Stogo bėgeliai virtuvei (90 nuotraukų): tipai, ypatybės

Optimaliai organizuota virtuvės erdvė yra raktas į skanų maistą, paruoštą maloniomis ir patogiomis sąlygomis. Gamindami maistą neturėtumėte blaškytis ieškodami prieskonių, šaukštų ir kitų virtuvės smulkmenų. Kartais stalčiai ar pakabinamos spintelės nėra geriausias sprendimas virtuvės daiktams laikyti. Stogo turėklų sistema puikiai tinka juos pakeisti ar papildyti. Įdiegę jį virtuvėje, sutaupysite savo energijos, didžiulio laiko ir vietos..

Stogo bėgeliai – kas tai yra?

Produktas turi neįprastą pavadinimą, tačiau jo esmė yra gana aiški ir paprasta. Turėklai yra baras, pritvirtintas prie sienos, pagamintas iš metalo ar kitos tvirtos medžiagos; virtuvės komplekte jis dažniausiai gaminamas vamzdžio pavidalu. Šis bėgelis naudojamas įvairiems virtuvės reikmenims pakabinti. Jei nuspręsite įsigyti stogo bėgius, tai galite padaryti bet kurioje šiuolaikinėje baldų parduotuvėje..

Naudodami stogo bėgius, galite kompaktiškai pakabinti įvairius kiaurasamčius, kastuvus ir kaušus, o su papildoma pakabinama furnitūra – net puodų ir trintuvų dangčius. Šie priedai praplečia šių juostų galimybes. Virtuvės reikmenų parduotuvėse yra didžiulis pasirinkimas įvairių turėklų konteinerių, į kuriuos galite įdėti šaukštus ir šakutes.

Nenuostabu, kad judrių restoranų virtuvėse pradėjo atsirasti pirmieji stogo turėklai, nes jie ne tik sukuria nemokamą prieigą prie virtuvės reikmenų, bet ir pagreitina, tuo pačiu sutaupydami vertingos vietos. Šeimininkės atkreipė į jas dėmesį ir pradėjo jas naudoti savo virtuvėse. Iš daugelio privalumų mes išskiriame svarbiausius:

– Galimybė montuoti bet kurioje virtuvės vietoje, nepriklausomai nuo ploto ar baldų išdėstymo;

– Daug papildomų priedų;

– Labai prieinama kaina;

– Patogumas ir lengvas tvirtinimas;

– Patvarumas ir atsparumas didelėms apkrovoms;

– Įvairių stilių virtuvės reikmenų furnitūra ir laikikliai.

Funkcinę stogo turėklų platformą galite išplėsti džiovyklėmis, kabliukais, dangtelio laikikliais, rankšluosčiais ir akiniais. Kaip matote, toks neabejotinai naudingų priedų rinkinys įprastus metalinius laiptelius pavers universalia virtuvės platforma..

Stogo bėgeliai virtuvei - kas tai yra Stogo bėgeliai virtuvei - kas tai yra Stogo bėgeliai virtuvei - kas tai yra Stogo bėgeliai virtuvei - kas tai yra Stogo bėgeliai virtuvei - kas tai yra Stogo bėgeliai virtuvei - kas tai yra

Virtuvės stogo turėklų tipai

Atsižvelgdami į individualius virtuvės reikalavimus, gamintojai siūlo įvairias stogo bagažinės konfigūracijas..

1. Horizontalūs stogo bėgeliai. Populiariausias tipas. Jie yra išdėstyti mažomis sekcijomis arba ištisine linija išilgai visos sienos. Specialūs metaliniai kabliukai leidžia įdėti įvairius virtuvės reikmenis, taip pat įvairius indų laikiklius.

2. Vertikalūs stogo turėklai. Skirtingai nuo ankstesnio, tokio tipo stogo bėgeliai tvirtinami prie lubų ir stalviršio ar grindų. Dažniausiai naudojamas ant strypų ar sienų jungčių. Sandėliavimo sistemose lentynos ir virtuvės reikmenų stovai tvirtinami ant šių vertikalių strypų..

3. Kabantys bėgeliai. Šio dizaino esmė kyla iš jo pavadinimo – tokio tipo stogo bėgeliai yra pakabinami nuo lubų, naudojant mažus kabelius ar grandines. Dažnai naudojamas virš virtuvės salų ar barų skaitiklių.

Remiantis turėklų tipu, nustatomas tvirtinimo būdas virtuvėje. Taigi, vertikalus vaizdas nereiškia papildomų tvirtinimo elementų, skirtingai nuo pakabinamų ir horizontalių variantų. Jiems naudojami laikikliai, pritvirtinti prie lubų ar sienos savisriegiais varžtais..

Virtuvės bėgeliai - tipai Virtuvės bėgeliai - tipai Virtuvės bėgeliai - tipai Virtuvės bėgeliai - tipai

Medžiagos (redaguoti)

Stogo bėgeliai taip pat diferencijuojami pagal gamybai pasirinktas medžiagas. Gamintojai siūlo pakabos sistemas iš medžio, nerūdijančio plieno, nikelio, žalvario ir aliuminio. Dauguma jų yra chromuotos. Galite pasirinkti skirtingus virtuvės variantus, pradedant nuo jos stiliaus ir bendros dizaino koncepcijos..

Kad stogo turėklai atrodytų harmoningai, jie taip pat purškiami vario, bronzos, aukso ir kitų populiarių spalvų spalva. Jie ne tik leidžia jums pasirinkti barą virtuvės dizainui, bet ir sukuria papildomą apsaugos nuo korozijos ir drėgmės sluoksnį..

Kalbant apie medžiagų kintamumą, jų pliusus ir minusus, reikia pažymėti apkrovą, kurią jie gali atlaikyti. Tai labai svarbus virtuvės laikymo sistemos aspektas. Metalas yra praktiškas ir patvarus, tačiau jei pasirinksite aliuminio turėklus, neperkraukite jo sunkiais indais ir padarykite jį be reikalo pailgą. Praktiškiausia stogo turėklų medžiaga yra nerūdijantis plienas, nes jis yra gana patvarus ir nerūdija..

Stogo bėgeliai virtuvei - Medžiagos Stogo bėgeliai virtuvei - Medžiagos Stogo bėgeliai virtuvei - Medžiagos Stogo bėgeliai virtuvei - Medžiagos

Stogo turėklų montavimas

Sprendžiant dėl ​​stogo turėklų vietos, atsižvelkite į bendrą virtuvės konfigūraciją. Dažnai horizontalios juostos dedamos virš virtuvės darbo zonos..

Nepriklausomai nuo paviršiaus, ant kurio tvirtinamos lentos, sumontuokite jas 30–50 cm aukštyje nuo stalviršio. Tai yra patogiausias ir praktiškiausias aukštis.

Jei nuspręsite skersinį pastatyti po pakabinama spintele, tada atsitraukite 5-10 cm nuo jo apačios. Taigi spintelė netrukdys prieiti prie virtuvės reikmenų, uždėtų ant skersinio..

Kai kuriais atvejais gali būti logiškiau laikyti laikymo sistemą spintelės šonuose. Virtuvėms su kampine konfigūracija galimi stačiakampiai išlenkti stogo bėgeliai.

Jei jūsų virtuvėje yra salos konfigūracija, tinkamas sprendimas būtų pastatyti saugojimo sistemą virš salos ar virtuvės stalo..

Gerai, jei kambario plotas leidžia „žaisti“ su stogo turėklų vieta ir geometrija. Pastatę juos skirtinguose aukščiuose, gausite patrauklų ir ne trivialų dekoro elementą. Be to, tokiu būdu galite puikiai zonuoti saugojimo vietą..

Mes paruošėme dar keletą patarimų tiems, kurie nori įdiegti strėles:

1. Sumontuokite stogo bėgius patogiausiose ir prieinamiausiose vietose. Taigi virimo metu nesijausite nepatogiai, visas procesas taps patogesnis ir optimizuotas..

2. Remdamiesi bendrąja jūsų virtuvės koncepcija, šalia darbo zonos galite pastatyti keletą mažų juostų arba sumontuoti vieną ilgą konstrukciją su kampiniu lenkimu.

3. Nepamirškite apie saugumą virtuvėje. Tai ypač pasakytina apie lubų konstrukcijas. Pritvirtinkite juos kuo tvirtiau ir patikimiau, kad apsisaugotumėte nuo sužeidimų.

4. Pagrindinė stogo turėklų projektavimo taisyklė: dažniausiai naudojami daiktai turėtų būti arčiau darbo zonos ir atvirkščiai. Šalia plytelių pastatykite stiklainius su prieskoniais, puodus ir degtukus arba žiebtuvėlį. Virš kriauklės tikslinga pastatyti rankšluostį ir lentyną su plovikliais. Jei naudojate maistinę plėvelę ar popierinius rankšluosčius, nusipirkite laikiklius dantytais kraštais, kad juos būtų galima lengvai nuplėšti..

5. Kad kaušeliai ar šaukštai nebūtų riebūs, nekabinkite jų ant viryklės..

6. Šlaitinę lentyną galite pritaikyti kaip virtuvės knygos laikiklį. Tai daro virimo procesą dar lengvesnį ir smagesnį..

Įmantrūs ir gerai suprojektuoti stogo bėgeliai iki minimumo sumažina šeimininkės pastangas, o visas gaminimo procesas tampa labai greitas ir nepaprastai malonus..

Virtuvės bėgeliai - apgyvendinimas Virtuvės bėgeliai - apgyvendinimas Virtuvės bėgeliai - apgyvendinimas Virtuvės bėgeliai - apgyvendinimas

Turėklų pasirinkimas virtuvės stiliui

Nepaisant stogo turėklų naudingumo, negalima sakyti, kad jie tinka kiekvienam stiliui. Japoniškas stilius ar minimalizmas pašalina nereikalingas detales, todėl tokia saugojimo sistema atrodys gana netinkama.

Kitų stilių, pavyzdžiui, Kalifornijos ar Italijos, metalinės juostelės atrodys gana harmoningai, ypač kartu su kitomis būdingomis dekoracijomis. Kaimiški stiliai taip pat pasisako už bėgių naudojimą indams ir virtuvės reikmenims laikyti. Jei norite tradicinės ar retro išvaizdos, rinkitės lentas su bronzos arba aukso apdaila..

Aukštųjų technologijų stilių galima atskiesti plonomis metalinėmis juostelėmis. Svarbiausia neperkrauti interjero stogo turėklų gausa..

Kaimišką virtuvę galima papuošti mediniais bėgeliais, kad tilptų įvairūs šaukštai, puodeliai ar maži prieskonių indeliai.

Įjunkite vaizduotę, išstudijuokite pasirinktą virtuvės stilių ir galėsite lengvai įveikti stogo bėgius.

Turėklų pasirinkimas virtuvės stiliui Turėklų pasirinkimas virtuvės stiliui Turėklų pasirinkimas virtuvės stiliui Turėklų pasirinkimas virtuvės stiliui

Stogo turėklų priedai

Kabliukai. Įprastos pakabos sistemų dalys yra pagamintos kabliukų pavidalu. Labai patogu įdėti kastuvus, žirkles, puodelius ir kaušus. Savo nuožiūra galite keisti visą sistemą, todėl tai labai patogu.

Lentynos su tinkleliu. Jis naudojamas tiek smulkiems daiktams, pavyzdžiui, skardinėms su prieskoniais, plovikliais, tiek dideliems daiktams – maišytuvams, maišytuvams ir kavos malūnėliams. Jei gėlės jums teikia malonumą, tuomet galite jas sudėti į panašias lentynas..

Laikikliai. Puikiai tinka plaktuvams, mentelėms ar kitiems maisto gaminimo „įrankiams“. Virtuvės baldų parduotuvėse galite rasti rankšluosčių laikiklių, specialių duonos dėžių ar peilių magnetų. Tiesą sakant, beveik visus galimus virtuvės prietaisus ir priedus galima pastatyti ant stogo turėklų. Stogo bėgeliai yra puikus būdas papuošti virtuvę gražiais ir stilingais patiekalais bei kitomis maloniomis smulkmenomis..

Virtuvės bėgeliai - priedai Virtuvės bėgeliai - priedai Virtuvės bėgeliai - priedai Virtuvės bėgeliai - priedai

Stogo bėgeliai virtuvei – nuotr

Norėdami aiškiai parodyti stogo bagažinės laikymo sistemų naudą, grožį ir harmoniją skirtingose ​​virtuvėse, mes paruošėme jums nuotraukų kolekciją, užpildytą daugybe nuostabių idėjų ir konfigūracijų. Raskite geriausią stogo bagažinę savo virtuvei. Laimingas žiūrėjimas!

Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr Stogo bėgeliai virtuvei - nuotr

Vaizdo įrašas: Virtuvės bėgeliai – idėjos