Modernus namas iš baro

Modernus namas iš baro

Raktinių namų, kurių projektai ir kainos yra prieinami kiekvienam žemės savininkui, statyba yra modernus sprendimas statant namus naudojant naujas technologijas. Šis požiūris į namų statybą gali išspręsti daugybę problemų. Daugelis siekia turėti savo būstą, tačiau ne visi nusprendžia statyti. Ir tai nenuostabu, nes daugelį laimingų žemės sklypų savininkų gąsdina užsitęsusios ir skausmingos statybos perspektyva..

Stilingas dviejų aukštų kaimo namas

Stilingas dviejų aukštų kaimo namas

Minimalistinis privatus namas su panoraminiais langais

Minimalistinis privatus namas su panoraminiais langais

Gyvenamasis pastatas iš raudonų plytų, modernaus dizaino

Gyvenamasis pastatas iš raudonų plytų, modernaus dizaino

Modernus Art Nouveau stiliaus gyvenamasis pastatas

Modernus Art Nouveau stiliaus gyvenamasis pastatas

Jaukus mūrinis namas su mansarda

Jaukus mūrinis namas su mansarda

Dviejų aukštų namas iš putplasčio blokelių, aptrauktas dekoratyviniu akmeniu

Dviejų aukštų namas iš putplasčio blokelių, aptrauktas dekoratyviniu akmeniu

Stilingi privatūs namai su pieniškai pilku balkonu su ryškiai oranžinėmis durimis

Stilingi privatūs namai su pieniškai pilku balkonu su ryškiai oranžinėmis durimis

Nauja technika leidžia greitai pastatyti gyvenamąjį pastatą, neišleidžiant jam per daug pinigų. Šiandien statybos be galvos skausmo egzistuoja. Ir tai yra visame pasaulyje naudojami ir labai populiarūs „iki raktų“ paruošti projektai..

Raktinė namų statyba

Namų statyba iki raktų yra pastatų statyba pagal paruoštus projektus. Tai puiki proga pastatyti namus be daug darbo. Klientas, kuris kreipiasi pagalbos į statybos įmonę, gauna gatavą pastatą. Jam nereikia savarankiškai ieškoti darbuotojų, atlikti geodezinius tyrimus, tyrinėti teritoriją, projektuoti ir pan. Visus šiuos darbus atliks įmonė.

Profesionali įmonė, kuri stato namus iki raktų:

 • parengs statybos koncepciją. Išsamus veiksmų planas leis aiškiai atlikti darbus, kontroliuoti jų įgyvendinimo laiką;
 • teritorijos tyrimas dėl statybos galimybių. Tai labai svarbus punktas. Geodeziniai tyrimai padės išvengti daugelio rūpesčių, nes požeminiai vandenys ar tuštumos gali turėti žalingą poveikį tolesnei statybai;
 • projekto dokumentacijos kūrimas. Paruošti projektai leidžia jums sukurti gražius ir individualius namus. Profesionalios statybų įmonės savo personaluose turi dizainerių, galinčių sukurti namus, atitinkančius visus klientų reikalavimus;
 • pagalba kuriant dizainą. Modernus dizaino sprendimas leis pabrėžti stilių ir rafinuotumą, užpildyti jį ypatinga atmosfera;
 • žemės ir statybos darbų vykdymas. Profesionalus požiūris į tokio tipo darbus leis greitai ir efektyviai sukurti gražų pastatą;
 • namų dekoravimas. Šio tipo darbai apima kraštovaizdžio aplink namus dizainą, kuris sukurtų harmoniją..

Namų statyba iki rakto apima visų tipų darbų atlikimą, tinkamą dokumentų tvarkymą, nuolatinę darbuotojų kontrolę ir išlaidų ataskaitų teikimą. Paruošti projektai yra populiariausia statybos rūšis pasaulyje..

Profesionalioje įmonėje galite gauti kvalifikuotą specialisto pagalbą, kuri, žinodama problemą, artės prie visų parametrų naudingiausio projekto pasirinkimo. Meistras paaiškins visus užsakovo pageidavimus, iš anksto įvertins žemės sklypo galimybes ir pasiūlys paruoštą statybos planą, visiškai atitinkantį visus reikalavimus ir norus.

Mažas kaimo namas iš medžio

Mažas kaimo namas iš medžio

Modernus vieno aukšto namas su erdviu įėjimu

Modernus vieno aukšto namas su erdviu įėjimu

Pastatyti vieno aukšto namus bus pigiau ir greičiau.

Pastatyti vieno aukšto namus bus pigiau ir greičiau.

Pastato projektavimas

Projektas yra dokumentas, be kurio neįmanoma statyti pastato. Galima savarankiškai suprojektuoti pastatą be žinių, tačiau ar jis atitiks visus reikalavimus, jau neaišku. Štai kodėl projekto sukūrimas turėtų būti patikėtas tikram profesionalui. Kurdamas pagrindinį planą, projektuotojas dažniausiai vadovaujasi klientų reikalavimais, jų norais ir poreikiais, taip pat technologinėmis galimybėmis ir reguliavimo informacija. Dėl kompetentingo darbo klientas gauna tvirtą namą, apie kurį svajojo.

Kuriant individualų projektą atsižvelgiama į visas šalis, įskaitant finansines. Kuo masyvesnė ir sudėtingesnė konstrukcija, tuo daugiau lėšų jai teks išleisti. Natūralu, kad individualaus projekto sukūrimas yra brangi paslauga, nes norint parengti teisingą planą, reikia atlikti daugybę tyrimų, suplanuoti patalpų išdėstymą, numatyti jų funkcionalumą ir atlikti visus būtinus technologinius skaičiavimus. būti atliktas..

Puikus pasirinkimas kuriant projektą yra įsigyti paruoštą planą. Tai leidžia žymiai sutaupyti pinigų kuriant individualius projektinius dokumentus..

Šiuolaikinė rangovų kompanija turi daugybę paruoštų projektų variantų, kurie leidžia jums sukurti savo individualų pastatą. Natūralu, kad statydamas namą nori turėti savo stilių ir asmenybę. Šiuolaikiniai gatavi namų projektai taip pat leidžia. Profesionalų požiūris į pastato dizainą leidžia statyti visiškai skirtingus namus.

Daugelis mano, kad baigti projektai nesuteiks namams išskirtinumo ir rafinuotumo, kad pastatai atrodys panašiai kaip dvyniai. Tai nėra visiškai tiesa. Platus gatavų projektų pasirinkimas leidžia teisingai pasirinkti konstrukciją. Užbaigtas projekto namas visiškai atitiks kliento norus ir reikalavimus. Be to, atsižvelgiant į kliento pageidavimus, galima atlikti standartinių projektų pakeitimus. Kompetentingas požiūris į pastato, pastatyto pagal standartinį projektą, projektavimą leidžia suteikti jūsų namui savo stilių. Dizainas yra geriausias būdas išreikšti save.

Baigti projektai yra ekonomiškai efektyvi konstrukcija, kuriai reikia mažiau grynųjų pinigų, nes klientas galės žymiai sumažinti savo projektavimo išlaidas. Atminkite, kad projektas yra statybos pagrindas, todėl jis negali būti pigus.

Vieno aukšto namas pagal standartinį projektą

Vieno aukšto namas pagal standartinį projektą

Didelio dydžio privatus namas pagal individualų projektą, esantis šlaite

Didelio dydžio privatus namas pagal individualų projektą, esantis šlaite

Individualus požiūris į namų dizainą leis jums sukurti savo svajonių namus

Individualus požiūris į namų dizainą leis jums sukurti savo svajonių namus

Į paruošto projekto pasirinkimą reikėtų žiūrėti visiškai atsakingai. Tarp daugybės statybos variantų labai lengva supainioti. Natūralu, kad įmonės vadovas padės išspręsti visas būsimos statybos subtilybes ir akimirkas, tačiau sprendimas turės būti priimtas asmeniškai.

Renkantis tipišką namo projektą, ekspertai pataria atsižvelgti į:

 • ar pasirinktas namo projektas buvo anksčiau įgyvendintas, kiek kartų statyba vyko pagal pateiktą planą. Tokia informacija užtikrins dizaino patikimumą ir jo populiarumą. Taip pat galite paklausti, kurioje teritorijoje namas buvo pastatytas, kad būtumėte tikri, jog jūsų baigtas planas bus vienintelis rajone;
 • ar būsimų namų planas bus patogus visiems šeimos nariams. Norėdami tai padaryti, turėtumėte su visais būsimais nuomininkais aptarti, ką jie norėtų pamatyti būsimame name, nes pastatas turėtų būti patogus visiems be išimties;
 • ar kambariai bus patogūs, ar jų vieta bus maloni. Šis klausimas taip pat turėtų būti išaiškintas visiems gyventojams. Jūs netgi galite iš anksto priskirti kambarius;
 • ar langų skaičius atitinka jūsų reikalavimus. Šviesa namuose priklauso nuo šio rodiklio. Šiandien pirmenybė teikiama šviesiems kambariams su didelėmis langų angomis;
 • yra poilsio zonos patogioje vietoje. Svetainė yra vieta, kur visa šeima ilgus vakarus susirinks, kur bus priimami svečiai. Jis turėtų būti patogus ir patogus;
 • ar tinkamas galimas namo dizainas. Baigti projektai numato pastatų vidaus apdailą. Natūralu, kad jis gali būti sukurtas pagal individualius reikalavimus..

Rinkdamiesi užbaigtą projektą, turėtumėte būti ypač atsargūs, nes parengtas planas turi atitikti visus ne tik užsakovo, bet ir jo šeimos narių reikalavimus ir pageidavimus. Štai kodėl visi žmonės, kurie gyvens naujuose namuose, turėtų pasirinkti paruoštą projektą. Tai turėtų būti patogu absoliučiai visiems..

Paruošti namai visiškai atitinka visus komfortiško gyvenimo reikalavimus. Juose yra visos komunikacijos, šilta ir jauku. Buvo sukurta daug paruoštų projektų, pridedant garažą, verandą, palėpę, vonią. Tai labai patogus ir funkcionalus konstrukcijos variantas. Baigti projektai ir jų kainos maloniai nustebins bet ką. Tokie rodikliai priklauso nuo paties statybos varianto.

Kaimo namų statyba iki rakto

Šiuo metu statinių statybai keliami nauji reikalavimai. Daugelis statybos technologijų leidžia greitai sukurti gražius ir kokybiškus namus. Tokios struktūros jokiu būdu nėra prastesnės kokybės nei senieji metodai, pranoksta jas kaina ir patikimumu. Naudojant šiuolaikines technologijas galima greitai ir be didelių rūpesčių atlikti iki galo paruoštą statybą pagal paruoštus projektus.

„Iki rakto“ kaimo namų statyba ir interjeras, projektai, kurių kainos yra prieinamos masėms, šiuo metu įgauna didžiulį populiarumą. Pagrindinis tokios statybos privalumas yra tai, kad viena statybos įmonė teikia visas paslaugas. Šis požiūris į verslą reiškia svetainės tyrimą, projekto dokumentacijos kūrimą, statybos darbų įgyvendinimą. Klientas gauna gatavą konstrukciją. Tikri profesionalai atkreips dėmesį į klientų reikalavimus. Užbaigtas kaimo namas atitiks visus reikalavimus.

Raktų statyba kaimo namas turi daug privalumų:

 • galimybė greitai atlikti statybas. Profesionalų komanda namus pradės eksploatuoti laiku. Kūrėjo kompanija nevėluos. Datos derinamos iš anksto ir įrašomos sutartyje;
 • galimybė iš anksto suplanuoti sąmatą. Kurdama projektą, įmonė taip pat atlieka preliminarius skaičiavimus. Šis metodas leidžia jums įvertinti savo finansines galimybes. Statyba iki raktų žymiai sutaupys pinigų. Be to, nekilnojamojo turto bendrovę labai lengva valdyti. Jokių papildomų išlaidų neturėtų būti;
 • gauti garantiją iš kūrėjo įmonės. Įstaigoje veiks viena įmonė. Dizaineriai, planuotojai, statybininkai, architektai yra vienos firmos darbuotojai. Šis požiūris leis jums gauti ne tik daugiau garantijų, bet ir žymiai sutaupyti laiko bei pastangų ieškant darbo. Kartu tai daro statybas iki raktų naudingiausiu variantu;
 • galimybė individualiai pasirinkti pastato vidaus apdailą. Kaimo namas pagal paruoštą planą, turintis teisingą apdailą, atrodys visiškai kitaip. Dėl interjero dizaino jūs galite suteikti pastatui tam tikrą išvaizdą. Verta dėl to susirūpinti iš anksto ir išsiaiškinti šį klausimą su statybos įmone.

Jaukus kaimo namas iš medienos

Jaukus kaimo namas iš medienos

Mažas kaimo namas iš medienos

Mažas kaimo namas iš medienos

Jaukus kaimo namas iš medžio

Jaukus kaimo namas iš medžio

Šiuolaikinis kaimo namas, aptrauktas dailylentėmis

Šiuolaikinis kaimo namas, aptrauktas dailylentėmis

Užsakovas galės kontroliuoti visą statybos procesą asmeniškai. Išlaidos, kokybė, terminų laikymasis – viskas lieka savininko kontrolėje, nors įmonė atlieka kontrolės funkcijas.

Kaimo namo statyba iki rakto leidžia labai paprastai ir greitai išspręsti namo problemą. Tai yra geriausias pasirinkimas nebrangiai statybai šiandien. Baigtas namas bus funkcionalus ir šiltas. Tokia konstrukcija leidžia niekuo nesijaudinti. Viską daro įmonė, o klientui beliks mėgautis savo namais.

Raktų statybos įmonė atlieka ne tik paties namo statybą, bet ir taurina teritoriją. Dėl to klientas gaus gyvenimui paruoštą namą ir išskirtinį kiemą. Kraštovaizdžio dizainas yra dar raktų statybos paslaugos.

Galite statyti kaimo namą ne tik pagal skirtingus projektus, bet ir iš skirtingų medžiagų, tačiau bet kuriuo atveju jis bus nebrangus ir greitas.

Didelis ir modernus namas miško apsuptyje

Didelis ir modernus namas miške

Gražus kaimo namas pagal individualų projektą

Gražus kaimo namas pagal individualų projektą

Minimalistinis vieno aukšto kaimo namas

Minimalistinis vieno aukšto kaimo namas

Lengvas ir jaukus kaimo namas iš dažytos medienos

Lengvas ir jaukus namai, pagaminti iš dažytos medienos

Namų statyba iš raktų iš baro

Daugelį amžių namai buvo statomi iš medžio. Kaip rodo istorija, profesionalūs mediniai namai padidino patvarumą ir gali tarnauti ne vieną šimtmetį. Tikriausiai visi matė senus medinius namus, kurie net nebuvo pastatyti praėjusiame amžiuje. Mediena yra seniausia statybinė medžiaga, naudojama įvairiems tikslams. Šiuolaikiniai mediniai namai statomi iš medienos. Ši medžiaga gali būti gaminama įvairiais būdais..

Šiandien mediniai namai įgauna didžiulį populiarumą. Jie yra paklausūs visame pasaulyje, nes jie yra greitos ir nebrangios statybos galimybė. Namo statyba iš baro turėtų būti patikėta profesionalui. Raktinių namų medinių namų, kurių projektus galima peržiūrėti internete, statyba yra naudingiausias pasirinkimas klientui. Dėl įvairių paruoštų namų projektų iš baro labai lengva pasirinkti savo statybos variantą.

Tokio tipo pastato privalumai yra šie:

 • ekonomiškumas statybos ir eksploatavimo metu. Ši statybos galimybė yra prieinama visiems priemiesčių teritorijų savininkams. Medinės sijos nėra brangi medžiaga;
 • lengvas pastato svoris. Tokiai statybai nereikia didelių ir masyvių pamatų. Tai gali sutaupyti daug pinigų. Be to, statyba be pilant pagrindą yra daug greitesnė, nes pamatai sutrumpėja;
 • nereikalauja daug statybos laiko. Rąstinį namą iki raktų galite pastatyti per kelis mėnesius. Namo montavimas iš medinės juostos vyksta konstruktoriaus pavidalu, kurio detalės yra sulankstytos į tvirtą ir patikimą namą;
 • visiškai ekologiškas statybos variantas. Pavyzdžiui, suomiškas namas iš medienos neišskiria aplinkai ir žmonėms kenksmingų toksiškų medžiagų ir nesukelia alergijos. Mediena yra natūrali medžiaga, o gaminant medieną nenaudojami kenksmingi komponentai;
 • mediniai namai iš baro kvėpuoja. Štai kodėl toks namas teigiamai veikia bendrą jame gyvenančių žmonių savijautą;
 • puikiai šildo žiemą, o vasarą vėsiai. Šilumą laidžios medienos savybės gali žymiai sutaupyti šildant namą žiemą. Tokie namai greitai įkaista. Net ir esant stipriausiam šalčiui nebus sunku jį šildyti. Be to, nešildomoje patalpoje temperatūra praktiškai nesumažėja per dieną;
 • gali reguliuoti oro drėgmę. Mediena yra natūrali medžiaga, atliekanti šią nuostabią funkciją. Jis sugers padidėjusią drėgmę ir grąžins ją išdžiūvus;
 • turėti visas komunikacijas, būtinas patogiai viešnagei. Šiuolaikiniuose mediniuose namuose įrengta kanalizacija ir elektra. Juose yra viskas: tualetas, vonios kambarys, dušas su karštu vandeniu. Daugelis kartu su namais sukuria vonią. Tai geriausia proga atsipalaiduoti po sunkios dienos, ir to nereikėtų pamiršti;
 • tinka atsiskaityti iškart po statybos. Jie nereikalauja susitraukimo. Namo iš baro nereikia ypač sudėtingo dizaino. Daugelis, priešingai, linkę pabrėžti jos natūralią kilmę;
 • lengva surinkti per trumpą laiką. Šio tipo konstrukcijai nereikia sunkios specialios įrangos. Kvalifikuoti statybininkai, turintys darbo patirties, jį sukurs labai greitai;
 • turėti ilgą tarnavimo laiką. Gerai pastatyti namai tarnaus ne vienai kartai. Šiandien yra šimtai metų senumo ir vis dar gyvenami namai. Štai kodėl namai iš medinių sijų yra statybos variantas, kuris tarnaus daug ilgiau nei mūriniai namai..

Šeimyninis namas iš klasikinio stiliaus baro

Šeimyninis namas iš klasikinio stiliaus baro

Skandinaviškas stilius projektuojant privatų namą iš dažytos medienos

Skandinaviškas stilius projektuojant privatų namą iš dažytos medienos

Didelis ir gražus rąstinis namas išsiskirs iš kitų namų

Didelis ir gražus rąstinis namas išsiskirs iš kitų namų

Rudų sijų ir juodų stogų kontrastas projektuojant privatų namą

Rudų sijų ir juodų stogų kontrastas projektuojant privatų namą

Paruoštų namų projektų įvairovė iš raktų juostos leidžia pastatyti bet kokios formos ir dydžio pastatus. Vieno ir dviejų aukštų, su garažu, pirtimi ar terasa-ko tik nori klientas. Be to, tokie namai harmoningai susilies su gamta. Kvalifikuota profesionalų komanda sukurs gražius ir patogius namus klientui ir puikiai suplanuos kraštovaizdį. Dėl to baigta konstrukcija suteiks harmoningą namo, išorinių pastatų, kiemo kompleksą.

Tokiuose namuose bus patogu ne tik atsipalaiduoti, bet ir dirbti. Jo viduje sukuriama žmogui naudinga atmosfera. Gražūs ir įmantrūs namai taps jo savininko pasididžiavimu.

Medienos rūšys, naudojamos statant namus

Statant medinius namus, naudojamos kelios medienos rūšys:

 • suapvalintas rąstas. Naudojant tokią medžiagą, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas izoliacinėms medžiagoms. Nors ši medžiaga turi aukštus technologinius rodiklius, vis dėlto namui iš baro reikia izoliacijos, nes pagrindinė šiluma praeina per sienas;
 • profiliuota mediena. Ši medžiaga šiandien yra paklausiausia tarp analogų. Tai leidžia greitai pastatyti ekologiškus namus;
 • klijuota laminuota mediena. Ši medžiaga yra brangiausias medinių namų statybos variantas. Jis gaminamas naudojant specialų metodą ir nereikalauja susitraukimo..

Visų rūšių medžiagos įrodė, kad yra aukštos kokybės ir patvarios. Natūralu, kad kiekvienas iš jų turi savo privalumų. Bet kokiu atveju medienos naudojimas statyboje yra aplinkai nekenksmingas patogaus būsto statymas naudojant šiuolaikines technologijas..

Vieno aukšto privatus namas iš suapvalintos medienos

Vieno aukšto privatus namas iš suapvalintos medienos

Apvalus rąstinis namas su mansarda

Apvalus rąstinis namas su mansarda

Dviejų aukštų privatus namas iš dviejų rudų atspalvių laminuotos faneros

Dviejų aukštų privatus namas iš dviejų rudų atspalvių laminuotos faneros

Šeimyninis namas iš laminuotos faneros

Šeimyninis namas iš laminuotos faneros

Privatus namas iš profiliuotos medienos

Privatus namas iš profiliuotos medienos

Namų statyba iš putų blokų iki raktų

Kitas šiuolaikinės statybos variantas yra namų statyba iš putplasčio blokų. Putplasčio blokas priklauso nebrangių statybinių medžiagų klasei, tačiau kaina nereiškia žemos kokybės. Priešingai, už mažą kainą putplasčio blokas turi aukštą funkcionalumą. Jo ekonomiškumą lemia pigių komponentų, iš kurių gaminamas produktas, naudojimas. Tokių konstrukcijų pranašumai yra šie:

 • medžiaga turi didelę laikomąją galią. Putplasčio blokas yra patvarus ir patikimas, gali atlaikyti dideles apkrovas;
 • turi ilgą tarnavimo laiką. Medžiaga nesąveikauja su aplinka, ji atspari kraštutinėms temperatūroms ir drėgmei. Neblogėja daugelį dešimtmečių;
 • leidžia greitai pastatyti bet kokio sudėtingumo pastatą. Putplasčio blokas naudojamas privačių konstrukcijų ir pramoninių kompleksų statybai. Jis turi ypatingą formą, leidžiančią greitai uždėti medžiagą;
 • turi mažą šilumos laidumo koeficientą. Ši medžiaga priklauso šiltų gaminių kategorijai, puikiai išlaiko šilumą viduje;
 • priimtina medžiagos kaina. Paprastas technologinis gamybos procesas leidžia jums pagaminti pigią aukštos kokybės medžiagą;
 • turi mažą svorį. Tokiai konstrukcijai nereikia užpildyti masyvaus pamato;
 • ekonomiška konstrukcija, kurioje skiedinys yra žymiai sutaupytas. Racionalus betono mišinio naudojimas leidžia sumažinti sienų statybos išlaidas;
 • pastatyti pastatą nereikia daug laiko. Putplasčio blokas tinka gana trumpam laikui.

Namo statyba iš putplasčio blokų yra geriausias pasirinkimas statant pastatą priemiesčio reikmėms. Tokiame name yra visos ryšio linijos, jis yra šiltas ir patogus. Tačiau tokiai konstrukcijai reikia išorinės apdailos. Putplasčio namo fasadas gali būti naudojamas be apmušalų, tačiau anksčiau ar vėliau kiekvienas savininkas grįžta prie savo namų išskirtinės išvaizdos. Štai kodėl rekomenduojama namo fasadą kurti kartu su statyba..

Norint naudoti putplasčio bloką statybai, reikia uždėti hidroizoliacines medžiagas, sustiprintus diržus.

Viktorijos laikų prabangus putplasčio namas

Viktorijos laikų prabangus putplasčio namas

Dviejų aukštų putų blokinis namas su garažu

Dviejų aukštų putų blokinis namas su garažu

Didelis namas iš putplasčio blokelių, apmuštas dailylentėmis po akmeniu

Didelis namas iš putplasčio blokelių, apmuštas dailylentėmis po akmeniu

Privatus namas iš putplasčio blokų su mansarda ir įlankos langu

Privatus namas iš putplasčio blokų su mansarda ir įlankos langu

Geriausias namo statybos variantas yra „iki raktų“ namų statyba iš putplasčio blokų, kurių projektai yra įspūdingi savo įvairove. Šis požiūris į statybą leidžia žymiai sutaupyti pastato konstrukciją, lengviau valdyti visus darbus. Naudodami paruoštą projektą, aukšto lygio specialistai parinks tinkamiausią statybos variantą ir jį atliks. Pats klientas neturi nieko daryti. Jam beliks mėgautis savo namų jaukumu..

Galite pastatyti namą iš bet kokio dydžio ir formos putplasčio bloko. Namų planai su garažais, mansardomis yra labai populiarūs. Šis požiūris į statybą leidžia sutaupyti žemės naudojimo ir padidinti naudingą namo plotą. Namų statyba iki raktų yra ne tik paties pastato statyba, bet ir aplinkinės teritorijos gerinimas.

Namų statyba iki raktų: karkasinių pastatų projektai ir kainos

Karkasiniai namai jau daugelį metų naudojami visame pasaulyje. Ši statybos technologija pasitvirtino ir yra plačiai naudojama gyvenamųjų pastatų statybai. Šios konstrukcijos paslaptis slypi rėmo įrengime. Tai yra namo, prie kurio pritvirtintos sienos, pagrindas. Karkasinių namų projektai yra populiarūs dėl savo privalumų:

 • pelningumas. Tokių konstrukcijų kaina yra maža ir prieinama visiems žemės savininkams. Naudojant šiuolaikines statybos technologijas galima žymiai sumažinti išlaidas;
 • patikimumas ir ištvermė. Karkasinių namų statybai naudojamos šiuolaikinės medžiagos yra aukštos kokybės, jos gali atlaikyti dideles apkrovas;
 • trumpas statybos laikas. Karkasinis namas su profesionaliu požiūriu yra surenkamas kelias savaites. Jis gali būti pastatytas bet kuriuo metų laiku, nes tokiai statybai nenaudojamas didžiulis pamatas;
 • didelis pasirinkimas statybos variantų. Baigti projektai yra įspūdingi savo įvairove. Tai įvairių formų, naudojamų medžiagų ir teritorijų namai. Galite pastatyti nedidelį namą ar daugiaaukštį kotedžą;
 • skirtinga įranga. Karkasinį namą galima surinkti pagal kliento reikalavimus. Tai neužims daug laiko ir papildomų išlaidų;
 • aukštos kokybės. Visos medžiagos atitinka norminius standartus, o tai leidžia statyti aukštos kokybės namus;
 • kaina, kuri priklauso nuo namo dydžio. Preliminarūs skaičiavimai suteikia galimybę realiai įvertinti finansines galimybes.

Karkasiniai namai turi žemą sienų ir stogo šilumos laidumo koeficientą. Pastatuose įrengta patikima papildoma šiluminė apsauga. Šios technologijos dėka karkasinius namus žiemą labai lengva šildyti. Tokios konstrukcijos puikiai sulaiko šilumą ir gali būti naudojamos nuolatiniam gyvenimui..

Neįprastai stilingas karkasinis namas

Neįprastai stilingas karkasinis namas

Karkasinis namas su kombinuota danga

Karkasinis namas su kombinuota danga

Šviesus ir modernus karkasinis namas su daugybe langų

Šviesus ir modernus karkasinis namas su daugybe langų

Medienos karkasinis namas

Medinis karkasinis namas

Naudojant šiuolaikines rėmo technologijas galima statyti gražius ir įmantrius pastatus. Jie yra atsparūs ugniai, turi geriausią kainos ir kokybės santykį.

Karkasinį namą geriausia statyti padedant statybų bendrovei. Namų statyba iki rakto garantuoja aukštą kokybę ir greitą montavimą. „Iki rakto“ karkasinių namų, kurių projektai yra įspūdingi, statyba yra greičiausias statybos variantas.

Medžiagos pasirinkimas statybai

Renkantis medžiagą statybai, pirmiausia turėtumėte nuspręsti, ką norite gauti iš pastatyto namo, kaip jis bus naudojamas. Šiuolaikinės technologijos leidžia greitai pastatyti namus nuolatiniam gyvenimui. Kiekvienas iš baigto projekto variantų puikiai susidoroja su užduotimis, yra aprūpintas ryšiais, turi savo privalumų ir trūkumų.

Neįmanoma pasakyti, kad bet kokia konstrukcija yra geresnė ar blogesnė. Viskas priklauso nuo individualių poreikių, finansinių išteklių ir žemės sklypo galimybių. Taigi, pavyzdžiui, „iki raktų“ statomų medinių namų, kurių projektai yra prieinami, statyba yra natūralios medžiagos, kuri turi būti tinkamai prižiūrima, naudojimas..

Prieš pasirinkdami paruoštą projektą, pagalvokite, ko tiksliai tikitės iš savo namų. Taip pat galite pasinaudoti įmonės, užsiimančios namų statyba, darbuotojų patarimais pagal gatavus projektus..

Modernus karkasinis namas su asimetrišku stogu

Modernus karkasinis namas su asimetrišku stogu

Pasakiškas kaimo namas iš rąstinio namo

Pasakiškas kaimo namas iš rąstinio namo

Namų statyba iki raktų: projektai ir kainos - tipiškas vieno aukšto namas iš putplasčio blokų yra paprastas ir greitas statybos variantas

Tipiškas vieno aukšto putplasčio blokinis namas yra paprastas ir greitas statybos variantas

Namo statyba nevirs tikru siaubu, jei jį patikėsite profesionaliai įmonei. Tai taip pat gali būti labai trumpalaikis ir nebrangus. Šiuolaikinės technologijos, kurios šiandien naudojamos statybose visame pasaulyje, sulaužo senus stereotipus apie namų statybą. Nebijokite veikti ir laukti geriausios progos. Namų statyba iki raktų atneš tik teigiamas emocijas, svarbiausia pasirinkti tinkamą kūrėją.

Savarankiška namo statyba tuo pačiu metu išlieka tokia pati problematiška kaip ir anksčiau. Kam ieškoti problemų, kai yra būdas jų išvengti? Ir ši galimybė yra paruošta „iki raktų“ namų statyba.