir nedažyta mediena baldai, antklodės, krepšeliai, liaudies menas, kilimai Savadarbis. Tai svetingas, gyvenimui palankus požiūris į dekoravimą, padėjęs atgaivinti entuziazmą dėl antikvarinių daiktų, sendaikčių turgų ir firminių daiktų, kurie šiandien akivaizdūs..

Tačiau šiais laikais požiūris į kaimišką stilių šiek tiek pasikeitė ir tapo rafinuotesnis, tačiau rankų darbo daiktų, gerai apgalvotų baldų ir aksesuarų vertė išlieka ir plečiasi su kiekviena karta..

Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų

Kaimo stilius yra išmatuoto gyvenimo būdo filosofija

Šalyje tokie elementai kaip:

 • kaimiškos Adirondack kėdės;
 • antklodės ir kilimai;
 • sodo baldai Atlanto stiliaus;
 • pradžios porcelianas.

Sudedamosios dalys skiriasi daugeliu veiksnių, tokių kaip asmeninis skonis ir regionas. Bet kiekvienas kaimo kambarys jūsų namuose skleis patogią, atpalaiduojančią aurą, jei jis bus atliktas kaimo stiliumi, kuriame laikui bėgant visi daiktai buvo su meile surinkti..

Spalvos

Šalis yra lengvai pritaikoma. Sukurkite šiltus, jaukius kambarius tokiomis spalvomis kaip:

Šiltas ir jaukus stilius

Šiltas ir jaukus stilius

Padarykite neutralias sienas marga apdaila, pvz mėlyna ir raudono vyno. Norėdami šiuolaikiško šalies įvaizdžio, ypač mažoje erdvėje, dažykite savo kambario sienas, apdailą ir lubas kreminės arba minkštos-balta spalva.

Grindys

Padarykite poliruotą medieną grindys, kurie atspindi šviesą ir rodo grūdus, arba dažo grindis vadinamuoju „deimantiniu“ raštu, kuris yra klasikinis XVIII ir XIX amžiaus dekoro pavyzdys. Iš anksto apdorotos kietmedžio grindys, prieinamos įvairių rūšių medienos, yra moderni alternatyva daug priežiūros reikalaujančioms patalpoms, tokioms kaip virtuvės ir svetainės. Kilimėliai, austi kilimai ir storo audinio kilimai suteikia naują susidomėjimo lygį.

Padarykite poliruotas medines grindis

Padarykite poliruotas medines grindis

Tekstilė

Leiskite vėjui tekėti paprastų užuolaidų kraštais romantiškais atspalviais. Romanas pageidautinas užuolaidos arba trumpos užuolaidos, pagamintos iš natūralių audinių, tokių kaip medvilnė, linas ir vilna. Nuo pagalvės sėdėdami prie stalo servetėlių, raskite paprastus, pritaikytus staklių modelius, kurie geriausiai tinka. Pvz., Pažvelkite į languotas ar dryžuotas antklodes tokiuose atspalviuose kaip turkis, žalios žalios spalvos ir kreminės geltonos spalvos..

Baldai

Stiliaus nustatymas yra nepakankamas, bet malonus draugams ir šeimos nariams. Sofos ir kėdės turi būti įvertintos pagal naudojimo metus. Pietauti stalai turi būti pakankamai erdvus, kad tilptų visi artimieji. Lovos turėtų būti paprasta: su sulankstytomis antklodėmis ir pagalvėmis žiemą, vasarą atidarykite šviežios medvilnės lakštus.

Santūraus stiliaus baldai

Santūraus stiliaus baldai

Virtuvė

Pasirinkite iš išskirtinių priedų, tokių kaip antklodės, krepšeliai, rankomis raižyti žaislai, taip pat indai ir visų rūšių raižytos plokščios lėkštės ir ąsočiai. Atviras lentynos arba spintos su aukštu skydeliu, stiklo ir kietų durų derinys kartu arba medinių ir dažytų spintelių derinys išlaikys virtuvę dinamišką.

PatarimasParodykite savo juodojo metalo ar ketaus puodų ar varinių indų kolekciją, laikydami juos atskirai.

Virtuvės variantas šioje parinktyje

Virtuvės variantas šioje parinktyje

Vonia

Kalbant apie vonios, tada šiandien plačiai prieinamos vonelės su kojomis ir senovinio stiliaus kriauklės. Taip pat tinka standartinė balta vonia, uždaryta liežuvio ir griovelio plokštėse.

Investuokite į keramiką plytelės iš patvarių žaliavų, tokių kaip aukštos kokybės porceliano keramikos dirbiniai. Ant sienų ir grindų naudokite šaškių lentos modelį. Įtraukite purtyklės stiliaus rankšluosčių ir chalatų saugyklą – medines kasdienių higienos reikmenų prieglaudas. Kai sutemsta naktis, uždegkite žvakes kalvotoje liustra.

Šalis yra paprastumo šventė.

Vonia su kojomis - vonios kambario akcentas

Vonia su kojomis – vonios kambario akcentas

Kaip papuošti namą šalyje?

Tikslas yra sukurti patogų ir jaukų interjerą, kuris būtų svetingas ir jaukus. Yra daug metodų, kuriuos galite naudoti kurdami šį stilių, ir nebūtinai turite gyventi kaime, kad tai pasiektumėte..

Pagrindinis tikslas yra atsipalaiduoti ar pabendrauti. Idėjos, tokios kaip negabaritinės židiniai, dideli ir patogūs baldai, medinė viryklė ar net dekoratyvinis židinys ir židinys – viskas turi savo vietą.

Kur rasti šalies idėjų?

Nuspręskite, ką norite matyti savo namų dekoracijoje, ir apsilankykite įvairiausiuose antikvariniuose turguose, kurie gali būti gera vieta įkvėpimui ieškoti, nes yra daug pagrindinių elementų, kuriuos galima pritaikyti prie jūsų dekoro. Ieškokite sendaikčių turgų, kad nustatytumėte, kokius modelius pageidaujate savo kambariuose ir net pasirinkdami priedus bei smulkius daiktus. Idėjų galite pasisemti ir iš kaimo namų – galbūt dieną praleisdami klajodami po vietinį dvarą ieškodami užuominų.

Stiliaus tikslas - sukurti patogų ir jaukų interjerą.

Stiliaus tikslas – sukurti patogų ir jaukų interjerą.

Skirti laiko naršant internetinį pasirinkimą taip pat yra puiki idėja, nes yra daug idėjų, kaip šį stilių derinti su savo skoniu ar bet kokia jūsų erdvei..

PatarimasAGA plokštė gali būti tinkamas būdas pridėti seną kaimo namų jausmą..

Dideli baldai, pavyzdžiui, kaimiškos svetainės sofos, yra dar vienas stiliaus būdas. Galite pasirinkti raštuotas tartano pagalves, kurios suteikia kaimo jausmą. Jei statote savo kaimo namą, dideli langai ir medinės sijos arba galimybė pamatyti pastato mūriją taip pat yra puiki idėja..

Sienos

Kaimo stiliaus namai gali atrodyti gerai su daugybe skirtingų spalvų, nes tai tikrai sukuria jaukumą. Švelniai pilkos arba žalios spalvos gali suteikti sodybos jausmą, baltos sienos su grindjuostėmis ir durų rėmo išryškinimu gali sukurti įmantrų efektą.

PatarimasPasirinkite spalvas, kurios gerai atrodo atspindint įvairius šviestuvus, pavyzdžiui, prancūzišką pilką, kuri puikiai tinka šiam stiliui..

Židinys suteiks interjerui jaukumo

Židinys suteiks interjerui jaukumo

Grindys

Parodykite savo namuose originalias grindis. Pavyzdžiui, kaimiškos akmens grindys arba atviros medinės grindys puikiai tinka jaukiai šalies atmosferai.

Medinės grindys virtuvėje yra tokios pat tinkamos kaip ir svetainėje, galite naudoti kilimėlį ir pridėti spalvų bei jaukumo.

Koks stilius turėtų būti mano namuose?

Nors kantri muzika sukuria ramaus kaimo gyvenimo įspūdį, ji neturi būti paprasta, bet gali būti ir elegantiška..

Dizainas atrodo geriausiai, jei sukuria jausmą, kad jis nebuvo surinktas iš karto, bet laikui bėgant, kruopščiai ieškant ir atrenkant brangias detales. Tikra kantri muzika leidžia namuose jaustis kaip senbuviui. Tokį vaizdą galite sukurti subtiliais prisilietimais, pavyzdžiui, derindami spintelę ir apdailos spalvas..

Stiliaus naudojimas dideliame kambaryje

Stiliaus naudojimas dideliame kambaryje

Kaimiško kambario dekoravimo patarimai

Pasisemkite įkvėpimo iš kaimo istorijos idėjomis, tokiomis kaip baltos sienos baltos spalvos, kad paryškintumėte naują tekstilę, reklaminius plakatus ar net antikvarinius daiktus. Sukurkite ekologišką vaizdą naudodami medinę senovinę biblioteką lempos ir mediniai stalai bei kėdės.

Pabandykite savo naujai virtuvei suteikti amžiaus žavesio naudodami įvairias tekstūras ir paprastas idėjas, tokias kaip skardinės duonos dėžės, šviežios gėlės ir pakabos patiekalams.

PatarimasApsvarstykite kiekvieno kambario detales. Pavyzdžiui, idėjos miegamieji gali apimti didelę žemiškos spalvos galvūgalį, bet moteriškesnį gėlių atspaudą lovatiesei.

Taip pat svarbu stengtis išlaikyti išvaizdą šviežią ir nepasenusią. Vonios kambario idėjos, skirtos atpalaiduojančiam, jaukiam ir kaimiškam pojūčiui, turėtų apimti atskirai stovinčią vonią, šviesesnes spalvas ir atviras gegnes. Tinkamai parinktas švelnesnis apšvietimas padės sukurti vietą, kur atsigulti ir atsipalaiduoti..

Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų

Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų

Kaip papuošti

Aksesuarai čia atrodo įdomiau nei kito stiliaus, nes parduotuvių yra daug. Blusų turguose savaitgaliais, antikvarinėse parduotuvėse ir net parduotuvėse yra aksesuarų, kurie puikiai tinka šiam stiliui..

Senoviniai šalies artefaktai apima viską:

 • krapštukas ant sienų;
 • Gegutės laikrodis;
 • įvairios skardinės ir kolbos;
 • Stikliniai buteliai;
 • senovinės lentynos.

Atkreipkite dėmesį į priedus

Atkreipkite dėmesį į priedus

Jūs netgi galite naudoti visus šiuos pavyzdžius vienuose namuose, kad sukurtumėte jausmą, kad kolekcija buvo surinkta daugiau nei vieną dieną..

Kaip stilizuoti mažą kambarį?

Labai svarbu pasirinkti tinkamą dažų ir lako medžiagą jūsų namų dekoravimui, nes tai padės sukurti daugiau erdvės ir sukurti elegantišką įspūdį. Dėl šio stiliaus daugelis namų savininkų yra linkę naudoti ryškias ir ryškias spalvas, tačiau gali būti verta jas naudoti atsargiai, nes jie gali greitai išeiti iš stiliaus.. Šios spalvos taip pat gali padaryti kambarį daug mažesnį nei iš tikrųjų..

Gali prireikti pasirinkti šviesesnę spalvą ir aksesuarą su ryškiomis detalėmis, kad prireikus lengvai pakeistumėte stilių. Tačiau įsitikinkite, kad neužteršiate kambario, nes tai taip pat gali jį sumažinti. Metodai, tokie kaip įrengti veidrodžiai, padėti padaryti kambarį šviesesnį.

Mažo kambario apdaila

Mažo kambario apdaila

Prancūzijos šalis

Nesvarbu, ar buvote Prancūzijoje, ar ne, jūs tikriausiai manote, kad Prancūzijos šalis yra kažkas panašaus į atšiaurų tvartą tarp levandų laukų ir draugiškos saulės. Prancūzijos šalis yra elegancijos ir kuklaus paprastumo mišinys. Tai suteikia senojo pasaulio estetiką, kurią sustiprina stabilumas ir kaimiška apdaila, nesenstanti patraukli su sudėtingomis kreivėmis ir detalėmis..

Prancūzijos šalyje yra kontrastas tarp gausiai dekoruotų, įmantrių ir elegantiškų detalių bei šiurkščių, kaimiškų, neapdorotų, o tai yra puikus stiliaus žavesys..

Nevenkite į erdvę pridėti elegantiško audinio, šalia pastatykite medinę skrynią.

Parodykite kadaise elegantiškų baldų blukimą, skaldą ir malonę. Kaip šviestuvus naudokite žibinto stiliaus pakabukus.

Prancūziško stiliaus virtuvė

Prancūziško stiliaus virtuvė

Prancūzijos šalis yra daugiausia pastelinė, su keliais neutralios paletės tonais. Jis turi daug bendro su stiliumi. Provansas, kuris taip pat yra Prancūzijos užnugario kaimo gyvenimo įkūnijimas.

Prancūziška kantri muzika visame pasaulyje populiari dėl savo atsitiktinės elegancijos, spalvų purslų ir akcentų ant natūralių ar kaimiškų aksesuarų. Prancūziško stiliaus namų tobulinimas jums nekainuos daug pinigų. Tiesą sakant, galite panaudoti savo kūrybiškumą pertvarkydami esamus baldus, kad sukurtumėte nuostabią erdvę..

Prancūzijos šalies dekoro pagrindai

Prancūzijos šalis jaučiasi šilta ir patogi. Kalbant apie spalvas, geriau likti šiltoje spalvų spektro pusėje, tose spalvose, kurios yra vidutinio ar mažo intensyvumo.. Pagalvok apie:

 • minkšta geltona (sviesto spalva);
 • šilta rožinė;
 • švelniai mėlyna;
 • grietinėlės.

Baldai turėtų būti grakščių ir paprastų linijų. Prancūzijos šalyje yra daug dažytų baldų. Pirkti senus pažeistus baldus puikiai tinka šiam stiliui.. Kaltas geležis ar surūdiję metalo akcentai taip pat dažnai įtraukiami į šį apleistą prašmatnumą..

Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų

Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų

Audiniai visada tankūs, visada remiasi tradiciniu audiniu. Galite mirkyti juostelėmis, narve arba pridėti vilnos – viskas bus naudinga..

Virtuvė

PatarimasVirtuvėje yra daug stiklainių, kuriuose laikomas pagrindinis maistas. Raskite senus identiškus stiklainius, kad dubliuotumėte išvaizdą. Pridėkite rankomis nupieštų etikečių arba atsispausdinkite jas savo namų spausdintuve. Sienoms imituokite senų gatvių dekorą su savitais ženklais „Bakalėjos parduotuvė“ ir kt.

Jūs galite padaryti savo ženklus. Tiesiog raskite amatų parduotuvių su nebrangiomis sieninėmis lentomis ar metaliniais ženklais. Naudodami kaltinius padėklus padėkite puodus ar indus su kabliukais, kad būtų užtikrintas stabilumas.

Paprastos linijos su akcentais

Paprastos linijos su akcentais

Valgykla

Tradiciniam prancūziškam vakarienei rinkitės senas baltas negabaritines kėdes ir nebrangiam valgomajam naudokite kaltinį geležinį apvalų kiemo stalą arba sodo stalą..

Taip pat galite perdažyti savo medinį komplektą arba įsigyti naują, nudažytą pastelinėmis ar natūralios medienos tonomis..

Svetainė

Kaimo namai neturi būti apkrauti sunkiomis užuolaidomis, kaip tradiciniu stiliumi. Pridėkite tinklinių skydų užuolaidas, kad saulė įsiskverbtų į kambarį, išlaikydama privatumą. Priekyje langas šalia lango pastatykite kaltinės geležies suolą su sėdimomis pagalvėmis.

Šviesi šviesių spalvų svetainė

Šviesi šviesių spalvų svetainė

Miegamasis

Seni geležiniai sodo vartai puikiai atrodys kaip lovos galvūgalis, jei norite į savo miegamąjį įtraukti prancūzišką šalį.. Naudokite seną metalinį sodo suolą lovos gale kaip svetainės zoną. Šiltomis, pastelinėmis spalvomis nudažytos, šiek tiek pažeistos komodos įneš jaukumo į kambarį.

Vonia

Rankšluosčiams laikyti naudokite kaltinės geležies rankšluosčių laikiklius arba senovinius kaltinės geležies vaisių dubenis. Po juo senas dažytas savitarnos stalas kriaukle čia gerai tiks.

Visada malonu pabusti tokiame miegamajame.

Visada malonu pabusti tokiame miegamajame.

Kaimiška šalis

Tai yra pati tikriausia kaimiško stiliaus išraiška ta prasme, kurią mes visi į ją įdėjome nesąmoningai. Nesvarbu, ar ieškote neapdorotų medžio sijų, ar neapdorotų baldų, kaimiškas kaimiškas stilius jums tinka. Nuo gryno kaimiško stiliaus, jis turi įvairesnę dekoraciją, į kurią galite įtraukti tipiškų šalies dekoracijų.

Pagrindai

Natūralumas, o ne subtili elegancija ir pabrėžtas aplinkinio natūralaus komponento šiurkštumas apibūdina šį interjero dizaino stilių. Tai taip pat galima padaryti prancūziškai ar kitu stiliumi.. Labiausiai tai vienija su šalies stiliumi:

 • mūrinės ir skliautinės medinės lubos, kurios gali priminti skandinaviškas natas;
 • balti interjero tonai ir garbanotos medinės dailylentės iš kaimiškų baldų, kurie gali atrodyti kaip Provanso ar anglų stiliaus;
 • atskiri kūriniai gali atrodyti kaip klasika arba minimalizmas su aukso intarpais ir tamsiomis spalvomis, daug tekstilės ir apimties.

Tai pati tikriausia kaimiško stiliaus išraiška.

Tai pati tikriausia kaimiško stiliaus išraiška.

Bet tai visos skirtingos kaimiško kaimo stiliaus formos:

 • natūralių medžiagų naudojimas (mediena, akmuo, tekstūruoti audiniai: drobė, audeklas);
 • paprastumo, natūralumo, stiprumo, šiurkštumo kvintesencija;
 • baldų gaminimo paprastumas ir meniškas dekoras;
 • šiuolaikinių medžiagų trūkumas: metalas, plastikas, sintetiniai audiniai;
 • natūralios spalvos (rudos, žalios, auksinės, pilkos spalvos atspalviai);
 • rankdarbių prisilietimas gaminant baldus ir dekoratyvinius daiktus;
 • ypatinga harmonijos su gamta atmosfera;
 • kaimiškas, ekologiškas namų interjeras vasarnamis.

Kaimiško namo interjero stilius

Kaimiško namo interjero stilius

Kaimiškas interjeras tinka erdviam apgyvendinimui: kotedžas, miestelio namas, vila ir tt Kaimiškas namo interjero stilius yra medis ir akmuo, masyvūs baldai ir žemiškas dekoras, primenantis senovinius namus. Tuo pačiu metu kaimiškas stilius interjere yra lengvumas ir komfortas. Tai griežto standumo ir šilto komforto, stabilumo ir paprastumo, natūralumo ir ramybės derinys..

Stiliaus išvaizdos istorija

Stiliaus pavadinimas kilęs iš prancūziško žodžio „rustique“, reiškiančio „kaimiškas“. Tai grubiausias iš visų griežtų stilių: šio stiliaus namo ar buto interjero dizainas apima grubių, neapdorotų (arba dirbtinai sendintų) natūralių medžiagų naudojimą. Dėmesį atkreipia medžio, akmens, drobės tekstūros ir spalvos.

Originalus kaimiško interjero dominavimas butuose ir namuose prasidėjo XIX amžiaus Amerikoje. Sunkūs, masyvūs mediniai baldai, sąmoningai grubūs indai ir dekoras – visa tai sukuria natūralumo ir harmonijos atmosferą, kurios žmogui trūko miesto gyvenimo klestėjimo laikais.

Stiliaus pavadinimas kilęs iš prancūziško žodžio „rustique“

Stiliaus pavadinimas kilęs iš prancūziško žodžio „rustique“

Kaimiškas kaimiško stiliaus interjero dizainas:

 • Didžiulis ir nemokamas.
 • Baldai, pagaminti iš grubių, neapdorotų rąstų ir lentų (arba sėkmingai imituojant šiurkštų apdorojimą).
 • Gausu dirbtinai sendintų ir tikrai senovinių dekoratyvinių elementų.
 • Šiltų natūralių spalvų ir atspalvių derinys, sukuriantis šilumos jausmą.
 • Grubus, nudažytas, tekstilinis.
 • Neapdorotas arba dekoruotas akmens, gipso, plytų sienomis.
 • Masyvūs baldai, dekoratyvinės medžiagos, dekoratyviniai daiktai.
 • Miegamasis su unikalia kaimiška medine namine lova.

Pagrindinis šio stiliaus butų interjero dizaino tikslas yra sukurti stabilumą, šiurkščią eleganciją ir malonų paprastumą.. Harmonijos ir komforto dėmesys, natūralių medžiagų šiluma ir natūralus interjero grožis suteikia ramybę ir skatina ramybę.

Naudojant daug medienos

Naudojant daug medienos

Modernus

Kaimiškas kaimiškas modernus vis dar yra masyvus, grubus ir paprastas, tačiau tai puikus namų interjero dizainas tiems, kurie dirba užimtu grafiku. Visur yra žmonių, pavargusių nuo šiuolaikinių medžiagų ryškumo ir dirbtinumo bei mados tendencijų. Šio stiliaus butų interjero dizainas yra galimybė paversti jūsų namus harmonijos, komforto ir ramybės sala.

Šis stilius išsiskiria išskirtine vidine jėga, kuri dera su komfortu ir rafinuotu paprastumu, pagaminta labai kokybiškai.. Charakteristika:

 • visų nenatūralių, ryškių, įkyrių elementų atmetimas;
 • minimali registracija;
 • seno gero namo atmosfera.

Protingas komforto ir natūralumo derinys: modernūs prietaisai, esantys buto ar namo interjere, harmoningai dera prie interjero, nepažeidžiant stiliaus vientisumo (prietaisai yra paslėpti po baldų fasadais arba įrėminti kaip antikvariniai daiktai).

Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų

Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų Kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų

Šis stilius naudojamas daugelyje turtingų kaimo namų tiek Amerikoje, tiek Europoje. NVS šalių dizaineriai taip pat aktyviai naudoja motyvus kurdami kaimo kotedžus, vilas, viešbučius, motelius ir restoranus..

Juvelyrinių dirbinių idėjos

Norint sukurti įtaigų, autentišką šalies interjerą, nereikia daug kaimiškų dekoracijų, tačiau reikia gerai pasirinkti pagrindinius elementus. Keletas kruopščiai atrinktų detalių padės sukurti autentišką aplinką.

Išskirtinis kaimiškas dekoras pasižymi paprastu, natūraliu grožiu ir akivaizdžiais rankdarbiais. arti gamtos, kur niekas nevyksta greičiau nei žirgas visišku šuoliu.

1 idėja: sieniniai laikrodžiai

Čia yra kažkas labai raminančio – laikrodžio tiksėjimas taikioje kaimo namų atmosferoje..

Jei pasirinksite sieninį laikrodį kaip kaimišką apdailą, pabandykite paimti rankas į mechaninį laikrodį. Žinoma, turėsite jį įkrauti reguliariai, tačiau galite išgirsti tiksintį varnelę ir galbūt gegutė taip pat veiks..

Gražus laikrodis ramioje kaimo namų atmosferoje

Gražus laikrodis ramioje kaimo namų atmosferoje

Jei pageidaujate laikrodžio su baterijomis, ieškokite senovinio (arba „senovinio“) laikrodžio. Jie suteiks gražių kaimiškų sienų dekoracijų jūsų kaimiškam dizainui.

Jums bus įdomu:

Stiliaus minimalizmas interjere (daugiau nei 185 nuotraukos) – erdvės menas. Mes atsikratome ankštumo ir suvaržymų

Modernus stilius “butų interjeruose: nuo modernaus iki šiuolaikiško

Palėpės stiliaus buto interjeras: daugiau nei 215 dizaino nuotraukos neribotos erdvės saviraiškai

Skandinaviškas stilius: daugiau nei 240 lakoniškumo ir santūrumo dizaino nuotraukų. Kuo šis stilius interjere tampa tikras?

Aukštųjų technologijų stilius interjere (daugiau nei 125 nuotraukos): visi niuansai, kurie yra paslėpti nuo nepastebimos išvaizdos. Gražus dekoravimo dizainas

2 idėja: apšvietimas

Žvakė visada daro magišką poveikį kambariui, ypač kai jis uždega valgomojo stalą. Be apšvietimo reguliatoriaus jungiklio galima sukurti minkštą šiltą gyvos liepsnos šviesą.

Štai keletas apšvietimo variantų, kuriuos galėtumėte naudoti savo kaimiško stiliaus.:

 • šviestuvai (su tikromis žvakėmis);
 • siena žvakidės (su žvakėmis ar degalais);
 • žvakidės stalui;
 • tikros žibalinės lempos (su senu atspalviu), kabančios nuo sienos / lubų arba stovinčios ant palangės.

3 idėja: mediniai paviršiai

Medis yra svarbiausia kaimiško stiliaus medžiaga. Siekiant autentiškos išvaizdos, geriausia laikyti baldus neapdorotus..

Jaukus valgomasis

Jaukus valgomasis

Tvirtas, šlifuotas stalviršis idealiai tinka vakarienei su šeima ir draugais.

Medinės kėdės su spalvingomis pagalvėlėmis, komoda ar drabužių spinta, demonstruojančios natūralios medienos grožį, taip pat yra puikūs aksesuarai kaimiškame interjere..

Jei tik pradedate veiklą arba nenorite investuoti didelių pinigų į savo kaimišką stilių, sutelkite dėmesį į mažesnius daiktus..

Mediniai dubenys. Atsisakykite pagundos užpildyti juos gražiais, netinkamais naudoti daiktais (nebent tie daiktai yra visiškai puošnūs). Mediniai dubenys atrodo autentiškesni, kai pripildyti:

 • vaisiai;
 • Virtuvės indai;
 • salotos ir kiti naudingi dalykai.

Papuoškite lubas medinėmis sijomis

Papuoškite lubas medinėmis sijomis

Mediniai virtuvės reikmenys, pavyzdžiui:

 • padėklai;
 • pjaustymo lentos;
 • grūstuvė ir skiedinys;
 • salotų serveriai;
 • kulinarijos reikmenys.

Mediniai konteineriai, pvz., dėžes, dėžes ar mažas dėžes. Kaimiškos medinės sieninės lentynos ar lėkštės, skirtos demonstruoti kaimo stiliaus virtuvės reikmenis (ar bet kokius virtuvės reikmenis, jei ne labai aptakus ir modernus).

4 idėja: įkvėpimas iš gamtos

Surinkite ir parodykite keletą elementų, atspindinčių paprastą, nepaprastą gamtos dalykų grožį:

 • susmulkintos kriauklės;
 • šakos;
 • dideli akmenukai;
 • kriauklės;
 • gėlės;
 • lapuočių puokštė;
 • smėlis stiklinėje, su žvake.

Prie šio stiliaus puikiai tiks gyvi augalai

Prie šio stiliaus puikiai tiks gyvi augalai

5 idėja: tekstūra

Tekstūruoti paviršiai yra būtini kaimiško interjero dizaine. Rankų darbo aplinkoje jie demonstruoja natūralių medžiagų grožį. Gluosnio ar pinti krepšeliai puikiai papildo stilių; jie yra palyginti nebrangūs, labai naudingi ir gerai atrodo beveik bet kuriame kambaryje.

Keramikos ąsotėliai, dubenys ir lėkštės kaimiškiems namams suteikia žavesio ir „praktiško“ jausmo.

Šalies stilių galima palyginti su Provansu

Šalies stilių galima palyginti su Provansu