„Ikea“ virtuvės interjere (80 nuotraukų)

Vargu ar kas yra girdėjęs apie IKEA baldų ir namų apyvokos prekių parduotuvių tinklą, kurio gaminiai užplūdo vidutinės klasės ir dideles pajamas gaunančių šeimų interjerą. Nenuostabu, kad tvarkydami kambarius daugelis iš karto kreipiasi į įmonės katalogus, studijuodami naujus daiktus ar įdomius pasiūlymus. Jei dabar darote tą patį, pasirinkdami sau „Ikea“ virtuvę, mūsų rekomendacijos padės jums padaryti teisingą pasirinkimą..

Privalumai ir trūkumai

Kodėl „Ikea“ virtuvė įgijo tokį populiarumą? Be neinformatyvių teiginių apie kokybę ir stilių, mes apsvarstysime ir konkretesnius pranašumus..

– „Ikea“ produktai pateikiami keliomis kainų kategorijomis: nuo biudžetinės medžio drožlių plokštės iki statuso medienos. Tačiau dauguma baldų yra pagaminti iš MDF, kurių tekstūra ir spalva priklauso nuo stiliaus. Be to, visi „ingredientai“ yra sertifikuoti ir atitinka tarptautinius kokybės standartus..

– Patogi „Ikea“ paslauga siūlo ne tik nusipirkti paruoštą komplektą ir tada suplanuoti, kur jį išspausti, bet ir savarankiškai suprojektuoti baldus pagal jūsų pageidavimus.

– Gavę sveiką užsakymą, jums nereikia išleisti papildomų lėšų surinkimui – net vaikas gali susitvarkyti su šiuo „konstruktoriumi“. Vadovaudamiesi instrukcijomis, naujos ausinės įdiegsite smagiai.

– „Ikea“ gamina šiuolaikinius, šių laikų poreikius atitinkančius baldus. Metodas yra modulinių ansamblių serija, leidžianti sukurti įvairius derinius, taip pat derinti juos su kitų gamintojų komponentais. Universalumas yra įmonės bruožas.

– Ilgą tarnavimo laiką garantuoja ir „Blum“ tandemboxes – stalčių laikikliai, specialiai pagaminti „Ikea“. Kiekvienas bėgelis gali atlaikyti iki 120 kg apkrovas.

„Ikeevskaya“ gaminiai yra puikus namų dekoravimo variantas, ne veltui jie yra tokie populiarūs. Tačiau jis turi ir trūkumų, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas pirkėjas..

Pirmasis trūkumas kyla iš orumo – būdingos, net tipiškos išvaizdos, kurią lengva atpažinti interjere. Kai kuriems savininkams, mėgstantiems unikalumą, šis pripažinimas gali būti kliūtis įsigyti. Tačiau gera žinia ta, kad papildomas dekoras ar kita atributika padės paslėpti Ikean kilmę..

Antrasis punktas taip pat susijęs su išvaizda. Nepaisant įvairių stilių (kataloge yra virtuvės komplektai nuo kaimo stiliaus iki sintezės), baldai turi minimalistinių bruožų, kurie gali apriboti kūrybingų savininkų vaizduotės skrydį. Standartizuotas dizainas yra dėl praktiškumo, funkcionalumo ir lengvo valymo, todėl kiekvienas turi pats nuspręsti, kas yra prioritetas.

Paprastas priedas turi prieštaringų taškų. Visi virtuvės modeliai yra skirti tvirtinti prie sienos. Todėl teks atsikratyti lizdų, vamzdžių, nelygumų arba ieškoti tinkamiausios vietos. Be to, daugelis ausinių yra sumontuotos pakankamai stipriai, o tai prireikus apsunkina objektų judėjimo procesą..

„Ikea“ virtuvės - privalumai ir trūkumai „Ikea“ virtuvės - privalumai ir trūkumai

Mes pasirenkame virtuvę pagal stilių

Pasirinkę „Ikea“ virtuvės komplekto fasadus, galite papuošti interjerą bet kokiu stiliumi. Apsvarstykite populiariausius stiliaus variantus.

„Ikea“ virtuvė moderniu stiliumi

IKEA baldai puikiai tinka šiam stiliui. Kataloge galite rasti daug diskretiškų, funkcionalių ir stilingų serijų, kurios lengvai tilps į modernų interjerą..

Rekomenduojama atkreipti dėmesį į lygius fasadus be rankenų, kurie yra aprūpinti durų uždarymo priemonėmis. Jie yra labai populiarūs tarp klientų, nes sukuria sklandų jausmą, išlaikydami ergonomiką..

Šiuolaikinė „Ikea“ virtuvė - interjero dizainas Šiuolaikinė „Ikea“ virtuvė - interjero dizainas

Ikea virtuvė klasikinio stiliaus

Klasika nepraranda savo aktualumo, tačiau vis dažniau pasiduoda bendrai supaprastinimo tendencijai. „Ikea“ virtuvės komplektuose vargu ar rasite stiliui būdingą sodrų dekorą, tačiau lakoniškas drožyba ant fasado sukuria reikiamą įmantrią išvaizdą..

Tokiam sprendimui galite pasirinkti duris su stikliniais įdėklais, kurie ne tik padeda kontroliuoti lentynų turinį, bet ir leidžia jums iškelti paslaugą.

Klasikinė „Ikea“ virtuvė - interjero dizainas Klasikinė „Ikea“ virtuvė - interjero dizainas

Provanso stiliaus „Ikea“ virtuvė

Paprastas ir prabangus tuo pačiu metu, prancūzų kaimų stilius nepraranda savo aktualumo iki šių dienų. „Ikea“ siūlo ją pritaikyti jūsų namų erdvėje, pasirenkant šviesius ąžuolo, riešutmedžio ar uosio fasadus.

Mažai tikėtina, kad pavyks sutaupyti – Provanse mėgsta tik natūralias medžiagas. Baltos spalvos virtuvės ansambliai padės jums sukurti autentišką dizainą..

Provanso stiliaus „Ikea“ virtuvė - Interjero dizainas

„Ikea“ virtuvė minimalizmo stiliumi

Šis stilius išraiškos priemonių atžvilgiu yra lakoniškas, tačiau labai praktiškas ir turi ypatingą estetiką. Tokių „Ikea“ virtuvių fasadai nėra dekoruoti dekoratyviniais elementais, o yra vienas plokščias paviršius. Juodos, baltos ar medinės ausinės atrodo gerai.

„Ikea“ virtuvė minimalizmo stiliumi - Interjero dizainas „Ikea“ virtuvė minimalizmo stiliumi - Interjero dizainas

Skandinaviško stiliaus „Ikea“ virtuvė

Teigiama, kad „Ikea“ išgarsėjo skandinaviško stiliaus modeliais, rodančiais pasauliui, kaip turėtų atrodyti virtuvės erdvė. Pasirodo, kad viskas yra labai paprasta: lengvi, švarūs, ergonomiški ir patogūs baldai, kurių dekoras sukurtas užpildant.

„Ikea“ skandinaviško stiliaus virtuvė - interjero dizainas „Ikea“ skandinaviško stiliaus virtuvė - interjero dizainas

Spalvų sprendimai virtuvėms

Virtuvės spalvų schemos pasirinkimas yra svarbus etapas, sukuriantis bendrą kambario nuotaiką. „Ikea“ baldų ansambliai pateikiami šiais variantais.

Ikea baltos virtuvės

Pagrindinė 2017 metų tendencija, kuri idealiai tinka IKEE virtuvėms, atrodo stilingai, moderniai ir jaukiai. Sterilumo jausmo galima išvengti naudojant tamsesnius atspalvius, kurie suteikia erdvei gylio, pavyzdžiui, pilkus stalviršius ar tamsias rankenas.

Daugelis žmonių bando išvengti šio sprendimo dėl baltos spalvos nepraktiškumo, ant kurio labiau pastebimi nešvarumai. Tačiau gamintojas tuo pasirūpino, ausines aprūpindamas lengvai valomais paviršiais..

„Ikea“ baltos virtuvės - interjero dizainas „Ikea“ baltos virtuvės - interjero dizainas

Mediniai motyvai

Kas gali būti jaukiau už taurios medienos baldus su gilia tekstūra? Nepaisant plataus šiuolaikinių medžiagų naudojimo, mediena niekada nepraras savo aktualumo, ypač dekoruojant virtuvę klasikiniu stiliumi..

Medinės virtuvės „Ikea“ - interjero dizainas Medinės virtuvės „Ikea“ - interjero dizainas

Juodos virtuvės „Ikea“

„Ikea“ juodos virtuvės komplektai atrodo neįtikėtinai stilingai ir šiek tiek santūriai, kontrastuojantys su šviesia sienų apdaila ar kitais daiktais. Šis sprendimas tinka šiuolaikiniam stiliui, daugiausia dėl trumpumo..

„Ikea“ juodos virtuvės - interjero dizainas „Ikea“ juodos virtuvės - interjero dizainas

Ryškios spalvos „Ikea“ virtuvės

Galite „nudžiuginti“ interjerą naudodami ryškius ikeevka baldų atspalvius, kurie naudojami kartu su neutralia spalva. Pavyzdžiui, geltoni stalviršiai baltame fone arba raudonas pirmojo lygio fasadas kartu su diskretiškesniu antruoju.

Ryškios spalvos „Ikea“ virtuvės - interjero dizainas Ryškios spalvos „Ikea“ virtuvės - interjero dizainas

„Ikea“ virtuvės išdėstymas

Nusprendus dėl būsimo virtuvės komplekto dizaino, būtina jį tinkamai pritaikyti prie kambario išdėstymo. Yra keletas variantų, tinkančių skirtingos geometrijos patalpoms..

Linijinė virtuvė

Tai yra standartinis variantas, kuris gerai tiks siaurose, pailgose erdvėse. Rinkinys yra palei vieną sieną, todėl patogiai gali sėdėti keli žmonės virtuvėje. Idealus sprendimas, jei plotas derinamas su svetaine.

„Ikea Linear Kitchen“ - interjero dizainas

U formos virtuvė

Kaip rodo pavadinimas, šis „Ikea“ virtuvės komplektas suprojektuotas raidės „P“ pavidalu, vienu metu užimantis tris sienas. Yra modelių, kurių viena pusė numato laisvą išdėstymą ir sujungia baro skaitiklį. Tokį tipą geriau naudoti erdviuose kambariuose, tačiau kompaktiškas komplektas tiks net mažose virtuvėlėse..

U formos virtuvė „Ikea“ - interjero dizainas

Salos virtuvė

Tokio išdėstymo „Ikea“ virtuves geriau pirkti tik erdviuose, atviruose kambariuose, nes naudojant kitas galimybes bus nepatogu judėti erdvėje.

Kuriant salos modelius daroma prielaida, kad viena pusė yra „laisvai plūduriuojanti“, atskirta nuo sienos. Tai nedidelis daiktas, vienoje pusėje gali būti kriauklė, viryklė ar stalviršis, o iš kitos – baro skaitiklis.

„Ikea Island“ virtuvė - interjero dizainas „Ikea Island“ virtuvė - interjero dizainas

Kampinė virtuvė

Puikus sprendimas mažoms virtuvėms, leidžiantis kuo efektyviau išnaudoti kiekvieną kvadratinį metrą. Tuo pačiu metu net kampinė zona, kuri dažnai būna tuščia, tarnauja kaip visavertė darbo vieta ar saugojimo vieta..

Kampinė virtuvė „Ikea“ - interjero dizainas

Mažos virtuvės „Ikea“

Galbūt Europoje situacija su būstu yra kitokia, tačiau mūsų realybėje ne visi gyventojai gyvena erdviuose apartamentuose su didelėmis virtuvėmis, kuriems tinka bet kokios konfigūracijos „Ikeev“ baldai. Tačiau, laikydamiesi kelių rekomendacijų, norimas laisvų rankų įrangą galite pritaikyti net ir nedideliame interjere..

Pirma, geriau teikti pirmenybę baldams su kampiniu išdėstymu, kraštutiniais atvejais – U formos. Taigi judėjimas kambaryje bus kuo patogesnis ir laisvesnis..

Antra, rinkitės šviesių spalvų „Ikea“ virtuves, pageidautina, kad keliais tonais skirtųsi nuo sienų apdailos.

Trečia, minimalistinis stilius yra prioritetas. Tai reiškia, kad fasadai turi būti lygūs ir vienodi. Provanse tinka nedidelė virtuvėlė, kuri, turėdama ribotą dekorą, tokiame kambaryje atrodys labai jaukiai. Tačiau klasika, nors ir pakeista, čia netinka.

Jums nereikia galvoti apie funkcinę konfigūraciją – „Ikea“ pagalvojo apie šią užduotį už jus, įkūnydama praktiškumą ir ergonomiką kiekviename modelyje.

Mažos virtuvės „Ikea“ - interjero dizainas Mažos virtuvės „Ikea“ - interjero dizainas

„Ikea“ virtuvės dizainas – nuotrauka

Jums nereikia daug skaityti apie „Ikea“ virtuves – jas reikia pamatyti. Mūsų nuotraukų pasirinkimas padės jums dar geriau susipažinti su žinomos įmonės baldų dizaino ir išdėstymo galimybėmis. Laimingas žiūrėjimas!

„Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka „Ikea“ virtuvės interjero dizainas - nuotrauka

Vaizdo įrašas: „IKEA 2017“ virtuvės