Didelė virtuvė su nutildytais mėlynais baldais

Didelė virtuvė su nutildytais mėlynais baldais

Mėlyna ir balta virtuvė yra ginčų tarp dizainerių objektas. Vieni mano, kad toks spalvų derinys virtuvės interjere yra nepriimtinas, o kiti, priešingai, mano, kad nėra nieko originalesnio. Kas teisus ir ar verta naudoti šį derinį virtuvėje? Galų gale nereikia kalbėti apie virtuvės erdvės svarbą bet kuriame name ar bute: bet kokiu atveju, dekoruojant interjerą, jam turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys..

Moderni virtuvė su mėlynu fasadu ir balta sala

Moderni virtuvė su mėlynu fasadu ir balta sala

Klasika erdvios virtuvės interjere

Klasika erdvios virtuvės interjere

Stilinga mėlyna ir balta virtuvė su dideliais langais

Stilinga mėlyna ir balta virtuvė su dideliais langais

Dizaineriai, organizuodami erdvę šiame svarbiame kambaryje, rekomenduoja vadovautis ne tik savo asmeniniais norais, bet ir savybėmis, leidžiančiomis sukurti harmoningą aplinką. Todėl, jei siekiate sukurti unikalų virtuvės dizainą kaip savo pagrindinį tikslą, nepamirškite apie svarbiausią dalyką: visos spalvos turėtų puikiai derėti viena su kita..

Ir šiandien, pasirinkdami tonus, daugelis atkreipia dėmesį į mėlynas virtuves. Tai tik byloja apie žmogaus norą atkurti tam tikrą gamtos dalelę, nes būtent mėlyna spalva apibūdina ramybę, o erdvės aprūpinimas išskirtiniais baltais aksesuarais, pagamintais iš audinio, keramikos ir kitų medžiagų, suteiks jam naujų įvaizdžių.

Spalvų parinktys

Mėlynas atspalvis yra tiesiogiai susijęs su šalta spalvų schema, todėl jį svarbu naudoti mažiems kambariams, nes jis skirtas išplėsti aplinkinę erdvę. Manoma, kad mėlyna yra apetito stokos šaltinis, ir dėl šio teiginio kilo daug ginčų. Bet kokiu atveju visiems, norintiems sulieknėti, patariama šį atspalvį naudoti kuriant virtuvę. Apskritai mėlyna spalva tikrai ramina, gali greitai atsipalaiduoti..

Svarbu žinoti! Jei virtuvės zonos vieta yra šiaurinėje pusėje, bet vis tiek norite ją papuošti šviesiomis spalvomis, spalvą galite naudoti ne pagrindiniam sprendimui, o dekorui. Jei tokioje situacijoje naudojamos visiškai mėlynos sienos, kambarys taps nepatogus..

Mėlynos spalvos interjeras su baltais atspalviais yra puiki proga sukurti ramybės jausmą, tačiau renkantis atspalvius, ypač mėlyną, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, nes netinkamas kambarys gali tapti aiškiu šaltiniu diskomfortas.

16

Dizaino koncepcija

Balta ir mėlyna virtuvė rodo, kad savininkai gali pasirinkti atspalvius. Pavyzdžiui, tai gali būti baltos sienos su mėlynais baldais arba dangiškai nudažyti paviršiai kartu su baltais arba kreminės spalvos baldais. Bet kokiu atveju atsižvelgiama į dizaino idėją, kuri vėliau įkūnijama realybėje. Mėlyna yra jūros spalva, o balta – komforto ir grynumo spalva, todėl sumanus spalvų derinys pavers jūsų virtuvę ir rojaus gabalą, kuriame bus malonu ne tik valgyti, bet ir gaminti maistą..

Sienos: spalvos, medžiagos pasirinkimas

Ši parinktis yra sudėtinga ir idealiai tinka individualioms progoms. Pavyzdžiui, jei jums pasisekė su šio kambario vieta saulėtoje pusėje, tada nėra nieko geriau, kaip uždengti virtuvę atitinkamos spalvos tapetais. Atspalvis yra jūsų pasirinkimas: tai gali būti švelnus jūrinis stilius arba gili šalta spalva. Šiandien siūlomi vadinamieji garbanotieji tapetai, nuotraukų tapetai, taip pat daugybė elementų su raštais, todėl jums nebus sunku pasirinkti tinkamą variantą..

Kalbant apie sienų dekoravimo galimybes, taip pat verta paminėti plyteles. Žinoma, bus sunku jį išdėstyti per visą paviršiaus plotą, tačiau, pavyzdžiui, ant vienos iš sienų, o ne prijuostės, kurioje planuojama pastatyti dujinę viryklę ir virtuvės prietaisus – toks pretenzingas elementas yra visai tinkamas. Keraminės plytelės virtuvei ant prijuostės šiuo metu parduodamos plačiame asortimente, todėl nebus sunku įsigyti jums reikalingą variantą.

Balta ir mėlyna L formos virtuvė su valgomojo stalu

Balta ir mėlyna L formos virtuvė su valgomojo stalu

Dekoratyvinės plytelės virtuvės prijuostės apdailai

Dekoratyvinės plytelės virtuvės prijuostės apdailai

Balta ir mėlyna virtuvė sukurta šiuolaikinės klasikos stiliumi

Balta ir mėlyna virtuvė sukurta šiuolaikinės klasikos stiliumi

Dekoratyvinis tekstūruotas mėlynas tinkas yra dar vienas sprendimas, kuris taps praktiškas ir stilingas, jei rasite kompetentingą požiūrį į erdvės dekoravimą. Šiuo klausimu pagrindinis dalykas yra rasti gerus meistrus, kurie jums padės ir leis jums nuspręsti dėl reikalingos galimybės..

Sienų tapyba yra dar viena aktuali galimybė. Jei nenorite padaryti grynai mėlynų sienų ir jos jums atrodo šiek tiek nuobodžios, galite pasirinkti dažyti sienas, ant jų pavaizduodami mėlyną jūrą su baltomis putomis arba „oro“ cirkuliacinius debesis. balta arba mėlyna..

Patarimas! Jei pasirinkote mėlynos spalvos sienas, tada balti dekoratyviniai elementai gali būti ne grynai balti, bet su atspalviais. Pavyzdžiui, dramblio kaulo, grietinėlės, smėlio spalvos ir pan. Tai leis „sušildyti“ kambario spalvų schemą ir sukurti jame daugiau komforto. Balta spalva gali būti baldai, užuolaidos, prijuostė, indų elementai ir pan..

Balta ir mėlyna virtuvė su skandinaviško stiliaus sala

Balta ir mėlyna virtuvė su skandinaviško stiliaus sala

Virtuvė privačiame name iš natūralios medienos

Virtuvė privačiame name iš natūralios medienos

Virtuvė su baltomis sienomis

Baltų sienų ir mėlynų baldų pasirinkimas taip pat yra geras pasirinkimas, nes nepaisant to, kad šio atspalvio sienos laikomos „ligoninėmis“, sėkmingo tonų derinio pasirinkimas gali padėti sukurti originalų vaizdą. Pavyzdžiui, jei pasirinksite ne grynai baltą, o kreminę ar smėlio spalvą, taip pat bus geras sprendimas pasirinkti baltą virtuvę su mediniu stalviršiu ir mėlynais priedais..

Iš esmės virtuvėje su baltomis sienomis yra daug galimybių dekoruoti sienas. Galite, kaip ir ankstesniu atveju, naudoti plytą ar plyteles, originalius tapetus, tinką, sienų tapybą, svarbiausia, kad visi tonai derėtų tarpusavyje ir sukurtų vieną visumą.

Baldai gali būti mėlyni, o norint išvengti „ligoninės“ įvaizdžio, galite pasirinkti kelis mėlynos spalvos atspalvius – nuo subtilaus dangiško tono iki mėlyno atspalvio..

Taigi, balta ir mėlyna tona virtuvė gali tapti tikrai originali, jei pasirinksite kompetentingą požiūrį į jos dizainą. Tačiau norint pasiekti kokybišką rezultatą, būtina atsižvelgti į keletą principų. Apsvarstykime pagrindinius variantus.

Erdvi minimalistinio dizaino virtuvė

Erdvi minimalistinio dizaino virtuvė

Mėlynos ir baltos virtuvės dizaino skandinaviškas stilius

Mėlynos ir baltos virtuvės dizaino skandinaviškas stilius

Šviesiai mėlyni baldai su baltu stalviršiu ir baltomis sienomis

Šviesiai mėlyni baldai su baltu stalviršiu ir baltomis sienomis

Keletas patarimų

 1. Idealiai tinka mėlynai, kai langai nukreipti į šviesią pusę.
 2. Geltonų ir koralų atspalvių pridėjimas prie interjero ar apdailos padarys atmosferą dar šiltesnę ir labiau atsipalaidavusią, sukurdamas originalią namų išvaizdą.
 3. Mėlynos spalvos atspalviai yra skirti išplėsti virtuvės erdvę, taigi, jei norite papuošti didelę virtuvę, tonai bus tinkami.
 4. Jūros bangų spalva puikiai tinka dekoravimui, ir tai visai neatsitiktinai. Dėl krizės laikų daugelis žmonių norėjo, kad jų namų išvaizda būtų ryškesnė..
 5. Atkreipkite dėmesį į atskirų stilių suderinamumą. Apskritai mėlynas tonas turi universalumo pranašumą, nes jis atrodys tinkamas bet kokiam dizainui – šiuolaikinio virtuvės stiliaus ar net retro. Be to, jis dažnai naudojamas ant įvairių medžiagų – medžio, keramikos, metalo ir net stiklo paviršių..
 6. Šiltai baltos, kreminės ar smėlio spalvos tekstilės elementai skirti virtuvės interjerui papuošti ir papildyti originaliais elementais.
 7. Jei virtuvės dizaine atsižvelgsite į mėlynojo tono dominavimą, tuomet turėtumėte jį naudoti tinkamai ir taupiai. Nenaudokite tik mėlynos spalvos, derinkite ją su kitais atspalviais, tai padarys virtuvę jaukesnę..

Taigi, mėlynos ir baltos spalvos virtuvės yra rafinuotos, stilingos ir modernios. Todėl, atlikę kompetentingą požiūrį į jo dizainą, pasieksite nuostabių rezultatų ir galėsite mėgautis visada saulėtu oru namuose..

Aksesuarų pasirinkimas

Taigi, mes nusprendėme dėl pagrindinės spalvų gamos, belieka tik pasirūpinti virtuvės priedų pasirinkimu. Tai priklauso nuo jų skaičiaus ir spalvos, kiek kambario vaizdas bus išraiškingas ir išsamus..

Patarimas! Šešėlis, kuriame pasirenkamos smulkios detalės – staltiesės, užuolaidos, užuolaidos ir rankšluosčiai – turėtų būti kuo arčiau spalvos baldų. Panašus požiūris yra tinkamas renkantis kitą indą..

 • Jei norite į interjerą įnešti tvarkingumo, šią spalvą turite derinti su smėlio spalvos atspalviais. Su ryškiu kontrastu susijusios technikos naudojimas yra aktualus, tačiau ir čia pernelyg didelis entuziazmas nėra geriausia išeitis. Jei mėlyna ir balta virtuvė interjere yra jūsų galutinis sprendimas, tuomet galite atskiesti spalvų schemą geltonais, oranžiniais, baltais atspalviais..
 • Pagrindinį kambario dizainą galima atskiesti kai kuriais jūrinio stiliaus elementais – stilingu paveikslu, vaizduojančiu kraštovaizdį, sienų tapyba, originaliais šaldytuvo magnetais..

Stilingas virtuvės komplektas su metaliniais fasadais

Stilingas virtuvės komplektas su metaliniais fasadais

Viduržemio jūros stiliaus virtuvė su panoraminiais langais

Viduržemio jūros stiliaus virtuvė su panoraminiais langais

 • Gražus ir išsamus vaizdas gali būti suteiktas kambariui, pasirinkus stilingus priedus. Pavyzdžiui, jie gali būti balti. Apšvietimo žaidimas yra dar vienas svarbus veiksnys, susijęs su jaukumo sukūrimu mėlynos ir baltos spalvos virtuvėje. Šviestuvų spalva turėtų būti panaši į pagrindinio stiliaus spalvas, puikiai tinka švelnus geltonas atspalvis. Jei pasirinksite „šaltas“ lamas, tada jų poveikis nebus geriausias, kambarys ilgainiui taps nepatogus.

Mėlynos ir baltos spalvos virtuvės dizainas, jei jis teisingai sudarytas, primins žydrą dangų, gaivų krioklį ar įkvepiantį jūros vaizdą. Štai kodėl tokie spalvų sprendimai visada yra populiarūs tarp dizainerių ir namų, butų savininkų..

Taikomi atspalviai

Jei norite, kad jūsų kambarys, grubiai tariant, nebūtų panašus į ligoninės palatą, naudokite kai kuriuos jo atspalvius.

 • Azure spalva;
 • Rugiagėlių mėlynos spalvos elementai;
 • Deriniai su turkio atspalviu;
 • Ultramarinas;
 • Dangiškasis.

Patarimas! Atminkite, kad mėlynos ir baltos spalvos derinys virtuvės dizaine toli gražu nėra vienintelė galimybė. Galite „žaisti“ spalvomis ir pasirinkti tuos derinius, kurie jums patinka..

Klasikinės ir egzotiškos virtuvės galimybės pateikiamos nuotraukų galerijoje. Remdamiesi turimais duomenimis, galite pasirinkti jums reikalingą variantą ir sukurti tikrai šiltą atmosferą..

Jauki virtuvė-valgomasis su palėpės stiliaus interjeru

Jauki virtuvė-valgomasis su palėpės stiliaus interjeru

Patogi mėlyna ir balta virtuvė su atviromis lentynomis

Patogi mėlyna ir balta virtuvė su atviromis lentynomis

Mes pasirenkame baldus

Jei norite sukurti neįtikėtinai patrauklią atmosferą, turėtumėte teikti pirmenybę mėginiams, pagamintiems iš medžio, kurių sudėtyje yra sodrių atspalvių. Atsižvelgiant į kambario dydį, baldų konstrukcijos gali būti išdėstytos keliais būdais.

 • Linijinis;
 • U formos;
 • L formos;
 • Salos išdėstymas (kampas su stalviršiu – centre, o kiti objektai – aplink perimetrą).

L formos virtuvė su mėlynais baldais ir baltomis lubomis

L formos virtuvė su mėlynais baldais ir baltomis lubomis

U formos paplūdimio stiliaus virtuvės išdėstymas su ryškiai mėlynais baldais

U formos paplūdimio stiliaus virtuvės išdėstymas su ryškiai mėlynais baldais

Gražus kaimo namų virtuvės interjeras, dekoruotas aukštųjų technologijų stiliumi

Gražus kaimo namų virtuvės interjeras, dekoruotas aukštųjų technologijų stiliumi

Patarimas! Jei nuspręsite pirmenybę teikti mėlynoms baldų konstrukcijoms, turėtumėte rinktis gaminius su matiniais, o ne blizgiais paviršiais, nes jie skirti padaryti kambarį šiltesnį ir patogesnį..

Balta ir mėlyna virtuvė: akcentai

Akcentų išdėstymas yra raktas į sėkmingai suformuotą prielaidą. Todėl, norint teisingai derinti tonus ir sukurti jaukumą, būtina vadovautis dizaino gudrybėmis ir į jas be perstojo atsižvelgti. Pirmoji taisyklė – norint, kad interjere nebūtų išblukimo, būtina pasirinkti ryškias tekstilės, keramikos ir stiklo detales. Pavyzdžiui, tai gali būti stilingos virtuvės užuolaidos, pagalvės, indai, rankšluosčiai, lempos.

Mėlyno stiklo prijuostė baltoje virtuvėje

Mėlyno stiklo prijuostė baltoje virtuvėje

Neįprastas tinklinis abažūris mėlynos ir baltos spalvos paplūdimio stiliaus virtuvėje

Neįprastas tinklinis abažūris mėlynos ir baltos spalvos paplūdimio stiliaus virtuvėje

Patarimas! Profesionalūs dizaineriai pataria pasirinkti dekoro atspalvius, kurie yra kuo arčiau pagrindinės spalvų schemos..

Neperkraukite kambario pernelyg dideliu detalių kiekiu, nes pagrindinis reikalavimas, kurio reikia laikytis, yra erdvė, tvarka. Gyvi augalai gali būti dedami į lentynas, nes mėlynos ir žalios spalvos derinys atrodo tikrai gražus ir orus. Balta virtuvė su mėlyna prijuostė atrodys originaliai; dėl kambario originalumo pastaroji gali būti pagaminta keliomis spalvomis.