Modernus technologinis tualetas

Vonios elegancija ir lakoniškas dizainas harmoningai derinami su šiuolaikiniu technologiniu tualetu

Technologijų raida turėjo įtakos visoms gamybos sritims. Net vonios kambario dizaino kryptis nebuvo išimtis. Kalbant apie tualeto erdvės organizavimą, dauguma žmonių prisimena plytelių pasirinkimą, dekoro elementus ir teisingą spalvų derinį. Priedai ateina į antrą planą, tarp kurių ypatingas dėmesys skiriamas tualeto sėdynėms..

Pirkdami daugelis vadovaujasi konstrukcijos patogumu ir paprastumu. Tai teisingas požiūris, tačiau nepamirškite apie gražią išvaizdą. Parduotuvėse parduodami ne tik lakoniški modeliai, bet ir įdomių raštų kėdės. Jei norite, galite įsigyti prietaisą su savaiminio išsivalymo, šildymo ar mikrolifto funkcija.

Bidės dangtelis elektroninis TOTO

Japoniško TOTO bidė dangtelio funkcijos: sėdynių šildymas, jutiklinis valdymas, savaiminis valymas, antibakterinė danga, masažo režimas, stereo garsiakalbiai su mėgstamomis melodijomis

WC iš CEZARES gamyklos, LAREDO kolekcijos

Itališko gamyklos „CEZARES“ klasikinio stiliaus „Laredo“ unitazas su medine sėdyne ir dangteliu

Šiuolaikiniai modeliai

Ergonomika yra pagrindinis tualeto sėdynių dizainerių rūpestis. Daugumos jų net nereikia liesti, nes juose yra kėlimo sistema.

keturiolika

Šiuo metu tarptautinės vonios kambarių dekoro grandinės pristato šiuos sėdynių modelius:

Modeliai Aprašymas
Su mikroliftu Veikia tyliai ir sklandžiai. Dažnas dangtelio smūgis į kėbulą sukelia mechaninius pažeidimus, taigi ir greitą gedimą, o liftas garantuoja ilgą tarnavimo laiką.
Automatinis Jei lėtai besileidžiančius prietaisus vis tiek reikia paleisti savo rankomis, tada elektrinis prietaisas viską padarys pats. Šis išmanusis įrenginys pakyla, kai žmogus artėja, o po to nusileidžia pats.
Įkaitintas Daugelis žmonių skundžiasi, kad rėmelis yra nemalonus ir šaltas, sukelia diskomfortą. Šildymo konstrukcija padės išvengti tokių pojūčių..
Visiems šeimos nariams Sujungia kelias skirtingų dydžių sėdynes vienu metu. Dėl to tualetu patogu naudotis ne tik suaugusiems, bet ir kūdikiams..
Su svarmenimis Gydytojai teigia, kad teisingus svorio rodiklius galima rasti nuėjus į tualetą. Kinijos gamintojai įsiklausė į žodį ir sugalvojo svėrimo rėmelį.
Su bidė funkcija Jis ne tik turi standartinį savybių rinkinį, bet ir yra įrengtas fontanas intymiai higienai. Daugelis prietaisų šildo vandenį, o tai visiškai pašalina diskomfortą juos naudojant. Vaizdo įraše išsamiai parodyta sėdynės struktūra ir veikimas:

Šiuo metu, be klasikinių plastikinių sėdynių, yra daug kitų modelių, kurie yra atrinkti ne tik dėl savo materialinių galimybių, bet ir dėl estetinių pageidavimų..

Ant pastabos! Ilgą laiką minkšti audiniai buvo populiarūs, tačiau juos reikia apeiti, nes tokie priedai renka tik daugybę bakterijų..

13

Ypatumai

Pagrindinis beveik visų šiuolaikinių tualeto sėdynių modelių bruožas vadinamas komfortu. Patogumas yra pagrindinis kūrėjų tikslas. Be to, kiekvienas mėginys turi keletą specifinių savybių, kurios trumpai pateiktos šioje lentelėje:

Pavadinimo ypatybės
Su mikroliftu sklandus nuleidimas; tylus darbas; lengvas montavimas ir valdymas.
Visiškai automatinis valo save; reaguoja į žmogaus požiūrį; įkaista.
Su bidė galima naudoti dviem būdais; higiena; automatiškai atliekamos funkcijos.
Su svarmenimis tikslus svorio matavimas; kompaktiškumas; daugiafunkciškumas.

Lentelėje pateikiami tik šiuo metu paplitę tualeto galvos juostų modeliai. Be išvardytų savybių, renkantis sėdynę svarbu atkreipti dėmesį ir į daugybę kitų savybių..

Patarimas! Dangtelio medžiaga atlieka pagrindinį vaidmenį. Bet kokio prietaiso naudojimo paprastumas ir ilgaamžiškumas priklauso nuo jo kokybės. Iki šiol didelio stiprumo plastikas laikomas viena iš geriausių galvos apdangalų medžiagų..

Dušo tualetas

Dušo tualetai turi daugybę funkcijų ir režimų: sėdynių šildymas, dezinfekavimas, purkštuvo intensyvumo nustatymas, purkštuvo išplėtimo „žingsnis“ (kartais iki septynių skirtingų žingsnių), džiovinimo plaukų džiovintuvu temperatūra ir intensyvumas, oro kvapas ir net garsiakalbis

Sėdynės šildymo sistema

Sėdynių šildymo sistema neabejotinai patiks kiekvienam žmogui, vertinančiam komfortą ir savo sveikatą.

Tualeto sėdynė Duravit

Tualeto sėdynė su įmontuotu bidė „SensoWash“, sukurta vokiečių kompanijos „Duravit“ ir sukurta Philippe Starcko

Tualeto dangtelis

Tualeto dangtelis “visiems šeimos nariams”

Dizainas ir spalva taip pat vaidina svarbų vaidmenį perkant vonios aksesuarus. Nedaugelis žmonių galvoja apie tai, tačiau netinkamas dydis ir atspalvis gali sugadinti net brangiausią dizainerio renovaciją..

Dušo tualetas

Gamintojai dažnai sako, kad dušo tualetą lengva sumontuoti vietoj įprasto, neatliekant remonto vonios kambaryje.

Kaina

Nauji tualetų išradimai yra patogūs ir patrauklūs, tačiau kokybė turi savo kainą. Šiuo atveju automatinio rėmo kaina gali viršyti įprasto kaina 5-10 kartų, o kartais ir daugiau. Norint suprasti skirtumą, būtina palyginti kelių gamintojų modelius..

Įvairūs tualeto dubenėlių modeliai

Kiekvienas tualeto dubenėlio modelis tiks tam tikro stiliaus interjerui

Ant pastabos! Vidutinė prekių, pagamintų iš duroplasto, kaina yra 1 200–2 200 rublių, o Rytų Europoje pagamintos konstrukcijos kainuoja mažiau, o Italijos ir Belgijos gamintojų dangteliai yra didesni. Poliesterio gaminiai turi didesnę kainą, kuri siekia 10-11 tūkstančių rublių – priklausomai nuo tiekėjo šalies.

Rusijoje pagamintos „Microlift“ sėdynės kainuoja įprastų importuotų prekių ženklų dizaino kainą. Todėl, jei jums reikia sutaupyti pinigų, bet nenorite prarasti patogumo, galite įsigyti vietinės gamybos produktą. „Microlift“ kituose produktuose padidina kainą iki 12 tūkstančių rublių.

„Microlift“ sistema

„Microlift“ sistema gali prailginti tiek pačios sėdynės, tiek tualeto dubenėlio tarnavimo laiką – neleidžia atsirasti mikro įtrūkimų ant tualeto dubenėlio emalio

Bide su mikrolift funkcija

Bide su mikrolift funkcija

Tualeto dangtelis

Renkantis dangtį, turėtumėte atkreipti dėmesį į pagrindines higienos palaikymo funkcijas

Ant pastabos! Japoniški bidė dangteliai yra automatiniai ir labai brangūs. Tokio prietaiso kaina iš bendrovės „Inax“ siekia 95 000 rublių. Elektrinės Vokietijos bendrovės „Duravit“ galvos juostelės savo dizaine apima ne tik bidė ir mini dušus, bet ir plaukų džiovintuvą intymiai higienai ir naktiniam apšvietimui. Tuo pačiu metu technologijos stebuklo kaina viršija 100 000 rublių..

15

Šiuolaikinės technologijos suteikia daugybę neįtikėtinų įrenginių, įskaitant vonios kambarius. Dėl įvairių kainų kiekvienas gali pasirinkti patogią tualeto sėdynę..

Tualeto dubuo papuoštas Swarovski kristalais

Tualeto dubuo papuoštas Swarovski kristalais

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti

Sutaupyti