Keliai šalyje iš grindinio plokščių

Šalies takų grindinio plokštės pagamintos iš įvairių medžiagų. Guma, medis, akmuo, betonas – visi turi savų pliusų ir minusų, skirtingų tipų, gamybos niuansų ir stiliaus ypatumų, kuriuos reikia žinoti, kad galėtum pasirinkti. Kuo daugiau žinių, tuo lengviau pasirinkti medžiagą, tinkančią jūsų vasarnamiui, todėl teritorija aplink namą bus ne tik naudinga, bet ir graži.

Taip pat turite atsižvelgti į spalvą, formą, dydį, stiliaus metodus ir kitus niuansus, kuriais galite dizaino planavimą paversti kūrybiniu procesu ir gražių derinių paieška. Tačiau lengviausia pradėti nuo medžiagų..

Plytelių veislės

Prieš perkant svarbu atsižvelgti į visus vieno ar kito tipo niuansus. Apsvarstykite svarbiausias plytelių parinktis.

Plastmasinis

Plastikas yra pigiausia medžiaga bet kurioje srityje. Tam nereikia sudėtingo apdorojimo, polimerai yra pigūs, todėl eksploatacinės savybės nėra per didelės, tačiau kaina jas kompensuoja.

Plastikas yra pigiausia medžiaga

Plastikas yra pigiausia medžiaga

Yra įvairių tipų:

Modulinis. Tai atrodo kaip šviesios spalvos korinė plytelė, turinti specialias tvirtinimo detales, kurios skirtingus modulius suriša į vieną drobę. Medžiaga yra grynas plastikas. Kaina yra labai maža. Jis atrodo pigus, per dvejus ar trejus metus tampa netinkamas naudoti, nes yra nestabilus kraštutinai temperatūrai, lengvai įtrūksta nuo šalčio ir tirpsta nuo karščio. Turi specifinį pranašumą – jis neslystų ant jo, jei nebūtų visiškai padengtas ledu.

Polimerinis smėlis. Atrodo kaip ryškios spalvos tvirtos plastikinės plytelės, taip pat su tvirtinimo detalėmis. Medžiaga yra plastikas, sumaišytas su smėliu skirtingomis proporcijomis. Kaina yra maža, tačiau brangesnė nei modulinė. Taip pat atrodo pigiai, nes plokštės išlieka plastikinės. Netinka senam mediniam ar akmeniniam namui, tiks tik namams, apklotiems dailylentėmis. Atsparus kraštutinėms temperatūroms ir tarnauja ilgiau. Jis turi specifinį trūkumą – jis labai lengvai slys, nes paviršius išlieka lygus.

Paklotas. Jis yra terasos lenta. Tai atrodo kaip medinis parketas, jis susideda iš dviejų sluoksnių. Žemiau yra modulinė plytelė su tvirtinimo detalėmis, viršuje yra kelios juostos su tarpeliais, kad drėgmė galėtų praeiti. Medžiaga yra plastikas, sumaišytas su medžio drožlėmis skirtingomis proporcijomis, dažniausiai nuo vieno iki keturių. Tai gana brangu, atrodo garbingai ir gražiai, lygiavertis natūraliam mediniam paviršiui. Tai yra pagrindinis pliusas – estetika nesant didelių trūkumų. mediena.

Reikia sudėtingo apdorojimo

Reikia sudėtingo apdorojimo

Apskritai plastikinės plytelės turi privalumų sąrašą:

 • Imunitetas biologinėms grėsmėms. Plastikas nepūva, jo negali pažeisti parazitai, ant jo neprasidės pelėsiai ar pelėsiai.
 • Imunitetas nuo drėgmės. Net paklotas, kurio sudėtyje yra medienos, ramiai toleruoja drėgmę, kuri yra svarbi vasarnamiui.
 • Atsparumas mechaniniams pažeidimams. Jei ant plastiko numesite sunkų plaktuką, nieko neatsitiks..
 • Montavimo paprastumas. Dėl to, kad plastikas turi tvirtinimo detales, nesunku pasidaryti vieną drobę – jis surenkamas kaip dizaineris, net ir toli nuo remonto dirbantis žmogus gali susidoroti su darbu. Jei jums reikės išardyti drobę, tai taip pat bus lengva.
 • Kaina. Vasaros rezidencijai, kuriai gaila išleisti rimtų sumų, tai gali būti geras sprendimas, nes ji yra pigesnė nei visos kitos medžiagos.
 • Ryškumas, plati spalvų gama. Plastikui gali būti suteikta bet kokia spalva ar raštas.

Platus kelias į namus

Platus kelias į namus

Tačiau yra ir trūkumų:

 • Nestabilumas staigiems temperatūros pokyčiams, oro sąlygoms. Saulėje plastikas išdega, plyšiuose susidaro įtrūkimai iš ledo, išsipučia karštyje, gali deformuotis.
 • Atsparumas agresyvioms cheminėms medžiagoms. Buitinė rūgštis, išsiliejusi ant dangos, deformuojasi.
 • Nestabilus iki didelio svorio. Vyras lengvai atlaiko, bet automobilio nebėra.
 • Trapumas. Susidėvi daug greičiau nei guminės ir betoninės dangos.
 • Neestetiška. Labai retais atvejais plastikinės plytelės atrodo gerai, jei jos nėra paklotos.

PatarimasPlastikas yra geras sprendimas, jei nenorite skirti daug laiko ir pastangų stiliui. Galite pastatyti jį šalia ūkinių pastatų svetainės gilumoje, kelerius metus pamiršdami apie kelių problemą.

Tai galite padaryti patys

Tai galite padaryti patys

Guma

Guminių plytelių gamybai naudojamos antrinės žaliavos – naudotos automobilių padangos. Tuo pačiu metu jo kaina yra didesnė ne tik už plastiko, bet ir už pigių klinkerio ar betono plytelių kainą..

Privalumai:

 • Saugumas. Guma yra minkšta medžiaga, krintanti ant kurios sunku susižeisti. Jei vasarnamyje ilsisi vaikai ar pagyvenę žmonės, guminiai takeliai jiems bus labai patogūs..
 • Patvarumas. Guma lėtai nusidėvi, jos tarnavimo laikas yra dešimt metų.
 • Lengvas montavimas ir remontas. Guma neturi tvirtinimo detalių, pavyzdžiui, plastiko, tačiau ji negali sulūžti, nereikalauja specialaus išlyginimo, ji lengvai pakeičiama, jei sugenda koks nors baigto takelio elementas.

Minkšta medžiaga, kurią nukritus gali būti sunku sužeisti

Minkšta medžiaga, kurią nukritus gali būti sunku sužeisti

 • Atsparus kraštutinėms temperatūroms ir drėgmei. Guma netirpsta saulėje, neskilinėja nuo šalčio, visiškai nejautri drėgmei. Nepūva.
 • Lengvas svoris ir atsparumas mechaniniams pažeidimams. Gumos negalima sulaužyti, jos negalima sutraiškyti, lengvai transportuoti negalvojant apie tikslumą. Jis neskilinėja, lengvai atlaiko ne tik žmogaus, bet ir mašinos svorį.
 • Atsparus UV spinduliams ir chemikalams. Neišnyks saulėje, nebus pažeista, jei ant trasos išsilieja benzinas ar buitinė rūgštis.
 • Triukšmo izoliacija. Šalies takeliams šis veiksnys nėra toks svarbus, tačiau jei jus erzina garsus triukšmas, kulnų girgždesys, žingsnių triukšmas, gumos pasirinkimas yra geras sprendimas, nes jie yra visiškai duslūs.

Montavimo būdas

Montavimo būdas

Tačiau nė viena medžiaga nėra tobula, guma taip pat turi trūkumų:

 • Atsparumo ledui trūkumas. Vasarą gumos negalima nuslysti net ir po lietaus, tačiau žiemą, kai ant viršaus užšąla ledas, ant jos nukristi taip pat lengva, kaip ant slidžios akmeninės trasos.
 • Degumas. Guma dega, nors užsidegti reikia laiko. Proceso metu išsiskiria dusinantys juodi dūmai..
 • Galimas gamintojo nesąžiningumas. Jei betono plokštė yra tik trapi ir akivaizdi, tada blogai pagaminta guma gali išskirti kenksmingas medžiagas. Todėl turite ypač atidžiai patikrinti jo kokybę..

PatarimasGuma yra geras pasirinkimas laikyti prie baseino ar ten, kur žais vaikai. Tačiau norint suteikti šiai medžiagai estetikos, kurios pakanka priekiniam kiemui, reikia daug pastangų..

Natūralus akmuo

Natūralus akmuo gaminamas paprastai – jis tiesiog susmulkinamas ir išlyginamas, kad būtų gautos gražios formos. Taikyti:

 • skalūnas;
 • kvarcitas;
 • granitas;
 • šungitas.

Žmonėms, kurie nesigaili pinigų, yra galimybė nutiesti takus marmuru.

Natūralus akmuo

Natūralus akmuo

Akmuo turi savo privalumų:

 • Patvarumas. Natūralus akmuo praktiškai nenusidėvi – tai matyti ant senų miestų grindinio akmenų, kurie buvo klojami prieš daugelį šimtmečių. Keliai iš jo yra praktiškai amžini, didžiausia, kas gali nutikti jiems po poros dešimtmečių lietaus ir sniego – graži ir lygi forma gali tapti šiek tiek laisvesnė, tarp plokščių išdygs žolė.
 • Natūralus grožis. Natūralus akmuo yra pati gražiausia medžiaga, kuriai prilygsta tik mediena. Jis nudažytas ne kaip dirbtinės medžiagos, tačiau pats jo spalvų paprastumas ir natūralumas atrodo gerai, ypač jei juos pasirinksite skoningai, kad jie tiktų sodui ir pastatams.
 • Nejautrus drėgmei. Akmeniui nieko neatsitiks, net jei jis šešis mėnesius guls purve ar baloje..
 • Nejautrumas ekstremalioms temperatūroms, ultravioletiniams spinduliams, ledui. Akmuo neskilinėja, neblunka, netirpsta – jam nieko negali atsitikti.
 • Patikimumas. Akmens plytelių negalima sulaužyti, ant jos gali vaikščioti žmogus arba per ją gali važiuoti automobilis – ji atlaikys bet kokį svorį.

Lengva gaminti

Lengva gaminti

Bet, žinoma, yra trūkumų:

 • Spalvų vienodumas. Taip, natūralios akmens spalvos yra gražios savo gyslomis, skirtingomis skalėmis ir įvairiais atspalviais. Tačiau jiems nėra būdingas dirbtinės medžiagos ryškumas, spalvų gausa, kuria galite nubrėžti bet kokį piešinį ar raštą..
 • Puikus svoris. Akmuo yra sunki medžiaga. Jį reikia įkelti į transporto priemonę, iškrauti, išdėstyti keliais – visa tai reikalauja žmogaus darbo, laiko, pastangų. Be to, ne kiekvienas pamatas atlaikys akmenį..
 • Auksta kaina. Natūralus akmuo yra brangi medžiaga, ypač kai kurios jo veislės dažniausiai yra gražiausios. Naudoti kitą dangą gali būti daug pigiau.
 • Imunitetas kai kurioms biologinėms grėsmėms. Ant akmens gali augti samanos, grybelis ar pelėsis. Tai savaime jam nepakenks, tačiau gali pakeisti blogą trasos išvaizdą..
 • Sunkumai su forma. Kietus akmens tipus sunku pjaustyti į tokio paties dydžio ir formos plyteles, todėl jie dažnai parduodami gana keista forma, daugybe kampų, netaisyklingų posūkių. Reikės pasistengti, kad iš šio chaoso padarytume padorų kelią..
 • Ledai. Akmuo neapsaugo nuo ledo, net vasarą kai kurios jo veislės gali paslysti ir nukristi.

Universali medžiaga

Universali medžiaga

PatarimasAkmuo yra universali medžiaga. Geriau nedėkite jo šalia vandens šaltinių, tačiau kitaip jis gerai atrodys bet kurioje svetainės vietoje..

Klinkeris

Grindinio plokštės, atkeliavusios iš Olandijos, išrastos dar XIX a. Jis pagamintas iš molio su dažų priemaiša – pirmiausia jis susidaro spaudžiant jį per skylę esant aukštam slėgiui, tada vieną kartą iškaitinamas. Gautas rezultatas yra labai tankus ir turi visą privalumų sąrašą:

 • Didelis patvarumas. Klinkeris nusidėvi beveik taip ilgai ir nenoriai, kaip natūralus akmuo. Galite vaikščioti ant jo dešimtmečius, kol pamatysite efektą..
 • Patvarumas. Jis gali tarnauti beveik tiek pat laiko, kiek ir natūralus akmuo. Nei lietus, nei vėjas, nei deginanti saulė negali jai pakenkti..
 • Atsparumas kraštutinėms temperatūroms, šalčiui. Nei karštis, nei šaltis, nei ledas nepaveiks klinkerio, taip pat biologinės grėsmės.
 • Spalvų, formų įvairovė. Klinkeris pagamintas dirbtinai, todėl jam gali būti suteikta bet kokia spalva ir bet kokia forma – nuo banalių vienspalvių stačiakampių iki sudėtingo rašto fantazijos daugiakampių.

Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų) Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų) Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų)

Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų) Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų)

Klinkeris yra patvari medžiaga, kuri šiuo atžvilgiu nėra daug prastesnė už natūralų akmenį..

Jo trūkumai yra specifiniai:

 • Trapumas. Deja, klinkerio plytelių trūkumas yra natūralus akmuo, kurio visiškai nėra. Jei ant jo numesite ką nors sunkaus arba pataikysite, ant paviršiaus atsiras įtrūkimas, dėl kurio visas takelio elementas netrukus įtrūks.
 • Auksta kaina. Klinkeris yra pigesnis nei natūralus akmuo, tačiau brangesnis už įprastas plyteles ir, žinoma, daug brangesnis nei guma ir plastikas. Išdėstyti jiems visus svetainės takelius gali būti per brangu..

Klinkerio paviršius yra įvairių tekstūrų: ant lygaus lengva nuslysti net vasarą.

PatarimasKlinkeris tinka toms vietoms, kuriose estetika vaidina svarbų vaidmenį. Juo galite papuošti visą plotą, svarbiausia sudėti tik tas rūšis, kurių paviršius grubus, ant kurių negalite slysti šalia vandens šaltinių.

Betonas

Betoninės plytelės gaminamos iš smėlio, cemento, žvyro ir priemaišų, kurios suteikia spalvą ir stiprumą trimis pagrindiniais technologiniais procesais:

 • Vibracinis liejimas. Paruošiama cemento masė, supilama į specialias formas ir sumontuojama ant vibruojančio stalo – galutiniam produktui suteikiamas padidintas stiprumas. Po suformuoto rezultato, tiesiai formose, jie paliekami subręsti dvi dienas..
 • Vibrokompresija. Paruošiama masė, supilama į formeles ir keletą sekundžių siunčiama po vibraciniu presu, kuris tuo pačiu metu suteikia viršutiniam paviršiui raštą. Po to, kai rezultatas siunčiamas atvėsti ir laikomas paruoštu.
 • Hiper spaudimas. Paruošiama masė, supilama į formeles ir dedama ant preso, kad jėga jai būtų perduodama spaudžiant. Po to, kai jis atvės ir laikomas paruoštu.

Betono variantas

Betono variantas

Liejimo versija laikoma šiek tiek trapesne, tačiau tarp technologinių procesų rezultatų nėra didelio skirtumo..

Jie turi tuos pačius privalumus:

 • Kintamumas. Daug spalvų, daug formų, raštų ant paviršiaus – betoninės plytelės yra bene pačios įvairiausios ir netgi gali būti gaminamos pagal užsakymą.
 • Žema kaina. Kalbant apie akmenį ir klinkerį, betonas pradeda atrodyti kaip pigus sprendimas, nors jis tikrai kainuoja daugiau nei guma ir plastikas..
 • Stabilumas. Neiškenčia kraštutinių temperatūrų, nėra biologinių grėsmių, neblunka saulėje, neskilinėja po ledu, ilgai susidėvi.

Žinoma, yra trūkumų:

 • Santykinis trapumas. Betonas pradeda skilinėti ir trupėti anksčiau nei klinkeris ir natūralus akmuo – tai yra jo savybės. Tai įvyksta ypač greitai, jei produktas buvo pagamintas viename regione, o naudojamas kitame..
 • Diegimo sunkumai. Jei diegimo metu buvo padaryta klaida, ją bus sunku ištaisyti ir turėsite pradėti nuo pat pradžių..

PatarimasBetonas yra universali medžiaga, tinkanti bet kuriai svetainės daliai.

Pagaminta iš smėlio, cemento, žvyro ir priemaišų

Pagaminta iš smėlio, cemento, žvyro ir priemaišų

Planavimas ir projektavimas

Jei galite pasirinkti medžiagą, vadovaudamiesi bendrąja svetainės idėja ir skoniu, tai negalėsite padaryti su likusiais požymiais. Plytelių dizainas turėtų atitikti viso kito dizainą, jis turėtų tilpti į bendrą koncepciją.

Norėdami tai padaryti, turite nuosekliai kreiptis į planavimą:

 • Sudarykite svetainės planą. Jums reikia pritaikyti namą, ūkinius pastatus, didžiausias gėlių lovas ir lovas – viską, kas bent turi ką bendro kraštovaizdis.
 • Sudarykite būsimų takelių planą. Takai turėtų vesti iš namų į ūkinius pastatus ir vartus, ir jie turėtų eiti taip, kaip eina namo gyventojai, o ne taip, kaip atrodo gražiai pagal planą. Pasilenkite aplink dideles kliūtis, atsižvelkite į „smulkmenas“, tokias kaip kabėjimas virš vietos, kur turėtų praeiti kelias, šakos.
 • Įvertinkite perspektyvas. Pagal planą galite įvertinti, kokia turėtų būti plytelė, kad visiems būtų patogu. Jei svetainėje yra šulinys ar baseinas, turite pasiimti šiurkščią tekstūrą ir medžiagą, nebijančią drėgmės. Jei svetainėje yra silpnas dirvožemis, kuris lengvai subyra ir blogai laiko svorius, geriau pamiršti apie natūralų akmenį. Taip pat įvertinkite įmonės biudžetą ir tai, ar automobiliai važiuos takais, pagalvokite, koks yra didžiausias temperatūros skirtumas. Kiek šilumos ir kiek šalčio trasa turės ištverti? Kiek laiko jie juo vaikščios??

Iš anksto pagalvokite apie remontą

Iš anksto pagalvokite apie remontą

Nudilimo greitis priklauso nuo to, kiek jie vaikšto.. Nuo maksimalių temperatūrų ir skirtumų – reikalingas atsparumas šalčiui. Jei takais važiuoja automobilis, plytelės turėtų būti storesnės. Ir tai priklauso nuo biudžeto, kiek tai kainuos.

Nusprendę, kokios turėtų būti techninės charakteristikos, galite pereiti prie malonesnių ir sudėtingesnių dalykų: prie dizaino.

Turite atsižvelgti į:

 • Kokiu stiliumi jis pagamintas Namas? Jei jis yra padengtas plastiku plokštės, brangūs gamtos takeliai akmuo nesiartins prie jo. Ir atvirkščiai, jei jis pagamintas iš plytų, nėra įspūdinga jį apgaubti plastiku..
 • Ar jie auga svetainėje gėlės, jei taip, kas? Spalva takeliai bent jau turėtų atitikti jų spalvą.
 • Ar turite piešimo idėjų, ar plytelės turėtų būti tvirtos? Jei yra idėjų, turite jas kruopščiai nubrėžti (gerai, jei yra daugiau nei viena idėja, kad būtų iš ko rinktis), nudažyti ir įvertinti rezultatą.
 • Ar pats klosite plyteles, ar samdysite darbuotojus? Jei planuojate jį kloti patys, pradžiai geriau rinkitės paprastesnius raštus ir neimkite natūralaus akmens, kuris yra sunkus klojant..

Kelias turi atitikti namo stilių

Kelias turi atitikti namo stilių

PatarimasPagal normas, pėsčiųjų takai turi būti ne daugiau kaip septyniasdešimt penki centimetrai, kad suaugęs žmogus galėtų saugiai jais vaikščioti.

Kai planas yra paruoštas ir pasirinktas galutinis stiliaus modelis, galite imtis pasirinkimo.

Jums bus įdomu:

Modernus privataus namo kiemo kraštovaizdžio dizainas (daugiau nei 160 nuotraukų). Kaip gražiai įrengti ir papuošti savo rankomis

Plytelių pasirinkimo niuansai

Pirmiausia turite naršyti tikslias charakteristikas. Dydis, forma, atsparumas šalčiui, atsparumas dilimui – visa tai turėtumėte žinoti prieš eidami į parduotuvę. Ir jau tiesiai parduotuvėje turite įsivaizduoti, kaip turėtų atrodyti gera plytelė, kuo ji skiriasi nuo nekokybiškos plytelės ir kokių dokumentų reikia paklausti pardavėjo.

Specifikacijos

Kiekviena plytelė turi tam tikrų savybių, į kurias reikia atsižvelgti perkant. Pirmasis yra dydis. Yra:

 • Mažas. Toks geras dalykas yra tai, kad galite iš jo išdėstyti bet kokį modelį ar modelį siaurame šalies kelyje, taip pat neturite per daug galvoti apie pagrindą ir tai, ar jis atlaikys. Tačiau yra ir didelis minusas – reikės daugiau dirbti. Juk iškloti tris dideles plyteles iš eilės yra daug lengviau, nei suformuoti dešimties mažų eilę..
 • Vidutinis. Universalus variantas. Piešimas neveiks, bet čia yra gražus sudėtingas modelis – gana. Dar nereikia galvoti apie priežastį, taip pat neturėtų kilti sunkumų klojant. Dešimt dešimt centimetrų yra geros vidutinės plytelės pavyzdys.
 • Didelis. Modeliai yra tik patys paprasčiausi, ir jūs turėsite galvoti apie pagrindą – jei jis nėra stiprus ir net pakankamai, plytelės gali nukristi iš vienos pusės arba įtrūkti. Bet jei turite jėgų ir laiko pasiruošti, o jums labiau patinka monochromatinis geometrinės tvarkos grožis, o ne sudėtingi modeliai, tai yra geras pasirinkimas..

Vidutinis gaminio dydis - universalus pasirinkimas

Vidutinis gaminio dydis – universalus pasirinkimas

Po dydžio turėtumėte nuspręsti, kokia forma turėtų būti:

 • Kvadratas. Kvadratinėms plytelėms tinka paprasti raštai – jie gali būti išdėstyti šaškių lentos raštu arba sukurti plytų rašto panašumą. Geriausia, jei jie yra spalvingi, todėl jie atrodys linksmesni..
 • Stačiakampis. Taip pat galite išdėstyti šaškių lentos raštą, bet ne taip efektyviai, bet atrodys plytų raštas, „silkė“, klojamas bangomis. Galite sukurti piešinį su skirtingomis spalvomis.
 • Laukinis akmuo. Taip vadinamos plytelės iš natūralaus akmens, kurios gaminamos ne pagal formą, o pagal akmens skilimo būdą. Šablonai su jais neveiks, ir norėdami suformuoti kelią, turėsite pasistengti. Norėdami palengvinti darbą, pirmiausia galite tai padaryti popieriuje..
 • Sudėtingos formos. Dobilai, šešiakampiai, apskritimai, žvaigždės – visi jie savaime yra modelis. Pakanka juos išdėstyti pagal brėžinį..

Norint padaryti prasmingą piešinį, galima naudoti labai mažas plyteles, neatsižvelgiant į formą – vitražas pagamintas tuo pačiu principu. Be to, jei norite padaryti kažką konkretaus, fantazijos, sugalvoto savo, kuriam nėra reikalingų formų, visada galite susisiekti su gamintoju ir pateikti užsakymą. yandex

Gerai prižiūrima teritorija šalia namo

Gerai prižiūrima teritorija šalia namo

Tai kainuos dvigubai daugiau nei įprastas produktas – arba net penkis, priklausomai nuo formos sudėtingumo..

Tada turėtumėte pasirinkti storį:

 • Nuo dviejų iki keturių centimetrų. Naudojamas pėsčiųjų takams. Jei ketinate nutiesti takus šalyje tik tam, kad jais vaikščiotumėte, ši parinktis jums tinka.
 • Nuo šešių iki aštuonių centimetrų. Atlaiko labai intensyviai judančius žmones ar automobilį. Dachoje man to beveik nereikia.
 • Nuo aštuonių iki dešimties. Atlaiko bet kokių automobilių svorį, dažniausiai naudojamas gamyklose, degalinėse ir privačiuose kiemuose, kur automobilis bus pastatytas.

Vasaros rezidencijai stora plytelė tikrai nereikalinga – ir tai gerai, nes kuo ji storesnė, tuo brangesnė.

Tada jums reikia pasirinkti grynai techninius parametrus. Ant pakuotės nurodytas atsparumas dilimui, kuo jis didesnis, tuo patikimesnis bus jūsų gautas takelis. Šalia nurodytas atsparumas šalčiui – vertė rodo, kiek užšalimo ir atšildymo ciklų plytelė gali ištverti.

Originalus sprendimas

Originalus sprendimas

Geriausi variantai turi daugiau nei du šimtus rodiklių ir turėtų būti jais vadovaujamasi..

Paskutinis parametras, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra spalva. Nuo to priklauso, kaip įspūdingai atrodys gautas takelis..

Yra daug variantų:

 • Balta. Viena įspūdingiausių spalvų, kuri gerai atrodys naktį, tamsoje. Mažai tikėtina, kad jums pavyks pasiklysti tokiais keliais, jie atrodys ryškiai ir tinka daugumai stilių. Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad akmenis teks prižiūrėti, kitaip jie greitai taps dulkėti, purvini ir papilkės.
 • Juoda. Tai taip pat įspūdingas variantas, kuris puikiai derės prie griežtų tamsių spalvų namų. Ant tokios plytelės nešvarumų nematyti, tačiau tamsoje bus lengva prarasti pėdsakus.
 • Kontrastingi deriniai. Modeliams geriausiai tinka kontrastai – derinkite juodą su balta, violetinę su oranžine ir mėlyna su geltona tai gera idėja. Tokie keliai bus aiškiai matomi, jie atrodys ryškiai, pritrauks dėmesį..
 • Atspalviai-deriniai. Medžiaga leidžia paimti vieną ryškią spalvą ir atskiesti ją atspalviu – šviesia arba tamsia. Ši parinktis atrodo paprasta, bet skoninga..
 • Natūralios spalvos. Akmuo pats savaime yra gražus, tačiau galite pasirinkti jam pagamintą plytelę. Jei jis gerai imituoja gyslas, natūralaus akmens atspalvius, takai tuo pačiu metu atrodys natūraliai, tvarkingai ir gražiai. Taip pat galite pasirinkti plyteles, kurios nebuvo deginamos – jos bus maloniai tamsiai oranžinės arba tamsios-Ruda Spalva.

Pasirinkite tinkamą spalvą

Pasirinkite tinkamą spalvą

Patys nusprendę, kokia medžiaga turėtų būti pagal visas charakteristikas, galite eiti į parduotuvę ir ten pasirinkti konkrečią partiją..

Į ką atkreipti dėmesį perkant?

Plytelė turi ne tik atitikti dizainą, bet ir atitikti kokybės standartus. Nustatyti, ar jie jus apgaudinės, yra pakankamai paprasta. Būtina:

 • Paprašykite pardavėjo pateikti dokumentus. Prie kiekvienos prekių siuntos turi būti pridėtas atitikties sertifikatas, patvirtinantis, kad jis pagamintas laikantis valstybinių standartų, taip pat bandymų ataskaita, kurioje yra visa informacija apie atsparumą dilimui, atsparumą šalčiui ir kitas savybes. produktas. Jei pardavėjas užsiima bandydamas pakeisti temą, didelė tikimybė, kad su produktu kažkas negerai – geriau kreiptis į kitus žmones.
 • Patikrinkite atsitiktines plyteles iš partijos. Net jei jūsų siūlomas produktas yra blogas, viršutinis, matomas sluoksnis pakuotėje bus padarytas gerai, kad nieko neatspėtumėte. Prašymas gauti plyteles iš vidurio yra normalus, ypač jei esate pasirengęs nusipirkti šią pakuotę vėliau..

Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų) Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų) Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų)

Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų) Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų)

 • Patikrinkite, ar nėra trūkumų. Lustai, įtrūkimai, byrantys kraštai – visa tai rodo ne tik prastą kokybę, bet ir tai, kad prekės buvo gabenamos be menkiausio tikslumo. Jis gali ateiti pas jus tos pačios būsenos.
 • Patikrinkite sausumą. Norėdami tai padaryti, išimdami dvi plyteles, švelniai trankykite vieną prieš kitą. Jei garsas yra prislopintas, tai reiškia, kad produktas nėra gerai išdžiūvęs ir nebus patvarus. Sugriūti pakanka minimalios žalos.
 • Patikrinkite formą. Plytelės turi būti tos pačios (nebent, žinoma, kalbame apie natūralų akmenį su keistomis formomis), kitaip bus sunku tilpti į modelį.
 • Pirkite aukštos ar vidutinės kainos segmentą. Pigus produktas – pigus, palyginti su kitu panašiu – dažniausiai prastos kokybės, nieko gero neduos.

Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų) Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų) Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų)

Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų) Keliai šalyje iš grindinio plokščių - gražaus kiemo dizainas (daugiau nei 120 nuotraukų)

Pasirinkus plytelę, belieka sumokėti pardavėjui, pasiimti dokumentus ir pasirūpinti pristatymu. Po – tai priklauso nuo mažylio. Remdamiesi planu, surinkite takelius vietoje.

Kokybiškos plytelės džiugins jus daugelį metų. Jei pasirinkote tinkamą dydį, formą, medžiagą, spalvą, jei neteisingai apskaičiavote atsparumą šalčiui, atsparumą dilimui – vėžės tarnaus dešimtmečius.

Kokybiškos plytelės džiugins daugelį metų

Kokybiškos plytelės džiugins daugelį metų