Geltona virtuvė: 85 nuotraukos ir idėjos

Kas gali suteikti energijos visai dienai? Žinoma, gaivinanti kava virtuvėje, pagaminta linksmos spalvos. Nebūtina visos erdvės nudažyti aktyviais citrinos atspalviais, galite sukurti tinkamą nuotaiką naudodami minkštas šio diapazono versijas arba mažus akcentus. Tačiau viskas tvarkoje.

Interjero stiliai

Visų pirma, būsimam dizainui turėtumėte pasirinkti bendrą vektorių. Stilius lems žinią, kurią norite perduoti kiekvienam virtuvės lankytojui, nustatys tinkamą kambario nuotaiką. Tarp daugybės įvairiausių krypčių, svarbu pasirinkti tą, kuri jums tinka ir tuo pat metu harmoningai atrodys geltonoje versijoje..

Geltona klasikinio stiliaus virtuvė

Kaip žinote, tradicinė tendencija spalvų atžvilgiu yra gana konservatyvi. Jam tinka ramūs ir prislopinti tonai. Todėl mūsų atveju verta pažvelgti į nepastebimus geltonos spalvos variantus: šviesus bananas, grietinėlė, garstyčios, šiaudai, šafranas. Šie atspalviai nesukels emocinio atmetimo ir vargu ar nuobodžiaus..

Sujunkite pasirinktą toną su tamsia mediena – būtent ši medžiaga suteiks interjerui rimtumo ir reikšmės. Balta ir smėlio spalva pašalins likusius prieštaravimus tarp svarios rudos ir lengvabūdiškos geltonos spalvos.

Klasikinė geltona virtuvė - interjero dizainas Klasikinė geltona virtuvė - interjero dizainas

Geltona virtuvė moderniu stiliumi

Dauguma saulėtų virtuvių yra modernios. Kontūrų sunkumas ir dekoro minimalizmas tiesiog nori papuošti kažką ryškaus. Tačiau tai reikia daryti atsargiai, pakanka vieno išraiškingo citrinos akcento virimo zonoje. Galite išlaikyti sodrią spalvą su mėlyna, žalia kėdė, taip pat ne trivialus liustra. Apskritai dizainas turėtų išlikti diskretiškas. Kaip pagrindinę naudokite achromatinę spalvą – baltą arba šviesiai pilką.

Geltona virtuvė moderniu stiliumi - Interjero dizainas Geltona virtuvė moderniu stiliumi - Interjero dizainas

Geltona kaimo stiliaus virtuvė

Kaimiškas interjeras žavi savo žaviu paprastumu ir atrodo nenoru įtikti. Tačiau nedidelis šiurkštumas tokiam interjerui suteikia tik ypatingo žavesio..

Apdailai naudokite spinteles su rėmo fasadais. Aklos durys gali būti atskiestos stiklo durimis, iš kurių atrodys mažos užuolaidos ar gražus močiutės komplektas. Labiausiai harmoningai atrodys mėlyni arba juodi buitiniai prietaisai, stilizuoti kaip retro. Taip pat atkreipkite dėmesį į gaubtą su kupolo dizainu su dekoruotu gaubtu.

Padarykite lubas lygias ir baltas arba padenkite jas šviesia mediena. Pastaruoju atveju net paprastas miesto butas primins kaimo namo atmosferą. Arba dalį sienos galima apklijuoti mediena ir nudažyti nepastebimai geltona spalva. Prijuostę tikslinga uždengti klinkeriu arba didelėmis mozaikinėmis plytelėmis. Pinti krepšeliai ir kėdės, taip pat miela tekstilė padės užbaigti interjerą..

Geltonos šalies stiliaus virtuvė - interjero dizainas Geltonos šalies stiliaus virtuvė - interjero dizainas

Geltona virtuvė skandinaviško stiliaus

Santūrus Šiaurės Europos šalių stilius reiškia praktiškumą ir funkcionalumą, erdvės laisvę, didelį šviesos kiekį. Paskutinis taškas atliekamas „puikiai“ dėl baltos ir geltonos spalvos atspalvių, taip pat dėl ​​lengvos medienos su įdomia tekstūra..

Norėdami suteikti vietos mažame kambaryje, galite naudoti nedidelį baro skaitiklį prie sienos arba organizuoti valgomojo grupę gyvenamajame kambaryje. Būtinai pakabinkite neįprastą liustra virš valgomojo zonos – taip gausite dekorą, kuris neapkrauna erdvės..

Uždenkite grindis medžiu. Šalti tonai apšvies kambarį, o šilti sušildys ir įneš šiaurinių šalies motyvų. Langai turi būti palikti atviri. Tačiau, jei vis tiek reikia uždengti angas, naudokite paprastą romėnišką atspalvį be ornamento..

Skandinaviška geltona virtuvė - interjero dizainas Skandinaviška geltona virtuvė - interjero dizainas

Loft stiliaus geltona virtuvė

Pramoninis interjeras kartais atstumia savo šaltumą ir neprieinamumą. Tačiau geltona spalva sugeba susidoroti su tokiais sunkumais. Kartu su terakotos mūrijimu erdvė atrodys labai maloni ir patogi..

Jei dekoracijoje yra pilkų, plieninių užrašų, į dekoraciją taip pat galite pridėti sumedėjusių elementų – taip kambarys taps gana „gyvenamas“. Prisotinkite kambarį šviesa. Sukurkite daugiapakopį apšvietimą ir pakabinkite žaliuzes ar romėnų užuolaidas ant langų.

Geltona palėpės stiliaus virtuvė - Interjero dizainas Geltona palėpės stiliaus virtuvė - Interjero dizainas

Apdaila ir medžiagos

Fonas visada vaidina didžiulį vaidmenį kuriant bet kokį dizainą. Be to, virtuvės erdvė turi savo specifiką. Todėl svarbu pasirinkti kokybiškas ir praktiškas apdailos galimybes..

Grindys

Natūralios tamsios spalvos medžiagos – medis, akmuo ir marmuras – gali sukurti reikiamą atspalvį šviesiems baldams. Tai gali būti šokolado laminatas arba tamsus ąžuolas.

Parketas arba parketlentė yra graži ir praktiška danga. Lakuotas parketas gali atlaikyti bet kokią neigiamą virtuvės įtaką, o įvairių variantų dėka galėsite pasirinkti individualų sprendimą.

Šiuolaikinių laminuotų grindų beveik neįmanoma vizualiai atskirti nuo brangesnių kolegų, tokių kaip parketas ar keramika. Tuo pačiu metu jis pasižymi aukštomis kokybės savybėmis: yra atsparus drėgnai aplinkai ir lengvai valomas..

Keraminės plytelės yra labiausiai paplitusi virtuvės grindų medžiaga dėl jų įvairovės ir atsparumo buitiniams chemikalams. Tarp daugybės atspalvių ir tekstūrų galite pasirinkti geltonos spalvos plokštes, kurios atitiks visus dizaino reikalavimus.

Erdviuose kambariuose ir studijos tipo apartamentuose grindų apdailai tinka derinti medžiagas. Tai leis ne tik paįvairinti kambario stilių, bet ir padalinti maisto gaminimo bei valgymo zonas..

Geltonas virtuvės dizainas - grindų apdaila Geltonas virtuvės dizainas - grindų apdaila Geltonas virtuvės dizainas - grindų apdaila

Sienos

Yra šimtai sienų apdailos variantų. Tuo pačiu metu virtuvės mikroklimato ypatybės reikalauja specialaus požiūrio į medžiagų pasirinkimą. Visų pirma, jie turi būti patvarūs ir praktiški..

Norėdami išlaikyti spalvų harmoniją, tik dalį sienos padenkite geltonais dažais arba plytelėmis, likusią paviršiaus dalį geriau palikti baltą. Jei pasirinktas rinkinys ryškus, apsupkite jį maloniu ir šiltu pienišku, kreminiu tonu. Peleninių mėlynų, pilkų ir smėlio dažų kompanijoje saulėta spalva atrodys švelniai ir santūriai..

Geltonas virtuvės dizainas - sienų apdaila Geltonas virtuvės dizainas - sienų apdaila Geltonas virtuvės dizainas - sienų apdaila Geltonos virtuvės dizainas - sienų apdaila

Lubos

Klasikinės baltos arba smėlio spalvos lubos vizualiai padidins kambario aukštį. Jei norite pridėti ekstravagancijos, tuomet jūsų pasirinkimas yra blizgios metalinės plokštės..

Gipsas yra vienas iš paprasčiausių apdailos būdų. Tai gana patvari danga, kuri tarnaus daugelį metų ir gali būti lengvai pataisyta..

Gipso kartonas leidžia įgyvendinti įvairias lubų dekoravimo idėjas, tačiau verta į šią problemą kreiptis atsargiai. Patartina nedaryti didelių gabaritų konstrukcijų, kurios apkrauna ir susiaurina kambarį. Vieno ar dviejų lygių variantai atrodo puikiai.

Iš visų šių variantų mediena yra patogiausias ir ekologiškiausias pasirinkimas. Natūralios medienos estetika suteikia neapsakomą komforto jausmą. Natūralios medžiagos tekstūra pati savaime yra graži. Tinkamai apdorojus, tokio tipo apdaila džiugins ne tik išvaizda, bet ir ilgu tarnavimo laiku..

Geltonas virtuvės dizainas - lubų apdaila Geltonas virtuvės dizainas - lubų apdaila Geltonas virtuvės dizainas - lubų apdaila Geltonas virtuvės dizainas - lubų apdaila

Baldai

Ne visada lengva rasti baldus saulėtai aplinkai. Pabandykime tai išsiaiškinti. Juodos ir baltos spalvos derinys įdomiai kontrastuoja su geltonomis sienomis, o labai ryškią spalvą išlygina pilki, mėlyni ar sidabriniai objektai. Reikėtų prisiminti, kad baldai atlieka antraeilį vaidmenį, tik papildo pasirinktą foną..

Jei laikomasi atspalvių proporcijų, citrinos spalva kartu su dirbtine ar natūralia mediena atrodo labai patogi bet kuria kryptimi. Derinkite įvairių baltų tonų baldus su ryškiais pagrindais, kad neutralizuotumėte turtingą jų išvaizdą. Kreminiai ir šviesūs kavos gaminiai sukurs harmoniją su citrinos ar šiaudų spalva.

Atvirai erdvei, jungiančiai virtuvę su valgomuoju ar svetaine, patogiausias kampinis išdėstymas. Šį dizainą galite papildyti baro skaitikliu ir kėdėmis arba maža pertvara – jie bus perėjimas tarp funkcinių zonų.

Geltonas virtuvės dizainas - baldai Geltonas virtuvės dizainas - baldai Geltonas virtuvės dizainas - baldai

Mažas geltonas virtuvės interjeras

Kurdami virtuvės dizainą, kambario matmenys visada diktuoja savo sąlygas. Erdviam kambariui su dideliu langu, kuris suteikia dienos šviesos, tiks bet koks geltonos spalvos atspalvis. Tačiau norint gauti kuklią medžiagą, reikia atidžiau kreiptis į tono pasirinkimą. Venkite tamsių variantų, nes jie vizualiai sumažina kambarį ir apsunkina skaitymą. Švelni citrina ar citrinas yra puikus pasirinkimas mažoje virtuvėje. Praskiesti atspalviai gali būti naudojami dideliais kiekiais, skirtingai nei ryškūs kolegos.

Geras būdas išplėsti teritoriją yra geltonai baltas tandemas. Šie tonai kompensuoja kvadratų trūkumą ir pritraukia apšvietimą. Norėdami vizualiai padalyti teritoriją, naudokite kontrastingus elementus – paveikslus, namų gėles ir įvairias lempas.

Mažame kambaryje ryškiai geltona spalva turėtų būti saikinga. Papuoškite juo prijuostę, fasadus, stalviršį ar dekorą, o likusioje erdvėje naudokite baltą foną.

Jei jūsų pasirinkimas nukrito ant geltonų sienų, tokiu būdu sutvarkykite tik vieną plokštumą, o likusias padarykite baltomis ar kitomis neutraliomis spalvomis. Akcentinis paviršius leis neprarasti individualumo, bet kartu neprarasti reikiamos vizualinės erdvės.

Mažos geltonos virtuvės dizainas Mažos geltonos virtuvės dizainas Mažos geltonos virtuvės dizainas Mažos geltonos virtuvės dizainas

Virtuvės dizainas geltonos spalvos – nuotrauka

Mes paruošėme jums įvairių geltonų virtuvių dizaino pasirinkimą. Daugelis straipsnyje aprašytų aspektų bus atskleisti nuotraukoje jau įkūnytuose projektuose ir padės priimti galutinį sprendimą dėl savo kambario dekoravimo. Laimingas žiūrėjimas!

Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas geltonos spalvos - nuotrauka

Vaizdo įrašas: geltona virtuvė interjere