
Sienos apdaila virš darbinio paviršiaus reikalauja specialaus požiūrio, nes ji yra labiausiai jautri nešvarumams, neigiamam aukštos temperatūros ir drėgmės poveikiui. Be to, ši sritis nuolat matoma, dažnai veikia kaip akcento elementas, todėl dekoratyvinės savybės turi atitikti bendrą interjero dizainą. Mūsų straipsnyje mes apsvarstysime, kurioms medžiagoms geriau teikti pirmenybę sienų dekoravimui virimo zonoje ir į ką reikėtų atsižvelgti prieš perkant..
Pagrindiniai bruožai
Renkantis vieną ar kitą prijuostės apdailos medžiagos tipą, visų pirma, turite susipažinti su jo kokybės charakteristikomis, nes remontas atliekamas ilgiau nei vienerius metus, o danga turi būti atspari drėgmei, šiltiems garams ir aukštai temperatūrai . Taip pat svarbu atsižvelgti į medžiagos toleranciją nuolatiniam valymui, įskaitant valymo chemikalų naudojimą..
Darbinė siena arba, kaip liaudyje vadinama – prijuostė, yra plokštuma, esanti virš apatinių laisvų rankų įrangos pakopų, kur yra kriauklė, stalviršis, kaitlentė, todėl svarbu tiksliai nustatyti jos matmenis. Jei yra viršutinė pakopa, tada priimtinas prijuostės aukštis svyruos per pusę metro. Plotis priklauso nuo asmeninių savininkų pageidavimų: sieną galite padengti apdailos medžiaga per visą baldo ilgį arba tik kai kurias, labiausiai „pavojingas“ vietas, pavyzdžiui, virš kriauklės ar kaitlentės. Jei nėra viršutinių spintelių, patartina sutvarkyti prijuostę iki lubų paviršiaus.
Renkantis, atsižvelkite į dangos spalvą, modelių buvimą ar nuotraukų spausdinimą. Prijuostė gali būti dekoruota monochromatinės laisvų rankų įrangos spalva arba dramatiškai skiriasi, tapdama akcentu. Idealus variantas yra balta darbo sienų apdaila, atitinkanti bet kokią spalvų schemą. Tačiau jis turi reikšmingą trūkumą – suteptas. Mažiausias užteršimas bus aiškiai matomas ant baltų plytelių ir PVC plokščių, todėl jie dažnai renkasi smėlio, pilkos, kreminės spalvos tonus..
Virtuvės stiliaus scenarijus taip pat turi didelę reikšmę. Pavyzdžiui, aukštųjų technologijų kambariui tinka veidrodis arba metalinė prijuostė, ekologinėje virtuvėje oda su gamtos nuotraukomis atrodys puikiai, o klasikinio interjero atveju galite pasirinkti darbinės sienos dekoravimo galimybę dekoratyvinis akmuo.
Kitas svarbus dalykas yra apdailos medžiagos kaina, taip pat jos montavimo kaina. Projektuodami remontą turėtumėte nedelsdami nuspręsti, kiek esate pasiruošę išleisti prijuostės dizainui ir ar galima patiems atlikti apdailos darbus. Yra medžiagų, kurių montavimas nereikalauja specialių įgūdžių, o darbą galima atlikti savarankiškai, tuo pačiu žymiai sutaupant.
Plytelės ir mozaikos projektuojant prijuostę
Keraminės plytelės ar mozaika gali būti puiki galimybė dekoruoti virtuvės sieną. Dažnai šios medžiagos yra derinamos, pabrėžiant atskiras sritis. Be aukštų estetinių savybių, abi dangos turi ilgą tarnavimo laiką (daugiau nei 15 metų), tačiau šis pranašumas turi ir minusą – jei norite pakeisti dizainą, nebus lengva išardyti apdailą..
Keramikinė plytelė
Kažkas keramines plyteles laikys praeities „reliktu“. Iš tiesų, šio tipo apdaila turi ilgą istoriją, tačiau vis tiek nepraranda savo aktualumo dėl puikių savybių. Sienų plytelės yra gana patvarios, jos nebijo neigiamo drėgno mikroklimato, aukštos temperatūros poveikio, jos puikiai valomos. Be to, šiandien yra „įspūdingas“ jo dizaino interpretacijų skaičius, leidžiantis naudoti dangą bet kokiam stiliui.
Plytelės gali imituoti natūralias medžiagas, būti vienspalvės, raštuotos, lygios, reljefinės ir kt. Daugelyje kolekcijų yra plytelių plokštės su įvairiais piešiniais – natiurmortai, gėlės, sėkmingai naudojamos Provanso, retro, šalies stiliuose.
Gana aktuali yra metro plytelė, išdėstyta sniego baltos drobės šviesiomis arba juodomis siūlėmis. Išklotas įstrižu raštu, jis sukurs dinamiką ir vizualiai išplės apdirbimo plokštumą.
Ypač populiari plyta panaši plytelė, liaudyje vadinama „šernu“. Kiekvienas elementas turi stačiakampę formą su nuožulniais kraštais, primenančius įvairių spalvų ir dydžių natūralias plytas. Ši apdaila puikiai tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui..
Įdomus sprendimas gali būti kaladinėmis plytelėmis išklota prijuostė, kuri suteiks šilumos ir komforto natas, bus puiki bet kokio interjero puošmena.
Mozaika
Mozaika yra miniatiūrinė keraminių plytelių kopija. Jis turi visus tuos pačius privalumus kaip ir plytelės, tačiau turi didesnę kainą. Su jo pagalba galite atkurti sudėtingas architektūrines formas, kampus, iškilimus, vingius, įrėminti prijuostės perimetrą ar atskirus jo elementus. Mažoms virtuvėms tai yra tinkamiausias variantas, nes mozaikinė drobė atrodo gana elegantiška, vizualiai išplėsdama erdvę.
Mozaiką galima išdėstyti po vieną, kuriant įvairius raštus arba naudojant matricas – plokštes, kurių matmenys 30×30 cm, o tai labai supaprastina darbą ir leidžia pakloti patiems. Lustai (atskiri mozaikos elementai) yra pagaminti iš įvairių medžiagų: pagrindas gali būti keramika, stiklas, dirbtinis akmuo, veidrodžiai, metalas.
Spalvų paletė taip pat daugialypė – prijuostė gali būti vienspalvė arba marga, gradiento dizainas atrodo gražiai, kai viena pagrindinė spalva ištirpsta skirtingais atspalviais. Klasikiniam, retro ir kaimiškam stiliui pirmenybė teikiama matinėms keraminėms ar akmens mozaikoms. Modernesniuose interjeruose (palėpėje, aukštųjų technologijų, moderniuose) galite rasti stiklo, veidrodžio ir metalo drobes.
Stiklo prijuostė
Gana įdomus šiuolaikiškas darbo zonos dizaino variantas yra prijuostė, pagaminta iš grūdinto stiklo, vadinama skinali. Paviršius visiškai atitinka visus būtinus stiprumo ir ilgaamžiškumo reikalavimus ir turi daugybę dizaino sprendimų.
Paprasčiausias variantas yra matinis stiklas, kuris gali būti lygus arba tekstūruotas, taip pat turi smėlio pūtimo modelius. Šis dizainas puikiai tinka minimalistiniam interjerui, kur patrauklūs raštai nėra laukiami. Geras ramaus interjero variantas yra paprastos odos. Stiklo lakštas dažomas specialia kompozicija (spalva gali būti bet kokia) ir yra termiškai apdorojamas, todėl dažai ilgą laiką išlaiko sodrumą.
Jei norite, kad darbo zona taptų prabangia virtuvės puošmena, galite teikti pirmenybę nuotraukų spausdinimui ant stiklo. Šiuolaikinės technologijos leidžia pritaikyti bet kokius vaizdus kliento pageidavimu, o tai leidžia virtuvėje sukurti unikalų dizainą. „Skinals“ su 3D vaizdais atrodo ypač įspūdingai.
Darbo sienos apdaila PVC plokštėmis
Plastikinę dangą galima saugiai vadinti prieinamiausia. Pirma, jo kaina yra daug mažesnė nei kitų apdailos medžiagų, antra, plokštes galite montuoti patys, nedalyvaujant apmokamiems specialistams..
Plokštės būna įvairių tipų, skiriasi dydžiu ir spalva. Yra siauri ilgi lakštai, pamušalo plokštės, kurių plotis neviršija 14 cm, taip pat masyvios platformos, kurių didžiausias plotis ir ilgis yra atitinkamai 2 ir 4 metrai..
Pagrindinis PVC plokščių privalumas yra dekoratyvinio dizaino įvairovė: medžiaga gali turėti vienspalvę spalvą, įvairius raštus, piešinius, nuotraukų atvaizdus, taip pat tikėtina, kad imituoja sumedėjusią, akmens tekstūrą, kuri dažnai naudojama klasikinėmis, provincijos kryptimis. taip pat modernus palėpė, eko.
Kitas plokščių privalumas yra tas, kad jas galima montuoti ant nepasirengusių sienų, o tai labai supaprastina procesą. Plastikinę prijuostę galite papuošti patys, pavyzdžiui, klijuoti lipnia plėvele, dažyti dažais (akrilu ar aliejumi), taip pat kaip dekoraciją naudoti vinilo lipdukus.
Dekoratyvinis akmuo prijuostės puošyboje
Dirbtinis akmuo yra reprezentacinė ir aukštos kokybės medžiaga, kuri gali lengvai atlaikyti visus virtuvės procesų sunkumus ir yra vertas dekoravimas ne tik darbo zonai, bet ir visai virtuvei. Jis gali imituoti bet kokio natūralaus akmens tekstūrą ir spalvą, nesvarbu, ar tai būtų marmuras, granitas ar kitas kvarcas, vulkaninės kilmės akmenys.
Puošti prijuostę virtuvėje dekoratyviniu akmeniu yra labai patvaru, tačiau net jei bet koks elementas yra pažeistas, jį galima lengvai atkurti neprarandant bendro patrauklumo..
Pastaruoju metu medžiaga, imituojanti plytų mūrą, buvo labai paklausi. Su jo pagalba jie puošia virtuvių darbo zonas minimalizmo, palėpės, aukštųjų technologijų, Provanso stiliaus.
Norint sukurti turtingą Alpių virtuvės „chalet“ atmosferą, verta remtis akmeniu, imituojančiu šiurkščius blokus. Tačiau verta manyti, kad dideli fragmentai tinka erdviems kambariams, todėl šis dizainas gali būti priimtinas privataus namo virtuvės-svetainės variantas.
Metalo apdaila darbinėje sienoje
Plieno lakštai, skirti virtuvės backsplash dizainui, suteikia baldams tam tikrą griežtumą ir eleganciją. Medžiaga pagaminta iš nerūdijančio plieno arba vario, todėl ji turi gana ilgą tarnavimo laiką.
Nerūdijantis plienas bus puikus pasirinkimas miesto interjerui ar itin moderniai aukštųjų technologijų virtuvei. Vario (žalvario) dažnai galima rasti retro, Provanso ar šalies interjeruose. Plieninė prijuostė gali turėti blizgantį arba matinį paviršių, jų deriniai ant tos pačios sienos atrodo originalūs.
Kai kuriems metalas gali atrodyti gana „šalta“ medžiaga – tokiu atveju galite pasiimti jam gerų „kaimynų“, kurie sušvelnins šį trūkumą. Maža plieninė sienos dalis virš kaitlentės puikiai atrodys apsupta plytų, keraminių plytelių ar medžio plokščių.
Veidrodinė prijuostė
Kitas įdomus virtuvės darbo sienos apdailos variantas yra veidrodinis paviršius. Jį gali pavaizduoti vientisa drobė, plytelės ar mozaikos. Veidrodžiai turi unikalių savybių, leidžiančių vizualiai išplėsti erdvę ir sukurti gražius apšvietimo efektus naudojant aukštos kokybės apšvietimą, todėl taip dekoruota prijuostė taps tikru interjero „akcentu“.
Viena iš neigiamų veidrodžio paviršiaus savybių yra jos trapumas, tačiau verta paminėti, kad šiandieninė medžiaga turi didesnį atsparumą mechaniniam poveikiui, o veidrodžių išdėstymas ant tolimos sienos nekelia ypatingos grėsmės.
Darbo sienos dekoravimas virtuvėje – nuotraukos ir idėjos
Šiuolaikinių medžiagų pasirinkimas apdailos darbinei sienai virtuvėje yra gana didelis ir leidžia sukurti unikaliausius interjerus. Tai galite pamatyti dar kartą ir pasisemti įdomių idėjų mūsų nuotraukų galerijoje, kurioje pateikiami geriausi pavyzdžiai. Laimingas žiūrėjimas!

Darbo sienos apdaila virtuvėje (80 nuotraukų)
Sienos apdaila virš darbinio paviršiaus reikalauja specialaus požiūrio, nes ji yra labiausiai jautri nešvarumams, neigiamam aukštos temperatūros ir drėgmės poveikiui. Be to, ši sritis nuolat matoma, dažnai veikia kaip akcento elementas, todėl dekoratyvinės savybės turi atitikti bendrą interjero dizainą. Mūsų straipsnyje mes apsvarstysime, kurioms medžiagoms geriau teikti pirmenybę sienų dekoravimui virimo zonoje ir į ką reikėtų atsižvelgti prieš perkant..
Pagrindiniai bruožai
Renkantis vieną ar kitą prijuostės apdailos medžiagos tipą, visų pirma, turite susipažinti su jo kokybės charakteristikomis, nes remontas atliekamas ilgiau nei vienerius metus, o danga turi būti atspari drėgmei, šiltiems garams ir aukštai temperatūrai . Taip pat svarbu atsižvelgti į medžiagos toleranciją nuolatiniam valymui, įskaitant valymo chemikalų naudojimą..
Darbinė siena arba, kaip liaudyje vadinama – prijuostė, yra plokštuma, esanti virš apatinių laisvų rankų įrangos pakopų, kur yra kriauklė, stalviršis, kaitlentė, todėl svarbu tiksliai nustatyti jos matmenis. Jei yra viršutinė pakopa, tada priimtinas prijuostės aukštis svyruos per pusę metro. Plotis priklauso nuo asmeninių savininkų pageidavimų: sieną galite padengti apdailos medžiaga per visą baldo ilgį arba tik kai kurias, labiausiai „pavojingas“ vietas, pavyzdžiui, virš kriauklės ar kaitlentės. Jei nėra viršutinių spintelių, patartina sutvarkyti prijuostę iki lubų paviršiaus.
Renkantis, atsižvelkite į dangos spalvą, modelių buvimą ar nuotraukų spausdinimą. Prijuostė gali būti dekoruota monochromatinės laisvų rankų įrangos spalva arba dramatiškai skiriasi, tapdama akcentu. Idealus variantas yra balta darbo sienų apdaila, atitinkanti bet kokią spalvų schemą. Tačiau jis turi reikšmingą trūkumą – suteptas. Mažiausias užteršimas bus aiškiai matomas ant baltų plytelių ir PVC plokščių, todėl jie dažnai renkasi smėlio, pilkos, kreminės spalvos tonus..
Virtuvės stiliaus scenarijus taip pat turi didelę reikšmę. Pavyzdžiui, aukštųjų technologijų kambariui tinka veidrodis arba metalinė prijuostė, ekologinėje virtuvėje oda su gamtos nuotraukomis atrodys puikiai, o klasikinio interjero atveju galite pasirinkti darbinės sienos dekoravimo galimybę dekoratyvinis akmuo.
Kitas svarbus dalykas yra apdailos medžiagos kaina, taip pat jos montavimo kaina. Projektuodami remontą turėtumėte nedelsdami nuspręsti, kiek esate pasiruošę išleisti prijuostės dizainui ir ar galima patiems atlikti apdailos darbus. Yra medžiagų, kurių montavimas nereikalauja specialių įgūdžių, o darbą galima atlikti savarankiškai, tuo pačiu žymiai sutaupant.
Plytelės ir mozaikos projektuojant prijuostę
Keraminės plytelės ar mozaika gali būti puiki galimybė dekoruoti virtuvės sieną. Dažnai šios medžiagos yra derinamos, pabrėžiant atskiras sritis. Be aukštų estetinių savybių, abi dangos turi ilgą tarnavimo laiką (daugiau nei 15 metų), tačiau šis pranašumas turi ir minusą – jei norite pakeisti dizainą, nebus lengva išardyti apdailą..
Keramikinė plytelė
Kažkas keramines plyteles laikys praeities „reliktu“. Iš tiesų, šio tipo apdaila turi ilgą istoriją, tačiau vis tiek nepraranda savo aktualumo dėl puikių savybių. Sienų plytelės yra gana patvarios, jos nebijo neigiamo drėgno mikroklimato, aukštos temperatūros poveikio, jos puikiai valomos. Be to, šiandien yra „įspūdingas“ jo dizaino interpretacijų skaičius, leidžiantis naudoti dangą bet kokiam stiliui.
Plytelės gali imituoti natūralias medžiagas, būti vienspalvės, raštuotos, lygios, reljefinės ir kt. Daugelyje kolekcijų yra plytelių plokštės su įvairiais piešiniais – natiurmortai, gėlės, sėkmingai naudojamos Provanso, retro, šalies stiliuose.
Gana aktuali yra metro plytelė, išdėstyta sniego baltos drobės šviesiomis arba juodomis siūlėmis. Išklotas įstrižu raštu, jis sukurs dinamiką ir vizualiai išplės apdirbimo plokštumą.
Ypač populiari plyta panaši plytelė, liaudyje vadinama „šernu“. Kiekvienas elementas turi stačiakampę formą su nuožulniais kraštais, primenančius įvairių spalvų ir dydžių natūralias plytas. Ši apdaila puikiai tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui..
Įdomus sprendimas gali būti kaladinėmis plytelėmis išklota prijuostė, kuri suteiks šilumos ir komforto natas, bus puiki bet kokio interjero puošmena.
Mozaika
Mozaika yra miniatiūrinė keraminių plytelių kopija. Jis turi visus tuos pačius privalumus kaip ir plytelės, tačiau turi didesnę kainą. Su jo pagalba galite atkurti sudėtingas architektūrines formas, kampus, iškilimus, vingius, įrėminti prijuostės perimetrą ar atskirus jo elementus. Mažoms virtuvėms tai yra tinkamiausias variantas, nes mozaikinė drobė atrodo gana elegantiška, vizualiai išplėsdama erdvę.
Mozaiką galima išdėstyti po vieną, kuriant įvairius raštus arba naudojant matricas – plokštes, kurių matmenys 30×30 cm, o tai labai supaprastina darbą ir leidžia pakloti patiems. Lustai (atskiri mozaikos elementai) yra pagaminti iš įvairių medžiagų: pagrindas gali būti keramika, stiklas, dirbtinis akmuo, veidrodžiai, metalas.
Spalvų paletė taip pat daugialypė – prijuostė gali būti vienspalvė arba marga, gradiento dizainas atrodo gražiai, kai viena pagrindinė spalva ištirpsta skirtingais atspalviais. Klasikiniam, retro ir kaimiškam stiliui pirmenybė teikiama matinėms keraminėms ar akmens mozaikoms. Modernesniuose interjeruose (palėpėje, aukštųjų technologijų, moderniuose) galite rasti stiklo, veidrodžio ir metalo drobes.
Stiklo prijuostė
Gana įdomus šiuolaikiškas darbo zonos dizaino variantas yra prijuostė, pagaminta iš grūdinto stiklo, vadinama skinali. Paviršius visiškai atitinka visus būtinus stiprumo ir ilgaamžiškumo reikalavimus ir turi daugybę dizaino sprendimų.
Paprasčiausias variantas yra matinis stiklas, kuris gali būti lygus arba tekstūruotas, taip pat turi smėlio pūtimo modelius. Šis dizainas puikiai tinka minimalistiniam interjerui, kur patrauklūs raštai nėra laukiami. Geras ramaus interjero variantas yra paprastos odos. Stiklo lakštas dažomas specialia kompozicija (spalva gali būti bet kokia) ir yra termiškai apdorojamas, todėl dažai ilgą laiką išlaiko sodrumą.
Jei norite, kad darbo zona taptų prabangia virtuvės puošmena, galite teikti pirmenybę nuotraukų spausdinimui ant stiklo. Šiuolaikinės technologijos leidžia pritaikyti bet kokius vaizdus kliento pageidavimu, o tai leidžia virtuvėje sukurti unikalų dizainą. „Skinals“ su 3D vaizdais atrodo ypač įspūdingai.
Darbo sienos apdaila PVC plokštėmis
Plastikinę dangą galima saugiai vadinti prieinamiausia. Pirma, jo kaina yra daug mažesnė nei kitų apdailos medžiagų, antra, plokštes galite montuoti patys, nedalyvaujant apmokamiems specialistams..
Plokštės būna įvairių tipų, skiriasi dydžiu ir spalva. Yra siauri ilgi lakštai, pamušalo plokštės, kurių plotis neviršija 14 cm, taip pat masyvios platformos, kurių didžiausias plotis ir ilgis yra atitinkamai 2 ir 4 metrai..
Pagrindinis PVC plokščių privalumas yra dekoratyvinio dizaino įvairovė: medžiaga gali turėti vienspalvę spalvą, įvairius raštus, piešinius, nuotraukų atvaizdus, taip pat tikėtina, kad imituoja sumedėjusią, akmens tekstūrą, kuri dažnai naudojama klasikinėmis, provincijos kryptimis. taip pat modernus palėpė, eko.
Kitas plokščių privalumas yra tas, kad jas galima montuoti ant nepasirengusių sienų, o tai labai supaprastina procesą. Plastikinę prijuostę galite papuošti patys, pavyzdžiui, klijuoti lipnia plėvele, dažyti dažais (akrilu ar aliejumi), taip pat kaip dekoraciją naudoti vinilo lipdukus.
Dekoratyvinis akmuo prijuostės puošyboje
Dirbtinis akmuo yra reprezentacinė ir aukštos kokybės medžiaga, kuri gali lengvai atlaikyti visus virtuvės procesų sunkumus ir yra vertas dekoravimas ne tik darbo zonai, bet ir visai virtuvei. Jis gali imituoti bet kokio natūralaus akmens tekstūrą ir spalvą, nesvarbu, ar tai būtų marmuras, granitas ar kitas kvarcas, vulkaninės kilmės akmenys.
Puošti prijuostę virtuvėje dekoratyviniu akmeniu yra labai patvaru, tačiau net jei bet koks elementas yra pažeistas, jį galima lengvai atkurti neprarandant bendro patrauklumo..
Pastaruoju metu medžiaga, imituojanti plytų mūrą, buvo labai paklausi. Su jo pagalba jie puošia virtuvių darbo zonas minimalizmo, palėpės, aukštųjų technologijų, Provanso stiliaus.
Norint sukurti turtingą Alpių virtuvės „chalet“ atmosferą, verta remtis akmeniu, imituojančiu šiurkščius blokus. Tačiau verta manyti, kad dideli fragmentai tinka erdviems kambariams, todėl šis dizainas gali būti priimtinas privataus namo virtuvės-svetainės variantas.
Metalo apdaila darbinėje sienoje
Plieno lakštai, skirti virtuvės backsplash dizainui, suteikia baldams tam tikrą griežtumą ir eleganciją. Medžiaga pagaminta iš nerūdijančio plieno arba vario, todėl ji turi gana ilgą tarnavimo laiką.
Nerūdijantis plienas bus puikus pasirinkimas miesto interjerui ar itin moderniai aukštųjų technologijų virtuvei. Vario (žalvario) dažnai galima rasti retro, Provanso ar šalies interjeruose. Plieninė prijuostė gali turėti blizgantį arba matinį paviršių, jų deriniai ant tos pačios sienos atrodo originalūs.
Kai kuriems metalas gali atrodyti gana „šalta“ medžiaga – tokiu atveju galite pasiimti jam gerų „kaimynų“, kurie sušvelnins šį trūkumą. Maža plieninė sienos dalis virš kaitlentės puikiai atrodys apsupta plytų, keraminių plytelių ar medžio plokščių.
Veidrodinė prijuostė
Kitas įdomus virtuvės darbo sienos apdailos variantas yra veidrodinis paviršius. Jį gali pavaizduoti vientisa drobė, plytelės ar mozaikos. Veidrodžiai turi unikalių savybių, leidžiančių vizualiai išplėsti erdvę ir sukurti gražius apšvietimo efektus naudojant aukštos kokybės apšvietimą, todėl taip dekoruota prijuostė taps tikru interjero „akcentu“.
Viena iš neigiamų veidrodžio paviršiaus savybių yra jos trapumas, tačiau verta paminėti, kad šiandieninė medžiaga turi didesnį atsparumą mechaniniam poveikiui, o veidrodžių išdėstymas ant tolimos sienos nekelia ypatingos grėsmės.
Darbo sienos dekoravimas virtuvėje – nuotraukos ir idėjos
Šiuolaikinių medžiagų pasirinkimas apdailos darbinei sienai virtuvėje yra gana didelis ir leidžia sukurti unikaliausius interjerus. Tai galite pamatyti dar kartą ir pasisemti įdomių idėjų mūsų nuotraukų galerijoje, kurioje pateikiami geriausi pavyzdžiai. Laimingas žiūrėjimas!
Related posts: