Kambario dizainas paaugliui (60 nuotraukų)

Amžius nuo 13 iki 17 metų dėl priežasties vadinamas pereinamuoju. Šiuo laikotarpiu vaikai sparčiai keičiasi – tiek išoriškai, tiek psichologijos požiūriu, o tai reiškia, kad juos supantis interjeras turi atitikti naujus poreikius. Kuriant kambario dizainą paaugliui, svarbu atsižvelgti į augančio vaiko individualias savybes, pomėgius, pomėgius. Mūsų svetainėje surinktos idėjos ir nuotraukos padės jums pasirinkti įdomų kambario dizaino variantą ir suteikti jam maksimalų komfortą..

Paauglių kambario ypatybės

Praėjus metams ar dviem po to, kai vaikas baigė pradinę mokyklą, beveik visi tėvai susiduria su problema, kaip vaikų kambarį įrengti labiau suaugusiųjų formatu. Paprastai reikia pakeisti baldus, o dekoraciją dažnai reikia atnaujinti. Visa tai reikalauja daug dėmesio ir išteklių, tačiau jei iš anksto apgalvosite visas detales, stilingas dizainas džiugins jaunąjį savininką ar savininką iki pilnametystės ar net ilgiau..

Baldų ergonomika

Rinkdamiesi naują lovą, rašomąjį ir kompiuterinį stalą paauglio kambariui, turėtumėte atkreipti dėmesį į transformuojančius modelius. Galimybė reguliuoti aukštį, plotį ar ilgį bus naudinga ne tik paauglio patogumo ir sveikatos požiūriu, bet ir žymiai sutaupys šeimos biudžetą. Kalbant apie spinteles ir lentynas, jose turėtų būti pakankamai laisvos vietos, kad ateityje būtų galima papildyti spintą ir laikyti visus reikalingus daiktus..

Paauglių kambario dizainas - baldų ergonomika Paauglių kambario dizainas - baldų ergonomika

Neutrali apdaila

Paauglystėje dažnai keičiasi vaikų skonis ir pageidavimai. Norėdami pritaikyti interjerą naujiems pomėgiams, patartina pasirinkti neutralų dizainą, kuriame visada yra vieta pastebimiems akcentams. Pavyzdžiui, mėgstamoms nuotraukoms, nuotraukoms ar plakatams galite skirti vieną sieną ar nišą – taip paauglys turės saviraiškos vietą, o likusieji paviršiai ilgiau tarnaus kaip santūrus fonas. ..

Paauglių kambario dizainas - neutrali apdaila Paauglių kambario dizainas - neutrali apdaila

Spalvų įtaka

Aplinkos atspalviai daro didelę įtaką psichinei ir fizinei paauglių būklei – jie yra ypač jautrūs agresyviems deriniams, kuriuos dažnai galima pastebėti įvairiose subkultūrose. Pogrindžio jaunimo judėjimuose vyrauja juoda spalva, kartais susikerta su raudona, ryškiai rožine ir geltona spalvomis. Tokių tonų kambario dekoravimas gali sukelti depresiją, dirginimo protrūkius ir miego sutrikimus. Niūrias ir pernelyg ryškias spalvas geriau pakeisti švelnesniais tonais. Šviesiai pilka, smėlio, mėlyna, žalia, ruda tinka kaip pagrindas..

Paauglių kambario dizainas - spalvų įtaka Paauglių kambario dizainas - spalvų įtaka Paauglių kambario dizainas - spalvų įtaka

Kambario dizainas paauglei mergaitei

Tradicinė jaunų moterų dizaino tema yra pavasario gėlių motyvai. Visų rūšių širdys, drugeliai, katės tiks mergaitėms, kurios net vidurinėje mokykloje išlaiko vaikišką spontaniškumą ir ramybę. Vyresnėms moksleivėms galite pasirinkti mėgstamos knygos stiliaus dizainą, sutelkti dėmesį į savininko pomėgius – muziką, rankdarbius, piešimą ar šokius.

Spalvų paletė merginos kambario interjere turėtų atitikti savininko charakterį, užpildyti erdvę lengvumu ir komfortu. Tinka subtilios pastelinės ir saulėtos spalvos: balta, rožinė, šviesiai žalia, geltona, oranžinė, turkio, alyvinė. Ypač harmoningai atrodo natūralūs tos pačios spalvos deriniai ir atspalviai, skirtingi sodrumu..

Merginos kambario stilius gali būti ir santūrus (modernus minimalizmas), ir romantiškas – čia reikėtų atkreipti dėmesį į Provanso, apleistą prašmatnumą, lengvą klasiką. Jei jauna moteris mėgsta šalies kultūrą, galite pasiskolinti būdingų situacijos bruožų, etninio dekoro ar simbolikos..

Kambario dizainas paauglei mergaitei Kambario dizainas paauglei mergaitei Kambario dizainas paauglei mergaitei Kambario dizainas paauglei mergaitei

Kambario dizainas paaugliui berniukui

Puošiant kambarį paaugliui berniukui, visų pirma, būtina atkreipti dėmesį į praktiškumą, o tik po to į estetiką. Erdvios spintos, organizatoriai ir stalčiai išmokys jūsų vaiką sudėti daiktus į savo vietas. Norėdami palengvinti valymą, turėtumėte vengti atvirų lentynų ir nereikalingo dekoro, tai yra daiktų, kurie nekelia funkcinės apkrovos. Apdovanojimai bus gera interjero puošmena: puodeliai, statulėlės, berniuko gauti pažymėjimai už asmeninius pasiekimus studijose, sporte ar kitose gyvenimo srityse. Sėkmės spąstai, likę akivaizdžiai, padidins jaunimo savivertę ir įkvėps jį naujoms pergalėms..

Kambario dizainas turėtų būti sukurtas atsižvelgiant į individualias augančio savininko savybes. Kažkas mėgsta nuotykių stilių, kažkas mėgsta roko muziką, automobilius, technologijas, istoriją ar astronomiją. Daugelis vaikinų yra susiję su bet kokia sporto šaka – jie žaidžia futbolą, krepšinį, kovos menus, lengvą atletiką ir tt Visa tai gali atsispindėti interjere naudojant teminius spaudinius, ženkliukus ir dekoratyvinius elementus.

Kambario dizainas paaugliui berniukui Kambario dizainas paaugliui berniukui Kambario dizainas paaugliui berniukui Kambario dizainas paaugliui berniukui

Kambario zonavimas dviem vaikams

Kai vaikai pasiekia brendimą, tampa būtina juos apgyvendinti skirtinguose kambariuose, tačiau kartais mažas buto plotas to neleidžia. Šiuo atveju zonavimas padės kiekvienam vaikui įrengti savo erdvę..

Pertvaros. Beveik visiems paaugliams reikia savo privačių „kampelių“, kad jie galėtų išeiti į pensiją. Tai ypač svarbu skirtingų lyčių vaikams. Norėdami padalinti vieną kambarį į dvi, turėtumėte naudoti pertvaras, tačiau jokiu būdu nepalikite jo be natūralios šviesos. Kaip ekranas tinka tankios užuolaidos, fanera, medinės, gipso kartono sienos, aukštos spintelės ir stelažai..

Dviaukščiai baldai paprastai naudojamas mažuose vaikų darželiuose, tačiau paaugliams galite rasti daug įdomių variantų. Ypač patogios yra konstrukcijos, kurių pirmame aukšte yra darbo zona, o antrame – miegamoji zona. Tuo pačiu metu šoninės sienos yra skirtos daiktams laikyti. Šie komplektai yra labiau individualūs nei paprastos dviaukštės lovos, nes jie lieka tik vaiko nuosavybėje..

Podiumas – dar vienas geras triukas, skirtas zonuoti kambarį dviem tos pačios lyties vaikams. Pakilimas virš grindų lygio leidžia efektyviau užpildyti vertikalią erdvę, o po „etapu“ galima įrengti ištraukiamas lovas ar laikymo dėžes.

Kambario zonavimas dviem vaikams - suprojektuokite kambarį paaugliui Kambario zonavimas dviem vaikams - suprojektuokite kambarį paaugliui Kambario zonavimas dviem vaikams - suprojektuokite kambarį paaugliui Kambario zonavimas dviem vaikams - suprojektuokite kambarį paaugliui

Kambario dizainas paaugliui – nuotrauka

Mūsų svetainės nuotraukų galerijoje rasite daugybę kūrybingų paauglių kambario dizaino variantų. Tačiau patartina pasirinkti su būsimu savininku ar savininku. Pereinamuoju laikotarpiu svarbu, kad jauni žmonės jaustųsi, jog į jų nuomonę įsiklausoma ir ji suvokiama lygiavertiškai su suaugusiaisiais..

Dalyvaudamas savo kambario projektavime paauglys išmoks sukurti patogią aplinką, labiau vertins tvarką ir galės mėgautis interjeru, visiškai atitinkančiu jo skonį..

Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka Kambario interjero dizainas paaugliui - nuotrauka

Vaizdo įrašas: Kambarys paaugliui – interjero idėjos