Virtuvės dizainas 9 kv.m. (80 vaizdų)

Virtuvė, kurios plotas 9 kv.m. būdinga daugiabučių skydinių namų butams. Ši medžiaga leidžia kompaktiškai sudėti prietaisus, ausines ir valgomojo zoną, patogią 3-4 žmonių šeimai. Kai kuriais atvejais kambarį galima dar labiau išplėsti, derinant su lodžija, sandėliavimo patalpa, koridoriumi ar svetaine. Šiame straipsnyje rasite pavyzdžių su nuotraukomis, kaip gali atrodyti modernus 9 metrų virtuvės dizainas, taip pat naudingų patarimų dėl jo dizaino..

Virtuvės dizaino ypatybės 9 kv..

Devynių metrų virtuvė yra geriausias variantas ergonomiškai išdėstyti darbo ir valgomojo zonas. Žingsnis po žingsnio pasiekiamas viskas, ko jums reikia, palengvina virimo procesą, pašalina nereikalingus judesius, paliekant pakankamai laisvos vietos.

Virtuvės komplektas

Renkantis tokius negabaritinius baldus, labai svarbu teisingai apskaičiuoti matmenis: jie turi atitikti sienų dydį, taip pat būti tinkami savininkams pagal aukštį. Renkantis išdėstymą, pirmiausia turite sutelkti dėmesį į kambario architektūrines ypatybes, langų, durų ir komunikacijų vietą.

Tiesioginės (linijinės) ausinės – geriausias sprendimas siauriems koridoriaus tipo kambariams ar atviroms virtuvės zonoms studijos tipo apartamentuose. Pirmuoju atveju, jei durys ir langas yra priešinguose trumpesnio ilgio sienų galuose, šaldytuvas turės būti sumontuotas toje pačioje eilėje su spintelėmis (arba įmontuotas), o prie valgomojo stalo – galite naudoti vietą šalia lango.

Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Tiesioginės (linijinės) laisvų rankų įrangos Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Tiesioginės (linijinės) laisvų rankų įrangos

L formos laisvų rankų įranga virtuvėse, kurių plotas 9 kv.m. atsiranda dažniausiai. Šis išdėstymas leidžia efektyviai valdyti kampinę erdvę ir sukurti patogų darbo trikampį tarp viryklės, kriauklės ir šaldytuvo..

Virtuvės dizainas 9 kv.m. - L formos laisvų rankų įranga Virtuvės dizainas 9 kv.m. - L formos laisvų rankų įranga

U formos laisvų rankų įranga idealiai tinka virtuvėms kartu su svetaine ar lodžija. Šiuo atveju vieną iš šonų užima stalviršis arba baro skaitiklis, kuris vienu metu naudojamas ir kaip maisto gaminimo vieta, ir kaip valgomojo stalas. Išdėstymas su raide P taip pat tinka kvadratiniams kambariams be lango, tačiau valgomojo zona ten nebetilps..

Virtuvės dizainas 9 kv.m. - U formos laisvų rankų įranga

Salos rinkinys gali būti geras sprendimas 9 kvadratinių metrų virtuvei, jei ji yra kompaktiško dydžio, o salos stalviršis yra pakankamai siauras. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip valgomojo stalas, šalia pastatant keletą aukštų baro kėdžių (geriau įsigyti sulankstomas, kad jos netrukdytų virti likusiam laikui).

Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Komplekte su sala Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Nustatyti su sala

Geriausi spalvų deriniai

Nors virtuvės zona leidžia drąsiai kontrastuoti, vis dėlto verta parodyti tam tikrą santūrumą renkantis baldus ir apdailą. Harmoningam interjerui pakaks 2-3 pagrindinių spalvų.

Kietiems paviršiams labiau patinka raštų gausa, tačiau diskretiški plytelių raštai ar įdomus nuotraukų spausdinimas gali tapti interjero akcentu.

Virimo kambaryje tiks šviesios, linksmos spalvos: šviesiai žalia, geltona, oranžinė arba visi raudonos spalvos atspalviai. Visi jie puikiai derinami su achromatine palete: balta, pilka, juoda..

Šalti tonai, tokie kaip mėlyna, turkio, alyvinė, nelabai tinka dekoruoti 9 kv. M virtuvės interjerą: jie slopina apetitą ir gali padaryti kambarį panašų į vonios kambarį.

Natūralaus diapazono mėgėjams galima patarti rinktis šiltus smėlio-rudos spalvos atspalvius, būdingus natūraliai medienai ir akmeniui; ir aukštųjų technologijų žinovams tikrai patiks stilingas juodos ir chromuoto plieno derinys.

Raudona ir balta - virtuvės dizainas 9 kv.m. Pienas su ruda - Virtuvės dizainas 9 kv.m. Balta su oranžine - Virtuvės dizainas 9 kv.m. Balta su violetine - Virtuvės dizainas 9 kv.m. Balta su žalia - Virtuvės dizainas 9 kv.m. Juoda su oranžine - Virtuvės dizainas 9 kv.m. Juoda ir balta - virtuvės dizainas 9 kv.m.

Mes padidiname 9 metrų virtuvės erdvę

Vizualiai padidinkite virtuvės erdvę 9 kv.m. jums padės kelios paprastos taisyklės, kurias paprastai naudoja interjero dizaineriai.

Įmontuoti prietaisai

Užsisakykite rinkinį su nišomis dideliems elektros prietaisams: orkaitei, indaplovei, kavos virimo aparatui, mikrobangų krosnelei, šaldikliui ir šaldytuvui.

Puikus sprendimas būtų juos pastatyti į atskirą stovą, kaip parodyta nuotraukoje – tai pašalins kiekvieno laido prijungimo problemą..

Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Įmontuoti prietaisai

Blizgios tekstūros

Veidrodinis blizgesys yra gerai žinomas būdas padaryti erdvę erdvesnę. Blizgus įtempiamų lubų paviršius, verdančios baltos glazūruotos plytelės, sniego baltumo ausinių fasadai pripildys virtuvės interjerą oru ir šviesa.

Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Blizgios tekstūros

Horizontalios linijos

Paprastai 9 metrų virtuvės turi kvadratinį išdėstymą. Norėdami vizualiai ištempti sienas ir suteikti kambariui stačiakampio formą, galite išryškinti akcentinę horizontalią liniją ryškiomis plytelėmis arba pasirinkti dryžuotą laisvų rankų įrangą.

Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Horizontalios linijos

Funkcinė palangė

Kad lango sėdynė nebūtų tuščia, pakeiskite įprastą palangę funkcionaliu stalviršiu, į kurį taip pat galite sumontuoti kriauklę (šiuo atveju patartina kažkaip apsaugoti stiklą nuo nuolatinių purslų), o po ja – sutvarkykite papildomos saugojimo sistemos.

Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Palangės plovimas Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Stalviršis ant palangės

Skaidrūs baldai

Medinis stalas virtuvėje 9 kv.m. kartais tai gali atrodyti per daug, bet čia puikiai tiks modelis su plonomis metalinėmis kojelėmis ir stikliniu viršumi. Skaidrios akrilo kėdės puikiai papildo šį nesvarų dizainą..

Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Skaidrūs baldai

Sienų freskos ir nuotraukų plokštės

Šiuolaikinė spausdinimo kokybė ant visų rūšių medžiagų leidžia bet kurios virtuvės interjerą padaryti šviesų ir neįprastą.

Norėdami pagilinti erdvę, geriau pasirinkti vaizdus su atsiveriančia perspektyva (vietoj gėlių ar natiurmortų – peizažai, panoramos) ir tikrovišku šviesos žaidimu. Laisvą sieną, laisvų rankų įrangos fasadą, prijuostę ar net duris galite papuošti jums patinkančia nuotrauka – bet kokiu atveju ji atrodys įspūdingai.

Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Tapetai ir nuotraukų plokštės Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Tapetai ir nuotraukų plokštės Virtuvės dizainas 9 kv.m. - Tapetai ir nuotraukų plokštės

Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu

Virtuvės pertvarkymas, derinamas su lodžija ar balkonu, leidžia padidinti naudojamą plotą 2-3 kvadratiniais metrais. Bet kadangi liečiama nešanti namo siena, bet kokius darbus galima pradėti tik po to, kai dokumentai yra suderinti atitinkamose institucijose ir juos turi atlikti profesionalai..

Kai svetainė bus paruošta ir balkonas bus patikimai izoliuotas, ten galėsite įrengti valgomojo zoną arba minkštą kampą poilsiui, įdėti šaldytuvą ar spinteles maistui laikyti.

Krosnių ar kriauklių perkėlimo į buvusią lodžiją galimybėms reikia specialaus leidimo, nes daugiabučiuose namuose dujotiekis ir nuotekų vamzdžiai paprastai yra sujungti į vieną sistemą, ir joje draudžiama ką nors keisti..

Dažnai, pertvarkant, pašalinamas tik langas ir durys, paliekama virtuvę nuo balkono skirianti siena. Šiuo atveju vietoj palangės sumontuotas baro skaitiklis, į kurį galima patekti iš abiejų pusių..

Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu Virtuvės dizainas 9 kv.m. su balkonu

Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus

Dėl šiuolaikiško stiliaus trapumo ir minimalizmo jis idealiai tinka palyginti nedidelei 9 metrų virtuvei.

Šiuolaikiniam interjero stiliui būdingi nepriekaištingai lygūs vienspalviai paviršiai su metaliniu blizgesiu, blizgios tekstūros, grafinės linijos ir dažniausiai santūrūs, arti achromatinės skalės, spalvos.

Kartais baldų sunkumą sušvelnina natūralių medžiagų purslai: akmuo, medis, ryškūs raštai ar sodrus laisvų rankų įrangos atspalvis, tačiau dažniausiai modernus stilius yra chromuotas plienas, stiklas ir plastikas.

Šios virtuvės centre yra naujausios technologijos, kurios palengvina maisto gaminimą ir suteikia malonumo..

Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 9 kv.m. modernaus stiliaus

Virtuvė 9 kv.m. klasikiniu stiliumi

Klasikinį dizainą savo virtuvei renkasi grožį ir harmoniją vertinantys žmonės. Šis kilnus stilius atrodo aristokratiškas net 9 kv..

Klasikinio stiliaus virtuvės interjerą galite dekoruoti dekoratyviniu tinku, stulpeliais, krištolinėmis lempomis ir sniego baltumo porcelianu..

Virtuvės dizainas 9 kv.m. klasikiniu stiliumi Virtuvės dizainas 9 kv.m. klasikiniu stiliumi Virtuvės dizainas 9 kv.m. klasikiniu stiliumi Virtuvės dizainas 9 kv.m. klasikiniu stiliumi Virtuvės dizainas 9 kv.m. klasikiniu stiliumi Virtuvės dizainas 9 kv.m. klasikiniu stiliumi Virtuvės dizainas 9 kv.m. klasikiniu stiliumi Virtuvės dizainas 9 kv.m. klasikiniu stiliumi Virtuvės dizainas 9 kv.m. klasikiniu stiliumi Virtuvės dizainas 9 kv.m. klasikiniu stiliumi

Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m..

Kampinis išdėstymas yra patogus ir saugus būdas išdėstyti baldus 9 kv. M virtuvėje, kuri efektyviai naudoja kampus ir vis tiek palieka vietos valgomojo zonai..

Jei jums patinka ši parinktis, siūlome pažvelgti į nuotraukų galeriją su pavyzdžiais, kaip panašus dizainas gali atrodyti skirtingose ​​spalvų paletėse ir stiliuose. Atkreipkite dėmesį į detales – jos gali paslėpti naudingas idėjas, kad interjeras taptų dar jaukesnis, o jūsų viešnagė virtuvėje būtų patogesnė..

Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m. Kampinės virtuvės dizainas 9 kv.m.

Vaizdo įrašas: Virtuvė 9 kv.m. – Interjero idėjos