Vaikų dizainas dviem mergaitėms (75 nuotraukos)

Įrengti kambarį dviem vaikams nėra lengvas klausimas, o jei kalbame ir apie mergaites, užduotis yra dvigubai sudėtingesnė. Be lovų ir stalų, mažoms damoms reikės gana plačių saugojimo sistemų, kuriose tilps drabužių spinta, įvairios dekoracijos. Prie viso to bus pridėtas spalvos ir stiliaus klausimas, kai merginos turės priimti bendrą sprendimą. Kad jums būtų lengviau, brangūs tėveliai, surinkome daug rekomendacijų, kurios padės padaryti vaikų darželį dviem mergaitėms gražias, patogias ir funkcionalias.!

Į ką atsižvelgti?

Planuojant vaikų darželio dizainą dviem mergaitėms, būtina atsižvelgti į daugelį punktų, pradedant kambario nustatymu, kur įrengti mergaitės dvarą, ir baigiant amžiaus interesais bei individualiomis savybėmis. Kad jūsų darbas būtų lengvesnis, patariame įsiklausyti į šiuos patarimus:

1. Pabandykite savo mažyliams skirti didžiausią buto kambarį, kad užtektų vietos visoms funkcinėms zonoms.

2. Pasirinkite tik būtiniausius baldus – nereikalingi daiktai užgriozdins erdvę. Galite naudoti transformuojančias struktūras, įvairias ištraukiamas sistemas.

3. Naudokite didelius veidrodžius patalpose – merginoms tai patiks. Be to, veidrodiniai paviršiai vizualiai padidins erdvę. Jie gali būti tiek sieninėje versijoje, tualetiniame staliuke, tiek ant spintos durų.

4. Kiekvienam vaikui sukurkite kambario kampą su pertvara, užuolaidomis ar lentynomis. Dėl to vaikams bus daug patogiau užsiimti asmeniniais reikalais..

5. Renkantis kambario spalvą, vadovaukitės abiejų vaikų norais, galite išdėstyti zonas skirtingais atspalviais, derindami jas su kokia nors bendra idėja, pavyzdžiui, tais pačiais baldais.

Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - į ką reikia atsižvelgti Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - į ką reikia atsižvelgti

Spalvų sprendimai

Renkantis darželio spalvą, svarbu atsižvelgti į kambario vietą, palyginti su kardinaliais taškais. Jei langai nukreipti į šiaurę, verta atsisakyti šaltų ryškių spalvų, o ne šiltos šviesos – jos padės padaryti kambarį erdvesnį ir erdvesnį. Priešingai, pietinėje pusėje, kur jau yra daug natūralios šviesos, galite pasiimti šaltesnius atspalvius..

Geras pasirinkimas būtų vienspalvis šviesių spalvų dizainas, prieš kurį puikiai atrodys ryškūs baldai ir aksesuarai. Iš spalvų paletės, skirtos dviejų mergaičių kambariui dekoruoti, idealiai tinka balti, rožiniai, alyviniai, kreminiai, žali atspalviai. Naudojant geltonus, violetinius, oranžinius dažus galima sukurti atskirus kontrastus..

Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - Spalvos Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - Spalvos

Interjero stiliaus pasirinkimas

Dviejų mergaičių darželis yra puiki sritis bet kokių kūrybinių idėjų įkūnijimui. Čia nuostabiai įsišaknys daug teminių ir stiliaus krypčių. Mažosios ponios gali papuošti interjerą, remdamosi pasakų apie Mažąją undinę, Snieguolę motyvais, įrengti tikrą princesės pilį. Dažniausiai grindžiami rožiniai tonai, kurie papildomi teminiais fototapetais, spynų, vežimėlių pavidalo baldais ir kitais svarbiais atributais..

Kai dekoruojate vaikų darželį dviem mergaitėms, galite kreiptis į klasiką, kurioje dera išskirtinis komfortas, senos tradicijos ir ramybė. Klasikinis stilius yra geras, nes leidžia dekoruoti kambarį, nepriklausomai nuo vaikų amžiaus. Šviesios ir šiltos apdailos spalvos, medžio masyvo baldai, krištoliniai šviestuvai, sodri tekstilė – visa tai pripildo kambarį jaukumo ir gausos..

Provansas idealiai tinka romantiškiems mergaičių kambariams. Čia neapsieisite be daugybės mažų gėlių atspaudų, esančių šviesioje apdailoje ir tekstilės gaminiuose. Ypač įdomūs yra šviesūs baldai su ryškia sumedėjusia tekstūra ir senėjimo elementais, kurie perteikia Prancūzijos provincijos gyvenimo dvasią..

Skandinaviškas vaikų darželio stilius iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti šaltesnis ir santūresnis. Bet jei atidžiai pažvelgsite, pamatysite, kaip balti ir pilki apdailos tonai yra praturtinti namų komfortu, nes apdailoje ir balduose yra daug medinių elementų. Toks darželis visada atrodys lengvas ir erdvus..

Minimalizmas taip pat gali „tilpti“ į vaikų darželio interjerą, juolab kad daugeliui šiuolaikinių paauglių merginų kur kas labiau patinka subalansuota, nesudėtinga aplinka. Kambarys, pilnas šviesių spalvų, funkcionalių baldų ir beveik visiškai be dekoracijų, gali būti geriausias sprendimas mažam butui.

Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - interjero stiliaus pasirinkimas Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - interjero stiliaus pasirinkimas Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - interjero stiliaus pasirinkimas

Dekoravimo medžiagos

Vaikų kambaryje, jei įmanoma, pirmenybę teikite natūralioms apdailos medžiagoms. Taikydami įvairias spalvas ir tekstūras, galite sureguliuoti kambario geometriją norima kryptimi.

Grindys

Vaikų daržo grindis geriau padengti šilta medžiaga, pavyzdžiui, lenta, laminatu ar parketu. Jei kambarys yra mažas, padėkite medžiagą įstrižai – ši technika vizualiai padidins plokštumą. Jame galima papildomai įrengti įmontuotą šildymo sistemą. Minkšti kilimai miego ir žaidimų zonose suteiks ypatingo komforto.

Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - Grindų apdaila Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - Grindų apdaila

Sienos

Ypatingas dėmesys skiriamas sienų dizainui, nes būtent jos veikia kaip pagrindinė drobė, nuo kurios susidarys tolesnė situacija. Geriausias pasirinkimas čia bus tapetai, kurie leis sukurti tiek vienspalvius, tiek margus interjerus. Šablonų ir linijų pagalba galite sureguliuoti erdvę – horizontalios juostelės vizualiai išplės kambarį, o vertikalios – pakels. Kai kuriose zonose galite sutvarkyti akcentines sritis įklijuodami jas teminiais fototapetais.

Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - Sienų apdaila Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - Sienų apdaila

Lubos

Paimkite gipso kartoną kaip lubų paviršiaus dizaino pagrindą. Su jo pagalba galite sutvarkyti visiškai lygų paviršių arba pakopines konstrukcijas, kurios leis išryškinti funkcines zonas ir įrengti taškinį apšvietimą. Ištemptos drobės atrodys gražiai, ypač blizgios, suteikdamos kambariui šviesos ir erdvumo. Priklausomai nuo stiliaus, galite pasirinkti drobes su nuotraukų spausdinimu, pavyzdžiui, dangiškai mėlynos, drugelių, gėlių ar abstrakčių raštų pavidalu.

Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - lubų apdaila Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - lubų apdaila

Vaikų kambario baldai

Dviejų mergaičių darželyje stenkitės kuo taupiau išnaudoti kiekvieną kvadratinį metrą. Apsvarstykite konvertuojamų lovų ir ištraukiamų stalų galimybes. Kaip saugojimo sistemą galite pasirinkti siaurą, bet aukštą drabužių spintą, atskirus modulinius elementus, taip pat naudoti po lovomis įmontuotus stalčius. Mažiems vaikams galite pasiimti visą kompleksą, į kurį įeina miegamieji namai, spintelės.

Miegamosios vietos

Dviem merginoms galite įsigyti dviaukštę lovą, kuri padės sutaupyti vietos, arba du „palėpės lovos“ komplektus, kur apatinę zoną užims stalai ir spintelės. Lovų išdėstymas priklauso nuo darželio geometrijos.

Kvadratiniame kambaryje lovos dedamos išilgai dviejų priešingų sienų arba tolimiausiame kambario kampe. Stačiakampio formos kambaryje lovą galima sumontuoti „traukinyje“ išilgai ilgos sienos arba statmenai jai. Įdomus sprendimas yra aukšto podiumo su išleidžiamomis lovomis organizavimas. Tokiu atveju ant podiumo įrengiama treniruočių zona su dviem stalais, o likusioje patalpoje įrengtas žaidimų kambarys.

Kitas variantas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra lovos, kurios paslėptos spintoje kėlimo mechanizmo pagalba. Naudodami tokius baldus, dieną padarysite kambarį daug laisvesnį..

Vaikų kambario baldai dviem mergaitėms - miegamosios vietos Vaikų kambario baldai dviem mergaitėms - miegamosios vietos Vaikų kambario baldai dviem mergaitėms - miegamosios vietos

Darbo zona

Jei jūsų mergaitės yra moksleivės, turėtumėte būti ypač atsargūs sutvarkydami vietą, kurioje jos mokysis. Dažniausiai jis įrengtas šalia lango, kur yra gana ryški dienos šviesa. Išilgai palangės galite įrengti ilgą rašomąjį stalą, prie kurio vienu metu gali apsistoti dukros. Galbūt teisingesnis ir ekonomiškesnis sprendimas būtų padidinti pačios palangės plotą..

Kvadratiniame darželyje, be lovų palei sienas, galite įrengti stalus arčiau lango. Tokiu atveju pamokos metu merginos nesiblaškys sėdėdamos viena kitai nugara..

Baldai vaikų kambariui dviem mergaitėms - Darbo zona Baldai vaikų kambariui dviem mergaitėms - Darbo zona Baldai vaikų kambariui dviem mergaitėms - Darbo zona

Žaidimų kambarys

Mažiems vaikams jums reikės gana erdvios žaidimų vietos, kurią galima organizuoti dėl to, kad trūksta darbo kampo. Čia padėkite šiltą kilimėlį, pastatykite nedidelį vasarnamį, namą ar palapinę.

Merginos mėgsta įvairius teminius žaislus, pavyzdžiui, kirpyklą su stalu ir makiažo veidrodžiu, lėlių namelį ar virtuvėlę. Žaislams nebūtina montuoti spintelių, lengviau naudoti atviras lentynas ar dabar populiarius pintus krepšius, dekoratyvines skrynios. Pažymėkite dėžutes specialiais lipdukais, kuriais merginos naršys, kur kieno žaislų saugykla – tai išmokys jas užsisakyti.

Vyresniems vaikams galite įrengti sporto kampelį, o paauglėms mergaitėms čia galite įrengti tualetinį stalą, kuriame jie mielai pasipuoš..

Baldai vaikų kambariui dviem mergaitėms - Žaidimų kambarys Baldai vaikų kambariui dviem mergaitėms - Žaidimų kambarys

Apšvietimas ir dekoras

Darželiui svarbu, kad į kambarį patektų kuo daugiau natūralios šviesos – saulės spinduliai ne tik džiugina ir gerina imunitetą, bet ir daro aplinką linksmesnę. Atsisakykite tankių didelių gabaritų užuolaidų lengvų audinių, tiulio naudai. Ant langų galite pakabinti roletus, žaliuzes, kurios vasarą padės apsaugoti kambarį nuo tiesioginių saulės spindulių.

Žinoma, turime dirbti ir dirbtinio apšvietimo srityje. Vaikams svarbu gera šviesa darbo ir žaidimų aikštelėse. Ant stalo turite sumontuoti lempą, kuri sukurs patogią aplinką studijoms. Apšvieskite žaidimų zoną ryškiomis pakabinamomis lemputėmis. Geriausias centrinio apšvietimo variantas bus lubiniai prožektoriai, tolygiai paskirstyti visame kambaryje. Be to, galite sumontuoti naktines lempas.

Įvairūs „mergaitiški“ aksesuarai padės atgaivinti darželį – minkštos kriaušės, ryškūs pufai, vazos su gėlėmis ar dailus vazonėlis, nuotraukos, plakatai su mėgstamais stabais, taip pat rankų darbo amatai. Jei vaikai yra maži, dekoravimui galite naudoti ryškius vinilo lipdukus, kuriuos lengva pakeisti augant vaikams..

Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - Apšvietimas ir dekoras Vaikų kambario dizainas dviem mergaitėms - Apšvietimas ir dekoras

Vaikų dizainas dviem mergaitėms – nuotrauka

Baigdami kviečiame apsilankyti mūsų nuotraukų galerijoje. Čia yra daug realių pavyzdžių, kurie padės jums sukurti tikrai kvapą gniaužiantį dviejų mergaičių vaikų darželio dizainą. Stebėkite ir įkvėpkite!

Vaikų kambario interjeras dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjeras dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjeras dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjeras dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjeras dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjeras dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjeras dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjeras dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjeras dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjero dizainas dviem mergaitėms - nuotrauka Vaikų kambario interjeras dviem mergaitėms - nuotrauka