Tamsi fuksija valgomojo zonos puošyboje

Tamsi fuksija valgomojo zonos puošyboje

Naudodami rožinius atspalvius galėsite sukurti tikrai subtilų ir harmoningą interjerą. Šios sienos yra vidutiniškai ryškios ir tuo pat metu ramios, jos yra nestandartinės ir šviežios. Nemanykite, kad ši spalva tinka tik mergaičių kambariams – jos potencialas yra tikrai didžiulis, kaip ir pasirinkimų paletė, pradedant nuo diskretiškų koralų ir baigiant ryškia fuksija … Pamatykite patys!

Pastelinė paletė teigiamai paveiks jūsų miego kokybę.

Pastelinė paletė teigiamai paveiks jūsų miego kokybę.

Koraliniai papuošalai puikiai atnaujina miegamąjį

Koraliniai papuošalai puikiai atnaujina miegamąjį

Modernus ir subalansuotas vaikų darželio dizainas mergaitei

Modernus ir subalansuotas vaikų darželio dizainas mergaitei

Ryškus, kontrastingas valgomojo interjeras

Ryškus, kontrastingas valgomojo interjeras

Požiūris į dizainą

Kaip bebūtų keista, tačiau rožinės spalvos tapetų pasirinkimas gali būti susituokusios poros problema, nes vyrai ir moterys turi skirtingą požiūrį į tokius dažus. Siekiant išvengti nesusipratimų, verta vadovautis dizainerių ir psichologų patarimais..

Svarbu! Yra daug aptariamos spalvos gradacijų, ir ne kiekvienas atspalvis „žais“ tam tikrame kambaryje, todėl į pasirinkimą reikia žiūrėti atsargiai.

Apšiurusi prašmatni svetainė

Apšiurusi prašmatni svetainė

Modernaus stiliaus miegamasis švelniomis spalvomis su juodais akcentais

Modernus subtilių spalvų miegamasis su juodais akcentais

Erdvus vonios kambarys su vertikaliomis juostomis ant sienų

Erdvus vonios kambarys su vertikaliomis juostomis ant sienų

Atrankos patarimai:

 1. Daugelis žmonių rožinę spalvą sieja su moteriškumu ir rafinuotumu. Kažkas mano, kad tai mergaitiška, marionetė. Štai kodėl atšiaurūs vyrai jo vengia arba visai nepriima. Venkite naudoti šį toną vedusiame miegamajame – tai gali turėti įtakos jūsų sutuoktinio savigarbai..
 2. Jis gerai atrodo kartu su kitomis spalvomis gyvenamajame kambaryje, virtuvėje. Kitų tapetų suvaldymas ir naudojimas bus kompromisas renkantis kitas sritis..
 3. Dizainas su tokia pagrindine idėja gali pripildyti jame esantį žmogų šiluma, prisitaikyti prie ramios nuotaikos. Jei pasirinksite pastelinę, tokiu sprendimu visiškai įmanoma sutvarkyti net vyrų miegamąjį..
 4. Ryškus, bet ne rūgštus tonas simbolizuoja nekenksmingumą. Jei taip sutvarkysite moterų kambarį, tuomet galėsite grįžti į vaikystę, pajusti neatsargumą ir lengvumą..
 5. Bet koks atspalvis, pavyzdžiui, aviečių, violetinė, fuksija, yra ryškumas ir energija. Bet geriau atsisakyti tokio dizaino žingsnio studijoje, miegamajame, jei žmogus kenčia nuo hipertenzijos. Priešingai, aptariama idėja bus viena. ko reikia tinginiams. Minėtu stiliumi dekoruotos sienos nuolat nudžiugins, suteiks jėgų.
 6. Šviesios spalvos padės pašalinti negatyvumą santykiuose, sumažins agresiją.
 7. Jei kambaryje yra dideli langai, purpuriniai tapetai yra pats svarbiausias dalykas, jie atvės ir padės atsipalaiduoti, o tai reiškia, kad galite juos saugiai klijuoti miegamajame.

16

Pastaba! Tapetų naudojimas turėtų būti saikingas, naudojant įvairius tinkamus derinius. Jei persistengsite, kambarį galite paversti Barbės namu..

Išlaikyti fuksijos akcentai

Apšviesti akcentai baltame fone

Elegantiškas turtingų koralų spalvų miegamasis

Elegantiškas turtingų koralų spalvų miegamasis

Rožinė yra populiari vaikų kambariuose

Idealiai tinka vaikų darželiui

Galimi deriniai

Kadangi rožinė nėra geriausias sprendimas kaip monotoniškas sienų įklijavimas, tokius tapetus galima ir reikia derinti su kitomis dizaino idėjomis. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia žinoti, ką ir kaip galite derinti.

Balta

Tai visada laimingas derinys, o rožinė nėra išimtis. Balta spalva gali būti ne tik puošmena, bet ir baldų, tekstilės, dekoratyvinių detalių dalis. Šis paprastas, bet naujas sprendimas gali turėti jaudinantį poveikį..

Svarbiausia, kad ši sąjunga būtų optimali bet kokiam kambariui. Viskas priklauso nuo spalvų procentų, stiliaus ir pasirinkto apdailos tipo ant kitų paviršių..

Gražus klasikinio stiliaus darželis

Gražus klasikinio stiliaus darželis

Stilingas miegamasis su šviesiais pasteliniais dažais

Stilingas miegamasis su šviesiais pasteliniais dažais

Kiti deriniai

 1. Populiarus tandemas – su pilka ir sidabrine.
 2. Kreminės rožinės spalvos. Šis derinys yra pagrindinis Provanso ir bet kokio prancūziško dizaino stiliaus kryptimi..
 3. Žalia ir jos atspalviai. Ši parinktis yra pati geriausia, jei norite, kad vietovė būtų gaivi ir gaivi. Jie gali personifikuoti populiariausią pasaulyje gėlę – rožę su subtiliais pumpurais ir žydinčiais žiedlapiais..
 4. Su mėlyna. Nors šie du tonai dažnai eina vienas šalia kito, būtent dėl ​​dizaino ir įklijavimo ši parinktis nesulaukė populiarumo. Sprendimas naudoti šias dvi spalvas kartu bus originalus, be to, natūralus. Rožinės gėlės atrodo labai natūraliai prieš dangų. Ir viskas, kas natūralu ir harmoninga, atrodys gražiai bet kurio kambario apdailoje..
 5. Su avietėmis / barzda. Kita reta idėja, ją galima pavadinti drąsiu, ypač jei yra ryškus kontrastas. Aviečių ar kitų sodrių spalvų galima tepti fragmentiškai, tačiau nesudarykite su jais visos sienos, tegul geriau vyrauja šviesesnės, pastelinės spalvos.
 6. Tamsios bet kokios spalvos atspalviai. Galite papuošti kambarį tokiu būdu, bet tik tam tikrų stilių, pavyzdžiui, klasikinių, japoniškų. Tokiu atveju turite veikti atsargiai, kruopščiai pasirinkdami ne tik pagrindą, bet ir gradacijas.

Modernus darželis su kontrastingais tapetais lovos gale

Modernus darželis su kontrastinga apdaila prie lovos galvos

Klasikinis sprendimas kaimo namo fojė

Klasikinis sprendimas kaimo namo fojė

Stilingas kambarys paauglei merginai

Stilingas kambarys paauglei merginai

Priedai

Klausimas yra daugiau nei aktualus, nes kambario įspūdis, nepriklausomai nuo paviršiaus apdailos, labai priklauso nuo baldų ir tekstilės pasirinkimo. Renkantis, turėtumėte pasikliauti aukščiau pateiktais sėkmingais deriniais..

Baltas rožinių sienų priedas visada atrodo gyvas ir originalus. Be to, apmušalų paviršius ir užuolaidų struktūra gali būti vienodi arba dryžuoti, ryškios tekstūros. Kalbant apie tekstilę, taip pat svarbus natūralios šviesos laipsnis, nes nuo to priklauso tankis, taigi ir langų apdailos sodrumas..

Patarimas! Užuolaidos turėtų sutapti su baldais ar apdaila – tai taikoma tiek spalvai, tiek stiliui.

17

Naudokite skirtinguose kambariuose

Jis gali būti sėkmingai naudojamas skirtingose ​​patalpose, tačiau svarbu atlaikyti saikingą naudojimą ir užpildyti kambarį tinkamais priedais..

Vonia

Jei jis yra didelis, tada vieną, o gal dvi sienas galima papuošti rožiniais tapetais. Persikų atspalvis padarys kambarį vėsų, derinys su apelsinu, priešingai, suteiks jaukumo ir šilumos. Ši vonios išvaizda yra naudinga, nes oda atrodo spindinti ir sveika. Ir tai, kaip žmogus mato save veidrodyje, turi įtakos jo nuotaikai..

Originalus spalvų derinys vonios kambariui

Originalus spalvų derinys vonios kambariui

Virtuvė

Šilti tonai pagerins apetitą, tačiau būkite atsargūs, nes gali atsirasti potraukis saldumynams. Kad rožinė spalva šiuo atveju nesukeltų melancholijos, ją reikia atskiesti ryškiais kontrastingų spalvų trafaretais – balta, žalia, mėlyna, oranžine. Jei šeimininkė nuolat laikosi dietos, tuomet tokio sprendimo vis tiek reikėtų atsisakyti..

Pastaba! Papuoškite valgomojo zoną atitinkamos spalvos tapetais – ir kiekvieną vakarą galėsite mėgautis intymiais pokalbiais, nes sienos bus.

Kaimo stiliaus virtuvė

Kaimo stiliaus virtuvė

Miegamasis

Leidžiama naudoti, bet kiek įmanoma nutildytus tonus. Rožinė spalva turėtų būti vos matoma ant tapetų. Tokiu atveju bus galima išvengti asociacijos su vaikyste ir lėlių nameliu..

Eklektiškas miegamasis su tekstilės kratiniais

Eklektiškas miegamasis su tekstilės kratiniais

Svetainė

Teoriškai šį metodą galima įgyvendinti praktiškai. Tačiau norint, kad viskas gerai pavyktų, turite atidžiai pasirinkti atspalvį, geriausia užbaigti ne visas keturias plokštumas, o tik vieną ar dvi. Gana gerai, jūs galite padalinti svetainę ir virtuvės zoną skirtingomis spalvomis, jei šie du kambariai yra sujungti.

Nebūtina interjere visko laikyti toje pačioje skalėje - akcentuota siena baltame fone atrodo dar naudingiau

Nebūtina interjere visko laikyti toje pačioje skalėje – akcentuota siena baltame fone atrodo dar naudingiau

Vaikai

Tai galbūt vienas iš palankiausių variantų, ypač jei kambarys skirtas merginai. Žinoma, tai duoklė tradicijoms – princesėms, pasakoms, Barbėms ir kt. Tokiame darželyje jūsų dukra augs rami, taiki ir linksma. Žinoma, jums nereikia būti uoliems ir naudoti per ryškias spalvas..

Kreminės rožinės spalvos mažosios princesės kambarys

Kreminės rožinės spalvos mažosios princesės kambarys

Prabangus vaikų kambarys su gausybe purių aksesuarų

Prabangus vaikų kambarys su gausybe purių aksesuarų

Sprendimas naudoti rožinius tapetus dekoravimui nėra toks netradicinis, kaip atrodo. Yra daug spalvų atspalvių, be to, yra daugiaspalvių modelių, kuriuose subtili spalva vos matoma. Naudoti šią idėją ar ne, kiekvienas nusprendžia pats, tačiau bet kokiu atveju nereikėtų bijoti eksperimentuoti.!

15