Daugialypiai atspalviai moderniame interjere

Daugialypiai atspalviai moderniame interjere

Ochra yra keistas atspalvis, su kuriuo dažnai susiduriame kasdieniame gyvenime. Bet, deja, ne visi žino, kokias paslaptis slypi šis vardas. Tiesą sakant, ši spalva veikia kaip natūralus pigmento elementas, esantis praktiškai bet kuriame šilto atspalvio tirpale. Ochra yra natūralus pigmentas, susidaręs maišant geležį ir molį. Nuo šių elementų priklauso atspalvio sunkumas. Geležis suteikia raudoną atspalvį, o molis – geltoną. Šis pigmentas pirmą kartą buvo naudojamas senovėje, kuriant specialius raštus..

Prabangus tyrimas su nesenstančiais akcentais

Prabangus tyrimas su nesenstančiais akcentais

Jauki svetainė, dekoruota boho stiliumi

Jauki svetainė, dekoruota boho stiliumi

Gaivi rudens nuotaika erdviam valgomajam

Gaivi rudens nuotaika erdviam valgomajam

Gražus ochros ir mėlynos spalvos derinys gyvenamojo kambario dizaine

Gražus ochros ir mėlynos spalvos derinys gyvenamojo kambario dizaine

Spalvų ypatybės

Gamtoje yra trys šio pigmento atspalvių deriniai – geltona, auksinė, raudona. Raudona ochra susidaro deginant geltoną medžiagą, kuri vėliau aprūpinama pakankamu geležies kiekiu. Kalbant apie gryną išvaizdą ir formą, norint gauti tokį pigmentą, jis turi būti išvalytas, mirkytas, kalcinuotas ir sumaltas, kad būtų išvengta kokybės pablogėjimo. Jei nesiimsite šių priemonių, paviršiaus struktūrų dažymas bus netolygus..

15

Tono įtakos žmogui laipsnis

Ochra yra griežto, santūraus tipo tonas, sukeliantis asociacijas su rudens lapija. Ši spalva primena drėgną rudens parką po ilgo spalio lietaus, todėl ši spalva turi tam tikrą depresiją. Kita vertus, tinkamai ir racionaliai pritaikytas šis atspalvis gali atleisti įtampą ir atsipalaiduoti..

Norint pasiekti norimą rezultatą, geriausia naudoti derinius ir harmoningus derinius su kitomis spalvomis. Belieka tik įsivaizduoti rudenišką glostančios erdvės paletę, nes kambario dekoravimo idėjos iškart aplankys jus. Ko nėra: visos spalvos su visais ochros atspalviais sukurs neįtikėtinai įdomų ansamblį, kuris gali užkariauti širdis ir padaryti gyvenimą šviesesnį.

Naudojimo privalumai

Menininkai ir interjero meno kūrėjai vertina šią spalvą dėl jos unikalumo ir originalumo, todėl, pritaikę ją dozavimo principui, galite pasiekti puikų rezultatą. Be to, racionalus tono naudojimas interjero erdvėje padarys sprendimą harmoningesnį ir santūresnį, suteikiant jam geriausias savybes. Ir štai privalumai, dėl kurių ši spalva įsimylėjo amžininkus:

  • Universalumas. Tonas puikiai dera su kitais atspalviais. Geltona, dangaus, žalia, smėlio, pastelinių spalvų kategorija – visa tai puikiai derės su aptariamu sprendimu.

Akcentiniai dekoro elementai pabrėžia interjero lengvumą

Akcentiniai dekoro elementai pabrėžia interjero lengvumą

  • Platus taikymo sritis. Norite prabangaus baroko stiliaus savo virtuvėje ar vonios kambaryje? O gal norite papuošti kambarį šalies, aukštųjų technologijų ar minimalizmo kryptimi? O gal jums labiau patinka klasika? Kad ir ką pasirinksite, jums patiks šis sprendimas, o šiek tiek ochros jame sušildys debesuotu oru.

  • Teigiamas poveikis psichikai. Šiais atspalviais papuošę vaikų kambarį ar kabinetą, prieškambarį ar vonios kambarį, galėsite išlaikyti gebėjimą susikaupti ir prireikus atsipalaiduoti..
  • Daugybė sprendimų. Šios spalvos gali būti padarytos fono nuotraukos ir apdailos darbai, taip pat atskiros dalys ir priedai. Bet kokioje situacijoje stilius bus kuo ryškesnis ir įmantresnis..

Tamsiai geltonos ir violetinės spalvų derinys yra ne trivialus, akį džiuginantis interjero sprendimas

Tamsiai geltonos ir violetinės spalvų derinys yra ne trivialus, akį džiuginantis interjero sprendimas

Patogi ochros spalvos sofa svetainės interjere

Patogi ochros spalvos sofa svetainės interjere

Racionalus spalvų tapybos derinys yra sėkmingo jūsų namų interjero dizaino problemų sprendimo garantija.

Kokios spalvos tai atitinka?

Ochros spalva yra įdomi jūsų namų ar buto parinktis, taip pat dėl ​​jos suderinamumo su įvairiomis spalvų schemomis..

  • Ochra + balta. Šio derinio dėka galite gauti tikrai šventinį sprendimą, kuris puikiai tinka bet kokio kambario interjerui..
  • Ochra + šokoladas. Praskieskite šį nuostabų toną tamsaus ar pieniško šokolado spalva ir pamatysite klasikinį derinį..

  • Ochra + terakota + plyta. Tai dar vienas klasikinis prabangos ir paprastumo derinys..
  • Ochra + violetinė. Šis sprendimas išsiskiria originalumu ir modernumu, abi spalvos yra aktyvios ir tinka puošti madingu stiliumi..
  • Ochra + Bordo. Ar norite iš svečių mažos pasakos ir dėmesio savo asmeniui? Nesivaržykite eksperimentuoti ir naudoti būtent šį derinį.

keturiolika

Dažniausiai ši spalvų schema naudojama dekoruoti paviršius (daugiausia sienas), taip pat visiškai praturtinti spalvų paletę dekoratyviniais elementais. Savo didingu pasirodymu ochra veikia kaip žanro klasika ir galiausiai leidžia pasiekti optimalų rezultatą. Sukursite interjerą, apie kurį seniai svajojote, ir jausitės nuostabiai bei užtikrintai..

Natūralios atspalvių paletės naudojimas gyvenamojo kambario dizaine

Natūralios atspalvių paletės naudojimas gyvenamojo kambario dizaine

Kambario dekoravimo niuansai

Pagrindinis šios spalvų schemos naudojimo subtilumas yra jos gebėjimas derinti su daugybe atspalvių. Todėl ochra dažnai naudojama kuriant namų interjerą ir biuro patalpas. Be to, panašaus stiliaus dažnai galima rasti kavinėse, restoranuose, parduotuvėse ir kitose prekybos vietose bei aptarnavimo įstaigose. Tačiau racionalus derinys gali būti tik tuo atveju, jei yra tam tikros patirties ir žinių.

Tinkamas tonų derinys sukuria tinkamą nuotaiką

Tinkamas tonų derinys sukuria tinkamą nuotaiką

Erdvi ir labai jauki svetainė, dekoruota šiltomis spalvomis

Erdvi ir labai jauki svetainė, dekoruota šiltomis spalvomis

Svarbu žinoti! Šiuo deriniu verta šiek tiek persistengti – nes spalva tampa ne rafinuota ir elegantiška, o niūri ir nuobodi. Galų gale, ochra yra linkusi ryškiai išsiskirti iš likusio fono, todėl jos pasirinkimas turėtų būti atliekamas labai atsargiai. Spalva neturėtų būti vieniša jūsų interjero dizaino požiūriu. Priešingu atveju norimas rezultatas nebus pasiektas..

15

Šios spalvų schemos miegamuosiuose ramina ir prisideda prie gero poilsio. Todėl rekomenduojama pasirinkti tokio tono tapetus su nedideliu raštu, taip pat užuolaidas, lovatieses, patalynės elementus. Virtuvės interjere galite žaisti prijuostę, stalviršį, šios spalvos priedus ir indus. Tokių atspalvių kompozicija bus įmantresnė, jei interjeras bus pagardintas daugybe detalių, į kurias bus atkreiptas dėmesys..

Racionaliu deriniu galite pasiekti optimalų vaizdą, jei sukuriate šį sprendimą vyrų biure. Esant tokiai situacijai, ochra suformuos solidžią, reprezentatyvią išvaizdą, taip pat sukurs verslo nuotaiką tarp biuro patalpų lankytojų. Rudos odos baldai prisidės prie šio skonio ir padės pagerinti bendrą savijautą. Ochros paletė yra tokia rafinuota, kad leidžia pabrėžti aukštą kambario statusą ir eleganciją..