Virtuvės dizainas 14 kv.m. (65 vaizdai)

Daugeliui iš mūsų virtuvė yra kone svarbiausia namų patalpa, kurioje jie ne tik kuria kulinarinius šedevrus, bet ir priima svečius, nuoširdžiai pasikalba prie arbatos puodelio. Virtuvė yra 14 kv.m. – Tai dažnas variantas, kuris sutinkamas tiek senuose namuose, tiek naujuose pastatuose. Tokia sritis leidžia jums kūrybiškai spręsti dizaino problemas. Kviečiame suprasti, koks gali būti tikrasis dizainas!

Interjero stiliaus pasirinkimas

Virtuvės stilius, nepriklausomai nuo jo dydžio, turi būti pasirinktas atsižvelgiant į asmenines savininkų nuostatas. Pasirinkimas yra pakankamai platus, todėl galite pasirinkti tą, kuris jums tinka ir harmoningai atrodys su likusiais kambario kambariais..

Virtuvė 14 kv.m. modernaus stiliaus

Baldų fasadai čia bus kuo paprastesni ir glaustesni, kaip ir sienų bei grindų apdaila. Prijuostės zonoje leidžiama naudoti dekoratyvines plokštes, originalias plyteles ar ryškias mozaikas ir stiklo intarpus.

Virtuvė 14 kv.m. modernus stilius - interjero dizainas Virtuvė 14 kv.m. modernus stilius - interjero dizainas

Virtuvė 14 kv.m. klasikiniu stiliumi

Jei vertinate ramybę ir šeimos tradicijas, drąsiai rinkitės klasikinį stilių. Tarp jo ypatybių reikėtų paminėti santūrias spalvas, natūralios kilmės medžiagas, lygias formas ir linijas. Klasikos dekoras paprastai yra santūrus. Šis stilius laikomas aktualiu bet kuriuo metu..

Virtuvė 14 kv.m. klasikinis stilius - interjero dizainas Virtuvė 14 kv.m. klasikinis stilius - interjero dizainas

Virtuvė 14 kv.m. aukštųjų technologijų

Šis stilius yra modernus, tačiau jo išskirtiniai bruožai yra griežtų linijų buvimas ir mažiausių dizaino detalių laikymasis, suteikiantis kambario „sterilumo“ jausmą. „Hi-tech“ reiškia prislopintus atspalvius su mažais spalvingais akcentais. Baldai dažniausiai būna su metaliniais ir stikliniais įdėklais. Pastaroji medžiaga naudojama virtuvės įrenginiuose, todėl jų išvaizda yra mažiau masyvi..

Virtuvė 14 kv.m. aukštųjų technologijų stiliumi - interjero dizainas Virtuvė 14 kv.m. aukštųjų technologijų stiliumi - interjero dizainas

Virtuvė 14 kv.m. šalies stilius

Tokios virtuvės išsiskiria paprastumu ir patogumu bei jaukia atmosfera. Būdingas kaimiško stiliaus bruožas yra daugybė tekstilės gaminių, medinės sijos ant lubų, santūrios spalvos, gėlių raštai ant tapetų, taip pat rankų darbo papuošalai. Šalį lengva atpažinti pagal dekoratyvines lėkštes su gėlių motyvais, senovinius medinius baldus, kaustytus šviestuvus.

Virtuvė 14 kv.m. šalies stilius - interjero dizainas Virtuvė 14 kv.m. šalies stilius - interjero dizainas

Virtuvė 14 kv. m apleisto prašmatnaus stiliaus

Jei jums patinka senoviniai niekučiai, nėrinių staltiesės, rožinė ir mėlyna apdaila, patikrinkite šį stilių. Toks interjeras sukuria prabangos jausmą ir pasakišką atmosferą. Virtuvėje gali būti senų baldų, tokių kaip stalas ir kėdės valgomojo zonoje.

Virtuvė 14 kv. m. „Shabby chic“ stiliaus - interjero dizainas Virtuvė 14 kv. m. „Shabby chic“ stiliaus - interjero dizainas

Spalvų paletė virtuvei 14 kv.

Kambaryje su tokia sritimi negalima apsiriboti tik šviesiais atspalviais, kurie, kaip taisyklė, prisideda prie vizualinio erdvės padidėjimo. Galite pasirinkti kontrastingą spalvų derinį, ryškias spalvas baldų komplektuose, apdailos medžiagas ir dekoratyvinius elementus.

Balta virtuvė

Ši spalva yra viena populiariausių, nes su ja labai lengva derinti kitus tonus ir dekoratyvines detales. Tačiau su virtuvės dizainu turite būti labai atsargūs: visiškai balta spalva gali sukurti jausmą, kad esate gydytojo kabinete..

Geriausia naudoti kontrastingus derinius, praskiesti sniego baltumo apdailą ir baldus kitais atspalviais. Visų pirma, prijuostę galite padaryti ryškią plytelėmis ir mozaikomis, kurios bus nuostabios akcento spalvos ir paįvairins interjerą..

Balta virtuvė 14 kv.m. - Interjero dizainas

Pilka virtuvė

Ši spalva atrodo neutrali ir puikiai tinka 14 kvadratinių metrų virtuvei. Jei jums nepatinka baltos sienos ir baldai, o spalvingi tonai jums pernelyg drąsūs, naudokite pilką spalvą įvairiais variantais. Atspalviai gali būti derinami tarpusavyje, apjuosiant juos plieniniais elementais, medine danga.

Naudodami pilką spalvą, jūs gaunate diskretišką interjero dizainą, kuriame nėra kontrastų ir kartais erzinančių prašmatnių spalvų akcentų, todėl būti tokioje virtuvėje bus jauku ir malonu..

Pilka virtuvė 14 kv.m. - Interjero dizainas Pilka virtuvė 14 kv.m. - Interjero dizainas

Ruda virtuvė

Atkreipkite dėmesį į natūralaus medžio atspalvius, kurie niekada neišeis iš stiliaus. Jie atrodo natūraliai ir suteikia interjerui šilumos bei jaukumo. Be to, nepamirškite apie medžio ekologiškumą, kuris atrodo madingas ir statusas. Ypač stilingai atrodo natūralaus medžio atspalvių ir blizgančių metalinių paviršių derinys, kuris virtuvės interjerui suteiks vėsių natų..

Ruda virtuvė 14 kv.m. - Interjero dizainas

Geltona virtuvė

Virtuvės dizainui, kurio plotas 14 kv.m. Pasirinkite šiltus geltonos spalvos atspalvius, kurie padeda pakelti nuotaiką ir suteikia energijos bei žvalumo po buvimo kambaryje. Galite juos subalansuoti su prislopinta žalia, ruda ir medžio apdaila..

Geltona virtuvė 14 kv.m. - Interjero dizainas Geltona virtuvė 14 kv.m. - Interjero dizainas

Žalia virtuvė

Yra daug žalių tonų, tačiau virtuvei rekomenduojama pasirinkti šviesiausią. Galite papuošti kambarį šviesiai žalia spalva arba žalių obuolių atspalviais ir sultinga lapija. Nenaudokite tamsių spalvų, dėl kurių interjeras atrodo niūrus. Geriausia juos papildyti prislopintais geltonais ir miškais, rausvaisiais ir apelsinais..

Žalia virtuvė 14 kv.m. - Interjero dizainas

14 metrų virtuvės apdaila

Apdailos medžiagas turite pasirinkti atsižvelgdami į asmenines nuostatas ir stilistines kryptis. Tačiau yra keletas pagrindinių gairių, kurios gali būti naudojamos projektuojant 14 metrų virtuvę:

Grindys

Geriausias sprendimas būtų plytelės. Šiandien galite pasiimti įvairių variantų: su medžio tekstūra, su ornamentu, su klasikiniu dizainu. Pradėkite nuo interjero stiliaus ir kitų jo elementų, be grindų. 14 kvadratinių metrų plotas leidžia ant grindų kloti ne tik įprastas plyteles, bet ir tūrines mozaikas.

Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Grindų apdaila Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Grindų apdaila

Sienos

Apdailos medžiagų pasirinkimas visiškai priklauso nuo bendros koncepcijos. Jei naudojate palėpės stilių, atkreipkite dėmesį į plytų apdailą, tačiau jei sprendimas priimamas šalies naudai, turite pasirinkti tapetus su gėlių raštais. Bet kokiu atveju paprasti tapetai atrodys naudingi. Geriausia, jei jų danga yra atspari drėgmei. Taip pat galite pasirinkti plaunamus tapetus, kurie yra svarbūs virtuvei.

Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Sienų apdaila Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Sienų apdaila

Lubos

Neperkraukite savo virtuvės lubų gipso kartono konstrukcijomis, nes tam neturite daug vietos. Rekomenduojamas paprastas dažymas arba matinių įtempiamų lubų montavimas..

Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Lubų apdaila Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Lubų apdaila

Dekoras ir tekstilė

Virtuvei 14 kv.m. rekomenduojama pasirinkti pastebimus dekoratyvinius elementus, atsižvelgiant į individualias skonio nuostatas ir dizaino kryptį. Naudodami tokias detales galite paįvairinti interjerą: sieniniai laikrodžiai, nuotraukos ir paveikslai, dekoratyvinės plokštės ir rinkiniai, stiklo gaminiai, vazos su gėlėmis.

Dėl temperatūros pokyčių ir didelės drėgmės geriau atsisakyti kambarinių augalų. Tekstilės naudojimas turėtų būti saikingas. Rinkdamiesi užuolaidas pirmenybę teikite sintetikai, nes jos sugers drėgmę ir maisto kvapą ir neišvengiamai suteps. Geriausia, jei užuolaidos yra trumpos..

Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Dekoras ir tekstilė Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Dekoras ir tekstilė

Virtuvės baldai 14 kv.

Dažniausias tokio ploto virtuvės planavimo būdas yra kampinis. Ši parinktis padeda sutaupyti laisvos vietos ir šeimininkui kuo patogiau sutvarkyti interjerą, nes visi darbiniai paviršiai yra ranka pasiekiami.

Linijinio išdėstymo metodas laikomas vienu iš populiariausių. Jis sutelkia dėmesį į kambario centrą, kuris leidžia pasiimti originalų stalą ir kėdes.

Dviejų eilučių išdėstymas yra patogus virtuvės erdvės organizavimo variantas, kai kiti, ypač kampinis planas, netinka. Jei kambarys yra pailgas, geriau iš vienos pusės pastatyti spinteles ir šaldytuvą, o viryklė ir darbo paviršiai – priešingai.

Salos išdėstymo metodas apima stalo pastatymą kambaryje, kuris atrodo kaip „sala“. Būtent ant jo pagrindinis dėmesys ir skiriamas, toks stalas tinka tiek maistui gaminti, tiek valgyti..

Norėdami išplėsti erdvę, galite sujungti virtuvę su gretimu kambariu. Taigi galėsite surengti valgomąjį su minkštais baldais. Taip pat galite įdėti baro skaitiklį. Ši parinktis aktuali mažų butų, esančių skydiniuose namuose, savininkams.

Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Baldai Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Baldai Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Baldai

Apšvietimas

Yra žinoma, kad ryškus apšvietimas leidžia vizualiai padidinti bet kurio kambario plotą. Šiuolaikinėje virtuvėje galite įdiegti įmontuotas lempas arba masyvius tamsius atspalvius – viskas priklauso tik nuo jūsų skonio ir bendros interjero koncepcijos. Kambario dydis leidžia jį suskirstyti į zonas naudojant apšvietimą.

Atminkite, kad šviesos šaltiniai turėtų būti kiekvienoje funkcinėje zonoje, tačiau be centrinio apšvietimo neapsieisite (ant lubų vienu metu gali būti net keli šviestuvai).

Virš darbinių paviršių, kuriuose ruošiamas maistas, šviesa turėtų būti ryškiausia. Projektuojant virtuvę, dažniausiai naudojamos pakabinamos lempos, kurios padeda išsklaidyti šviesos srautą per visą virtuvės plotą..

Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Apšvietimas Virtuvės dizainas 14 kv.m. - Apšvietimas

Virtuvės dizainas 14 kv.m. – Nuotrauka

Daugiau galimybių dekoruoti virtuvę, kurios plotas yra 14 kv.m. galite pamatyti mūsų nuotraukų pasirinkime. Mes surinkome skirtingų stilių originalių dizaino pavyzdžių. Būti įkvėptam!

Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 14 kv.m. - Nuotrauka