Stilingas interjeras Art Nouveau ir Art Deco sankryžoje pilkais tonais

Stilingas interjeras Art Nouveau ir Art Deco sankryžoje pilkais tonais

Pilka virtuvė interjere yra stilingų planavimo sprendimų su skirtingų dizaino krypčių estetika įsikūnijimas. Kompetentingas spalvų schemų ir spalvų derinių su dominuojančia pilka spalva sudarymas leis originaliai ir ergonomiškai suprojektuoti bet kokią virtuvės erdvę.

Renkantis paletę, skirtą kambario dekoravimui valgio gaminimui ir valgymui, pilka virtuvė nekonkuruoja! Pažymėtina, kad pilka, kaip baltos ir juodos spalvos darinys, atrodo naudinga įvairių stilių virtuvių interjeruose.!

Puikus tamsiai pilkos spalvos derinys su medžio elementais

Puikus tamsiai pilkos spalvos derinys su medžio elementais

Pagrindinės pilkos ir nuotraukų spalvų schemų savybės

Pilkos virtuvės interjeras sukuria ramybės ir ramybės jausmą, apsuptas prislopintų tonų baldais. Kad interjero vaizdas nebūtų nuobodus dėl pilkų atspalvių paplitimo, susijusio su debesuotu dangumi, turėtumėte sukurti harmoningus spalvų derinius su ryškiais baldais ir dekoru..

15

Smėlio, džinsinio ir pilko atspalvių derinimo schema

Smėlio, džinsinio ir pilko atspalvių derinimo schema

Pilka ir geltona - klasikinis virtuvės dekoravimo tandemas

Pilka ir geltona – klasikinis virtuvės dekoravimo tandemas

Šis natūralus tonas idealiai tinka virtuvės dekoravimui, nes turi daug privalumų:

 • puikiai dera su skirtingais spalvų paletės tonais;

Pilki atspalviai baltame fone puikiai atrodo kartu

Pilki atspalviai puikiai atrodo prieš baltą

 • pabrėžia patrauklų aplinkinių baldų prisotinimą ryškiomis spalvomis;
 • šviesiai pilka virtuvės apdaila atspindi ir sustiprina natūralią šviesą;

Minkštas pilkas atspalvis idealiai tinka šviesaus interjero mėgėjams

Minkštas pilkas atspalvis idealiai tinka šviesaus interjero mėgėjams

 • puikiai slepia pirštų atspaudus ant matinių baldų fasadų ir vandens purslų ant virtuvės backsplash;

Matinis pilkas virtuvės komplektas ir akmeninė „vaizdinga“ prijuostė slepia pirštų atspaudus ir vandens purslus

Matinis pilkas virtuvės komplektas ir akmeninė „vaizdinga“ prijuostė slepia pirštų atspaudus ir vandens purslus

 • padeda ištaisyti kambario dizaino trūkumus – vizualiai padidinti arba sumažinti sienų aukštį ir plotį;
 • pabrėžia virtuvės aksesuarų dizaino unikalumą arba baldų geometrinę formą.

Pilka virtuvės prijuostė su plytų imitacija, pilkas komplektas su baltu stalviršiu, metalinis buitinių prietaisų blizgesys - paprastas ir funkcionalus dizainas, pabrėžiantis ryškius purslus. Raudonas retro šaldytuvas yra unikalus virtuvės interjero elementas

Pilka virtuvės prijuostė su plytų imitacija, pilkas komplektas su baltu stalviršiu, metalinis buitinių prietaisų blizgesys – paprastas ir funkcionalus dizainas, pabrėžiantis ryškius purslus. Raudonas retro šaldytuvas yra unikalus virtuvės interjero elementas

Šis achromatinis tonas yra būtinas įrengiant virtuvę su laisvų rankų įranga su blizgia apdaila, nes pretenzingas fasadų blizgesys atrodo vidutiniškai pilkame fone. Virtuvės moduliai su raudonai pilka apdaila atrodo dinamiški, prieštaraujantys šios natūralios spalvos neapibūdinimo stereotipui.

Blizgus paviršius suteikia rafinuotumo

Blizgus paviršius suteikia interjerui rafinuotumo

Patarimas! Jei norite sukurti saulėtą atmosferą pilkoje virtuvėje, turėtumėte užpildyti erdvę spalvingais baldais – laisvų rankų įranga su ryškiu raštu ant fasado, patrauklių spalvų užuolaidos ir įvairių spalvų atspalvių lempos..

Virtuvės apdaila pilkais tonais: interjeras ir nuotraukų idėjos

Pilka yra juodos ir baltos spalvos dažų mišinys. Priklausomai nuo jų proporcijų, jis gali turėti daug atspalvių, susijusių su šiltomis ir šaltomis spalvomis. Šis neutralus tonas kartu su geltona, ruda, mėlyna ir balta spalvomis leidžia keisti pilkos spalvos šalčio ir šilumos laipsnį, atsižvelgiant į namų estetinį skonį ir dizainerio idėjas..

Bet kokie interjero eksperimentai naudojant šį toną atrodo naudingi virtuvės erdvėje, nes įvairius trūkumus galima greitai ištaisyti naudojant įvairią apšvietimo įrangą ir priedus pilkai virtuvei – plokštes, paveikslus, vaizduojančius natiurmortą, originalias sienų plokštes su paveikslais ir kitą dekorą elementus.

Pilkai balta variacija su šiek tiek tamsiai raudonos spalvos brūkšniu

Pilkai balta variacija su šiek tiek tamsiai raudonos spalvos brūkšneliu

Pilkos interjero virtuvės gali būti pripildytos iššaukiamai ryškių ar ramios tūrinės-erdvinės struktūros, skirtingos natūralios spalvos gradacijos, komponentų:

 1. dūminis;
 2. titanas;
 3. grafitas;
 4. plienas;
 5. pelenai;
 6. sidabrinis;
 7. antracitas;
 8. šlapio asfalto spalvos;
 9. marengo.

Pilkų atspalvių paletė ir galimi deriniai grupėje

Pilkų atspalvių paletė ir galimi deriniai grupėje

15

Mažos virtuvės pilkiems tonams pagrindinį foną turite sukurti iš šviesių atspalvių, o erdviame kambaryje galite pritaikyti bet kokią gradaciją. Renkantis pagrindines ir pagalbines virtuvės interjero dizaino paletės spalvas, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas kambario apšvietimo šaltiniui ir jo vietai, atsižvelgiant į saulės padėtį.

Virtuvėse, kuriose nepakanka natūralios šviesos, tamsiai pilkos spalvų schemos atrodo nerangios ir niūrios..

Patarimas! Galite praskiesti pilkumą organizuodami didelio našumo daugiapakopį apšvietimą ir pristatydami saulės gėlių priedus: oranžines užuolaidas, vazonus ir vazonus, skirtus uogų atspalvių kambariniams augalams, vazas ir indus iš geltonos, raudonos arba žalios glazūruotos keramikos..

Maža, bet labai jauki virtuvė

Maža, bet labai jauki virtuvė

Kad kiekviena pilkos virtuvės interjero detalė būtų aiškiai matoma, sienoms, grindims ir luboms patartina naudoti monochromatines dangas su visiškai lygiu paviršiumi. Baldų ir buitinės technikos gausa, turtingas pilkos virtuvės dekoras organiškai atrodys vienpusiame fone.

Patarimas! Norėdami sutelkti kitų dėmesį į originalias virtuvės interjero detales, dekoruojant kambario sienas, verta naudoti vienspalvius pilkus dažus, tapetus, plyteles ir kitas apdailos medžiagas..

15

Modelio specifikacija Kaina
Virtuvės spausdinimas 1.6 Rėmo spalva: Pilka Priekinė spalva: Pilka Stalviršio spalva: Antares Priekinė medžiaga: MDF, Stiklas Stalviršio medžiaga: LDSP Rėmo medžiaga: LDSP Kojų medžiaga: Plastikas Dydis (P x A x G, cm): 160 x 214,1 x 60 / 27,2 Kilmės šalis: Rusija 15 340 rublių Pirkti
Italijos virtuvė 2 Dydis: 1800 x 2155 x 600 mm Korpuso medžiaga: laminuota medžio drožlių plokštė Fasado medžiaga: MDF Stalviršio medžiaga: Drėgmei atspari medžio drožlių plokštė, CPL ir HPL plastikas Gaminio svoris, kg: 150 Rankenos: plastikas Kreiptuvų tipas: ritinėlio tūris: 0,264 m 21 399 RUB Pirkti
Virtuvė 2100P, pilkas ąžuolas Dydis (PxAxG, cm): 210x210x60 Būtinas surinkimas: Taip Fasado medžiaga: mdf Fasado spalva: pilkas ąžuolas Korpuso medžiaga: pilka medžio drožlių plokštė Stalviršis: perlinė alyvuogė 38 mm 25 790 rublių Pirkti
Kampinė virtuvė 1200×1785 kairė, pilkas ąžuolas Dydis (PxAxG, cm): 179x210x120 Reikalingas surinkimas: Taip Fasado medžiaga: MDF Frezavimas: arka Fasado spalva: pilkas ąžuolas Korpuso medžiaga: pilka medžio drožlių plokštė Stalviršis: perlų alyvuogių 38 mm Vykdymo kampas: kairė 29 700 rublių Pirkti
Kampinė virtuvė Victoria 8 MDF Plotis, cm: 285 Gylis, cm: 205 Fasadas: mdf, stiklas Korpusas: laminuota medžio drožlių plokštė Konfigūracijos keitimas: galima 31 390 RUB Pirkti

Virtuvės modeliavimo pilkais tonais metodai

Norėdami pakeisti asimetriškos konfigūracijos kambario formą, galite taikyti efektyvius erdvės modeliavimo metodus:

 1. Pataisykite pailgą kambario formą, dažydami šonines sienas prisotintais pilkais dažais – kvarcu arba antracitu, o gretimus – šviesiu tonu: perlų ar balandžių. Jei jums reikia vizualiai pašalinti sienas ankštoje virtuvėje, apdailai naudokite šviesiai pilkus dažus ir lakus, plyteles ar tapetus, kurie sukuria perspektyvos efektą kartu su tamsiu statmenų pertvarų apmušimu..
 2. Sumažinti lubų aukštį galima naudojant kontrastingą šviesiai tamsų viršutinės ir apatinės kambario dalių apdailą. Norėdami vizualiai padidinti sienų aukštį ir kambario plotą, turite naudoti apdailos medžiagas ir sienų plokštes su veidrodiniu paviršiumi. Patartina montuoti pilkas įtemptas lubas ir naudoti fasadines plyteles, kad dekoruotumėte virtuvės backsplash arba akcento sieną. Veidrodinė drobė yra panaši į pilką toną, todėl verta maksimaliai išnaudoti baldus su atspindinčiu paviršiumi..
 3. Racionaliai išnaudokite mažo kambario plotą, nes sumontuotos kompaktiškos pilkos spalvos laisvų rankų įranga su pakabinamais moduliais be kojų ir integruotas LED apšvietimas. Apatinės kambario dalies atramų ir apšvietimo nebuvimas vizualiai sukurs erdvumo ir erdvumo jausmą ankštame kambaryje.

Idėja! Patariame atkreipti dėmesį į „Budbin“ serijos virtuvės komplektus iš „Ikea“.

Sėkmingas modeliavimas naudojant spalvas

Sėkmingas modeliavimas naudojant spalvas

Patarimas! Norėdami modeliuoti virtuvės erdvę, būtina naudoti pilką šalto ir šilto atspalvio apdailą, atitinkančią dizaino užduotis. Norėdami pakeisti tonalumo laipsnį, dažams ir lakams reikia palaipsniui pridėti ryškių ar tamsių tonų spalvų..

Balta virtuvė pilkame interjere pabrėš šviesių spalvų, naudojamų maisto ruošimo ir valgomojo zonai dekoruoti, grynumą. Nerūdijančio plieno tekstūrą imituojantis fasadų rinkinys leis sėkmingai derinti šiuolaikinius buitinius prietaisus su metalizuotomis plokštėmis.

Dizainas šiuolaikiniu stiliumi

Dizainas šiuolaikiniu stiliumi

15

Pilka virtuvė interjere: nuotraukų variantai ir modernaus stiliaus baldų pasirinkimas

Naujai sukurta studijos virtuvė su neutraliu fonu ir lakoniškais baldais

Naujai sukurta studijos virtuvė su neutraliu fonu ir lakoniškais baldais

15

Rinkinys turi būti parenkamas remiantis pasirinkto dizaino stiliaus kanonais, skirtais virtuvės erdvės dekoravimui. Dažniausiai pilki baldai randami minimalizmo, aukštųjų technologijų, palėpės ir eko stiliaus interjero kompozicijų nuotraukoje. Neutralios spalvų schemos lakoniškumas, būdingas šiuolaikinėms stilistinėms tendencijoms, sveikina virtuvės sienų padengimą dekoratyviniu tinku ir plytelėmis, imituojančiomis pilką betono paviršių..

Tokių sienų apmušalų fone blizgaus stalviršio blizgesys, nikeliuotos detalės, chromuotos laisvų rankų įrangos kojos ir valgomojo stalas atrodys kontrastingai.

Įdomus įgyvendinimas su mažais masyviais šviestuvais

Įdomus įgyvendinimas su mažais masyviais šviestuvais

Kuriant virtuvės dizainą, labai populiarus yra atviros erdvės kūrimas – gaminimo kambario derinimas su valgomuoju. Planuojant studijos pavyzdį, svarbu naudoti pelenines, sidabrines ar metalizuotas apdailos medžiagas, kurios sukuria neutralų foną naujiems baldų moduliams montuoti..

Lakoniška moderni virtuvė: dviejų pilkų atspalvių sienų apdaila, drobės be rėmų su abstrakčia tapyba, autobusų pakabos apšvietimo konstrukcija ir įleidžiami žibintai, blizgūs stalviršiai ir kitos detalės

Lakoniška moderni virtuvė: dviejų pilkų atspalvių sienų apdaila, drobės be rėmų su abstrakčia tapyba, autobusų pakabos apšvietimo konstrukcija ir įleidžiami žibintai, blizgūs stalviršiai ir kitos detalės

„Budbin“ virtuvė iš „Ikea“

Daugiafunkcinė virtuvė „Budbin“ gali būti puikus laisvų rankų įrangos pasirinkimas, leidžiantis įrengti stilingą ergonomišką erdvę patogiam maisto gaminimui, šeimos patiekalų organizavimui ir maloniems susibūrimams svečių kompanijoje..

Pilka IKEA virtuvė su lakoniškomis plokštėmis ir stiklo intarpais ant spintelių durų puikiai dera su blizgiomis orkaitės durelėmis, stiklo keramikos kaitlentėmis ir įmontuotais plieniniais gaubtais. Populiaraus prekės ženklo ausinės gali būti tiesios ir kampinės formos, todėl jos idealiai tinka virtuvėms su bet kokio dydžio ir konfigūracijos savybėmis..

keturiolika

Klasikinio stiliaus baldų pasirinkimas

Ne mažiau įspūdingai atrodo retas virtuvės komplektas, pagamintas iš medžio su raižiniais, sniego baltumo tinkas ant lubų karnizų ir kiti išskirtiniai klasikinio dizaino tendencijų požymiai pilkame fone. Turtingas dekoras ir masyvūs baldai su patinuota furnitūra, impozantišku baroko, rokoko ir imperijos stiliumi, dinamiškai išsiskirs sidabrinių sienų ir dūminės spalvos parketo fone..

Puiki klasikinė versija

Puiki klasikinė versija

Erdviuose kambariuose didžioji dalis patalpos turėtų būti naudojama jaukiai valgomajai įrengti, o mažesnė dalis – patogiai ruošti maistui. Komplektas su sąmoningai pretenzinga fasado apdaila turėtų būti sumontuotas šalia sienos, nudažytos vientisa pilka spalva. Vieno veido sienų apdaila neatitrauks dėmesio nuo grožėjimo filigranišku baldų fasadų dekoru.

Patarimas! Valgomojo zonoje turėtų būti įrengtas didelis pelkių ąžuolo stalas, apribotas Voltaire foteliais su pilko atlaso, aksomo ar veliūro apmušalais. Blizgus apmušalų blizgesys, pagamintas iš elitinių audinių, suderintas su unikalia baldų, pagamintų iš vertingų medienos rūšių (tikmedžio, venge, zebrano, juodmedžio), tekstūra sukurs nepakartojamą atmosferą virtuvėje su pilku fonu.

Šilta pilka spalva klasikinio virtuvės interjere. Auksinės dekoratyvinės detalės: virtuvės įranga, pakabinami lempų gaubtai, virtuvės maišytuvas, atviros indų lentynos ir kt.

Šilta pilka spalva klasikinio virtuvės interjere. „Auksinės“ dekoratyvinės detalės – virtuvės įranga, pakabinamų lempų gaubtai, virtuvės maišytuvas, atviros lentynos indams ir kt..

Patarimas! Efektyviai dekoruoti baldų gaminiai harmoningai atrodo paprastame fone. Kompaktiškos ausinės ir valgomojo grupės organiškai derės prie modernios virtuvės interjero su gipso sienų plokštėmis korių, akmens ar plytų pavidalu.

Pagal šiuolaikinės klasikos dvasią

Pagal šiuolaikinės klasikos dvasią

Harmoningi deriniai su pilku tonu

Subalansuoti pilkos spalvos deriniai virtuvės interjere leidžia atskleisti pernelyg didelį spalvų sodrumą ar išblukimą interjero paveikslėlyje. Naudodami skirtingas šios spalvos gradacijas ir kontrastingus tonus, galite sukurti atmosferą, įkvepiančią kurti kulinarinius šedevrus ir ilgas šeimos vakarienes:

 • Pilka ir balta virtuvė įkūnija švarą interjere. Renkantis ausines su matiniu paviršiumi, baldams nereikia subtilios priežiūros. Ryški kambario apdaila ir baldai užpildys virtuvės erdvę šviesa, o tai prisidės prie maisto gaminimo patogumo. Jei norite kambarį papuošti šaltais tonais, dažniausiai turėtumėte naudoti sniego baltumo baldus, skleidžiančius šalčio gaivumą, saikingai pristatyti interjero detales, padengtas antracito, plieno ar periwinkle dažais. Priešingu atveju pilkoje virtuvėje turėtų būti mažiausiai baltų baldų ir daugiausiai šiltų pilkų tonų elementų – kvarco ar alavo..

Tradicinė amerikiečių virtuvės grafika pilka ir balta spalvų schema

Tradicinė amerikietiška virtuvė pilkomis ir baltomis spalvomis

 • Virtuvės dizainas su pilkai violetine palete kalba apie natūralių motyvų dominavimą namuose. Natūralaus akmens spalva su levandų, alyvinės ir violetinės spalvos spalvomis sukurs vaizdingą interjero vaizdą. Kad pilkame fone vyrautų violetinio tono ryškumas, būtina pridėti matuojamas baldų detales: papuošti stalą plienine stalviršiu alyvine staltiese, kėdes su nikeliu padengtais rėmais – purpurinius viršelius, langas su pilkais šlaitais – prinokusios slyvos spalvos užuolaidos.
 • Pilkai geltona virtuvė yra subalansuotas natūralių tonų derinys, neutralizuojantis saulės ryškumą ir drumstų spalvų išblukimą. Linksmą atmosferą galima sukurti įdiegus laisvų rankų įrangą su pilkai geltonais fasadais, papuošus sienas pilkais tapetais ir sumontavus apšvietimo įrangą su chromuotomis lempomis..

Pilkai geltona virtuvė. Pilka spalva interjere: virtuvės prijuostė, stalviršiai, durys, buitinė technika. Centrinė siena įrėminta geltonai. Vario spalvos abažūriai yra papildoma spalva, palaikanti geltoną spalvą šiuolaikinės virtuvės interjere

Pilkai geltona virtuvė. Pilka spalva interjere: virtuvės prijuostė, stalviršiai, durys, buitinė technika. Centrinė siena įrėminta geltonai. Vario spalvos abažūriai yra papildoma spalva, palaikanti geltoną spalvą šiuolaikinės virtuvės interjere

Neutralus pilkas tonas puikiai dera su beveik bet kokia įvairios dažų paletės spalva. Ši savybė atveria begalines kūrybinių idėjų įkūnijimo galimybes rengiant virtuvės dizaino projektą..

Nesivaržykite derinti pilkas interjero detales su spalvingu dekoru – indus su gėlių motyvais, virtuvės aksesuarus su neoniniais elementais, stiklo prijuostes su vaizdingais natiurmortais, jūros peizažus ar spalvingus abstrakcijas. Dėl nereikšmingų idėjų įkūnijimo pilka virtuvė tikrai taps patogiausia vieta namuose..

Juodmedžio virtuvės sala su pilko granito stalviršiais ir minkštais foteliais ryškiu abstrakčiu augaliniu atspaudu yra modernios pilkos ir baltos spalvų virtuvės virtuvės centras

Juodmedžio virtuvės sala su pilko granito stalviršiais ir pliušiniais foteliais, ryškiu abstrakčiu augalų atspaudu, yra modernios pilkos ir baltos spalvos virtuvės centras

Pilkas virtuvės komplektas, pilkos lempos, metaliniai buitiniai prietaisai su ryškiai raudonais virtuvės priedais

Pilkas virtuvės komplektas, pilkos lempos, metaliniai buitiniai prietaisai kartu su ryškiai raudonais virtuvės priedais

Pilkos sienos, medinės grindys, balti virtuvės baldai, pakabinami šviestuvai su stiklo atspalviais yra bendras neutralus šiuolaikinės virtuvės dekoras. Akcentai: alyvinė sofa, geometrinis valgomojo kėdžių apmušalas, aukštos rudos anatominės kėdės, iliustracijos ant sienų ir natūralių gėlių puokštė

Pilkos sienos, medinės grindys, balti virtuvės baldai, pakabinami šviestuvai su stiklo atspalviais yra bendras neutralus šiuolaikinės virtuvės dekoras. Akcentai: alyvinė sofa, geometrinis valgomojo kėdžių apmušalas, aukštos rudos anatominės kėdės, iliustracijos ant sienų ir natūralių gėlių puokštė